Skocz do zawartości
IGNORED

BOLEK - koniec fałszywej legendy III RP ?


BoDeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie napisalem ze dziekuje tylko Walesie

 

probuje wytlumaczyc ze walczyc w tamtych czasach o wolnosc to naprawde bylo cos

 

mlodzi masturbatorzy internetowi ktorzy znaja PRL tylko z YouTube nigdy tego nie zrozumieja

 

jak bylo naprawde

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty lukasiak pozostałeś jedyny co pamięta...myślisz?Co tu rozumieć?Kapował i tyle a dzisiaj idzie w zaparte,bo innego wyjścia nie ma.Byli inni działacze Solidarności,którzy nie donosili a siedzieli tak samo jak Wałęsa,więc nie ściemniaj młodych bo oni nie są głupi.Myślę lukasiak,że jestem starszy od ciebie a i pamięć mam dobrą.To co zrobili z Olszewskim to żenada była i s.urwysyństwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli inni działacze Solidarności,którzy nie donosili a siedzieli tak samo jak Wałęsa

Fajnie, że nagle polubiłeś Frasyniuka, Michnika, Kuronia, Modzelewskiego, Piniora i innych.

 

Jakoś zawsze kochałeś tych z Solidarności, którzy w ogóle nie siedzieli.

 

Witaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam zwisa czy mamy komunizm czy socjalizm czy kapitalzm, ciesze sie ze moglem wczoraj wypic sobie 2 piwa ze slovensko zloty bazant

jesli moge wypic to znaczy ze mamy wolnosc

co do innych dzialaczy, tu jest temat o walesie a nie o innych, chcecie to zalozcie temat o solidarnosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze moglem wczoraj wypic sobie 2 piwa ze slovensko zloty bazant

I tak trzymaj i nie zawracaj głowy innym.

 

Na koniec przeczytaj sobie to.

 

"Sławomir Cenckiewicz po raz kolejny zabawił się w prokuratora i wysmażył akt oskarżenia przeciw Lechowi Wałęsie w 14 punktach. Wyprowadza swoje rojenia z wybranych dokumentów, omijając inne oraz szukając takich świadków, którzy poprą prokurowane przez niego zarzuty. Mało rozumie z dziejów i ducha „Solidarności”"

 

Link do całego tekstu znajdziesz w wątku "sypal czy nie sypal"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do innych dzialaczy, tu jest temat o walesie a nie o innych, chcecie to zalozcie temat o solidarnosci

Tak, jest tu temat o światowej legendzie, która stała na czele ruchu który to ruch wyrwał nas spod wpływu ZSRR. Tą legendą na świecie jest Lech Wałęsa. Kaczyński tego nie zmieni nawet chowając swojego brata przeciętniaka na Wawelu. Świat wie kto był na czele tego ruchu który zmienił Europę. Szczekać na tą osobę będą tylko PiS-owskie ratlerki.

P.S. Prezydentura Lecha Wałęsy była bardzo słaba i w wielu momentach wkurzająca, ale to on jest legendą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczekać na tą osobę będą tylko PiS-owskie ratlerki.

 

 

A bronic jej tylko beda POwskie lemingi albo infantylne sprzedawczyki....

 

Chcesz tak ustawiac barykady...prosze bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Robert Gdansk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bronic jej tylko beda POwskie lemingi albo infantylne sprzedawczyki....

Na szczęście nie tylko PO-wskie i nie tylko "lemingi". Duża część ludzi na świecie Polskę kojarzy z Wałęsą. Nic na to nie poradzisz Robercie z Gdańska.

Chcesz tak ustawiac barykady...prosze bardzo.

Barykady, rewolucje i ogólnie rozpierducha to domena PiS. Martwi tylko że ta rozpierducha jest realizowana przez osoby często silnie związane z komuną. To nie wróży nic dobrego, ale niech się martwią ci których będzie to dotyczyć w przyszłości. Na razie rozpieprzamy. Możliwe że niedługo będzie jakaś większa wojna w Europie to i tak nastąpią nowe podziały i porządki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w takich sytuacjach,oceny historii,poniekąd z tym mamy już do czynienia,dostrzegam chętnie używanej w tych czasach relatywizacji,wszystkich do jednego wora,łącznie z św.Janem Pawłem.Jakoś się to rozmyje i będzie spoko?

Otóż nie!Nie zgadzam się z takim pojmowaniem rzeczywistości.Dajcie szansę faktom,na które dopiero musimy poczekać.Niech się wypowiedzą specjaliści z IPN,chociażby,wyłożą fakty jakie za tym stoją.Prawo do prawdy mamy wszyscy!

Poniekąd prawda nas wyzwala!Ocenianie wtedy będzie napewno nawet koniecznością...

Jacy specjalisci taka prawda. Maciarewicz przetarl szlaki swoimi specjalistami od wybuchu i brzozy. Za jakis czas w hymnie naszym ukochanym będziemy intonowac ,,dal nam przyklad Maciarewicz jak zwyciężać mamy" wszak to najlepszy strateg od czasow Aleksandra Wielkiego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście nie tylko PO-wskie i nie tylko "lemingi". Duża część ludzi na świecie Polskę kojarzy z Wałęsą. Nic na to nie poradzisz Robercie z Gdańska.

 

Na swiecie ludzie tez znaja ciemna strone Bolka....i nie tylko Ci z PiSu.

 

A ze swiata po za Kaczorem nie widzisz...Twoj problem. Nie kazdy kto nie cierpi bufonady musi byc z PISu

 

A co do barykad i wojny to narazie EU dazy do samozagłady ... swiat tylko to wykorzysta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedzialność powinna dopaść każdego,bez względu na zasługi i siłę oraz upływający czas.Tak uważam i nie jest ważne jak to określisz-prostactwem czy propagandą partyjną.

 

Odpowiedzialność konkretnie za co i w jakiej postaci?

 

Akurat to,że ty nie rozumiesz tego pojęcia wcale mnie nie dziwi a wręcz odwrotnie.

 

Odpowiedz uznaję za głupkowaty wykręt.

 

Jeszcze raz pytam - odpowiedzialność za co i w jakiej postaci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swiecie ludzie tez znaja ciemna strone Bolka.

Golone, strzyżone.

 

narazie EU dazy do samozagłady

Kraje EU to najbogatsze kraje świata. Do samozagłady podąża Polska pod rządami PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam zwisa czy mamy komunizm czy socjalizm czy kapitalzm, ciesze sie ze moglem wczoraj wypic sobie 2 piwa ze slovensko zloty bazant

jesli moge wypic to znaczy ze mamy wolnosc

co do innych dzialaczy, tu jest temat o walesie a nie o innych, chcecie to zalozcie temat o solidarnosci

Ciekawa miara wolnosci:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ciesze sie ze moglem wczoraj wypic sobie 2 piwa ze slovensko zloty bazant"

 

Prawdziwy patryjota powinien pić polskie piwo. (6 x p).

 

Jak mu ukrócą ten import, może wtedy zmądrzeje nad "Lechem".

 

Dobrze zimnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swiecie ludzie tez znaja ciemna strone Bolka....i nie tylko Ci z PiSu.

A może ta ciemna strona Wałęsy nie jest aż taka ciemna ? Tylko w ustach propagandystów PiS-owskich wygląda na ciemną.

Nie kazdy kto nie cierpi bufonady musi byc z PISu

W PiS nie ma bufonady ? :-)

A co do barykad i wojny to narazie EU dazy do samozagłady ... swiat tylko to wykorzysta

Polska ją w tej samozagładzie wyraźnie wspomaga. Słabą bez Europy Polskę świat zostawi na pożarcie. Jak myślisz kto ją pożre ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to gdzie Polska i Europa podąża ,wojna bedzie przedzej czy później. Tak bylo jest i bedzie bo to leży w naturze człowieka. Wojny wybuchaly z błahych powodow wiec tym bardziej wybuchnie gdy pojawi sie powazniejszy powod. Kto by jeszcze 10 lat temu pomyslal ,że będą sie naparzac na Ukrainie?

Europa jest jeszcze w miare spokojna ale da sie zauwazyc ze tego spokoju jest tu coraz mniej wiec to tylko kwestia czasu bo historia lubi sie powtarzac a czlowiek niestety nie uczy sie na błędach i nie potrafi z historii wyciagac wnioskow. Pis pisze historie od nowa,a przynajmniej probuje. Strach pomyslec jakie będą tego skutki w przyszłości. Jaką cene ten narod ,ten kraj zaplaci za wymysly chorobliwego umyslu jednego malego czlowieczka? Jego czyny i ich skutki beda dobrze wspominac tylko zagorzali fanatycy i ci ktorzy z tych poczynan odniosą korzyści. Jestem pewien ,ze jesli Polska kiedys stanie sie normalnym ,praworzadnym krajem ,o Kaczynskim ,Szydło ,Dudzie itd beda jednak pisac w encyklopediach tyle ,że nie wiem czy bedzie ktos z nich z tego faktu dumny.

 

A Wałęsa.....chcialbym znac prawde bo nigdy nie uznawalem go za uczciwego czlowieka. Wszystko wskazuje na to ,że byl na uslugach PRL ale to trzeba najpierw udowodnic ponad wszelka wątpliwość a w dobie gdy Pis rzadzi tym krajem w dużej mierze opierajac sie na prymitywnych klamstwach i manipulacjach,wmawianiu wszystkim ,ze biale jest czarne,mam duze obawy co do rzetelnosci wszelkich badan z tą sprawą zwiazanych. Zwlaszcza ,że od samego początku pis rozgrywa to politycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wałęsa.....chcialbym znac prawde bo nigdy nie uznawalem go za uczciwego czlowieka. Wszystko wskazuje na to ,że byl na uslugach PRL ale to trzeba najpierw udowodnic ponad wszelka wątpliwość

Wylądowałeś z Marsa?

 

Gdzie spędziłeś ostatnie 20 lat?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez toptwenty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,nie wylądowałem. Lechu zapowiedzial ,ze zamówi kolejną ekspertyze grafologow. Do ostatecznej oceny wole jeszcze poczekac.

W międzyczasie poczytaj tuatj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Potem IPN zamówi kolejną, potem Lech, potem IPN itd. A Ty bądziesz sobie czekał (ze wskazaniem na IPN).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez wyluzuj czlowieku bo widze ,ze spinasz sie niemożebnie. Linku wczesniej nie czytalem. Poza tym to tez stanowisko i opinia jednego autora. Jesli chodzi o mnie to to czy Lechu byl Bolkiem czy nie mam gdzies. Moja opinia o tym czlowieku powstala na bazie innych jego poczynan. A rzetelnosc IPN jest tak samo wiarygodna jak tlumaczenia Lecha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna analiza tamtych czasów w kontekście "misiewicza" o nazwisku Cenckiewicz czy jakoś tak. Niestety ta analiza nie ma szans z PiS-owskim betonem. Widać to działaniach tego betonu wokół katastrofy smoleńskiej. To przykre, ale Polska najprawdopodobniej musi się stoczyć w otchłań. Możliwe że ktoś z zewnątrz tym steruje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybudzono Cię ze śpiączki,

Staram się unikać stresujących tekstów publikowanych przez idiotów (Cenckiewicz). Jestem tylko dostarczycielem podatków dla naszych władców. I tak już pewnie zostanie. Wolę tracić czas na hobby a to nie ma związku ani z Wałęsą ani z żadnym "misiewiczem", Cenckiewiczem czy Prezesem.

czy kończysz gimnazjum?

Wydarzenia w Gdańsku z Wałęsą w roli głównej oglądałem z okna firmy w której wtedy pracowałem. To było biuro projektowe. Byłem bardzo młody i pewnie dlatego zapisałem się wtedy do jedynej masowej organizacji w moim życiorysie czyli Solidarności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam az ktos napisze ksiazke o walesie albo zrobi biograficzny film

 

z calym jego dobrym zyciem i zlym

 

z tym co zrobil dobre i z tym co zlego

 

bo Centkiewicz wypowiada sie tylko negatywnie

 

dziwie sie ze Walesa przeciez ma troche majatku nie zatrudni naprawde dobrych prawnikow grafologow

 

i nie zacznie dzialac profesjonalnie, przeciez to nie on ma sie bronic ale prawnicy zatwardzeni w takich bojach

 

Wydarzenia w Gdańsku z Wałęsą w roli głównej oglądałem z okna firmy w której wtedy pracowałem. To było biuro projektowe. Byłem bardzo młody i pewnie dlatego zapisałem się wtedy do jedynej masowej organizacji w moim życiorysie czyli Solidarności.

 

a ja stalem pod zieleniakiem w Gdansku gdy ogloszono wyniki wyborow prezydenckich w 1990 roku

 

tlum czekal i sie doczekal bo Walesa wyszedl na balkon dostal mikrofon i zaczal przemawiac

 

wczesniej ktos tam krzyknal "öni tam pewnie wodke pija"

 

bylo fajnie

 

byl to pierwszy polski prezydent wybrany w wolnych wyborach nie zadne tam zgromadzenie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pouczające

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam az ktos napisze ksiazke o walesie albo zrobi biograficzny film

"Człowiek z nadziei" - widziałeś, a?

 

a ja stalem pod zieleniakiem w Gdansku gdy ogloszono wyniki wyborow prezydenckich w 1990 roku

 

Pilnowałeś porządku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że nagle polubiłeś Frasyniuka, Michnika, Kuronia, Modzelewskiego, Piniora i innych.

 

Jakoś zawsze kochałeś tych z Solidarności, którzy w ogóle nie siedzieli.

 

Witaj.

A gdzie napisałem,że ich lubię?Poza Modzelewskim z tych co wymieniłeś to raczej cwaniacy,Walentynowicz to jest osoba(już była)godna szacunku.

 

Jaką cene ten narod ,ten kraj zaplaci za wymysly chorobliwego umyslu jednego malego czlowieczka? Jego czyny i ich skutki beda dobrze wspominac tylko zagorzali fanatycy i ci ktorzy z tych poczynan odniosą korzyści. Jestem pewien ,ze jesli Polska kiedys stanie sie normalnym ,praworzadnym krajem ,o Kaczynskim ,Szydło ,Dudzie itd beda jednak pisac w encyklopediach tyle ,że nie wiem czy bedzie ktos z nich z tego faktu dumny.

A kiedy Polska była normalnym krajem?Za Platformy była tylko teoretycznym państwem za PiCu jest państwem fikcyjnym.

 

Ile czasu potrzebują Polacy by wybrać rząd,który cokolwiek dobrego zrobi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie napisałem,że ich lubię?

 

Byli inni działacze Solidarności,którzy nie donosili a siedzieli tak samo jak Wałęsa

Tutaj.

 

Sagi ciąg dalszy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.