Skocz do zawartości
IGNORED

BOLEK - koniec fałszywej legendy III RP ?


BoDeX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

myślisz że sex w grubą, bezzębną babą jest lepszy od braku sexu ?

No ja ci kobiety nie wybierałem więc możesz mieć żal tylko do siebie.

 

Czy historia osoby prywatnej jaka jest Wałęsa ma wpływ na to ze nie bedzie następowała dalsza destrukcja WP prowadzona rękoma cyklofrenika i pucułka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>rydz

Dokładnie tak samo sugerowałem administracji, ale - nie wiedzieć czemu - dostałem w końcu krzyżyk. Pewnie to z powodu wieku, a zarazem delikatna sugestia, że powinienem się pomału przyzwyczajać do piachu... ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez twonk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną korelację.

Wiekszość broniących Wałęsy słyszy kable, bezpieczniki, podstawy antywibracyjne etc. co często wynika z podatności na sugestię czy też z autosugestii. Są to osoby mające trudności w dojściu do własnego zdania, własnej opinii, nie dyskutują merytorycznie, często obrażają innych. Powtarzają w kółko te same argumenty zwykle bez związku ze sprawą. Przykład:co mają wspólnego kolejne wpadki Misiewicza z Wałęsą?

 

Z kolei grupa próbująca dojść do prawdy, prezentujaca własne zdanie, a nie TVN, TVP, GW, itp., dyskutująca na argumenty oparte na faktach, rzadko obrażająca innych to przeważnie kablo i voodoo sceptycy.

 

Co o tym sądzicie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszość broniących Wałęsy słyszy kable, bezpieczniki, podstawy antywibracyjne etc. co często wynika z podatności na sugestię czy też z autosugestii.

Chyba odwróciłeś kota ogonem. Podatni na sugestię są ci którzy Wałęsę atakują. Propagandową sugestię PiS-owską.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną korelację.

Wiekszość broniących Wałęsy słyszy kable, bezpieczniki, podstawy antywibracyjne etc. co często wynika z podatności na sugestię czy też z autosugestii. Są to osoby mające trudności w dojściu do własnego zdania, własnej opinii, nie dyskutują merytorycznie, często obrażają innych. Powtarzają w kółko te same argumenty zwykle bez związku ze sprawą. Przykład:co mają wspólnego kolejne wpadki Misiewicza z Wałęsą?

 

Co o tym sądzicie?

sądzę, że masz 2 sasiny (1 cjant = 10 sasinów). przeczytaj stronię "o mnie", najlepiej dwa razy, powoli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi.... tak jak myślałem, że pierwsi odezwą się obrońcy. Oczywiście jak zwykle bardzo merytorycznie, twierdząc np. że ewidentne fakty milion razy potwierdzone, przez moment nawet przez samego bohatera, to nic innego jak tylko pisowska propaganda, której zalążki oczywiście powstały już w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, a Kaczyński z Misiewiczem, który za dwadzieścia lat miał się urodzić, produkowali fałszywki do teczki TW Bolka i podrzucali podstępnie esbecji, co potwierdziła bezprzecznie TVN:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PiS jest cały ocean nienawiści.

Jak o Wałęsie, Ty PiS, PiS, PiS.

Nie ma we mnie śladu nienawiści do Wałęsy, stwierdzam jedynie że jest to "legenda" na glinianych nogach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem audiovoodoo czy nie? A może ty masz 1 sasina?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewną korelację.

Wiekszość broniących Wałęsy słyszy kable, bezpieczniki, podstawy antywibracyjne etc. co często wynika z podatności na sugestię czy też z autosugestii. Są to osoby mające trudności w dojściu do własnego zdania, własnej opinii, nie dyskutują merytorycznie

Co o tym sądzicie?

Jeśli przyjmiemy że lata 90' w Polsce to był czas "rozkwitu" i budowy europejskiego "mocarstwa", to daję Ci plus. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak o Wałęsie, Ty PiS, PiS, PiS.

Nie ma we mnie śladu nienawiści do Wałęsy, stwierdzam jedynie że jest to "legenda" na glinianych nogach.

Misiewicz ma za to zdrowe nogi. Wychowano go w duchu "Bóg, Honor, Ojczyzna". Zreszta co tu gadać, jaro zawsze dziewica to jest dopiero legenda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jestem audiovoodoo czy nie? A może ty masz 1 sasina?

 

A co to są te "sasiny" i co mają wspólnego z TW Bolek? Jeśli chodzi o audiovoodoo to każda reguła ma wyjątki, może Ty do nich należysz:))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Lech36

Podziwiam Cię, że nie dajesz się wyprowadzić z równowagi i masz siłę cierpliwie tłumaczyć. Ja, niestety, nie mam aż tyle cierpliwości do debili...

Fakt że ochrzciłeś mnie "debilem" maksymalnie mi bimba. ;)

 

Złodziejstwo i czynną współpracę ze złodziejami postrzegam jako przestępstwo i nic tego nie zmieni. Nie zmienią tego odwołania do "legendy", kabli audio, PiSu, Rydzyka itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Mrok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja pytałem się pierwszy. Zreszta co jest 1 sasin to juz wyjaśnilem.

 

Złodziejstwo i czynną współpracę ze złodziejami postrzegam jako przestępstwo i nic tego nie zmieni. Nie zmienią tego odwołania do "legendy", kabli audio, PiSu, Rydzyka itd.

Chcesz zamknąć cały PiS? Jestem za.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba odwróciłeś kota ogonem. Podatni na sugestię są ci którzy Wałęsę atakują. Propagandową sugestię PiS-owską.

 

Teraz ja będę sie powtarzał ale skoro u Ciebie wszędzie PIS to samo zło to odwrócmy karty i powtarzajmy jak mantre:

 

Nie bylo PISu w czasach gdy juz wielu (mniej lub bardziej) znanych ludzi mowiło o Walesie jako Bolku.

 

Jako ze juz wtedy byl kreowany na symbol zazwyczaj zamiatano to pod dywan.

 

Wyszkowski, Walentynowicz oni nie dali sie zastraszyć ale podobnie (dobra analoga do Stalina) z symbolem (a kij ze prostym bucowatym chamskim aroganckim i generalnie okropnie tepym ale...WYPROMOWANYM) nie mogli wygrac bez poparcia władzy.

 

Z tym ze ta władza miała swój cel by symbol swoje "zle złozone zdania" dukał do kamer.

Bo dukał to co chcieli i jak chcieli. A jak zle dukał to jego "anioł stróz" Wachowski poprawiał.

 

Ot cała filozofia..

 

A teraz masc na hemoroidy nie wystarcza tym co chociaz troche rozumu maja bo czuja sie wydymani...wiec szukaja tematów alternatywnych...i mamy Macierka i Kaczorka itd....wszystko by nie powiedziec sobie...zostałem oszukany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Robert Gdansk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze poważny generał Kiszczak okazał się być wielkim kawalarzem.

Czekamy na więcej.

 

ciekawe co na to rodzina Popieluszki

czy tez uwazaja ze byl takim kwalarzem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

krytyk muzyczny jest jak ksiadz ktory uczy o kontaktach damsko-meskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma we mnie śladu nienawiści do Wałęsy, stwierdzam jedynie że jest to "legenda" na glinianych nogach.

Kaczyński to "legenda" na kaczych łapach ;-). Wszystko jedno który. Prawdopodobnie te kacze łapy też są gliniane.

 

Oczywiście jak zwykle bardzo merytorycznie,

Wiesz jak merytorycznie jest w komisji smoleńskiej ? Cały PiS jest tak merytoryczny jak ta komisja,

 

A co to są te "sasiny"

Jednostka inteligencji ?

 

Złodziejstwo i czynną współpracę ze złodziejami postrzegam jako przestępstwo i nic tego nie zmieni.

Wyborcy PiS rzeczywiście mogą być podejrzewani o sympatyzowanie z takimi co sobie biorą, nie kradną (patrz np. komisja smoleńska). Może kiedyś uda się to wyjaśnić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednostka inteligencji ?

Lech

 

Musisz kolego uważać- bardzo łatwo cie przyłapać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"zresztą wydaje mi się również, że Kartaginy powinno nie być"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym go przyłapałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kaczyński to "legenda" na kaczych łapach ;-). Wszystko jedno który. Prawdopodobnie te kacze łapy też są gliniane.

 

 

Wiesz jak merytorycznie jest w komisji smoleńskiej ? Cały PiS jest tak merytoryczny jak ta komisja,

 

 

Jednostka inteligencji ?

 

 

Wyborcy PiS rzeczywiście mogą być podejrzewani o sympatyzowanie z takimi co sobie biorą, nie kradną (patrz np. komisja smoleńska). Może kiedyś uda się to wyjaśnić.

 

Hi, hi..... PiS, Kaczyński, PiS, Kaczyński, PiS, Kaczyński, Smoleńsk, zapomniałeś o Macierewiczu, Misiewiczach, Ziobrze itd.

 

To sa argumenty w obronie Wałęsy. Mocne. Przekonałeś mnie. Wałęsa nieskazitelny jest i basta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi, hi..... PiS, Kaczyński, PiS, Kaczyński, PiS, Kaczyński, Smoleńsk, zapomniałeś o Macierewiczu, Misiewiczach, Ziobrze itd.

 

To sa argumenty w obronie Wałęsy. Mocne. Przekonałeś mnie. Wałęsa nieskazitelny jest i basta.

 

No dokładnie...jak by sms szkoleniowego dostali..."nic nie mamy by Bolka bronic wiec najezdzajcie ile wlezie na Kaczora a jak to sie nie uda to wyzywajcie od PISorów"

 

A Kaczor swoje tez dostanie bo z niego taki kryształ jak z koziej d.. traba...trzeba tylko poczekac ....patrzac na Bolka dobre 30 lat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i basta.

i dalej nie wiem czy jestem audiovoodoo czy nie. nie jest ci łatwo z tym 1 sasinem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

i dalej nie wiem czy jestem audiovoodoo czy nie. nie jest ci łatwo z tym 1 sasinem.

 

Moźe raczej coś z grafomanii i egocentryzmu, tyle pisaniny w "o mnie", cos też z Wałęsy:)

 

Potrzebujesz o tym porozmawiać?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ty dokonałeś uogólnienia dotyczącego audiovoodoo i niepisdniętych. no ale ci chyba coś nie wyszło i udajesz głupiego (z 1 sasinem to chyba przychodzi ci naturalnie).

 

ponieważ nie jest ci łatwo i każdego dnia musisz pokonywać wiele barier (w końcu 1 sasin) to tutaj wklejam twoją wypowiedź:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez ayran

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to ty dokonałeś uogólnienia dotyczącego audiovoodoo i niepisdniętych. no ale ci chyba coś nie wyszło i udajesz głupiego (z 1 sasinem to chyba przychodzi ci naturalnie).

 

ponieważ nie jest ci łatwo i każdego dnia musisz pokonywać wiele barier (w końcu 1 sasin) to tutaj wklejam twoją wypowiedź:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#2143

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#2143

to słabiutko bo podałeś mnie jako przykład w swojej regule i od razu wyjątek?

to jest taka pisdnięta indukcja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.