Skocz do zawartości
IGNORED

Byby-92 Allego ostrzegam!


Yasioo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

 

Opowiem wam historię!

 

23 lutego kupiłem lampy 6f8g round plate ... cieszyłem się jak dziecko bo dobra cena (550zl NOS).

Dzień po wpłacie dzwoni do mnie sprzedający że jego Pan który sprzedaje umarł ....

Więc umówiliśmy się że dam mu tydzień na uporządkowanie spraw i wyśle na spokojnie.

I tu zaczyna się jazda ... Tydzień potem przez cały tydzień nie mógł wysłać to pn,sr,pt.......

W kolejnym tygodniu po wysyłce dostaje telefon że moja paczka zaginęła i że wyśle kolejną parę lamp.

Prosiłem o numer by sprawdzić na poczcie (mam znajomego) ale nie podał bo wmawiał mi że nie ma w systemie (jakim cudem jak pracownik poczty wprowadza przy nadaniu).

Tak zdecydował się wysłać dwa dni później... dostaję paczkę... otwieram a tam lampy jakieś inne ... szrot ...

Dzwoni do mnie ponownie Pan że żona pomyliła paczkę, szlak mnie już trafił ...

3 dni później dzwonię gość tłumaczy że jak mu klient odeśle to mi wyślę ponownie....

Mija kolejny tydzień paczki nie ma a lampy wędrują po Polsce ...

Zgłosiłem sprawę na allegro .. allegro zainterweniowało i Pan ponownie wysłał paczkę ... niby szybko ma dojść miał gratis w ramach przeprosin dorzucić parkę 6sn7...

Dostałem wczoraj tracking! paczka faktycznie leci ... Dziś patrzę a tu "doręczono Gdańsk" -> szkoda że jestem z okolic Krosna ...

 

Dzwonię już wqr@#. ... Pan tłumaczy że pan co sprzedawał ma coś z głową i tak robi ... ja grzecznie zapytałem " ale ten Pan zmarł miesiąc temu" ... to zaraz pojawił się kolejny Pan i tak w kółko nie miał co wymyślić...

Miałem dość napisałem że już czekał nie będę ... I zgłaszam z artykułu ochrony kupującego i policja się nim zajmie ... ile musiałem się oczytać przeprosin SMS to się w pale nie mieści ....

 

Na szczęście Pan zwrócił należność... a lamp jak nie było tak nie ma .... :(:(:(:(:(

 

OSTRZEGAM!!! OSTRZEGAM!!!

 

 

Pozdrawiam

 

M

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam znam dokładny adres tego gościa więc jak coś to mogę pomóc mnie też najprawdopodobniej zrobił w konia jak się bardzo zdenerwuję to złożę mu wizytę w Żyrardowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie lampy Pan kupił.

Witam znam dokładny adres tego gościa więc jak coś to mogę pomóc mnie też najprawdopodobniej zrobił w konia jak się bardzo zdenerwuję to złożę mu wizytę w Żyrardowie.

 

Też miałem taki plan ale nie mam na to czasu ... i daleko trochę ....

Jakie lampy Pan kupił? ;)

 

Ja użerałem się miesiąc ponad i słuchałem historie takie ze się w pale nie mieści ... do programu " trudne sprawy" idealne!

Proszę szybko interweniować bo szkoda Pana nerwów .. naprawdę kręci wałek jakich mało!

 

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być Tung-Sol,ale przysłał mi omyłkowo RCA ja mu te lampy odesłałem,on napisał że też wysłał,ale nie wysłał ponieważ zaraz miną 2 tygodnie od rzekomej wysyłki a lamp nie ma i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zacząłem dostawać telefony i smsy z groźbami i pretensjami w stylu "gdzie jest moja wiertarka, kasety, pralka itp" tłumaczę ludziom, że to pomyłka. Ktoś na allegro podał mój nr tel. Nawet jakieś firmy windykacyjne mnie straszyły. Trwało to dosyć długo. Dopiero jak ktoś z allegro zadzwonił to się wyjaśniło. Niby bzdura ale człowieka dręczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku przestrodze wszystkich przyszłych klientów podaje dane do przelewu na jego żonę jest konto

...............................................................................

...................................................................................

...............................................................................

ZAPAMIĘTAJCIE WSZYSCY TO SA OSZUŚCI!!!!!!

 

Dwie osoby tutaj przyznały, że zostały wykiwane ale jakoś negatywnych ocen z komentarzem, innym ku przestrodze, gościowi nie przybyło.

Ja pacjenta odwiedzę osobiście to już nie będzie miła wizyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się teraz na spokojnie czy warto się szarpać z takim nieuczciwym człowiekiem?

mam nadzieję że karma do niego wróci i ktoś inny go potraktuje tak jak on taraktuje nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ładnie piszą o nieobecnych. Faktem jest , że przesyłki zostały pomieszane . Jedna osoba tylko uczciwie zwróciła lampy droższe po wpłacie za dużo tańsze. Z tego co wiem Pan M- dostał zwrot gotówki jak sam napisał a tak głośno ostrzega a na marginesie lamp szrot do dnia dzisiejszego nie zwrócił. Pan R ma pieniądze zwrócone i lampy RCA które jak sam przyznaje dostał a przesyłka wysłana 2 tygodnie temu nie doszła. Pan nie posiada numeru do śledzenia i nie odezwał się już... coś nowego.

Ludzie bądźcie uczciwi a nie oczerniacie koloryzujecie pomimo , że sprawa została ugodowa załatwiona a Wy nie wywiązaliście się do dziś i kto jest tu nie w porządku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był niegrzeczny, napisałbym "k**wa, skandal!".

Ale, ponieważ jestem grzeczny - nie napiszę.

 

Ludziska wpłacili pieniądze, oczekali się nieziemsko, guzik mają a nie lampy, a ty masz Ich czelność jeszcze strofować???

 

Tfu!!!

 

Na psa urok.

 

Psy - przepraszam. To durni ludzie ukuli takie powiedzonko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anett75, tak Ci zależy na honorze allegrowicza Byby, że aż konto na audiostereo założyłaś/założyłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupi nie lubi się zastanawiać, lecz tylko swe zdanie przedstawić. Księga Przysłów 18,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie strofuję tylko proszę o pisanie całej prawdy nie półprawdy bo to nie w porządku. Nikt nie zaprzecza nikomu czasu oczekiwania ani tego , że był bałagan w przesyłkach. Otrzymali zwrot gotówki czy nie powinni zwrócić też lamp które otrzymali niesłusznie ? Nikogo nie wybielam nie strofuje proszę zrozumieć , że w życiu nie zawsze czarne jest czarne .Czy ktokolwiek z Was zwróciłby pieniądze nie otrzymawszy zwrotu lamp jeżeli zakładałby oszukać drugą osobę. Zresztą ludzie mają to do siebie że z góry skazują po jednym poście kogoś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ładnie piszą o nieobecnych. Faktem jest , że przesyłki zostały pomieszane . Jedna osoba tylko uczciwie zwróciła lampy droższe po wpłacie za dużo tańsze. Z tego co wiem Pan M- dostał zwrot gotówki jak sam napisał a tak głośno ostrzega a na marginesie lamp szrot do dnia dzisiejszego nie zwrócił. Pan R ma pieniądze zwrócone i lampy RCA które jak sam przyznaje dostał a przesyłka wysłana 2 tygodnie temu nie doszła. Pan nie posiada numeru do śledzenia i nie odezwał się już... coś nowego.

Ludzie bądźcie uczciwi a nie oczerniacie koloryzujecie pomimo , że sprawa została ugodowa załatwiona a Wy nie wywiązaliście się do dziś i kto jest tu nie w porządku?

Tak lampy zostały wysłane najtańszy przesyłką z UK dla tego niema numeru śledzenia,gdybym wiedział że tak sprawy przyniosą obrót wysłał bym z numerem śledzenia,żekomo Tungsole zostały do mnie wysłane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ładnie piszą o nieobecnych. Faktem jest , że przesyłki zostały pomieszane . Jedna osoba tylko uczciwie zwróciła lampy droższe po wpłacie za dużo tańsze. Z tego co wiem Pan M- dostał zwrot gotówki jak sam napisał a tak głośno ostrzega a na marginesie lamp szrot do dnia dzisiejszego nie zwrócił. Pan R ma pieniądze zwrócone i lampy RCA które jak sam przyznaje dostał a przesyłka wysłana 2 tygodnie temu nie doszła. Pan nie posiada numeru do śledzenia i nie odezwał się już... coś nowego.

Ludzie bądźcie uczciwi a nie oczerniacie koloryzujecie pomimo , że sprawa została ugodowa załatwiona a Wy nie wywiązaliście się do dziś i kto jest tu nie w porządku?

To jeszcze klient ma ponosić koszty wysyłki szrotów puknij się w głowę,chyba tylko po to aby orżnąć kolejnego jelenia,a tak na marginesie co masz takie parcie na szkło nowicjuszu ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obie strony dostaja czas na "dogadanie sie"

do tego czasu watek pozostaje zablokowany

prosba o info do moderacji o rozwiazaniu problemu lub braku porozumienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.