Skocz do zawartości
IGNORED

Krell kav 400xi czy inny ?


kamil79
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego modelu QS10. Nigdy nie było żadnych Denonow QS. Były Sony QS, ale nie Denony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Handlujecie i nie wiecie czym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyzmanie Drogi kwintesencję Twojego doświadczenia i oryginalnego gustu podał już kolega Roxi w poniższym poście. Nie będę się powtarzał. Ja się nie znam ja tu tylko sprzątam. Nie przejmuj się moją opinią, gdzie mi tam do Twojego doświadczenia. Nawet nie miałem topowych kabli Wile. Przecież wszyscy wiedzą, że 400xi to mistrz barwy, gładkości i dociążenia. Bardzo wyrafinowane urządzenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ,400 to nie mistrz barwy ,gladkosci i dociazenia ale w swojej cenie napewno mu ich nie brakuje,trzeba tylko umiec z nigo to wydobyc. I to z pewnością jest jeden z najlepszych wzmacniaczy w swoim przedziale. Wrzucanie go do przypadkowego systemu to blad . Ty zrobiles podstawowy bo wrzuciles go do systemu stworzonego pod lampe i jeszcze na tej podstawie wydajesz opinie wprowadzajace wiele osob w blad. To dyletanctwo. Lampa i tranzystor to dwa inne swiaty ale z obu mozna wyciagnac to co najlepsze a to co wybierzemy zalezy od nas samych. To jednak nie jest problemem. Problemem jest Twoja postawa i podejscie. To co zrobiles z 400xi sprawilo ,ze nie usłyszałes jak ona gra.Uslyszales to co do niej podpiales ,to co skonfigurowales. I tak ,powtórzę raz jeszcze ,400xi to bardzo wyrafinowane urzadzenie w wielu aspektach biorac pod uwage jego przedzial cenowy. Jesli ktos szuka naturalnie brzmiacego tranzystorowego wzmacniacza ,to temat obowiazkowy w poszukiwaniach . Ktos kto sie kocha w lampach nigdy sie nim nie zainteresuje ,to naturalne, jednak niech nie pisze bzdur na jego temat popelniajac przy tym szkolne bledy jak Ty. Kilka osob z tego forum mialo okazje posluchac jej u mnie. Ostatnio koledzy Ravanello i Cyfra. Zapytaj ich o ostrosc,suchosc,brak wypelnienia czy nawet barwy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak był.

 

To widocznie twoja wiedza jest mała.Pozdrawiam

 

Sprawdź S 10 pojawiła się pod symbolem QS10 najlepszy wypust z serii II

 

A czym handluje dobrze wiem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Mój na sprzedaż ale oczywiście Q sam dopisalem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez lukag72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są S10 od MKI po MKIII. Wystarczy spojrzeć do linku, który podesłałem lub na tabliczkę z tyłu. Te niby "Q" na panelu przednim to takie zawinęte S, ja pier...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej -nie było QS mój spokój twoją niby racja.

 

Wzrok mam slaby teraz się wkur... I poszedłem sprawdzić z bliska .PrZyznaje RACJE to zawinięte S nie mogą że mnie. Dużo tego więc... No cóż pomyłka z mojej strony. Urazonych Przepraszam a ja nawet po 20 paru latach nadal się uczę .Pozdrawiam

 

Oczywiście QS to Sony robił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ,400 to nie mistrz barwy ,gladkosci i dociazenia ale w swojej cenie napewno mu ich nie brakuje,trzeba tylko umiec z nigo to wydobyc. I to z pewnością jest jeden z najlepszych wzmacniaczy w swoim przedziale. Wrzucanie go do przypadkowego systemu to blad . Ty zrobiles podstawowy bo wrzuciles go do systemu stworzonego pod lampe i jeszcze na tej podstawie wydajesz opinie wprowadzajace wiele osob w blad. To dyletanctwo. Lampa i tranzystor to dwa inne swiaty ale z obu mozna wyciagnac to co najlepsze a to co wybierzemy zalezy od nas samych. To jednak nie jest problemem. Problemem jest Twoja postawa i podejscie. To co zrobiles z 400xi sprawilo ,ze nie usłyszałes jak ona gra.Uslyszales to co do niej podpiales ,to co skonfigurowales. I tak ,powtórzę raz jeszcze ,400xi to bardzo wyrafinowane urzadzenie w wielu aspektach biorac pod uwage jego przedzial cenowy. Jesli ktos szuka naturalnie brzmiacego tranzystorowego wzmacniacza ,to temat obowiazkowy w poszukiwaniach . Ktos kto sie kocha w lampach nigdy sie nim nie zainteresuje ,to naturalne, jednak niech nie pisze bzdur na jego temat popelniajac przy tym szkolne bledy jak Ty. Kilka osob z tego forum mialo okazje posluchac jej u mnie. Ostatnio koledzy Ravanello i Cyfra. Zapytaj ich o ostrosc,suchosc,brak wypelnienia czy nawet barwy.

Pudło akurat drugi system mam od lat na tranzystorach. Podpinałem pod ten piecyk całe rzesze urządzeń również wielokrotnie droższych od niego samego i zawsze była ta sama sygnatura. Za dużo się naczytaleś o lampach zalecam więcej słuchać. Powtarzasz utarte stereotypy.

Odnośnie błędów to radzę abyś poprawnie ustawił dyfuzory za kolumnami. To tak na początek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy to nie moja bajka choc slyszalem wiele przy ktorych moglbym pewnie zostac . Wole jednak tranzystorową technike w jej dobrym wydaniu. Ostatnio jednak polaczenie obu technik a wiec hybrydy okazalo sie tym zlotym srodkiem.

Slucham duzo. Moze wiecej niz Ty. A stereotypy to Ty powielasz ,chocby ten na temat Krella . Wprowadzasz ludzi w błąd piszac na jego temat kupe bzdur.

Myslisz ,ze ustawiajac wspomniane przez Ciebie dyfuzory,nie wiedzialem jak poprawnie powinny byc usytuowane? Jestes bardzo naiwny :)

To byly dyfuzory ktore podrzucil mi na przechowanie kolega a z racji tego ,ze nie mialy zadnych mocowan musialem je oprzec na dwoch szafkach znajdujacych sie po dwoch stronach systemu. Nie mialem innej mozliwosci ich oparcia wiec na chwile ustawilem je w ten sposob. Na szczęście akustyke mam tak dobra ,ze nie sa mi niezbedne. Po kilku dniach zniknely z mojego pokoju. Ale brawa za spostrzegawczość ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny punkt widzenia to nie bzdury drogi Dyzmanie. Trochę więcej szacunku dla interlokutora.

Ze względu na moją profesję rocznie przesłuchuję kilkadziesiąt systemów u wielu osób i wiem jak karykaturalne zestawienia mogą się podobać. Gust każdy ma swój i najważniejsze, że Tobie się podoba. Jest jednak coś takiego jak charakter grania konkretnego urządzenia i jedynie o tym tutaj piszemy. Wierzę, że udało Ci się ujarzmić tego krella co nie znaczy, że jego fabryczna sygnatura się przez to zmieniła.

Serdeczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

No własnie,kav 300i przy porownaniu z coplandem własnie tak wypadł-sucho i beznamiętnie wyroznial sie tylko lepszą kontrolą basu.Myslalem go właśnie z dyniami sprobować ale chyba jednak poszukam jakiejs lampy.Dzięki panowie

 

300i gra bardzo różnie w zależności od tego z czym go połączysz. Z VA i niektórymi Dynaudio to bardzo muzykalne granie a jednocześnie bardzo przejrzyste. Miękkie z dobrą średnicą i niskim basem. Z B&W dużo jaśniej, z dobrym basem ale może być sucho. 300i to taki kameleon. W zależności od tego z czym go połączysz. 400xi to moim zdaniem półka niżej. Brak mu tej muzykalności i ciepła.

 

Używałem 400xi przez jakiś czas w rezerwowym systemie. To jest suche, beznamiętne granie z twardym i równie bezbarwnym basem. Takiego grania nie polecam nawet wrogowi. Zero wyrafinowania, gładkości czy miękkości typowy tranzystorowy jazgotnik. Jeśli KAV300i Ci się nie podoba to 400xi jest jeszcze gorszy. WT40II zrobiła z niego mokrą plamę. Lampa przegrala jedynie dynamiką basu. Cała reszta to przepaść. Zwłaszcza z nowymi dali to będzie męczarnia.

 

W innej konfiguracji WT40II dostałaby po dupie. Zwłaszcza od 300i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAV300i to przy 400xi istny wypas.

Z illuminatorami na średnicy radzi sobie ten piecyk całkiem przyzwoicie co nie zmienia faktu, że z lampką w tej kwestii nie powalczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

KAV300i to przy 400xi istny wypas.

Z illuminatorami na średnicy radzi sobie ten piecyk całkiem przyzwoicie co nie zmienia faktu, że z lampką w tej kwestii nie powalczy.

 

To zależy z jaką. Nie jestem aż takim entuzjastą lamp choć słyszałem konstrukcje bardzo drogie - daleki jestem od ich demonizowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny punkt widzenia to nie bzdury drogi Dyzmanie. Trochę więcej szacunku dla interlokutora.

Ze względu na moją profesję rocznie przesłuchuję kilkadziesiąt systemów u wielu osób i wiem jak karykaturalne zestawienia mogą się podobać. Gust każdy ma swój i najważniejsze, że Tobie się podoba. Jest jednak coś takiego jak charakter grania konkretnego urządzenia i jedynie o tym tutaj piszemy. Wierzę, że udało Ci się ujarzmić tego krella co nie znaczy, że jego fabryczna sygnatura się przez to zmieniła.

Serdeczności.

Racja,kazdy ma swoj. Fabryczna sygnatura rzecz jasna zmienic sie nie mogla. Jak sam wczesniej zauwazyles,urzadzenia z ktorymi u mnie gral zazwyczaj kojarzą sie z dźwiękiem szczegółowym ,bardziej dosadnym niz uprzejmym i muzykalnym a mimo to konfiguracja ta grala tak jak nikt by sie nie spodziewał. Mysle ,ze gdybys posluchal bylbys niezle zaskoczony sygnaturą jakia to zestawienie stworzyło. Czesem rzeczywistość potrafi zaskoczyc.

 

 

 

300i gra bardzo różnie w zależności od tego z czym go połączysz. Z VA i niektórymi Dynaudio to bardzo muzykalne granie a jednocześnie bardzo przejrzyste. Miękkie z dobrą średnicą i niskim basem. Z B&W dużo jaśniej, z dobrym basem ale może być sucho. 300i to taki kameleon. W zależności od tego z czym go połączysz. 400xi to moim zdaniem półka niżej. Brak mu tej muzykalności i ciepła.

 

 

 

W innej konfiguracji WT40II dostałaby po dupie. Zwłaszcza od 300i.

W dużej mierze to kwestia konfiguracji i naszych preferencji. Spieprzyc mozna wszystko a w przypadku 400 wystarczy jeden niedopasowany kabelek.300 jest mniej wybredna ale tez mniej wyrafinowana i obiektywna. Wiecej wybacza przez to ze jest mniej rozdzielcza,szczegółowa,mniej roznicuje,wiecej maskuje i usrednia. 400 w kazdym aspekcie jest zdecydowanie lepsza a ze jest bardziej transparentna ,wiecej wyciaga z nagran,w tym rowniez barwy trzeba tylko uzyc odpowiedniej klasy okablowania ,ktore dziala pelnopasmowo ,liniowo. Do tego zrodlo i kolumny stojace delikatnie po cieplej stronie neutralnosci i masz dzwiek o jakim w 300 mozesz tylko pomarzyć. Nie trzeba przy nim siegac do zamulaczy. Wystarczy to co napisalem byleby bylo odpowiedniej jakosci.400 moze z powodzeniem byc najtanszym elementem systemu. Ma wiele do zaoferowania. Ale tu trzeba tez zaznaczyc to czego oczekujemy. Nie zrobimy z niego urzadzenia grajacego na modłę M.Fidelity choc pewnie sa rzeczy ltore moglyby go tak zamulic ;)

 

KAV300i to przy 400xi istny wypas.

Z illuminatorami na średnicy radzi sobie ten piecyk całkiem przyzwoicie co nie zmienia faktu, że z lampką w tej kwestii nie powalczy.

Trzeba 400posluchac w systemie pod nia złożonym. W zadnym aspekcie 300 nie zagra lepiej. Wiem co mowie ,mialem oba wzmacniacze.

A co do lampek sytuacje mozna szybko odwrocic i znalezc kilka aspektow w ktorych to one wzgledem dobrego tranzystora okażą slabosci czy wręcz ułomności. Co kto lubi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dyzman69 nie mogę zgodzić się z Tobą, że 400xi jest lepszy od 300i. Nie jest, I nie pomoże hiper konfiguracja. O super kablach nie wspominając.

Podpisuje się pod Tym

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Będąc zainteresowanym zamianą kumpel skombinował dwa różne systemy:

Krell KAV 400xi

Krell KAV 280CD

i

Krell KAV300i

Krell KAV300CD

 

Kolumny: Vienna Acoustic Beethoven Baby Grand, pokój 22m2

 

Różnice w dźwięku były bardzo istotne. 400xi zagrał sucho, sterylnie i dość jazgotliwie. Wszystko było spięte XLRami. Materiał muzyczny od klasyki po współczesną elektronikę. 300i był o klasę lepszy, wciągał. Był jak kameleon i za to go najbardziej lubię. Na niektórym materiale brzmiał ciepło i wciągająco. 400xi nie miał nic innego poza wykopem. Natomiast źródło 280CD to znacznie lepsza przestrzeń niż 300CD. Fajne, trójwymiarowe i dość neutralne granie.

 

Takie są moje spostrzeżenia ale każdy może mieć inne.

 

Zdecydowałem się wtedy na zakup 300i. Niemało problemów bo wiele dostępnych egzemplarzy była naprawiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ktos do 400 dobiera 280 to widac ,ze ma wyrobione ucho :)

Ja w kazdej chwili jeszcze moge kazdemu z Was udowodnic ,ze myli sie sromotnie bo mimo tego ze 400 sprzedalem ,stoi ona jeszcze u mnie gotowa do gry. 400 pod kazdym wzgledem jest lepsza od 300 i taka jest rzeczywistośc. A co do suchosci,braku barw czy ostrosci zapytajcie kolegow Ravanello i Cyfre ,ktorzy mieli okazje 400 posluchac wlasnie Szymonie z Levinsonem i Sygnaturami Paradigma ;) Zeby bylo ciekawiej kolega Cyfra od dluzszego czasu korzysta z ASR Emitter ktorego trudno posadzac o suchosc ,ostrosc czy braki w barwie. Zapytaj jak 400 z wymienionym towarzystwem zagrala. Kolega Ravanello sluchal jej jeszcze w polaczeniu z Cec 51xr

 

Kolega doludzi tez moze sie w tej kwestii wypowiedziec. Sluchal jej wielojrotnie w moim systemie a i mial ja u siebie a do niedawna uzytkowal dlugi czas wlasnie 300.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

No jak ktos do 400 dobiera 280 to widac ,ze ma wyrobione ucho :)

Ja w kazdej chwili jeszcze moge kazdemu z Was udowodnic ,ze myli sie sromotnie bo mimo tego ze 400 sprzedalem ,stoi ona jeszcze u mnie gotowa do gry. 400 pod kazdym wzgledem jest lepsza od 300 i taka jest rzeczywistośc. A co do suchosci,braku barw czy ostrosci zapytajcie kolegow Ravanello i Cyfre ,ktorzy mieli okazje 400 posluchac wlasnie Szymonie z Levinsonem i Sygnaturami Paradigma ;) Zeby bylo ciekawiej kolega Cyfra od dluzszego czasu korzysta z ASR Emitter ktorego trudno posadzac o suchosc ,ostrosc czy braki w barwie. Zapytaj jak 400 z wymienionym towarzystwem zagrala. Kolega Ravanello sluchal jej jeszcze w polaczeniu z Cec 51xr

 

Kolega doludzi tez moze sie w tej kwestii wypowiedziec. Sluchal jej wielojrotnie w moim systemie a i mial ja u siebie a do niedawna uzytkowal dlugi czas wlasnie 300.

 

280CD i 300CD nie były jedynymi źródłami. Wbrew pozorom znam co najmniej kilka osób które posiadają podobny zestaw: 400xi i 280CD.

 

A cóż to za forumowe autorytety przywołujesz? Twoi klakierzy? Czy tego chcesz czy nie to 400xi jest jaka jest. Możesz zaklinać rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywistosc 400tki jest taka jak ją opisalem a to , ze macie inne preferencje nie sprawi , że 400 bedzie gorsza od 300 :)

I nie obrazaj innych osob. Widac nawet w prostej wymianie zdan nie mozesz sie od tego powstrzymac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazasz ,ze by miec racje w danym temacie trzeba miec na koncie 3000 wpisow? Ze Twoje wnioski i wywody na dany temat sa bardziej rzetelne niz kogos kto nie para sie pisaniem na forum ? Watpie bys znal tak dobrze oba wzmacniacze jak ja mimo tego ,ze byc moze Ty dobiles postami do 10 tys a ja mam ich kilkanascie. Dlaczego?Z prostej przyczyny ,bo uzytkowalem na codzien 400 przez 6lat a 300 przez ponad miesiac.Obie w roznych konfiguracjach W dodatku na codzień moglem jej sluchac w podobnym systemie u kolegi. Tak wiec zakonczmy te przepychanki bo mozesz na ten temat pisac cokolwiek a i tak rzeczywistosci nie zmienisz. 400 kopie dupe 300 pod każdym względem niezaleznie ,ktory wzmacniacz brzmieniowo bardziej Ci sie podoba. Koniec kropka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"400 kopie dupe 300 pod każdym względem"

 

 

Kolumny Chario Millenium Academy 2, zrodlo Cyrusa, wrazenia odsluchowe odwrotne niz powyzej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez D4ncer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Uwazasz ,ze by miec racje w danym temacie trzeba miec na koncie 3000 wpisow? Ze Twoje wnioski i wywody na dany temat sa bardziej rzetelne niz kogos kto nie para sie pisaniem na forum ? Watpie bys znal tak dobrze oba wzmacniacze jak ja mimo tego ,ze byc moze Ty dobiles postami do 10 tys a ja mam ich kilkanascie. Dlaczego?Z prostej przyczyny ,bo uzytkowalem na codzien 400 przez 6lat a 300 przez ponad miesiac.Obie w roznych konfiguracjach W dodatku na codzień moglem jej sluchac w podobnym systemie u kolegi. Tak wiec zakonczmy te przepychanki bo mozesz na ten temat pisac cokolwiek a i tak rzeczywistosci nie zmienisz. 400 kopie dupe 300 pod każdym względem niezaleznie ,ktory wzmacniacz brzmieniowo bardziej Ci sie podoba. Koniec kropka

 

Masz kolejny wpis zawierający tezę zupełnie odwrotną.

 

Przestań się już chłopie ośmieszać. Osoby które podajesz są mało wiarygodne bo nikt ich nie zna. Ot po prostu forumowicze ze skromnym dorobkiem zadający często dość proste pytania, co wbrew pozorom nie jest bez znaczenia. Tak samo jak byś napisał, że wujek Józek uważa inaczej a on się zna bo przecież jest na forum.

Edytowane przez discomaniac71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"400 kopie dupe 300 pod każdym względem"

 

 

Kolumny Chario Millenium Academy 2, zrodlo Cyrusa, wrazenia odsluchowe odwrotne niz powyzej.

Jedno nie wyklucza drugiego.

 

 

 

Masz kolejny wpis zawierający tezę zupełnie odwrotną.

 

Przestań się już chłopie ośmieszać. Osoby które podajesz są mało wiarygodne bo nikt ich nie zna. Ot po prostu forumowicze ze skromnym dorobkiem zadający często dość proste pytania, co wbrew pozorom nie jest bez znaczenia. Tak samo jak byś napisał, że wujek Józek uważa inaczej a on się zna bo przecież jest na forum.

Akurat mialem okazje poznac obu Panow osobiscie. Mili ludzie z ktorymi mozna rzeczowo porozmawiac nie tylko na tematy audio. Dla mnie najwazniejsze sa moje odczucia z odsluchow i porownania jakie sam przeprowadzilem tudziez w nich uczestniczylem jesli byly robione u kogos innego. I co wazne ,o wiele bardziej wiarygodne sa dla mnie opinie osob ktore mialy okazje posluchac obu urzadzen w systemach im dedykowanych niz takie jak wiekszosc ,w ktorych dane urzadzenie ląduje w przypadkowym systemie. Nie dziwia mnie tez opinie ,ze komus 300 bardziej sie spodobala czy bardziej przypasowala. Gra o wiele bardziej bezpiecznie . 400 jest bardziej bezkompromisowa i trudniej wybacza bledy w konfiguracji dlatego trudniej jest ja okielznac i w takich sytuacjach ludzie pisza to co pisza. I na litosc boska przestancie wmawiac ludziom ze 300 jest od niej lepsza bo to nieprawda :)

Poza kilkoma osobami ktore u mnie byly ,ktore tu wymienilem ,ktore mialy okazje posluchac 400 u mnie,jest jeszcze kilka innych ,ktore nie pisuja na forum choc tu zagladaja. Powodem sa chociazby tego typu sytuacje jak powyzsza. Kazda z tych osob napisze wszystko tylko nie to ,ze 400 jest ostra ,sucha itp itd. U mnie zadna z tych cech nie wystepuje choc oczywiscie swietnie roznicuje nagrania wiec jesli realizacja bedzie w tym typie to oczywiście to uslyszymy. Z drugiej strony na innych nagraniach potrafi zagrac zgola odmiennie,obszernie i miekko ze spora zawartoscia barw. Jak to wytlumaczycie? Nie sadze bym sie w jakikolwiek sposob osmieszal. Mialem ten wzmacniacz 6 lat i z wieloma innymi go porownywalem. Znam go jak wlasna matke i niewielu z Was poznala go rownie dobrze ,wiec nie zarzucajcie mi w tym przypadku smiesznosci. Jak juz powiedzialem ,kazdemu kto sadzi inaczej jestem wstanie udowodnic ,ze myli sie sromotnie. Zapraszam do siebie na odsluch póki 400 jest jeszcze u mnie. Nie jeden byl zaskoczony tym co uslyszal i nie jeden sam przyznal ,ze to co czytal na forach na jego temat to delikatnie mowiac niporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość discomaniac71

(Konto usunięte)

Wiesz, znam człowieka który słucha Krella z Trianglami. Jemu to odpowiada.Tyle, że w przeciwieństwie do Ciebie nie wmawia tego innym. I na tym zakończmy tą dyskusję.

 

Nie wiem skąd jesteś ale tak zwyczajnie po koleżeńsku wpadnij kiedyś do Krakowa. Kolejne spotkanie mamy za kilka dni. Chętnie posłucham co Tobie się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.