Skocz do zawartości
IGNORED

Ratujmy Rzeczpospolitą!


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

wyliczam afery: Kuchciński

- znał ćpuna

- nie zapłacił zasądzonego wyroku

- wydzierżawił pole

 

I po tych wszystkich zbrodniach został posłem (który raz???)

 

że też takie nieudolne te PEOwskie służby -

No co ten Tusk narobił - zostawił Polskę -

a Kuchciński wszedł do sejmu... to sie w głowie nie mieści...

Wina Tuska!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6 tyś. zł na ministerialnym stanowisku. No ale kogo takie szczegóły interesują.

może tak może nie...

- podobały Ci się te interesy u Sowy robione? tak ma wyglądać państwo? teoretycznie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO - miało swoje lata na porządkowanie -

to Julia śledź Pitera znalazła aferę śledziową i laptopa Ziobry który na oczach dziennikarzy dziwnym trafem ożył

takze samo naczelny malp jak nie wy***rdolil..kaminskiego kiedy była okazja.Nie bredz juz bo zagranica czyta a mnie to juz nudzi znajac twoja odpowiedz na dwa dni naprzod.

 

ko teraz zastanów się - dlaczego nie zrobiono z nim porządku PRZED wyborami -

mając takie haki - a PO nic???

 

a co mozna było zrobic hakowy.napisac w gazecie a ty bys go nie wybrał.Skoro go teraz wybrales to tak macie..naczelny.Czy to sa epizody za które ktos skaze?

 

To tylko swiadczy o waszej szemranej mentalnosci.

 

za 6 tysięcy pracuje tylko idiota?

geniuszu..za 6 tys pracuje tylko minister idiota.Tak powiedziała dokladnie ale ty albo uszy albo oczy masz na wierzchu brzucha.

 

a ja sie z tym zgadzam.Zmien gazete ,zone albo kiosk.

 

w tym towarzystwie polowa jest do wywalenie na pysk.Towarzysze, pierwsi sekretarze,prokuratorzy z PRLU.Nie wiesz o kryzym i reszcie ,wolskim etc.Teraz sie dowiedziales czy rzniesz naczelnego malp.

 

to moze towarzystwo Tusk mial wywalic na pysk albo Pitera??

 

podobały Ci się te interesy u Sowy robione? tak ma wyglądać państwo? teoretycznie?

i jakie to interesy zostaly tam zrobione moze napiszesz w punktach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jakie to interesy zostaly tam zrobione moze napiszesz w punktach.

 

a złote interesy - to znaczy ciechane

 

"W rozmowie na temat CIECH-u Wawrzynowicz informuje Kulczyka, że jego dawni koledzy z PO - Stanisław Gawłowski (wiceminister ochrony środowiska) i Kazimierz Plocke (sekretarz w resorcie rolnictwa) - wybadali ministra skarbu Włodzimierza Karpińskiego, czy podejmie decyzję o sprzedaży CIECH-u Kulczykowi. "Przy wódeczce chodzili, pytali, czy ten Włodek [Karpiński], który jest jeb...y w Platformie, nie spęka, żeby Jankowi sprzedać CIECH, że absolutnie nie spęka, że to jest transakcja taka, jak powinna być, nic się nie dzieje" - mówi Wawrzynowicz, dodając, że rozmowy w tej sprawie prowadził też Sławomir Nowak, wtedy minister transportu.

 

Cały tekst:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

- tak pierwsze z brzega...

 

Podoba ci się takie teoretyczne państwo?

Nie chciałbyś wiedzieć kiedy kupić akcje ciechu a kiedy sprzedać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zresztą czy swinia kiedykolwiek sie nazre.

Te bardziej wychowane potrafią odejść od korytka w odpowiednim czasie.

Potrafią dopuścić słabsze sztuki i dzięki temu jest troszkę więcej solidarności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko to ...

 

Związany z TV Republika portal "Gazety Polskiej" niezalezna.pl zapowiadał, że materiał "pogrąży PO". Ale nagrania nie mają dużej mocy politycznej.

 

Dziennikarze programu "Zadanie specjalne" skupili się na rozmowie Kulczyka z lobbystą Piotrem Wawrzynowiczem, b...

 

Cały tekst:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i co z tego wyniklo. To dalej....nastepne.

 

- tak pierwsze z brzega

wiecej tego brzega.

 

a tak na marginesie jak dra mordy ze niepolski biznes kupuje to potem dra mordy ze polski biznes kupuje..

W nagranej rozmowie Jan Kulczyk tłumaczy, że rozmawiał z czołowymi polskimi biznesmenami, m.in. ze Zbigniewem Jakubasem, Michałem Sołowowem i z najbogatszym Czechem Zdenkiem Bakalą. Prawdopodobnie chciał się upewnić, czy przypadkiem oni nie mają apetytu na Ciech. Bo gdy już wezwanie byłoby ogłoszone, inni przedsiębiorcy mogliby się ośmielić i zaproponować własną, wyższą cenę. Nie można też było wykluczyć, że ofertę Kulczyka mogła przebić jakaś rosyjska spółka chemiczna, która chciałaby przejąć Ciech. Wystarczy przypomnieć, że w 2012 r. rosyjska grupa Acron ogłosiła wezwanie na akcje ZA Tarnów.

 

Read more:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

to dalej z tego brzega....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała inteligencja wam ucieknie i nawet się ze wstydu na emigracji nie przyzna do Polskości.

To zależy co nam nowo wybrany folwark zafunduje.

Jeśli wyciągnęli wnioski z błędów jakie popełnili kilka lat temu to powinno być całkiem nieźle.

Jeżeli znowu będą kraść na korzyść Kościoła Rzymskokatolickiego.....

- z pewnością spotka ich wszystkich znacznie coś gorszego od historii z brzozą...

Obecnie dostali szansę i pełnie władzy, jeśli znowu zawiodą niezostanie po nich pył, polski Kościół Katolicki podzieli ten sam a nawet gorszy los jaki spotkał np. kościół francuski. Na wyrafinowaniu, naiwności, krzywdzie ludzkiej w " imieniu Boga " lepszej polski się nie zbuduje. Poza tym powinni ... a wręcz muszą pamiętać, POLSKA jest domem POLAKÓW a nie KATOLIKÓW.

Potęgi kraju nie buduje się wytwarzaniu różańców, obrazków czy płomiennych kazań - bardziej przydatne jest stanowienie nieskomplikowanego, przejrzystego prawa i czynnej otwartości państwa na problemy rodzin, ludzi młodych. Koniecznie niech naprawią spuściznę po PO. aby już nigdy więcej w " KATOLICKIEJ POLSCE " schorowanych starców co płacili podatki często przez 30 - 40 lat, przestaną wyrzucać na bruk. W Danii jest to niedomyślenia by urzędy tak traktowały swoich obywateli.

Najbliższe miesiące będą decydujące, mam nadzieje, że nie wypłoszą do reszty ludzi przedsiębiorczych i nie zrażą inwestorów zagranicznych. Uważam że nowej władzy należy dać szansę, poobserwować, dać troszkę czasu. Gdyby było gorzej - NA ULICĘ, je też sie pofatyguje i pierwszy kamień rzucę. Mimo wszystko wieżę, że czarnego scenariusza nie będzie. Niezadowolonym pozostaje uszanować wybory i dać im troszkę czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dalej z tego brzega....

 

no to może rozkręcanie ukraińskich elektrowni i przemysłu

i zwijanie polskiego - a Sikorski aż uszami klaszcze z radości:

 

Kulczyk: Tak się składa, że jesteśmy w super relacjach, mój człowiek, który był moim prawnikiem, został ministrem sprawiedliwości. Ten minister energetyki. Bardzo dobrze go znam.

Sikorski: To jest najlepsza ekipa, jaką kiedykolwiek Ukraina miała.

Kulczyk: Absolutnie. Przyjaciel tego... Jacyniuka, który jest szefem, członkiem parlamentu, chyba wiceprzewodniczącym, i jest szefem komisji energetyki czy bezpieczeństwa energetycznego. [...] Oni tam mają rady ministrów, komitetu ekonomicznego rady ministrów, a także nieformalnego, wiesz. I ten minister energetyki to jest po prostu jego człowiek. Co ja z nim uzgadniam, to jest. I wiesz, ja podpisałem z nim - nawet nie uzgodniłem, podpisałem - taki list, umowę, że stanąłem na czele takiego komitetu włączenia ukraińskiej energetyki do Unii Europejskiej. Tam jest Buzek też, tam jest w ogóle parę osób z Zachodu. Dobrze to wygląda. I to co my w tej chwili, ja się z nim widziałem trzy razy w ostatnim czasie.

Sikorski: Zrobiłeś dobrą robotę.

Kulczyk: Tak, naprawdę, i ja się widziałem z nimi w Bukareszcie, ja się widziałem w Belgii, w Brukseli. I jemu się to strasznie podoba. Bo to jest takie faktyczne, jakby fizyczne włączenie. I słuchaj, jutro mam, to wygląda całkiem dobrze, połączenie dwóch elektrowni atomowych. Chcą mi na dwadzieścia lat sprzedać cały prąd z tych elektrowni atomowych.

Sikorski: O!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobały Ci się te interesy u Sowy robione? tak ma wyglądać państwo? teoretycznie?

Jesteś na tyle naiwny, że sądzisz, że takie rozmowy i interesy w zamkniętym gronie innych ekip wyglądają inaczej? Tylko, że nie zostały nagrane lub takie nagrania nie wypłynęły.

 

Chcą mi na dwadzieścia lat sprzedać cały prąd z tych elektrowni atomowych.

A taki ewentualny interes oprócz naturalnie zysku samego Kulczyka to dla nas (państwa, społeczeństwa) dobrze czy źle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stołeczny obraz nędzy i rozpaczy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może rozkręcanie ukraińskich elektrowni i przemysłu

i zwijanie polskiego - a Sikorski aż uszami klaszcze z radości:

swietny pomysł ktory mogl przyjsc do glowy tylko Kulczykowi bo ten facet miał wizje.Zawsze w takich momentach i duzych operacjach szczegolnie na takich terenach najpierw sluzby rozpoznaja teren i wyznaczaja kierunk i ludzi.i.robi to panstwo albo sluzby prywatne .Tak robia wszyscy wielcy tego swiata i wszystkie sluzby jesli dotycza szczegolnych strategicznych spraw.To ma byc ten brzeg.Chlopecku ty wyndz na drzewo i zawyj.Jestes malutkim nieznajacym sie na rzeczy chlopinom...

 

i nie nudz juz bo zajmujesz czas i zawracasz ..dupe.

 

natomiast wiesiu jedyne co wymyslił to zwinac wszystko a zaplacic gornikom ile sobie wtedy zażycza..Niezły idiota.Macie cós wspolnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak robia wszyscy wielcy tego swiata

A ty myślisz,że do nich należysz!Pomieszało ci się na półkach ...........bidaku..

 

Wszystkowiedzoncy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls - sprzedają cie u Sowy jak chłopa razem z lepianką

a ty się cieszysz - że tak po europejsku - za euro a nie za złotówki...

 

trochę honoru -

Polska to nie jest prywatny folwark

jak sobie Kulczyk z Sikorskim i resztą myśleli...

 

trzymcie sie - popatrzam z boku i wrócę za rok - dwa jak dożyję

ciekawe jak to będzie wyglądało...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Mój Lankasterze... Ryka... Ryki już nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

muls - sprzedają cie u Sowy jak chłopa razem z lepianką

czuj sie sprzedany bo na nic innego nie zaslugujesz.Musisz kopac te doly bo niewiele rozumiesz z tego co sie na swiecie dzieje i musisz spijac to co ci inni sadzom.Kariery to ty nie zrobisz nawet w rosji..I to wszystko u Sowy??Gratulacje tobie i tym idiotom ktorzy łyknełi to gowno.Juz tak jest ze niektorzy całe zycie osmiorniczki i palace a czesci zostaje gowno.Na wlasne zyczenie.

 

trochę honoru -

Polska to nie jest prywatny folwark

z honorem to ma tyle wspolnego co ty z rozumem tak jak to ze to były prywatne interesy i prywatne pieniadze ale ochraniane przez panstwo bo interes był wspolny.Folwark to juz nie te mechanizmy biedaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo tylko pod innym szyldem. I to jest najbardziej optymistyczny scenariusz.

zastanawiajace jest jak maly miecio wyobraza sobie kupno czegokolwiek za 500mln zł.Fakt ze nie wyobraza sobie takiej sumy a faceta z taka suma nienawidzi.Ale przypuszczalnie mniema ze ten facet powinien kupic... jak w sklepie.Tak jak on.

 

smietane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie ten dowcip o pacjencie co sie pojawil u lekarza z zaba na glowie .Na pytanie ,co panu dolega ,zaba odpowiada ,panie doktorze cos mi sie do du..py przyczepilo .Ta zaba ma na imie Warszawa a pacjent to tzw .Rzeczypospolita i to z tej perspektywy toczy sie wiekszosc politycznych dyskusji .Ratujmy Rzeczypospolita -hehehe- Raczej ratujmy zabe ! Jestem jak najbardziej za i za AS tez !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 6 tyś. zł na ministerialnym stanowisku. No ale kogo takie szczegóły interesują.

 

To zalezy czy na tym stanowisku pracuje czy tylko zasiada. Przeważnie tylko zasiada. Za moszczenie pośladów na krzesle to jednak dużo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli znowu będą kraść na korzyść Kościoła Rzymskokatolickiego.....

 

Na jego rzecz kradli wszyscy od prawa do lewa. Kieckowym w Polsce nikt nie zrobił żle a wszyscy im przysparzali. "Sory, taki mamy klimat".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zalezy czy na tym stanowisku pracuje czy tylko zasiada. Przeważnie tylko zasiada. Za moszczenie pośladów na krzesle to jednak dużo.

Zasiadać to sobie można jak się jest posłem (najlepiej europosłem), jak się jest ministrem to niestety trzeba też coś robić, bo chętnych na krzesło na kopy. 6 tyś. za moszczenie pośladów, nie samo jednak, bo się na ministerialnym stołku tylko mościć nie da, jest sumą dużą. Dużą ale tylko z punktu widzenia kogoś kto zarabia miesięcznie np. 1.5 tyś. Ale nie dla tych którym się ministerialne stołki proponuje. Ministerialnych stołków nie obejmują np. kasjerki z marketu czy niewykwalifikowani robotnicy. 6 tyś. miesięcznie to nie jest dużo nawet z pozycji byle proboszcza, a ten się też specjalnie nie napracuje, ani namęczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadać to sobie można jak się jest posłem (najlepiej europosłem), jak się jest ministrem to niestety trzeba też coś robić, bo chętnych na krzesło na kopy.

 

Głównie trzeba robić pod siebie. Prowadząc rozmowy u Sowy i Przyjaciół. Od roboty są w ministerstwach podsekretarze stanu i dyrektorzy. Ale też nie wszyscy. Zwykle na jednego fachowca przypada dwóch obiboków zatrudnionych politycznie, synalków kolesiów i znajomych królika.

 

Kiedy proboszcz będzie ministrem, albo zatrudni sie na kasie w markecie będziesz miał okazje czynić takie porównania dochodów. Na razie tylko pieprzysz bez sensu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie trzeba robić pod siebie.

Więc robisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to sie nazywa???aaa panstwo prawa.

 

Głównie trzeba robić pod siebie. Prowadząc rozmowy u Sowy i Przyjaciół. Od roboty są w ministerstwach podsekretarze stanu i dyrektorzy. Ale też nie wszyscy. Zwykle na jednego fachowca przypada dwóch obiboków zatrudnionych politycznie, synalków kolesiów i znajomych królika.

a skad ty masz te dane..od sasiada czy tak ci leci z rury jak z tym swieckim asadem ateistom??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.