Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników marki Audio Phase


barbapyndel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, jaxcek napisał:

Pożegnawszy lampowego Lebena poszukuję nowego wzmocnienia dla moich Opium. Możecie coś podpowiedzieć?

Z różnych względów wzmacniacze lampwoe odpadają, natomiast chciałbym zachować podobny styl grania + więcej detali i szczegółów.

Po głowie chodzi mi jakiś Mcintosh lub Gryphon w wersji zintegrowanej. 
Będę odsłuchiwał w domu, ale chcę zawęzić ilość logistyki więc wybiorę 3-4 kandydatów do finału.

Dziękuję za propozycje.

Salon AudioOn ma w ofercie kolumny Opium i duże doświadczenie. Sprawdź tam na pewno doradzą i mogą wypożyczyć na odsłuch ciekawe wzmacniacze z tej półki. Sam zdecydujesz co Ci będzie najlepiej się podobało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Hybryda ?

Unison Research ma teraz promocje np. Unico Due lub wyżej Unico 90 czy 150.

Warto też rozważyć polskie hybrydy np. Lucarto Audio Ferro IA40, CIRCLE LABS A200

Lub tranzystor np. Haiku Audio SOL IV

Jeszcze system dzielony Fezz Audio Pre Sagita i Monobloki Titania EVO po 80W na kanał🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Circle Labs A200 miałem kiedyś na odsłuchach i było to świetne granie. Projekt i wykonanie światowa I liga. Ceny były lepsze dawniej, teraz no cóż…

Haiku Sol IV odpada, nie za bardzo mi podszedł. Wolałbym Sol II, miał więcej klimatu i muzykalności.

Hybryda jest dalszym priorytetem. Chyba, że spodoba mi się MA12000 to zostanie na wiele lat. 
Generalnie zbudowana lista kolejkowa do odsłuchów jest już dość długa 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.02.2024 o 18:40, jaxcek napisał:

Circle Labs A200 miałem kiedyś na odsłuchach i było to świetne granie. Projekt i wykonanie światowa I liga. Ceny były lepsze dawniej, teraz no cóż…

Haiku Sol IV odpada, nie za bardzo mi podszedł. Wolałbym Sol II, miał więcej klimatu i muzykalności.

Hybryda jest dalszym priorytetem. Chyba, że spodoba mi się MA12000 to zostanie na wiele lat. 
Generalnie zbudowana lista kolejkowa do odsłuchów jest już dość długa 🙂

Jeśli słuchałeś Circle Labs A200 parę lat temu i podobał Ci się ten dźwięk, to proponuję posłuchać raz jeszcze. Nowe wersje są znacznie lepsze od starszych.

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.