Skocz do zawartości
IGNORED

CD do dynaudio i octave


PaiMei

Rekomendowane odpowiedzi

AR jeszcze nie słyszałem ale nowe klocki to 45pln ;) No ale posłuchać można :)

Czym napędzasz S25?? Tez miałem u siebie vovox-y świetny kabelek ale u mnie zastąpiły je Harmonix-y

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie wiem czy to najlepsze, żeby trafili na Twoje mondrości....

 

Lepsze to niż bredzenie o bezpiecznikach i ścieżkach dla elektronów ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla kogo...

Głuchy nie jestem, a podatność na drogie gadżety u mnie średnia, jednak miałem u siebie dobre bezpieczniki i słyszałem ich wpływ na brzmienie systemu - więc nie wiem kto tu bredzi...

A elektrony to takie małe kuleczki przecież - podobne do małych mróweczek - a te jak pewnie pamiętasz ze szkoły zasuwają po swoich ścieżkach - więc czemu elektrony nie mogą;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczki .... no tak, to jest właśnie przykład dogłębnie poznanego zagadnienia....

 

Dzięki takim obrazowym porównaniom rodzą się mity i zupełnie absurdalne teorie. A wystarczy trochę poczytać. Tylko najpierw trzeba chcieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

Kuleczki .... no tak, to jest właśnie przykład dogłębnie poznanego zagadnienia....

 

Dzięki takim obrazowym porównaniom rodzą się mity i zupełnie absurdalne teorie. A wystarczy trochę poczytać. Tylko najpierw trzeba chcieć.

To Ty dalej czytaj.

My wolimy słuchać muzyki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuleczki .... no tak, to jest właśnie przykład dogłębnie poznanego zagadnienia....

Ty to nawet na żartach się nie znasz , smutne.....

A kuleczki to w sumie polecam;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to nawet na żartach się nie znasz , smutne.....

A kuleczki to w sumie polecam;-)

 

Masz na myśli te kuleczki? :))

 

Co do żartów. Poziom absurdu niektórych wpisów jest taki, że trudno się zorientować czy ktoś żartuje czy nie. Dowodem jest wpis w mojej stopce ;)

 

To Ty dalej czytaj.

My wolimy słuchać muzyki .

 

Ja wolę słuchać muzyki, a nie kabli, podstawek, NOSów itd

 

I wcale nie jestem pewien, czy muzyka dla audiofilskiej braci jest tym, czego słucha najchętniej i najczęściej. Wpisy mówią zupełnie co innego ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli te kuleczki? :))

kuleczki to dalej serdecznie polecam, żartem było wszystko co napisałem o elektronach - wydawało mi się to takie ewidentne.....

Poziom absurdu niektórych wpisów jest taki, że trudno się zorientować czy ktoś żartuje czy nie

Zgadzam się w 1000%

a moderacja działa tak cudownie, że dziś, po 10 latach na forum dostałem pierwszy raz punkty za zdanie "a wyszło jak zawsze"

Szkoda, ze nie działają jawnie - mógłbym komuś osobiście podziękować za dbanie o jakość forum, poziom działań itp....

Ja wolę słuchać muzyki, a nie kabli, podstawek, NOSów itd

A czego słuchasz?

Bo dla mnie całe audio jest tylko środkiem do kontaktu z tą częścią (dużą) muzyki, z którą nie mam kontaktu na żywo...

A słucham uchem, nie NOS-em;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czego słuchasz?

Bo dla mnie całe audio jest tylko środkiem do kontaktu z tą częścią (dużą) muzyki, z którą nie mam kontaktu na żywo...

A słucham uchem, nie NOS-em;-)

 

Ja też. I też jest to dla mnie sposób na usłyszenie tego, czego na żywo usłyszeć nie mogę. Niewielkim minusem takiej sytuacji jest to, że obcowanie z najlepszymi wykonaniami zniechęca potem do słuchania żywej muzyki ze względu na poziom.

 

A czego słucham?

 

Np. czegoś takiego:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Wit-told zie kuleczki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam s25 zasilane są z nada s300 po profesionalnej odnowie biologicznej oraz małych modach,może nie jest to liga dynek ale jest ok .Ma oczywiście swoje słabości o których bardzo dobrze wiem, ale jak na razie jeszcze chwile pogra za czym zbiorę kwotę na coś dobrego.Harmonixa GP mam miedzy cd a wzmacniaczem i moim zdaniem jest to dobry kabel w rozsądnej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam s25 zasilane są z nada s300 po profesionalnej odnowie biologicznej oraz małych modach,może nie jest to liga dynek ale jest ok .Ma oczywiście swoje słabości o których bardzo dobrze wiem, ale jak na razie jeszcze chwile pogra za czym zbiorę kwotę na coś dobrego.Harmonixa GP mam miedzy cd a wzmacniaczem i moim zdaniem jest to dobry kabel w rozsądnej cenie.

leciwy ale zacny klocek ;)

Zasilanie mam brakuje źródła ;( dziś przyjechał AR cd6 i po włóczeniu byłem załamany totalna klapa hudzizna i jazgot po 7 gdz pyrkania zaczęło powoli plumkac ale nadal hudzizna w instrukcji pisze 600 gdz ja mam weekend ;) ale zobaczymy,

 

Tak skromnie o GP powiedziałeś, ja tez je mam dla mnie świetnie nie zamienię, hyba ze na hiriji ale to po źródle ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szkoda że nie udało się wypożyczyć wstępnie wygrzanego ,bo z tego co wiem od właściciela zakupionego sprzętu to miał podobny dylemat .AR dlatego uczula nabywców aby mieli w świadomości to że sprzęt potrzebuje kilkuset godzin do pełnej prezentacji swoich możliwości i zbyt pochopnej opini jak również decyzji.Od siebie mogę tylko dodać abyś go trzymał cały czas pod prądem i nie przepinał za czesto dla porównania ,bo to mu nie służy .Życzę miłej zabawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czytałem w instrukcji 600 h :) tyle nie mam ale robię jak napisano włożyłem płytę zrobiłem pętle i leci, wieczorami wchodzę sprawdzić rezultaty, ale jak narazie to jeszcze nie to ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem czytałem w instrukcji 600 h :) tyle nie mam ale robię jak napisano włożyłem płytę zrobiłem pętle i leci, wieczorami wchodzę sprawdzić rezultaty, ale jak narazie to jeszcze nie to ;(

 

a czego Ci zabrakło w świetnym CD : Soulnote SC 710 ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego Ci zabrakło w świetnym CD : Soulnote SC 710 ???

dobrej jakości wykonania, problemu w czytaniu nagranych plyt, cena trochę za wysoka, ciężki w odsprzedaży

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrej jakości wykonania, problemu w czytaniu nagranych plyt, cena trochę za wysoka, ciężki w odsprzedaży

 

ale jakościowo brzmieniowo ok? chodzi nam o wartości soniczne czy wartości "odsprzedażowe" ?

 

zapytam jeszcze o jakość wykonania.... co tam jest nie tak?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soniczny było dobrze, jak by się czepiać to ciut ciemniej mógłby grać, co do wykonania to poprostu nie budził u mnie zaufania szufladka chodziła głośno taki zwykły plastik, jak za takie pieniądze to mi nie odpowiadało No i u mnie problem z nagranymi płytami ale dystrybutor powiedział ze to do załatwienia tylko trzeba je jakoś specjalnie nagrać, wole soul notę sc300 którego obecnie uzywam w zastępstwie, dobry CD, można używać jako transport z dobrym dac gra świetnie i na dodatek można podłączyć po usb i cena nieco ponad 3tysiace

 

Co do wartości odsprzedazowych to dla mnie bardzo ważne, bo kiedyś go sprzedam. I jeszcze jedna kwestia za 5-10 lat serwis np accuphase będzie a soulnote nie wiadomo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Ayon z Octave i Dynaudio :) (CD+Wzmacniacz+Głośniki)

w moim byłym zestawieniu czyli V70se +dynaudio 25 se miałem Ayon CD1s -dźwiękowo nawet ok,ale technicznie to był tragedią -najbardziej awaryjny CD jaki miałem-nie polecam nikomu.Regulacja głośności z pilota to spadek rozdzielczości ,hałaśliwy napęd często "zacinający się wyświetlacz" ,czasem brak komunikacji z pilotem .Jak widać udzielała się chińska produkcja.

Dobrze się zastanówcie i sprawdźcie zanim kupicie taki model, bo mogą was czekać spore wydatki. W tych Ayonach ogólnie często przycina się mikro-wyłącznik który dociska po założeniu pokrywa płyty- sam serwisant z Nutilusa to potwierdził.

Świetnie w moim zestawieniu sprawdził sie AA Capitole mk2 ,albo AA Prestige.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko dopowiedzieć, co łatwo sprawdzić, że choć CD07s jest modelem niższym to jest konstrukcją nowszą, pozbawioną wszystkich wyżej wymienionych wad. I aby była jasność nie jest produkowany w Chinach. Komponenty powstają w fabryce Ayona w Hong Kongu, ale składany i strojony jest w Austrii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Mogę tylko dopowiedzieć, co łatwo sprawdzić, że choć CD07s jest modelem niższym to jest konstrukcją nowszą, pozbawioną wszystkich wyżej wymienionych wad. I aby była jasność nie jest produkowany w Chinach. Komponenty powstają w fabryce Ayona w Hong Kongu, ale składany i strojony jest w Austrii.

 

 

Jesteś pewien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim byłym zestawieniu czyli V70se +dynaudio 25 se miałem Ayon CD1s -dźwiękowo nawet ok,ale technicznie to był tragedią -najbardziej awaryjny CD jaki miałem-nie polecam nikomu.Regulacja głośności z pilota to spadek rozdzielczości ,hałaśliwy napęd często "zacinający się wyświetlacz" ,czasem brak komunikacji z pilotem .Jak widać udzielała się chińska produkcja.

Dobrze się zastanówcie i sprawdźcie zanim kupicie taki model, bo mogą was czekać spore wydatki. W tych Ayonach ogólnie często przycina się mikro-wyłącznik który dociska po założeniu pokrywa płyty- sam serwisant z Nutilusa to potwierdził.

Świetnie w moim zestawieniu sprawdził sie AA Capitole mk2 ,albo AA Prestige.

Nic dodać nic ująć, pisałem o tych nagminnych awariach wielokrotnie. W Austrii nie ma żadnej produkcji ani montowni. Jest jedynie prywatna chałupa na zadupiu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.