Jump to content
IGNORED

Ratujmy Rzeczpospolitą!


fox733

Recommended Posts

Jako, że raczej nie możemy liczyć na wojskowy pucz wzorem Marszałka, zastanówmy się jak ratować kraj przed postępującą w tempie algebraicznym degrengoladą demokracji w naszej Ojczyźnie Rzeczypospolitej Polskiej.

W każdej nawet najmniejszej grupie i organizacji powinniśmy zacząć tworzyć struktury państwa podziemnego, które następnie połączywszy swe siły powinny prowadzić działalność mającą na celu oswobodzenie Narodu z rąk ekstremistów oraz zaprowadzenie w kraju porządku w oparciu o konstytucję z okresu Wolnej Polski.

Potem zobaczymy...

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Link to comment
Share on other sites

Za późno na ratunek. Teraz trzeba przeżyć 4 lata kompromitacji i wśród radości tłuszczy z tego stanu rzeczy - aż do następnych wyborów, które mam nadzieję usuną i PIS i PO ze sceny politycznej.

Rządzący już teraz zdruzgotali nasze relacje zarówno z Rosją jak i z krajami zachodnimi - w efekcie czego w przypadku zagrożenia zostaniemy pozostawieni sami sobie - co nie powinno dziwić gdyż to my zachowujemy się z sposób politycznie skandaliczny.

Chyba że rządzący złamią konstytucję w sposób zagrażający demokracji - wówczas mamy prawo wyjść na ulicę i obalić ten rząd ...

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie jest za późno! Ratujmy nasz styl życia! Nie pozwólmy wprowadzić pislamu w naszych domach! To właśnie my, klasa audiofilska, która nie zastanawia się czy kupić kilo kaszanki zamiast deko wędliny, odłożyć powinna dylemat kabelka sieciowego za 500 od składacza garażowego czy za grube tysiące od uznanej firmy. Ten grosz należy przeznaczyć na uświadamianie mas oraz narzędzia do walki z dyktatem!

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Link to comment
Share on other sites

W szanujacych sie demokracjach obowiazuje 60 dni ciszy powyborczej ...

No i kto niby mialby wyjsc na ulice ? Wymoczkowata intieligencja prodemokratyczna ktora jako tako dorobila sie mieszkan na kredyt? Przeciwko osilkom narodowosciowym i tluszczy kiboli z bejzbolami ? Ale oczywiscie gornikom i stoczniowcom tak sie swietnie powodzi , ze latwo ich bedzie do obrony demokracji zmobilizowac.

Jedyne co widze w wypowiedzach wiekszosci panow to dygot strachu przed utrata pozycji i dochodow -proponowalbym wiecej wiary i optymizmu .

Link to comment
Share on other sites

Ten "porządek" z okresu wolnej Polski (czyli tej sprzed 2 tygodni?) to zapewne np. zajumanie miliardów PLN z II filaru, obywatelom i niezależnym podmiotom gospodarczym (funduszom) ? Czy może wydłużenie wieku emerytalnego (gdzie prawa nabyte?). A może utrzymywanie stawki 23 % VAT od 2011r. (mimo że zgodnie z ustawą miała być podwyższona tylko na 2 lata)?

Link to comment
Share on other sites

Tomuś, nie uprawiaj PiSowskiej propagandy. To, co robicie, doprowadzi do wojny domowej. Zachowujecie się gorzej niż komuniści w czasach minionych. Gorzej, czyli nawet bez inteligencji. Jeżeli wydaje ci się, że ludzie się na to zgodzą, to się mylisz. Wodocznie ten naród musiał wpaść w PiSowskie gówno, żeby się obudzić. Nie zgodzimy się na kłamców, fanatyków i stalinowców przy władzy.

Link to comment
Share on other sites

SzuB - kubek w kubek to samo (o wojnie domowej) wczoraj mówiłem podczas dyskusji z moim bratem.

Zgodni byliśmy w całej rozciągłości, toteż przynajmniej w naszym przypadku nie będzie, że "brat brata harata".

 

A Tomusia zostaw.

Niereformowalny miłośnik kretynów z PiSu; choć udaje, że bynajmniej.

Link to comment
Share on other sites

Jako, że raczej nie możemy liczyć na wojskowy pucz wzorem Marszałka, zastanówmy się jak ratować kraj przed postępującą w tempie algebraicznym degrengoladą demokracji w naszej Ojczyźnie Rzeczypospolitej Polskiej...

Chciałbyś sobie postrzelać do Polaków, kogoś może utopić? Stołek fajna rzecz zwłaszcza z miękkim siedziskiem, ale... Za mało jeszcze lat upłynęło, ciągle tęsknicie?
Link to comment
Share on other sites

Jeszcze legia cudzoziemska wroci do macierzy .Zdaje sie ,ze czas na zmiane warty. Europa potrzebuje Europejczykow, ktorych Rzeczypospolita najwyrazniej ma w nadmiarze . Potrzeba ,kopaczy , spawaczy i zmywaczy ,zmiana kariery po czterdziestce to normalka w Stanach , dacie rade panowie. Lud czyli demos tak zadecydowal i bez kwekania prosze hihihi

Link to comment
Share on other sites

Prezes jest w porzadku .Nie ma rodziny czyli zony i dzieciow wiec sie nie musial nigdy szmacic ani nikogo w d.calowac co jest nieodlacznym skladnikiem poswiecenia dla tzw.rodziny. Mogl sie za to calkowicie poswiecic dla idei . Ze swieca szukac lepszego wodza.,I jeszcze koty lubi !! Znaczy sie humanista . No ja zupelnie nie rozumiem czemu sie panowie tak na czlowieka uwzieli ..:)

Link to comment
Share on other sites

taaa tu widac ze historia nikogo i niczego jeszcze nie nauczyła.I prozne zale.Obracanie sie wedlug kreciolka rodzina ,samochodzik etc etc zawsze prowadzi do tego samego.Durnie nadal nie wiedza ze niebawem nie bedzie to mialo zadnego znaczenia czy wodz jest piekny i ma kota.....Nie bedzie wodza ani nawet kota.Ani garazu, ani rodziny.Zostanie byc moze maciarewicz na ...palu.

 

nie bedzie wojny domowej bo to nic nie da .Zostanie puste pole ktorego niemcy nie wezma....

 

TO JUZ BYŁO w HISTORII....

 

i tacy sami durnie.

 

Natomiast co robic???/poczekac.... az pierdolnie.

Link to comment
Share on other sites

Nic tak nie przekonuje jak konto wyborcy PICu zmniejszone o polowe mimo tysiaca dodatku.To nie grecja ze swoim euro.

 

Są tacy, którzy chętnie się po nią schylą...znasz ich muls?

takaak.Bezradny misiaczek z kotem walnie w dluga podroz do..rumunii.

 

bredzac cos o narodzie i chwale oreza polskiego.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.