Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aqs

(Konto usunięte)

 

 

Za 7k sprzedam ;-)

Nie chce :-)

Czyli dupy nie urywa. Jakos nie zauwazylem juz zachwytow az takich jakie miala wersja 3. cena czyni cuda, ale nie tym razem. To juz dac za prawie 10 tys zl. Wersje 003 mozna caly czas kupic na alliexpress, ale cena koncowa, bedzie w okolicach 7,5-8 tys zl.

 

Edytowane przez panerai_47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

 

Nie chce :-)

Czyli dupy nie urywa. Jakos nie zauwazylem juz zachwytow az takich jakie miala wersja 3. cena czyni cuda, ale nie tym razem. To juz dac za prawie 10 tys zl. Wersje 003 mozna caly czas kupic na alliexpress, ale cena koncowa, bedzie w okolicach 7,5-8 tys zl.

 

004 a 003 to przepaść, tak mówią osoby które porównywały.

Są tacy co twierdzą że gdyby nie był to Chińczyk to mógłby kosztować 6000$ i ludzie mówili by że jest wart tej ceny. Są DACi które kosztują ponad 6k$ i grają gorzej od LKS004

Wniosek jest taki że jeśli szukamy DAC do około 7k to LKSa trzeba wziąć pod uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mój.

Jako jeden z pierwszych miałem w domu oba DACi (003 i 004).

Miałem sporo czasu aby je dogłębnie porównać (około 3 tyg).

Mój 003 był i jest bez żadnych modów. Pisałem już o tym, że 004 bije 003 na łeb, na szyję. Słuchać to od pierwszych sekund.

Pisałem rownież z prośbą do Was (tych, którzy korzystają z polecanych w wątku opampów)

o wypożyczenie mi jakiś do sprawdzenia. Nikt jednak nie wyraził chęci.

Ja osobiście do tej pory nie zdecydowałem się na inwestowanie w żadne mody w ciemno. Dlaczego ? Ano z czysto ekonomicznej przyczyny.

Koszt wszystkich modów w LKS 003 zbliża się do kosztu nowego 004 a ten jest zupełnie inaczej zbudowany (łącznie z nowymi kościami).

 

Podsumowując.

1.Tak naprawdę nie wielu z Was słuchało 004, który gra znacznie lepiej od 003.

2. Modowanie 003 (dla mnie) ma sens jeśli zmieścimy się w cenie max 500 zł. a i tak nie da nam to gwarancji, że będziemy blisko brzmienia 004.

3. LKS 003 bez modów w cenie (używka) około 3500 gra bardzo dobrze i spokojnie można powiedzieć, że w tym przedziale cenowym jest w ścisłej czołówce.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Piotr_57210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Na forach anglojezycznych pisza, ze bas slabszy w nowej wersji.

 

 

Nie znam basu z 003, ale ja nie słyszałem lepszego basu z DACa niż ten z 004, piękne wybrzmienia, do tego mocny zwarty i schodzący do czeluści

Im dużej go słucham tym bardziej mi się podoba, i wciąż zaskakuje, słychać smaczki dźwięków, właśnie te wybrzmienia instrumentów są niesamowite, mój Oppo Sonica gra bardzo poprawnie i podobną barwą, ale w 004 jest coś więcej, te smaczki niuanse, trochę magi czaru, to jest to :)

 

Na co polujesz ?

Edytowane przez aqs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie słyszałem lepszego basu z DACa niż ten z 004

Pod tym się podpiszę, kiedy miałem LKS004 i kilka osób prosiło mnie abym opisał swoje wrażenia, to właśnie o basie pisałem na pierwszym miejscu, a trochę DACów też już słyszałem. Jest to bardzo mocna strona tego przetwornika, ten bas jest bardzo czysty, pełny, zwarty, dzięki czemu prowadzi utwory w sposób dynamiczny, rytmiczny bo jego impulsy są w punkt i bardzo przyjemnie się tego słucha.

LKS da003 nie znam, jeśli ma lepszy bas od 004 to tylko pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie znam basu z 003, ale ja nie słyszałem lepszego basu z DACa niż ten z 004, piękne wybrzmienia, do tego mocny zwarty i schodzący do czeluści

Im dużej go słucham tym bardziej mi się podoba, i wciąż zaskakuje, słychać smaczki dźwięków, właśnie te wybrzmienia instrumentów są niesamowite, mój Oppo Sonica gra bardzo poprawnie i podobną barwą, ale w 004 jest coś więcej, te smaczki niuanse, trochę magi czaru, to jest to :)

 

Na co polujesz ?

 

Wrocilem do CD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie znam basu z 003, ale ja nie słyszałem lepszego basu z DACa niż ten z 004, piękne wybrzmienia, do tego mocny zwarty i schodzący do czeluści

Im dużej go słucham tym bardziej mi się podoba, i wciąż zaskakuje, słychać smaczki dźwięków, właśnie te wybrzmienia instrumentów są niesamowite, mój Oppo Sonica gra bardzo poprawnie i podobną barwą, ale w 004 jest coś więcej, te smaczki niuanse, trochę magi czaru, to jest to :)

Chyba komuś się należy flaszka :)

P.S. Jeszcze jest DCS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja chętnie dam mojego 003 do testów porównawczych z 004 najlepiej w okolicach Poznania. Mogę ew. przesłać komuś do odsłuchu np. w pokoju Rafała. Rozumiem, że pokój znajduje się gdzieś na południu naszego pięknego kraju :)
miasto na dwie litery - Uć. ;)

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.