Skocz do zawartości
IGNORED

Codzienność IV RP czyli pod butem i knutem Prezesa :)


Jaro_747
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.06.2019 o 12:50, Jaro_747 napisał:

No i samemu wykonywać głupie uniki i pieprzyć o wszystkim, tylko nie o faktach. Ale w tym najlepsi są ci kryptopisowcy. To wyższa szkoła jazdy ;-).

Przegraliście wybory prezydenckie,przegraliscie wybory samorządowe, dostaliście megawpierdol w wyborach europejskich, to o jakich faktach chcesz tu popierdywać kryptoplatfusie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za wysyp reżimowych propagandzistów? Najgorsze jest to, że prezentują żałosny poziom - zero własnej myśli, za to standardowy zestaw propagandowych pierdół pod tytułem "Mały PiSowiec". Słabe to.

 

Ale patrzcie jaki chłoptaś pracowity - cytuje mój wpis sprzed trzech dni. Dorobiłem się grona wielbicieli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.06.2019 o 14:28, Lech36 napisał:

Tak myślisz? Ciemnota to jest wtedy jak się nie rozumie podstawowych zasad rządzących gospodarką a PiS udowodnił że tego nie rozumie (stadnina koni w Janowie i parę innych "rozdupceń"). Ciemnota jest też wtedy jak takie działania PiS zyskują klakierów.

Tak rozdupcył,że mamy klęskę urodzaju ekonomicznego a robić ni ma komu. Lechu zmień leki

2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Co to za wysyp reżimowych propagandzistów? Najgorsze jest to, że prezentują żałosny poziom - zero własnej myśli, za to standardowy zestaw propagandowych pierdół pod tytułem "Mały PiSowiec". Słabe to.

Zadałeś pytanie?dostałeś odpowiedź,skoro fakty cię przerastają to zapytaj grzesia co z tym począć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Zyzol napisał:

Od ciebie nawet kilka poziomów wyżej.

Masz rację. 

A teraz:

Baczność ! Do odmowy różańca wystąp !

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Spocznij! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bubusia napisał:

No coz, jest ratunek, nazywa sie Patryk Vega, i mocno grozi Kaczorowi. Swoja droga, jakim trzeba byc idiota, zeby od razu zdradzac intencje-czyli paszkwil, a potem oczekiwac skutecznosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zamiast udawac obiektywizm, chociaz probowac, to wali bezposrednio, ze nakrecil film tylko po to, zeby pluc na konkretna partie. Czyli potwierdza slowa Kaczora.

Tym wszystkim debilom,tęczowym pederastom i całej tej zakodowanej ekipie trzeba dać tylko gadać. Pozwolić im występować w telewizorach na okrągło. Wydawać pozwolenia na tęczowe pielgrzymki na Jasną Górę. To jest najtańszy i najmniej absorbujący sposób na wygranie wyborów. Więcej tych cudaków!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lencoman napisał:

Tym wszystkim debilom,tęczowym pederastom i całej tej zakodowanej ekipie trzeba dać tylko gadać.

I jeszcze lewactwu kierowanemu przez amerykańsko-żydowskie koła imperialistyczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lencoman napisał:

Tym wszystkim debilom,tęczowym pederastom i całej tej zakodowanej ekipie trzeba dać tylko gadać

I kraść - były szef KODerastów - alimenciarz i złodziej, szef fundacji "Nie lękajcie się" - oszust i złodziej :)

To miłe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Jaro_747 napisał:

 

 

Ale patrzcie jaki chłoptaś pracowity - cytuje mój wpis sprzed trzech dni. Dorobiłem się grona wielbicieli?

To co sobą reprezentujesz to jest właśnie syndrom obitej przegranymi wyborami gruchy. Śmiało!do października zdążysz jeszcze naprodukować bździn pod samo niebo.

3 minuty temu, skynyrd napisał:

I kraść - były szef KODerastów - alimenciarz i złodziej, szef fundacji "Nie lękajcie się" - oszust i złodziej ?

To miłe.

A handlarz żywym towarem do niemieckich burdeli, obrońca caracalli to pryszcz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Lencoman napisał:

handlarz żywym towarem do niemieckich burdeli

Ach, zapomniałem o młodszym Maternie ? PO ma całe tabuny wspierających.

Najlepiej wybory wychodzą im we Wronkach, Rawiczu, na Rakowieckiej itp

Założę się, że zdobędą również głos mordercy z Mrowin.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez skynyrd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bumerang wraca pytanie czy niedostatki intelektu są skutkiem czy przyczyną uwielbienia Prezesa i jego szajki.

Bo to, że związek istnieje jest oczywiste - wystarczy przeczytać kilka wpisów Kolegów PiSowców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Jak bumerang wraca pytanie czy niedostatki intelektu są skutkiem czy przyczyną uwielbienia Prezesa i jego szajki.

Bo to, że związek istnieje jest oczywiste - wystarczy przeczytać kilka wpisów Kolegów PiSowców.

Pisz i powielaj te idiotyzmy. Wieje pustką jak w jaskini śnieżnej ale pisz! W pocie czoła pracuj na wzrost poparcia Kaczora. Tylko prośba,postaraj się robić z siebie jeszcze większego idiotę,dasz radę!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Jaro_747 napisał:

Jak bumerang wraca pytanie czy niedostatki intelektu są skutkiem czy przyczyną uwielbienia Prezesa i jego szajki.

Bo to, że związek istnieje jest oczywiste - wystarczy przeczytać kilka wpisów Kolegów PiSowców.

Jak zdarta plyta, non-stop to samo. Ze ci sie chce.

Co do filmu Vegi, to zastanawia brak wyciagania wnioskow.  Mozna zadac pytanie dla kogo on ma byc. Juz przekonanych nie musi przekonywac, tych nie do przekonania tylko zniecheci. A tych po srodku jedynie przekona, ale do Pisu, bo kto w niego uwierzy, jezeli sam rezyser chwali sie zamowieniem partyjnym.

Ja nie wiem, poglupieli, czy jak.

 A 747 doszedl do wniosku, ze wszystkie pisiaki sie go boja. Co z wami sie dzieje? Gdzie myslenie, gdzie wnioski, gdzie rozum.

Ja tam film z checia obejrze, kazda reklama dobra(czuje sie zachecony), ale zeby od razu zdradzac sie, ze to paszkwil na Pis. Nie wiem, powiedzialbym, ze to o politykach, o wszystykich politykach, ze demaskuje, ze pokazuje prawde, zawsze mozna rozne cuda opowiadac. A oni nie, od razu klepia, ze to paszkwil na Pis. A potem zdziwienie, ze nie zadzialalo. No debile.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie cieniutkie te "myśli" bubka.

Ja o filmie Vego co najwyżej tytuły czytałem, a on proszę - wie już wszystko. Nawet to, czego sam reżyser nie wie.

I po tym wszystkim dziwi go moja uwaga, że PiSowcy srają w gacie ze strachu. Ano srają co widać i słychać. I za chwilę będzie czuć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To posluchaj jak tu Kaczora straszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, bubusia napisał:

Jak zdarta plyta, non-stop to samo. Ze ci sie chce.

Co do filmu Vegi, to zastanawia brak wyciagania wnioskow.  Mozna zadac pytanie dla kogo on ma byc. Juz przekonanych nie musi przekonywac, tych nie do przekonania tylko zniecheci. A tych po srodku jedynie przekona, ale do Pisu, bo kto w niego uwierzy, jezeli sam rezyser chwali sie zamowieniem partyjnym.

Ja nie wiem, poglupieli, czy jak.

 A 747 doszedl do wniosku, ze wszystkie pisiaki sie go boja. Co z wami sie dzieje? Gdzie myslenie, gdzie wnioski, gdzie rozum.

Ja tam film z checia obejrze, kazda reklama dobra(czuje sie zachecony), ale zeby od razu zdradzac sie, ze to paszkwil na Pis. Nie wiem, powiedzialbym, ze to o politykach, o wszystykich politykach, ze demaskuje, ze pokazuje prawde, zawsze mozna rozne cuda opowiadac. A oni nie, od razu klepia, ze to paszkwil na Pis. A potem zdziwienie, ze nie zadzialalo. No debile.

Nooo jeśli to będzie taki sukces wyborczy jak po Klerze to niech. Vega od razu remake nakręci albo tryptyk. Nie znam żadnej grupy społecznej,poza elytą i fanatycznymi wyznawcami POkemnów,którzy z takim drewnanym oporem uczą się na własnych błędach. Dlatego zachecam,pozwólcie im klepać te pierdoły do woli,w każdym miejscu internetu i w każdym innym. Prezes niech sobie jedzie na wakacje,pożyteczni idioci wykonają zadanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zukzukzuk napisał:

Coś dziwnie zapomniałeś (zapewne umyślnie) o mordercy z Gdańska

A on głosował na PIS?

Zapomniałem również o mordercy z Łodzi, niejakim Cybie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, skynyrd napisał:

Zdaje się, że dostanę nieprzewidziany urlop ?

Krzyżyk na drogę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Jaro_747 napisał:

 

I po tym wszystkim dziwi go moja uwaga, że PiSowcy srają w gacie ze strachu. Ano srają co widać i słychać. I za chwilę będzie czuć.

Przesraliście trzecie wybory pod rząd,co Ty klepiesz nieszczęśniku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Strasznie cieniutkie te "myśli" bubka.

Ja o filmie Vego co najwyżej tytuły czytałem, a on proszę - wie już wszystko. Nawet to, czego sam reżyser nie wie.

I po tym wszystkim dziwi go moja uwaga, że PiSowcy srają w gacie ze strachu. Ano srają co widać i słychać. I za chwilę będzie czuć.

A wystarczy tylko zamknąć mordę i samo wzrośnie ale to za trudne widać 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, skynyrd napisał:

A on głosował na PIS?

Zapomniałem również o mordercy z Łodzi, niejakim Cybie.

Że jesteś zwykły ciul (ulubione określenie mego kolegi ze Śląska) - to się dowiedziałem jakiś czas wcześniej. Lecz, że tak potrafisz udawać głupiego - to nowość. Sądziłem, że chociaż znikoma cześć pisolubów, jest na jakimś poziomie.

Zabójca z Gdańska głosował zapewne na PO. Wykrzyczał to przecież ze sceny... Dalej - Cyba - znowu Twoja wybiórcza pamięć. Czyli, najpierw wybierasz, odrzucasz niepasujące elementy - i przedstawiasz ludziom jako obowiązującą regułę. 

Faktycznie - wyjeżdżaj na wakacje. Ochłoń. Wspominałem coś o kocopołach i już są...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, caleb66 napisał:

A wystarczy tylko zamknąć mordę i samo wzrośnie ale to za trudne widać 

No to zastosuj się do swoich własnych pomysłów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Lech36 napisał:

I dlatego PiS postanowił sobie podporządkować obie instytucje. Dobre, dobre. Marzenie każdej mafii na świecie.

Czy ty w ogóle myślisz, co piszesz? Czy przeciwnicy PiS potrafią w ogóle myśleć? Twój wpis dowodzi, że nie. Praktyka także dowodzi, że nie.

5 godzin temu, Lech36 napisał:

"Super" w kraju to nie jest tylko kwestia słowa/hasła mówionego i propagandy sukcesu. Rosja pod carem miała większe szanse na intensywny rozwój niż za komuny ale ciemny lud był niecierpliwy i myślał że to można obejść nakazami i centralizacją władzy i zrobił rewolucję. 

Takie tłumaczenie dziejów jest ewenementem nawet na Bocznicy. 

I znowu ciemny lud zawinił...

3 godziny temu, jar1 napisał:

I jeszcze lewactwu kierowanemu przez amerykańsko-żydowskie koła imperialistyczne.

Masz na myśli środowisko "Krytyki POlitycznej"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.