Skocz do zawartości
IGNORED

Ostrzegam przed (..........) określenie nieuprawnione.


ZenekXXX

Rekomendowane odpowiedzi

Wyobraźnia podpowiada bowiem, czym mogło by się to skończyć. A sąd i komornik nie przerażają mnie tak jak wizja tych panów z BMW.

 

Chyba za dużo filmów się naoglądałeś o tematyce gangsterskiej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, dziwi mnie takie zachowanie jak pana z Harpii

 

Niektórzy nie potrafią inaczej, mają to we krwi, postępują irracjonalnie i w sumie na własną szkodę, żyją w innym świecie, swoim.

 

Bo jak osądzić Pana Harpię, który w wątku wytykającym mu ewidentne nieuczciwości pyta się kogoś innego, co jego żona na to? To jest chore, ale zrozumiałe, to taka mentalność Kalego. I Kali się pewnie czuje pokrzywdzony.

 

Nie wolno traktować Harpii w ten sam sposób co innych!

 

Nie wolno bronić kumpla nadużywając pozycji moderatora.

 

Są tu inni moderatorzy i minimum przyzwoitości wymaga, abyś akurat Ty nie pojawiał się w tym wątku i nic tu nie moderował!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Nie wolno bronić kumpla nadużywając pozycji moderatora.

Wykaż te nadużycia, czekam na to nieustająco. W innej sytuacji to także pomówienia. Rozumiem, że łatwo się płynie z głównym nurtem, ale miejcie ludzie trochę umiarkowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 00:51

Użytkownik ZenekXXX dnia 22.11.2015 - 22:28 napisał

Nie, to nie jest "przetrzymanie kaucji ponad przyzwoitość"

Nie mam i niewiem kiedy oddam może ... Nieodebranie telefonów, brak odpowiedzi na pisemne wezwanie do zwrotu czyli świadome olanie klienta. Czy zatem mam prawo zinterpretować to jako próbę lub zabór mienia ?

 

Czy miałem może bawić sie jak gówniarz i dzwonic z innego numeru telefonu ? i prosić oddaj mi moje pieniądze ?

 

Nie jestem prawnikiem, jest natomiast pewne, że w poczuciu krzywdy myśli się inaczej. Cytowany tekst wskazuje, że Harpia nie wiedział kiedy uzbiera ustaloną kwotę, jednak trudno wysnuć z tego, że nie chciał oddać. Wszyscy jesteśmy zgodni, że Jurek musi dotrzymać wyprostowania sprawy, do czego się publicznie zobowiązał.

 

Widzę, że powoli z ofiary robimy winowajcę i staramy się wymóc na Zenku poczucie winy wobec Pana Jurka, dobrego jak czytam kolegi moderatora :). Zenek, przecież Ty inaczej pojmujesz swoją krzywdę, a oddźwięk powyższego jest taki, że wątek założyłeś najpewniej pod wpływem emocji i może niepotrzebnie - powinieneś nadal bezskutecznie dzwonić i dochodzić swoich racji. Najlepiej od razu taki wątek założyć na innych forach, przynajmniej nie będzie nikt próbował zakneblować na siłę sprawy.

 

Cytowany tekst wskazuje, że Harpia nie wiedział kiedy uzbiera ustaloną kwotę, jednak trudno wysnuć z tego, że nie chciał oddać. Wszyscy jesteśmy zgodni, że Jurek musi dotrzymać wyprostowania sprawy

 

Oooo, naprawdę jest to słodkie. Pan Jurek tych pieniędzy w ogóle nie powinien ruszać dopóki sprawa nie została załatwiona i skoro to była kaucja. Co za słabiutkie wybielanie sprawy. Dowiadujemy się natomiast, że kasa się rozpłynęła, a Pan Jurek ciuła, żeby oddać, a pewnie długo by nie oddał, gdyby nie ten felerny ZenekXXX, skubany, co się domaga swojej kasy. Widzimy, że mamy pierwszego chętnego, który pomorze koledze branżyście Panu Jurkowi w dozbieraniu brakującej kwoty, ktoś chce jeszcze pomóc w datkach?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie też pisanie skarg do administracji, że moderator postępuje zgodnie z zasadami forum.

 

Pewnie dostanę bana

To już bezczelność."Nie mamy Pana płaszcza i co mi Pan zrobisz ja tu jestem kierownikiem"

Na psy z takim forum-a obiektywizm moderatora można między bajki wsadzić jak widać. Skończ Pan wstydu oszczędź i daj mi Pan bana i paru innym kolegom i znów sielanka aż do następnego razu- znów będziecie zamiatać pod dywan?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Unitiqute 2+Naim Nap 100 Studio 16 Hertz Minas Anor III 2.5r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem innego aspektu w tym calym problemie

przeciez kolumny nie zostaly sprzedane i nie bylo intencji zwrotu kolumn na podstawie rekojmi czy czegos podobnego.

byly wypozyczone za kaucja. wiec ta kaucja powinna czekac na zwrot.

nieprawdaz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem innego aspektu w tym calym problemie

przeciez kolumny nie zostaly sprzedane i nie bylo intencji zwrotu kolumn na podstawie rekojmi czy czegos podobnego.

byly wypozyczone za kaucja. wiec ta kaucja powinna czekac na zwrot.

nieprawdaz?

 

Jak się nie mylę to się nazywa "doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzania cudzą własnością"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Unitiqute 2+Naim Nap 100 Studio 16 Hertz Minas Anor III 2.5r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byly wypozyczone za kaucja. wiec ta kaucja powinna czekac na zwrot.

nieprawdaz?

 

Mateuszek, właśnie o tym napisałem powyżej. Niektórzy tutaj jednak nawet nie pojmują lub udają, że nie rozumieją istoty kaucji. Idea kaucji wg Harpia Acoustics to ciułanie tej kwoty, kiedy o zwrot dopomina się klient :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że tylu kolegów wypowiedziało się w temacie (w tym trzech, którzy nie mieli zatargów z Harpią lub mną). Cieszy mnie też pisanie skarg do administracji, że moderator postępuje zgodnie z zasadami forum. Nie wolno traktować Harpii w ten sam sposób co innych!

 

I jeden z tych trzech dostał bana z miejsca, ba bana, dostał dezaktywację konta, nic ja Kolego do Ciebie nie miałem, ale takie stronnicze zamykanie ust ciężko nawet nazwać kulturalnym językiem. Jeszcze raz powtarzam, rzeczy nazywać trzeba po IMIENIU, a czyny naganne PIĘTNOWAĆ i NAGŁAŚNIAĆ, od tego jest FORUM, ja nie skazuję pana konstruktora, od tego jest sąd, jednak w moich oczach takie zachowanie jest ze wszech miar naganne i nic tego nie tłumaczy. Nie pomorze wybielanie prawdy i zamiatanie pod dywan, jak ma to zwykle miejsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno bronić kumpla nadużywając pozycji moderatora.

 

A ułaskawiać kumpla nadużywając pozycji prezydenta? ;)

MSPANC.

 

Tak sobie myślę, że teraz to już nie jest bicie leżącego, ale bicie piany.

Żałuję, że wyszło jak wyszło z HA, bo mam od niego kolumny i ja akurat nie miałem wielkich opóźnień w realizacji. Jestem bardzo zadowolony z brzmienia Experience Collage.

Szukałem teraz podstawek do innego pokoju. Brałem pod uwagę właśnie HA, ale ta sprawa mnie odstraszyła.

Kupię pewnie u konkurencji po odsłuchach za kaucją.

 

Zastanawiam się co musiałby zrobić HA, abyśmy przestali okładać kolesia batami za dotychczasowe postępowanie?

Przyznać się, przyznał - pod ścianą ale się przyznał.

Ma zrezygnować z wytwarzania kolumn? Rynek go zweryfikuje.

Dajmy mu spokój. Niech oddaje kasę. Jak nie zarobi to nie będzie miał z czego oddawać ;)

 

A to, że wątek poszedł na bocznicę, w mojej ocenie było złym pomysłem.

 

Zen

 

PS. Zenek, dobrze zrobiłeś ujawniając sprawę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaż te nadużycia, czekam na to nieustająco.

Przeniesienie na bocznicę to nadużycie, ma na celu stłumienie tematu i ochronę firmy przed dalszym rozlewem złych opinii, ale firma sama jest sobie winna było pomyśleć wcześniej, no chyba się gość liczył, że temat może się pojawić na forum? A przepraszam liczył na ochronę i się nie przeliczył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy mu spokój. Niech oddaje kasę. Jak nie zarobi to nie będzie miał z czego oddawać ;)

 

Kto się podłoży?

 

Ja nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"A na całe Kargulowe plemię i pole spuść, dobry Panie, wszystkie plagi egipskie. Tylko się nie pomyl i nas, Pawlaków, sąsiadów Kargulowych, nie doświadczaj, bo my się swojej miedzy trzymamy."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykaż te nadużycia, czekam na to nieustająco.

 

Jesteś stronniczy, a to wynika z faktu, że od dawna wzajemnie się z P. Harpia bronicie. Powinieneś więc sam odsunąć się od sprawy. Są inni moderatorzy i wcale nie Ty musisz się tym wątkiem zajmować. Jak tego nie rozumiesz, to kompromitujesz się całkowicie. To tak, jakby najlepszy kumpel oskarżonego był w jego sprawie sędzią. Tego się nie robi, chyba, że ktoś nie ma elementarnej przyzwoitości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Palton musi odejść! Harpia do pierdla!

- A Zenek?

- Jaki Zenek?

- Ten, co został pokrzywdzony.

- Aaaa, ten, no tak tego ten. Palton musi odejść! Harpia do pierdla! Najlepiej obaj do pierdla!

 

Kolega to trywializuje , a ja tylko fartowi zawdzięczam że udało mi się o tym przeczytać zanim temat wylądował na bocznicy.

To jest poważna sprawa .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma zrezygnować z wytwarzania kolumn? Rynek go zweryfikuje.

Dajmy mu spokój. Niech oddaje kasę. Jak nie zarobi to nie będzie miał z czego oddawać ;)

Amber Gold też mógł kontynuować działalność, żeby zwrócić kasę :)

 

Kolega to trywializuje , a ja tylko fartowi zawdzięczam że udało mi się o tym przeczytać zanim temat wylądował na bocznicy.

To jest poważna sprawa .

 

Przeniesienie na bocznicę, to zwykłe ordynarne ukrycie niewygodnej prawdy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Witam,

 

Wątek został przeniesiony na bocznicę, bo tak było zawsze przy tego typu wątkach w historii audiostereo. Palton jako osoba znająca p. Harpię została odsunięta od moderacji tego wątku, aby nie było podejrzeń o stronniczość.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Tubatoon

(Konto usunięte)

Witam,

 

Wątek został przeniesiony na bocznicę, bo tak było zawsze przy tego typu wątkach w historii audiostereo. Palton jako osoba znająca p. Harpię została odsunięta od moderacji tego wątku, aby nie było podejrzeń o stronniczość.

 

 

Czyli i wilk syty i owca cała.

 

Tylko ile tak można siedzieć na płocie w rozkroku???

 

W sumie jak ktoś nie ma jaj, to bardzo długo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wątek został przeniesiony na bocznicę, bo tak było zawsze przy tego typu wątkach w historii audiostereo. Palton jako osoba znająca p. Harpię została odsunięta od moderacji tego wątku, aby nie było podejrzeń o stronniczość.

 

To na pewno jest już coś, że w ogóle nastąpiła jakaś reakcja. Ale to jest za mało, bo jeśli Palton sam nie rozumiał, że nie powinien tego wątku moderować, to na moderatora się nie nadaje.

 

Jak się w tej sprawie nic nie zrobi, to skutek będzie taki, że wszystkie osoby pozytywnie zaangażowane w tym wątku i podobnych sprawach mogą być później celem odwetu. A to jest bardzo nieprzyjemne w sytuacji anonimowości moderacji. Po co więc się angażować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton jako osoba znająca p. Harpię została odsunięta od moderacji tego wątku, aby nie było podejrzeń o stronniczość.

To nie jest PODEJRZENIE, tylko ewidentna STRONNICZOŚĆ , czy ktos poza administracją jeszcze tego nie widzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którzy w podobnej sytuacji jadą czarną Bejcą (BMW) z kumplami z ABS-em (Absolutny Brak Szyi - czyli tak zwane Karki). I odbierają dług z nawiązką.

Ci co piszą o filmach akcji mało jeszcze w życiu widzieli. Opiszę tylko jeden z przypadków w jakim sam brałem udział.

Moja pierwsza praca 99 rok. Siedzę w biurze sporej firmy (55 osób zatrudnionych) i nagle wpada 5 gości z bronią w ręku szukając właściciela który miał tyle szczęścia, że go tego dnia nie było. "Goście" karzą klęknąć na kolana i przykładają broń do głowy jednej z osób w biurze w obecności reszty, w tym i mnie i proszą żeby podał gdzie szef przebywa. Następnie z racji braku odpowiedzi (wybraniec i pechowiec zarazem naprawdę nie wiedział)porywają go wywożą do lasu tam biją i zabierają 2 auta firmowe jako zastaw do spłaty długu.

Właściciel firmy też stracił trochę płynność :-) Od kilku miesięcy zwodził dostawcę, że mu zapłaci 80 000zł.

Następnego dnia złożyłem wypowiedzenie z powodu złej atmosfery w pracy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wątek został przeniesiony na bocznicę, bo tak było zawsze przy tego typu wątkach w historii audiostereo.

 

Panie Prezesie, pisze Pan nieprawdę! Przykłady były powyżej.

 

Napisano dziś, 11:37

Użytkownik dskrzypczak dnia 23.11.2015 - 11:31 napisał

Wątek został przeniesiony na bocznicę, bo tak było zawsze przy tego typu wątkach w historii audiostereo.

 

Taaa.....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Panie Prezesie, pisze Pan nieprawdę! Przykłady były powyżej.

 

Faktycznie ten wątek nie jest na bocznicy. Nie znam wszystkich wątków na forum, niemniej jednak pamiętam, iż w takich przypadkach wielokrotnie wątki lądowały na bocznicy. Ten na pewno nie jest pierwszym z oskarżeniami tu przeniesionym.

 

Ponadto wątek został przesunięty, ale w oryginalnym miejscu pozostał po nim link z przekierowaniem. Temat nie jest do końca wyjaśniony - z tego co nam wiadomo będzie sprawa w sądzie. Na chwile obecną podtrzymujemy nasze stanowisko w sprawie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dalsze straszenie sądem :))) Widzę, że chce się pogrążyć do końca. Samo to, że kogoś z tego wątku pozwie będzie świetną antyreklamą aby u niego nie kupować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Przypominam, że jako właściciel forum mamy obowiązek usuwania pomówień i treści niedozwolonych. O ile sam p. Harpia przyznał się do jednej sprawy, to pojawiły się kolejne i nie mamy możliwości ich zweryfikowania.

 

Jeśli ktoś czuje się oszukany - od tego są sądy i tam proszę się kierować. Oczywiście najpierw polecamy próbę porozumienia się.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci co piszą o filmach akcji mało jeszcze w życiu widzieli. Opiszę tylko jeden z przypadków w jakim sam brałem udział.

Moja pierwsza praca 99 rok. Siedzę w biurze sporej firmy (55 osób zatrudnionych) i nagle wpada 5 gości z bronią w ręku szukając właściciela który miał tyle szczęścia, że go tego dnia nie było. "Goście" karzą klęknąć na kolana i przykładają broń do głowy jednej z osób w biurze w obecności reszty, w tym i mnie i proszą żeby podał gdzie szef przebywa. Następnie z racji braku odpowiedzi (wybraniec i pechowiec zarazem naprawdę nie wiedział)porywają go wywożą do lasu tam biją i zabierają 2 auta firmowe jako zastaw do spłaty długu.

Właściciel firmy też stracił trochę płynność :-) Od kilku miesięcy zwodził dostawcę, że mu zapłaci 80 000zł.

Następnego dnia złożyłem wypowiedzenie z powodu złej atmosfery w pracy :-)

 

Pracowałeś w wytwórni filmowej- a może firmy windykatorskie się szkoliły heheh

Na poważnie to dalej się tak to odbywa ale z powodu opieszałości sądów, braku reakcji policji, strachu świadków itp itd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Naim Unitiqute 2+Naim Nap 100 Studio 16 Hertz Minas Anor III 2.5r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś stronniczy, a to wynika z faktu, że od dawna wzajemnie się z P. Harpia bronicie. Powinieneś więc sam odsunąć się od sprawy. Są inni moderatorzy i wcale nie Ty musisz się tym wątkiem zajmować. Jak tego nie rozumiesz, to kompromitujesz się całkowicie. To tak, jakby najlepszy kumpel oskarżonego był w jego sprawie sędzią. Tego się nie robi, chyba, że ktoś nie ma elementarnej przyzwoitości.

 

dokladnie to samo chcialem napisac.

 

Przypominam, że jako właściciel forum mamy obowiązek usuwania pomówień i treści niedozwolonych. O ile sam p. Harpia przyznał się do jednej sprawy, to pojawiły się kolejne i nie mamy możliwości ich zweryfikowania.

ale co to za bul**** czy ty jestes sedzia? prowadziles w tej sprawie dochodzenie, ze wiesz, co jest prawda, a co nie? czy z klucza przyjmujesz, ze tylko harpia moze mowic prawde?

znasz znaczenie slowa pomowienie?

wystarczy tylko zaznajomic sie troche z jego definicja i juz powinno byc jasne, "ze Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu"!!!!

dla mnie wszystko w tym temacie. po prostu to co od dawna jest krytykowane na tym forum skupilo sie jak w soczewce w tym wlasnie watku.

 

 

nie mi pouczac harpie, ale co z jego przeprosin, jak smrod pozostaje. jak wbijesz gwozdz w plot i pozniej go wyciagniesz, to dziura nadal pozostaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Definicja, definicją, a rzeczywistość sobie. Widziałem już różne wyroki i interpretacje. Póki nie ma prawomocnego wyroku sądu, to nie można pisać sobie ot tak, że ktoś jest oszustem. Daleki jestem od bronienia kogokolwiek, bo nie mam nawet jak tego zweryfikować. Przedstawiam sprawę od naszej strony jako właściciela - po uzyskaniu informacji mamy obowiązek usuwania takich treści, a granica jest często bardzo cienka. Stąd wątek wędruje na bocznicy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.