Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  95 członków

Albedo Klub
IGNORED

Klub albedo


panerai_47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, infsynk napisał:

Ja miałem miałem możliwość co Cię konkretnie interesuję?

Generalnie interesują mnie różnice w brzmieniu. Chodzi o przewód XLR i głośnikowe. Testowałem właśnie monolith, i na sygnałowych ( preamp z ampem, moon 330a i 390) było super ale jak dodałem głośnikowe z tej samej serii to miałem wrażenie że jest trochę wszystko za bardzo przygaszone... z drugiej strony były utwory które brzmiały dużo lepiej...   może tylko zwiększyła się wrażliwość na jakość nagrań.. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kolega tak napisał ,że metamorfoza zastąpiła solidy.

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kogoś interesowało takie porównanie to obecnie sprawdzam różnice między Monolith Monocrystal a Monolith Reference. Na ten moment sprawdzam tylko RCA między NDX2 a pre Musicala. W dalszej kolejności mają dojechać XLR-y do podłączenia między Musicalami. Sklep nie miał testowej więc sprawdzam nowy egzemplarz. Za parę dni opiszę wyniki porównania 😁

ATC SCM150SL // NAIM NDX 2 + NAIM XPS DR + Furutech DPS - 4.1// Musical Fidelity M8Pre + 3 x M8s-500s + 4x GigaWatt LC-2 EVO// GigaWatt PF-2 EVO + Enerr Transcenda Ultimate// Albedo Monolith Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, muzofan napisał:

Gdyby kogoś interesowało takie porównanie to obecnie sprawdzam różnice między Monolith Monocrystal a Monolith Reference.

Jak najbardziej. Przy okazji podaj resztę toru celem pełnej przejrzystości punktu odniesienia.

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Cześć. Chcę wymienić swoje Audioquesty 8 na Monolith, chodzi o głośnikowe. Czy może ktoś napisać o różnicy między Monocrystal a Pure Silver?

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, 68chudini napisał:

Chodzi o obróbkę materiału.

W skrócie:

Monocrystal jest wyciągany z pojedynczego kryształu , a pure silver nie. 

 

Dzięki. Słychać to w ogóle? Czy tylko nietoperze? 🙂

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.05.2023 o 20:21, sir.jax napisał:

W systemie mam Monolithy bez żadnych mono kryształów

Gdybyś sprzedawał to daj znać. Potrzebuję 2.5m Jakby można było wpiąć je u siebie przed zakupem byłoby wyśmienicie.

"Odmienny obraz każde widzi oko a każde ucho inny słyszy śpiew. A każde serce gdy wejrzysz w nie ukaże własną słabość i grzech"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam !

Miałem wcześniej Monolith Pure Silver jednak zmieniłem te kable na Argentum GCG 6/4, które okazały się odrobinę szybsze. Jednak później wróciłem do Albedo, czyli  do Silver Monocrystal. Jeśli Sir.Jax ich nie zmienia Monolith Pure Silver to akurat się nie dziwię. Dlaczego? Bo takiej przestrzeni jaką oferują Pure Silver próżno szukać, wśród jakichkolwiek kabli głośnikowych. Różnica jaka skłoniła mnie do zmiany na Monocristale to szybkość dźwięku przy zachowaniu przestrzeni.  Co nie zmienia faktu , że bardzo dobrze wspominam Pure Silver i mógłbym do nich w każdej chwili wrócić.

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry.

Mam na sprzedaż kable głośnikowe GEO.

Kupione w marcu. Nie używane. Mieszkam za granicą, kupilem je zamawiając na PL adres. Obecnie jestem w kraju na wakacjach, i zależy mi na ich sprzedaży. 

Kable maja długość 2.5m na stronę. Konfekcja widełkowa, cena 3900zł.

Wstawie również ofertę sprzedaży w rubryce ogłoszenia, lecz postanowilem zapytać wczesniej tu, w klubie miłośników. 

Cena podlega drobnej negocjacji.

Zainteresowanych proszę o kontakt.

+47 47724135 Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.