Skocz do zawartości
IGNORED

Klub L.K.S Audio


acid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez za Odra jest dystrybutor LKS'A jak sie zgodzi Ci wyslac do Polski to nawet masz prawo mu go odeslac spowrotem jak Ci nie spasuje (na swoj koszt), gwarancja na terenie niemiec 2 lata wiec czego szukac lepszego ??

 

https://www.clear-components.de/mh-da004-black/

 

Czy to jest wersja grzejąca się czy poprawiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Gość aqs

(Konto usunięte)

Jak ktoś szuka LKS 004 USBupgrade poprawiona wersja (nie grzeje się) to mam do sprzedania

Cena 5900zł

 

Cena dla forumowiczów za LKS 004 5tyś tylko wejście USB nie działa, z dnia na dzień przestało działać, mogę naprawić, ale cena będzie wyższa o jakieś 350zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

To ja jednak dziękuję za taką jakość. Sprowadzać z Chin albo nawet z Niemiec i tu nagle usb się zepsuje?

 

Normalna rzecz, BMW też się psuje, USB naprawa 300zł

 

W LKS jest jeszcze kilka wejść, które grają tak samo, albo lepiej od USB

_-1_102.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Poczekam jak ceny tych majstersztyków spadną Zapewne po upgredzie do wersji 005 albo od razu do 007 zgłoś się

 

Nie jestem pewien czy stanieje, 003 trzyma cenę w okolicach 3,5k a wersja 004 jest 2x lepsza

 

Właśnie dostałem informację od Shenzhenaudio że wysyłają mi w ramach gwarancji nowy moduł amanero :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy stanieje, 003 trzyma cenę w okolicach 3,5k a wersja 004 jest 2x lepsza

 

Właśnie dostałem informację od Shenzhenaudio że wysyłają mi w ramach gwarancji nowy moduł amanero :)

Bardzo ładnie z ich strony, widać firmie zależy na dobrej opinii klientów . Jeżeli to moduł Amanero , to sam wymienisz w dziesięć minut i będzie jak nowy. W każdym urządzeniu awarie mogą wystąpić . Należy pochwalić Twoją szczerość że piszesz o tym otwarcie, bo w 99% -tach przypadków sprzedający by naprawił i sprzedał jako ,,nie grzebany".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Bardzo ładnie z ich strony, widać firmie zależy na dobrej opinii klientów .

 

Tak świetne podejście do klienta, bez problemu i wypytywania napisali, wysyłamy nowy moduł

 

 

bo w 99% -tach przypadków sprzedający by naprawił i sprzedał jako ,,nie grzebany".

 

Albo by nie naprawił i sprzedał jako 100%sprawny nie grzebany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się ma LKS003 do Hegla HD25. Jeżeli ktoś miał możliwość porównania to proszę o jakieś + i - jednego względem drugiego.

Bardzo interesuje mnie kwestia budowania sceny, tzn jej szerokość, głębokość, rysowanie poszczególnych planów itd. gdyż słyszałem, czytałem, że HD25 robi to bardzo dobrze.

Edytowane przez CEzAR21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Panowie jak się ma LKS003 do Hegla HD25. Jeżeli ktoś miał możliwość porównania to proszę o jakieś + i - jednego względem drugiego.

Bardzo interesuje mnie kwestia budowania sceny, tzn jej szerokość, głębokość, rysowanie poszczególnych planów itd. gdyż słyszałem, czytałem, że HD25 robi to bardzo dobrze.

 

Słuchałem HD25 owszem scenę ładnie układa, gra do przodu, wokal po środku instrumenty mają dobrą separację. Ale cała reszta jest słaba, bas nijaki bez wybrzmień, średnica jakby jej nie było, wysokie ostre. Nie znam LKS 003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

003 trzyma cenę w okolicach 3,5k a wersja 004 jest 2x lepsza

Nie znam LKS 003

Nieładnie tak!

Taki żart, rzuciło mi się w oczy, wybacz ;) Ale tylko dlatego, że ja akurat nie znam 004. Ma ktoś może w okolicach Katowic i chciałbym poprzepinać? Chętnie bym porównał z 003 z poprawionym amanero (zasilanie, crysteki) oraz na np. staccato/opa301.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Nieładnie tak!

Taki żart, rzuciło mi się w oczy, wybacz ;) Ale tylko dlatego, że ja akurat nie znam 004. Ma ktoś może w okolicach Katowic i chciałbym poprzepinać? Chętnie bym porównał z 003 z poprawionym amanero (zasilanie, crysteki) oraz na np. staccato/opa301.

 

Mówiąc że 004 jest 2x lepsza od 003, opieram się na osobach które odsłuchiwały i tak pisały na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Wiem, wiem :) Nigdzie niestety nie znalazłem bezpośredniego porównania 004 vs 003 na zmienionych opampach, na crysteku 950x (o ile jego wymiana ma znaczenie) i z upgradem amanero (zasilanie, crysteki).

 

No mnie padło amanero więc i tak byśmy nie sprawdzili. Ale jak masz hifiberry lub digione, to się możemy wymienić na jakiś czas, ja mam usbridge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam od 3 miesięcy lks 004 i mam lumina T1 od 2-3 lat. Porównałem oba daki w tych urządzeniach. I LKS jest bezapelacyjnie lepszym dakiem. Różnice słychać nawet jak się ma aparat słuchowy. Deklasacja. Każdy kto miał okazję posłuchać nie miał wątpliwości który gra lepiej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość aqs

(Konto usunięte)

Witam.

Mam od 3 miesięcy lks 004 i mam lumina T1 od 2-3 lat. Porównałem oba daki w tych urządzeniach. I LKS jest bezapelacyjnie lepszym dakiem. Różnice słychać nawet jak się ma aparat słuchowy. Deklasacja. Każdy kto miał okazję posłuchać nie miał wątpliwości który gra lepiej.

Pozdrawiam.

 

Super info bo miałem wymieniać 004 na T1

Teraz już wiem że 004 zostaje tylko myślę o jakimś tuningu, macie jakiś pomysł co w nim można wymienić żeby było lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń z 003 to sugerowałby rezystory I/V - choć te stockowe w 004 są lepsze niż w 003.

I chyba zegar. b00b napisał w zacytowanym wyżej poście, że 003 z Pulsarem lepszy od 004 bez modyfikacji.

 

Te 2 modyfikacje dały najwyraźniejszą poprawę w 003 (nie licząc wymiany oczywiście opków) wiec chyba w 004 też powinno być podobnie.

Obie też są jednymi z prostszych do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Hej, Czy ktoś mający jeszcze lks 003 byłby tak uprzejmy i sprawdził czy jest galwaniczne połączenie pomiędzy zaznaczonymi na obrazku punktami przy zegarze? Wydawałoby się oczywiste - tzn sądziłem, że tak, że są to pola pod ewentualne nóżki dip14 żeby już po wlutowaniu móc sobie zmieniać zegarki... ale u mnie styku nie ma (przy pozostałych 3 jest). Oczywiście tak jak jest teraz (z cchd 575) - gra...

post-8687-0-46232100-1518117254_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy ktoś mający jeszcze lks 003 byłby tak uprzejmy i sprawdził czy jest galwaniczne połączenie pomiędzy zaznaczonymi na obrazku punktami przy zegarze? Wydawałoby się oczywiste - tzn sądziłem, że tak, że są to pola pod ewentualne nóżki dip14 żeby już po wlutowaniu móc sobie zmieniać zegarki... ale u mnie styku nie ma (przy pozostałych 3 jest). Oczywiście tak jak jest teraz (z cchd 575) - gra...

 

bonie ma potrzeby. Wystarczy +, - i wyście zegara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.