Jump to content
IGNORED

Problemy ze strona forum

Huberto1984

Recommended Posts

Czesc,

Nie wiem czy we tez tak macie, ale od kilku tygodni jak wchodze na strone, to mnie przekierowywuje po kilkunastu sekundach na jakies inne strony. Automatycznie. I nie moge normalnie czytac a co dopiero pisac. Strasznie jest to irytujace.

Jest tak na ipad, na kompie w pracy, na tabletach w domu.

Co mam z tym zrobic?

Wieza STEREO Technics :)

U mnie tak jest na iphonie gdy jestem poza domowym WiFi i jadę na GSM. Ale w domu na Maku, PC czy ipadzie nic takiego nie ma. Wiem, że doprowadza to do szału i też nie wiem co z tym zrobić. To jakieś konkursy, ankiety i nie ma ich końca.

Przekierowanie DNS. Strona audiostereo jest cyklicznie infekowana.

Myśl miesiąca: "Właśnie zakupiłem swój egzemplarz dCS Network Bridge, także w kolorze czarnym. I to jest chyba najlepsza rekomendacja ;) . Nie ma nic trudniejszego niż głosowanie własną kasą."

No to jestem pierwszy bez kłopotów z tym tematem. Wszystko działa poprawnie na moim Dellu. Przeglądarka to Mozilla system Windows 7.

Tak samo. Plus tablet. Też nic.

Były takie wirusy w przeszłości - ale na wszystkich stronach działały. Zmieniały gógla na ich szpiegowski, sporo dzikich okien, przekierowania itp. Pomimo firewalla i antywirusa. Od jakiegos czasu spokój.

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.