Skocz do zawartości
IGNORED

TCL TV - nowa jakość i niska cena TV na matrycach VA od SAMSUNG TV


janunio

Rekomendowane odpowiedzi

Darmowa kalibracja będzie rozdawana właśnie po to aby ludzie też zachwycili si.e jakością obrazu swojego telewizora.

To jak posiłki dla bezdomnych, nie są z Sheratona - ale ludzie są zachwyceni.

 

Czyli inaczej mówiąc według kikego są dwa rodzaje kalibracji :

 

>Kalibracja indywidualna (dla tych co chadzają do restauracji i Sheratona)

 

>Kalibracja z litości, charytatywna, wykonywana na zasadzie kopiuj wklej (dla dziadów i nędzarzy)

 

... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś metoda, by Pana Krzysztofa Górskiego Locoloco zostawić w spokoju ?

Na forach trwa zmasowany atak. Ciągle nie wiem po co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy jest jakaś metoda, by Pana Krzysztofa Górskiego Locoloco zostawić w spokoju ?

Na forach trwa zmasowany atak. Ciągle nie wiem po co ?

Po to, aby uświadomić przyszłych klientów Loco o oszustwie zwanym "kalibracja gratis", która jest niczym innym jak losowymi ustawieniami, które z kalibracją nie mają nic wspólnego. Uważasz, że takie kłamstwa są w porządku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy losowymi ustawieniami nazwiemy też te, które znajdujemy w każdym TV wychodzącym z fabryki??? - pewnie puryści sygnału powiedzą, że tak :) - jednak wielu one nie przeszkadzają - natomiast kogo nie stać, a chce mieć lepiej świecący TV mając do dyspozycji kalibrację "nie profesjonalną" i tak będzie z niej zadowolony bo ona rzeczywiście dużo zmienia na Plus - potwierdzam :). Więc ja również nie rozumiem tego ataku na Kolegę Loco.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wszystkie ustawienia fabryczne są powtarzalne, więc wysyłanie ustawień BEZ POMIARU KONKRETNEGO WYSWIETLACZA to czysty idiotyzm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy losowymi ustawieniami nazwiemy też te, które znajdujemy w każdym TV wychodzącym z fabryki??? - pewnie puryści sygnału powiedzą, że tak :) - jednak wielu one nie przeszkadzają - natomiast kogo nie stać, a chce mieć lepiej świecący TV mając do dyspozycji kalibrację "nie profesjonalną" i tak będzie z niej zadowolony bo ona rzeczywiście dużo zmienia na Plus - potwierdzam :). Więc ja również nie rozumiem tego ataku na Kolegę Loco.

 

Ta tzw. nieprofesjonalna kalibracja to jest zwykła ściema. Poczytaj dlaczego. Było wiele linków do rzetelnych informacji.

 

Czy jest jakaś metoda, by Pana Krzysztofa Górskiego Locoloco zostawić w spokoju ?

Na forach trwa zmasowany atak. Ciągle nie wiem po co ?

 

Bo On wprowadza klientów w błąd lub jak kto woli prosto z mostu ... kłamie. I nie tylko nt. kalibracji ale nt. technicznych parametrów różnych telewizorów.

A On zamiast posypać głowę popiołem i wszystkich przeprosić brnie dalej i idzie w zaparte. A to wku...a ludzi.

 

Locoloco od zawsze "reklamuje i promuje" tylko te marki, do których dystrybucji ma dostęp i które sprzedaje. Tylko te marki są najlepsze. Wystarczy prześledzić historię.

 

Akcja wywołuje reakcję. Po to jest internet żeby takie kwiatki wszystkim potencjalnym klientom przedstawiać żeby wyciągnęli wnioski i nie podjęli czasem głupie decyzji, której potem będą żałować. Forum hdtv.com.pl jest cenzurowane i wszelkie niewygodne dla locoloco treści są przez niego usuwane. Na szczęście jest audiohobby, elektroda, hdtv.pl (hdtvpolska.com) czy audiostereo. Każdy ma swój rozum, poczyta, wyciągnie wnioski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki wątek na forum GMER/KOPER o tym, że po kalibracji "profi" reprodukcja video nie jest akceptowana.

Temat dziś wygaszony, bo mocno uderzał w biznes kalibracyjny spółki GMER/KOPER.

 

Jest tak, że jeden "koleś" namawia do kalibracji (prowadzi w tej sprawie duży biznes - KOPER/GMER) a drugi LOCOLOCO złośliwie rozdaje tę usługę za darmo. Owszem w mniejszej skali.

Walka trwa.

Jak naucza PMCOMP konkurencja czyni cuda ... Szkoda, że nie przypadku VIDEO. O ile wiem to słynna plazma PMCOMP-a (darmo od PANASONIC PL) nie była nigdy kalibrowana.

Jego tylna projekcja 50" SONY (2009) promo, gift od SONY poszła na śmietnik.

 

Przyglądam się tej walce buldogów pod dywanem. Jestem zażenowany. KOPER kontra LOCOLOCO.

To walka o rentowność ich prywatnych firm.

 

ps.:

Tymczasem wczoraj Gmer zalogowany jako "Xisiek" na HDTVPolska pisze sensacyjną informację:

"Obiło mi się o uszy, że Samsung sprzedaje "odpady", który nie spełniały ich norm ... "

Teraz świat się zmienia całkowicie.

Od teraz producent paneli TV to przestępca i kombinator w ujęciu GMER/KOPER. Nieudane panele producent wypycha gdzie tylko się da. MANTA PL ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz pmcomp - i jest wstyd że Ty człowiek o nieposzlakowanej opinii wprowadzasz celowo ludzi w błąd.

Ale widać takie czasy, ze wystarczy opluć i schować się za ekranem.

Nie masz pojęcia o czym piszesz !

Życzę dużo zdrowia.

 

Kalibracje podstawowe są i będą gratis !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz pmcomp - i jest wstyd że Ty człowiek o nieposzlakowanej opinii wprowadzasz celowo ludzi w błąd.

Ale widać takie czasy, ze wystarczy opluć i schować się za ekranem.

Nie masz pojęcia o czym piszesz !

Życzę dużo zdrowia.

 

Kalibracje podstawowe są i będą gratis !

 

Pozwij mnie, wtedy się przekonamy kto kłamie. Chyba łatwo będzie przed sądem udowodnić, czy dany TV ma matrycę 50Hz czy 100Hz? Dasz radę?

Jeśli chodzi o cenzurę na hdtv.com.pl to wpisy mnóstwa użytkowników o tym świadczą, opisywane na wspomnianych przeze mnie wczesniej forach i portalach. Nie usuwasz niewygode posty czy wątki? Nie wycinasz treści? Napisz wprost, że nie ... będzie to znakomity materiał na rozprawie.

Twoje forum, Twoje prawo ... tylko napisz to wprost że tak jest !!!

 

Kalibracje podstawowe ... he, he, he, he ... Do tego wystarczą kolorowe plansze testowe i 5 minut zabawy. Kontrast, jasność, nasycenie kolorów. Każdy użytkownik może to sobie zrobić sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki wątek na forum GMER/KOPER o tym, że po kalibracji "profi" reprodukcja video nie jest akceptowana.

Temat dziś wygaszony, bo mocno uderzał w biznes kalibracyjny spółki GMER/KOPER.

 

Jest tak, że jeden "koleś" namawia do kalibracji (prowadzi w tej sprawie duży biznes - KOPER/GMER) a drugi LOCOLOCO złośliwie rozdaje tę usługę za darmo. Owszem w mniejszej skali.

Walka trwa.

Jak naucza PMCOMP konkurencja czyni cuda ... Szkoda, że nie przypadku VIDEO. O ile wiem to słynna plazma PMCOMP-a (darmo od PANASONIC PL) nie była nigdy kalibrowana.

Jego tylna projekcja 50" SONY (2009) promo, gift od SONY poszła na śmietnik.

 

Przyglądam się tej walce buldogów pod dywanem. Jestem zażenowany. KOPER kontra LOCOLOCO.

To walka o rentowność ich prywatnych firm.

 

ps.:

Tymczasem wczoraj Gmer zalogowany jako "Xisiek" na HDTVPolska pisze sensacyjną informację:

"Obiło mi się o uszy, że Samsung sprzedaje "odpady", który nie spełniały ich norm ... "

Teraz świat się zmienia całkowicie.

Od teraz producent paneli TV to przestępca i kombinator w ujęciu GMER/KOPER. Nieudane panele producent wypycha gdzie tylko się da. MANTA PL ?

Dziś Panel Samsung w TV to jednak odpad po-produkcyjny.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki wątek na forum GMER/KOPER o tym, że po kalibracji "profi" reprodukcja video nie jest akceptowana.

Temat dziś wygaszony, bo mocno uderzał w biznes kalibracyjny spółki GMER/KOPER.

 

Jest tak, że jeden "koleś" namawia do kalibracji (prowadzi w tej sprawie duży biznes - KOPER/GMER) a drugi LOCOLOCO złośliwie rozdaje tę usługę za darmo. Owszem w mniejszej skali.

Walka trwa.

Jak naucza PMCOMP konkurencja czyni cuda ... Szkoda, że nie przypadku VIDEO. O ile wiem to słynna plazma PMCOMP-a (darmo od PANASONIC PL) nie była nigdy kalibrowana.

Jego tylna projekcja 50" SONY (2009) promo, gift od SONY poszła na śmietnik.

 

Przyglądam się tej walce buldogów pod dywanem. Jestem zażenowany. KOPER kontra LOCOLOCO.

To walka o rentowność ich prywatnych firm.

 

ps.:

Tymczasem wczoraj Gmer zalogowany jako "Xisiek" na HDTVPolska pisze sensacyjną informację:

"Obiło mi się o uszy, że Samsung sprzedaje "odpady", który nie spełniały ich norm ... "

Teraz świat się zmienia całkowicie.

Od teraz producent paneli TV to przestępca i kombinator w ujęciu GMER/KOPER. Nieudane panele producent wypycha gdzie tylko się da. MANTA PL ?

 

Owszem ... był i chyba dalej jest. Obraz po kalibracji wykonanej przez Macieja Kopera nie podobał się uzytkownikowi ... jednemu. Jego prawo. Z tego co wiem Maciej w takich przypadkach wykasowuje parametry po kalibracji i nie pobiera kasy. I z tego co pamiętam tenże uzytkownik nie skorzystał z takiej opcji. Wnioski każdy może wysnuć sam.

 

Janusz, zaproś Maćka. Zrobi ci kalibrację, porównasz. Spodoba się ... zapłacisz, nie spodoba się ... nie zapłacisz. To proste.

Tylko wtedy będziesz miał "czarno na białym" na swoim telewizorze, w swoich warunkach. I nie będziesz musiał komentować internetu tak jak to uczyniłeś powyżej.

 

BTW wszystkie moje telewizory, projektory i monitory komputerowe mam skalibrowane przez Macieja. OLED, plazma, LCD. Więc piszę z własnego doświadczenia a nie cytuje ... internet.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kalibracje podstawowe ... he, he, he, he ... Do tego wystarczą kolorowe plansze testowe i 5 minut zabawy. Kontrast, jasność, nasycenie kolorów. Każdy użytkownik może to sobie zrobić sam.

Tylko, że to nie KALIBRACJA, lecz zwyczajne regulacje- kalibrację wykonuje się wg pomiarów i przy użyciu odpowiednich narzedzi, w innym wypadku nazywanie regulacji kalibracją to totalna bzdura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMCOMP: analizuję w jakich godzinach jesteś aktywny. Są wskazane godziny aktywności zawodowej. Myślę, że zespół Gmeru/Koper w Twoim przypadku powinni jednak dać Ci możliwość kreowania parametrów GSM. GEOLOkalizator i time-controling. Jak wszyscy widzą twoje wpisy powstają w godzinach pracy sekcji AV dla ABW/WSI ale także wiele innych b. atrakcyjnych finansowo agend.

ps.: oczekuję na ofertę od w/w służb. Biurko obok Piotra to fajna opcja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janunio ja nie korzystam z torrentów bo nie jestem złodziejem stać mnie na oryginalne wydania płytek i wolę płytkę niż plik więc pisz za siebie nie za kogoś jak okradasz przemysł filmowy

Twoj tok myślenia jest taki sam jak Loco

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PMCOMP: analizuję w jakich godzinach jesteś aktywny. To są godziny aktywności zawodowej. Jak wszyscy widzą twoje wpisy powstają w godzinach pracy ABW/WSI i tym podobne godziny pracy.

 

 

 

Widzisz ... stać mnie żeby sobie zrobić dzisiaj wolne. Zapraszam do siebie, wpadaj za godzinkę, postawię dobrego łyskacza, zobaczysz profesjonalną kalibrację na własne oczka :).

 

 

 

ps.: większość forumowiczów korzysta z torrentów. Ogarnij to przestępstwo. Dostaniesz nagrodę kwartalną.

 

Pamiętaj, nie mierz nigdy wszystkich swoja miarą :).

 

Zobacz, dobrze, że dzisiaj jestem w domu. Listonosz przyniósł mi przed chwilą małą ucztę:

 

 

pIKwQP.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze janunio coraz czesciej bronisz locoloco-kikiego, ktorego kazdy kto zna z jego slynnego forum wie jakie walki robil, a jego propaganda na tv, ktore sprzedaje jest ogolnie znana i nielubiana - takze przypadek ???? nie sadze :DDDDDDDDDDDDDD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze janunio coraz czesciej bronisz locoloco-kikiego, ktorego kazdy kto zna z jego slynnego forum wie jakie walki robil, a jego propaganda na tv, ktore sprzedaje jest ogolnie znana i nielubiana - takze przypadek ???? nie sadze :DDDDDDDDDDDDDD

 

Janunio po prostu nie lubi Gmera. A "wróg wroga" jest przecież najlepszym przyjacielem ;).

 

PS. nie wiem tylko za co nie lubi Macieja. Janusz, za co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może już tak merytorycznie??

 

Bardzo proszę: pojedź do sklepu gdzie te dwa stoją obok siebie i oceń sam. Uwierz mi, nie ma lepszej metody.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie muszę wierzyć :) - wiem o niej - ale forum chyba od czegoś jest :) - jak się nie ma czasu na takie rzeczy :) - może ktoś porównywał?

 

Na forach czesto czyta się farmazony. Czyli tzw. ... opinie. A Ty szukasz ... informacji. Zasadnicza różnica. Zdaje się, że testy obu TV masz na innym portalu. Tyle, że w innym rozmiarze. Może to będzie dla Ciebie wskazówką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki wątek na forum GMER/KOPER o tym, że po kalibracji "profi" reprodukcja video nie jest akceptowana.

Temat dziś wygaszony, bo mocno uderzał w biznes kalibracyjny spółki GMER/KOPER.

 

Natychmiast przestań oszukiwać czytelników audiostereo. Nigdy nie dopuściłbym do "wygaszania" wątków dotyczących moich usług. Takie praktyki nie pod tym adresem.

Wątek znajduje się tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I o ile użytkownikowi temu faktycznie zajęło trochę więcej czasu przyzwyczajenie się do skalibrowanego obrazu, to na przedostatniej stronie spuentował:

 

"Po prawie miesiącu po kalibracji mogę powiedzieć, że prawie się przyzwyczaiłem. Nie zmieniłbym już teraz skalibrowanego profilu na inny. Z telewizją ciągle mam pod górkę, twarz Urbańskiego w milionerach jednego dnia jest za blada a następnego za pomarańczowa. Telewizja jest ogólnie cholernie nieregularna, ale nauczyłem się doceniać to co wygląda dobrze i nie spinać się aż tak na rzeczach paskudnych. Filmy wyglądają znacznie lepiej."

 

Więc informacje, które przekazujesz są nieprawdziwe. Zastanawia mnie też, czemu tak ochoczo nie cytujesz dziesiątek wpisów zachwyconych użytkowników.

 

Zmieniając temat :) - czy TCL 75C70 jest sensowną konkurencją dla Sony 75XE85..??

 

Z tych dwóch wyżej plasowałbym model TCL 75C70, ponieważ w tej przekątnej będzie miał 120Hz matrycę i wszystkie inne zalety opisane w teście na portalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda janunio, że nie widzisz drugiej strony medalu tej "darmowej" błędnej kalibracji Kikiego.

 

Na tą jest sporo narzekań akurat i wiesz co później się dzieje? Ta osoba zraża się do kalibracji, mówi, że to idiotyzm, bo kupiła skalibrowany ekran u Kikiego i wróciła do ustawień fabrycznych.

 

Następnie ta osoba przekazuje informacje koledze, kolega koledze, koleżance itd. o tym, że kalibracja to totalna porażka i potencjalnie firma, która ma certyfikat ISF i sprzęt traci klienta, bo jedna z tych osób albo i więcej była chętna na zakup kalibracji w domu w skalibrujtv czy innej firmie, a po usłyszeniu takich rewelacji od znajomego pomysł porzucił/a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum hdtv.com.pl jest cenzurowane i wszelkie niewygodne dla locoloco treści są przez niego usuwane.

Potwierdzam, zostałem zbanowany za pisanie prawdy o telewizorach więc powiedziałem kiki goń się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu vel. locoloco, mamy świadka do tego pozwu, który mi wytoczysz, he, he, he ...

Wiem, że jest ich duuuuuużo więcej.

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pmcomp - stać cię na więcej.

 

Bany są i będą za łamanie nagminne regulaminu.

 

Kalibracja - nie jest dla każdego. Robiliśmy ankietę i na 10.000 osób 12,5 % wybrało obraz po kalibracji pozostali wolą ustawienia dynamiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany są i będą za łamanie nagminne regulaminu.

bany na tym twoim portalu nie są za łamanie regulaminu a za krytykę odbiorników TV których na daną chwilę jesteś sprzedawcą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.