Skocz do zawartości
IGNORED

bluesound node 2 (i/bez i) - brzmienie i obsługa


Svawo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Jako że widzę ten node 2 jest dośc mocno polecany (a może reklamowany??) na forum, postanowiłem wziąć go na muszkę i rozpatruję jego zakup. Nasuwają mi się jednak dwa pytania:

Jak wygląda podstawowa obsługa tego streamera? mam w domu dwa inne systemy i ...

a) musiccast od yamahy to fajna rzecz bo  -pomijając panel użytkownika i inne 'detale' - jak gra i wyłacze aplikacje lub tableta to streamer gra sobie dalej i nic nie rwie nie rozłancza itp...  albo jak daje sobie standby w aplikacji to urządzenie wchodzi w standby a po wznowieniu gra to co było ostatnio odtwarzane (na prawdę dobre rozwiązania);

b) play fi jest z kolei znacznie bardziej denerwujące, bo jak jest zatłoczona sieć to po wifi lubi się rwać, jak wyłacze tableta lub aplikacje to streamer automatycznie przestaje grać, czyli aplikacja i streamer są ze sobą na sztywno połączone... odtwarzanie (tak ogólnie ) wyłącza się przez zamknięcie aplikacji a włącza przez jej otwarcie i ponownie odnalezienie pliku/stacji, urządzenie nie ma standby i jest włączone  24 na dobę  -co mi akurat nie przeszkadza, przyznacie jednak że takie rozwiązania są nieco archaiczne;

i teraz jak te podstawowe kwestie wyglądają przy node 2 (i),głównie pytam czy stabilność łacza jest wysoka i czy aplikacja musi być cały czas właczona żeby grał, oraz jak to jest ze standby?


Brzmienie to kolejna sprawa być może nawet ważniejsza, konkurencja cenowa to np arcam rplay, lub yamaha wxc50, jak by je można porównać? czytałem w recenzjach że (ta) yamaha ma niezbyt łagodną górę co chyba mało kto lubi, a arcam znowu jest chwalony a przynajmniej wydaje się nie mieć jakichś sporych wad, tutaj np sonicznie wypada nadzwyczaj korzystnie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )    ... wiem że prasa jest w kieszeni producentów :) ale ciekawi mnie zdanie użytkowników bluesounda lub osób które słyszały go chociaż przelotnie, również tych a może nawet bardziej tych co im się nie spodobał.

Pozdrawiam,
Slawo

 

.

ps. a ha żeby nie było że ten arcam z play fi nie ma zalet, to ma dwie pary wyjść RCA w tym jedno z regulowaną głośnością 

... czy chociaż na tą regulacje można liczyć u Bluesounda? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Svawo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, ze względów praktycznych mój Node2 jest połączony do internetu kablem, więc nie pomogę z oceną stabilności pracy po wifi, ale mogę pomoc w innych pytaniach.

Generalnie Node2 nie potrzebuje włączonego tableta, ani innego urządzenia żeby działać. Oczywiście czymś musisz uruchomić playlistę, ale potem możesz ja sterować oddzielnie zaprogramowanym pilotem - ja używam do tego celu pilota od zwykłego TV.

Aplikacja Bluesound jest świetna, ma w sobie zintegrowane praktycznie wszystkie serwisy muzyczne. Osobiście korzystam z TIDAL i stacji radiowych. Spotify działa poza aplikacją, można NODE2 wybrać w urządzeniach odtwarzających.

Jesli chodzi o wejścia wyjścia, to w inecie znajdziesz wszystko na ten temat. Zwróć uwagę, ze nie ma wyjścia USB, sygnał może być przesyłany po RCA, coaxial i wyjściem optycznym. Wszystkie wyjścia mogą mieć sterowanie głośnością z poziomu aplikacji.

Node 2 nie ma trybu standby. Domyslnie jest włączony cały czas. Możesz go wyłączyć przytrzymując przez 5sek przycisk play albo odłączyć kabel.

Jesli chodzi o dźwięk to jest to sprawa subiektywna i zależna od gustu. Mi osobiście pasuje, a porównywałem wcześniej z Cambridge CXN. Chyba jest troszkę ciemniejszy, ale może tak tylko pamietam z perspektywy czasu.

wg mnie jest to świetne urządzenie, chyba najlepsze w tej cenie, z olbrzymią funkcjonanoscią i możliwościami. W miarę rosnącego apetytu możesz je zestawić kiedyś z oddzielnym DACiem, podobno daje jeszcze lepszy efekt.

Na jednym z portali testowych podłączali go do dedykowanego kabelka zasilającego- podobno takie dźwięk był jeszcze lepszy, ale sam nie sprawdzałem.

Osobiście gorąco polecam i rekomenduję to urządzenie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jaxcek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można doinstalować jakieś apki, nakładki do bluesound'a? Chodzi mi o coś w rodzaju korektora, takiego jak jest np. foobarze.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość to w ustawieniach/opcjach regulacja tonów; bas i sopran. 

Nie spotkałem żadnych nakładek, aplikacji do Bluesound. Wygląda na środowisko zamknięte aktualizowane tylko przez nowe wersje software z Bluesounda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, jaxcek napisał:

Jedyna możliwość to w ustawieniach/opcjach regulacja tonów; bas i sopran. 

Nie spotkałem żadnych nakładek, aplikacji do Bluesound. Wygląda na środowisko zamknięte aktualizowane tylko przez nowe wersje software z Bluesounda.

o, ma nawet korektor tonów jak w niektórych wzmacniaczach ? działa to jakoś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo korektorem tuszuje braki w akustyce. Mimo wszystko spróbuję jak to działa. Ale już chyba w nowym roku, bo teraz dodzwonienie się do top hi fi w warszawie to miszyn imposibul.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Niestety w Top hifi w Warszawie, przynajmniej na Naruszewicza, nie mają zamiaru wypożyczyć. Szkoda. 
To widzę, że Top wraca do poetyki "kupuj w ciemno i sp....j".

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Powiedzcie mi proszę czy jest w kraju ktoś kto kupił Node 2 do odtwarzania swojej kolekcji plików z dysku lub serwera?

Mam to cholerstwo od tygodnia, spędziłem dobry pierdyliard godzin aby to uruchomić i nic nie działa!

Po podłączeniu dysku do kompa (Mac OS/windows) indeksuje kolekcje kilka godzin i wraca od nowa. 

Po podłączeniu dysku bezpośrednio pod Node 2i, indeksuje nieco szybciej, ale czyta tylko część kolekcji. To znaczy poprawnie radzi sobie z pendrajwami i dyskiem, ale w ilości paruset giga. Kolekcja waży coś koło 700-800GB i za nic w świecie Node jej nie chce przetrawić.

Support przetrzepany, zagraniczne fora też, ustawienia udostępniania i tak dalej również sprawdzone.

Panowie z Top Hifi chcący pomóc, ale rozkładają ręce "bo u nich działa".

A to mój drugi egzemplarz.

Po prostu część biblioteki działa, ale całość nie.

Już nawet formatowałem kilka różnych dysków i wrzucałem na nowo.

Mam gdzieś te wszystkie funkcje sieciowe. Chciałem go kupić aby głównie odtwarzał moją kolekcję bo zwyczajnie w systemie słuchawkowym gra zniewalająco.

Nigdy nie widziałem tak frustrującego urządzenia...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Było kupić raspberry

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

… i jego męki były by jeszcze większe

800GB to jest co indeksować ( u mnie NAS Qnap robiłby to około 24h)

z doświadczeń najmniej kłopotu jest przy formatowaniu dysku na FAT32 a jaki jest u Ciebie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Zapewniam że nie


Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil problemem nie jest raczej bluesauond tym bardziej że to już drugi. Problem musi być gdzieś u Ciebie. Znam dwóch użytkowników bn2 i wszystko działa dobrze i stabilnie. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domyślam się, że coś u mnie. Tylko co to może być?

Wszelkie uprawnienia dane, ustawienia posprawdzane i tak dalej.

Już nawet dyski czyściłem wszelkimi możliwymi programami.

Jak wrzucę materiału w okolicy 400GB jest okej, ale jak dorzucę pozostałą resztę to nagle Node nie widzi nic.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluesound działa na sambie, nie wiem może coś z tym protokołem smb. Ja się nie znam na tych sprawach sieciowych. Może ktoś z posiadaczy coś podpowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie arcam do tej pory nie widzi twardego dysku i kompa wogóle chociaż na dobrą sprawę nic i tak tam nie trzymam.... ale na początku jak chciałem arcama połączyć z netem to kilka razy go musiałem restartować i ruter też zanim wogóle się połączył... serwis mówi że ogólnie tp linki są kiepskie... ale tu wygląda na jakieś ustawienia, może w samym systemie operacyjnym, może jakaś niekompatybilność w sofcie albo software, może system plików ... a moooże masz w kolekcji jakieś pliki które go dezorientują, próbowałeś wrzucić najpierw to drugie 400 a potem to pierwsze? może spróbuj dodawać po 100 zanim się wyłoży :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 29.12.2018 o 19:06, Allmr napisał:

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?

 

Na podstawie tego co slysze.

19 godzin temu, kamil napisał:

Panowie,

Powiedzcie mi proszę czy jest w kraju ktoś kto kupił Node 2 do odtwarzania swojej kolekcji plików z dysku lub serwera?

Mam to cholerstwo od tygodnia, spędziłem dobry pierdyliard godzin aby to uruchomić i nic nie działa!

Po podłączeniu dysku do kompa (Mac OS/windows) indeksuje kolekcje kilka godzin i wraca od nowa. 

Po podłączeniu dysku bezpośrednio pod Node 2i, indeksuje nieco szybciej, ale czyta tylko część kolekcji. To znaczy poprawnie radzi sobie z pendrajwami i dyskiem, ale w ilości paruset giga. Kolekcja waży coś koło 700-800GB i za nic w świecie Node jej nie chce przetrawić.

Support przetrzepany, zagraniczne fora też, ustawienia udostępniania i tak dalej również sprawdzone.

Panowie z Top Hifi chcący pomóc, ale rozkładają ręce "bo u nich działa".

A to mój drugi egzemplarz.

Po prostu część biblioteki działa, ale całość nie.

Już nawet formatowałem kilka różnych dysków i wrzucałem na nowo.

Mam gdzieś te wszystkie funkcje sieciowe. Chciałem go kupić aby głównie odtwarzał moją kolekcję bo zwyczajnie w systemie słuchawkowym gra zniewalająco.

Nigdy nie widziałem tak frustrującego urządzenia...

Mialem na poczatku ten sam problem. U mnie przyczyna byly pliki sciagane z internetu a dokladnie ich niewlasciwe taggowanie (nie jestem pewien, czy tak sie mowi po polsku). Odsylam do supportu, jest swietny, jesli znasz angielski napisz do nich maila, odpowiedza natychmiast - https://support.bluos.net/hc/en-us/articles/360000057968-How-do-I-connect-my-BluOS-Player-to-the-network-

PS. Mozesz sprobowac dodawac swoja kolekcje plikow po kawalku, wtedy oddzielisz ziarna od plew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2018 o 16:54, niebond napisał:

… i jego męki były by jeszcze większe

Dobre, dobre:) 

Ostatnio po malince to mi tak łeb pękał, że do roboty nie poszedłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez tomek11

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2018 o 16:47, Rucia1 napisał:

Było kupić raspberry emoji39.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Rozwiń bo stoję przed dylematem ugryzienia malinki a głosy różne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tomek11 napisał:

Ostatnio po malince to mi tak łeb pękał, że do roboty nie poszedłem.

Miałem na myśl nalewkę malinową;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tomek11 napisał:

Miałem na myśl nalewkę malinową;)

a co ze streamerów Ci chodzi po głowie, robiłeś jakieś porównania z bluesoundem, yanmaha lub innymi? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Svawo napisał:

a co ze streamerów Ci chodzi po głowie, robiłeś jakieś porównania z bluesoundem, yanmaha lub innymi? :)

Jeszcze nie, ale na 99% będzie Bluesound Node 2 (2i) lub Yamaha WXC-50.

Co do maliny - nie przeczę, że sonicznie jest to dobre rozwiązanie, skoro jest tyle głosów za. Nie wiem, nie dane mi było słuchać. Wielu uważa, że Rasperry to jedyne słuszne rozwiązanie i lekarstwo na wszelkie bolączki;) Takie głosy to już jednak dzielę przez dwa. Potrzebny jest przecież dodatkowy DAC, kolejne kable i kabelki, dodatkowy sprzęt towarzyszący, lepszy zasilacz, ze stabilnością działania chyba też jest różnie. Nie zniechęcam Cię, ale czytałem głosy, że do maliny trzeba mieć czasami trochę i czasu i cierpliwości. Mi się po prostu nie chce. I nie chcę też kolejnych pudełek w systemie, kabelków, itd. itp. Wychodzę po prostu z założenia, że po to są kompletne odtwarzacze strumieniowe, żeby ułatwiać sobie życie. Mam na myśli w miarę dostępne rozwiązania ze średniej półki, powiedzmy za ok. 2000 zł - 4000 zł za nowy odtwarzacz. I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.12.2018 o 15:48, kamil napisał:

Panowie,

Powiedzcie mi proszę czy jest w kraju ktoś kto kupił Node 2 do odtwarzania swojej kolekcji plików z dysku lub serwera?

Mam to cholerstwo od tygodnia, spędziłem dobry pierdyliard godzin aby to uruchomić i nic nie działa!

Po podłączeniu dysku do kompa (Mac OS/windows) indeksuje kolekcje kilka godzin i wraca od nowa. 

Po podłączeniu dysku bezpośrednio pod Node 2i, indeksuje nieco szybciej, ale czyta tylko część kolekcji. To znaczy poprawnie radzi sobie z pendrajwami i dyskiem, ale w ilości paruset giga. Kolekcja waży coś koło 700-800GB i za nic w świecie Node jej nie chce przetrawić.

Support przetrzepany, zagraniczne fora też, ustawienia udostępniania i tak dalej również sprawdzone.

Panowie z Top Hifi chcący pomóc, ale rozkładają ręce "bo u nich działa".

A to mój drugi egzemplarz.

Po prostu część biblioteki działa, ale całość nie.

Już nawet formatowałem kilka różnych dysków i wrzucałem na nowo.

Mam gdzieś te wszystkie funkcje sieciowe. Chciałem go kupić aby głównie odtwarzał moją kolekcję bo zwyczajnie w systemie słuchawkowym gra zniewalająco.

Nigdy nie widziałem tak frustrującego urządzenia...

NIE miałem z konfiguracją zasobu żadnego problemu. Nie wiem jak na MacOS lub przy bezpośrednim podłączeniu dysku ale pod windą lub w połączeniu z NAS(smb) funkcjonuje płynnie. Nie znam konfigu twojego przypadku  ale na wszelki przypadek podaję ścieżkę działania do podwiązania biblioteki dla Win i serwer Samba

Utworzyć nowego usera ->przypisać zasób/bibilotekę -> zamapuj dysk(windows)->skopiuj ścieżkę dostępu->wpisz w BlueOS (user, pass,ścieżka)-> zindeksuj.

To info jest odpowiedzią na cześć twoich problemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, tomek11 napisał:

Co do maliny - nie przeczę, że sonicznie jest to dobre rozwiązanie, skoro jest tyle głosów za. Nie wiem, nie dane mi było słuchać

Bardzo obiektywna wypowiedź, haha

1 godzinę temu, tomek11 napisał:

Potrzebny jest przecież dodatkowy DAC, kolejne kable i kabelki, dodatkowy sprzęt towarzyszący, lepszy zasilacz, ze stabilnością działania chyba też jest różnie. Nie zniechęcam Cię, ale czytałem głosy, że do maliny trzeba mieć czasami trochę i czasu i cierpliwości.

Możesz kupić malinkę z taką nakładką i wtedy nie potrzebny Ci zewnętrzny dac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a czy znacie oprócz Rasp i Foobara (których używam) inny sposób/urządzenie do transportu plików z czymś w rodzaju dsp/korektora? Dac zewnętrzny mam. Powoli myślę o spróbowaniu innego transportu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Rucia1 napisał:

Bardzo obiektywna wypowiedź, haha

Mówię o tym, o czym pisali różni użytkownicy i branża, nie tylko na tym forum, co w tym śmiesznego?

Równie dobrze można uznać Twoją wypowiedź za nieobiektywną, wyrażasz swoje zdanie, na podstawie swoich doświadczeń z Twojego konkretnego systemu, z Twoim konkretnym egzemplarzem, ustawieniami, nakładkami,. etc. Zdanie innych użytkowników może być zgoła inne, prawda?

11 godzin temu, Rucia1 napisał:

Możesz kupić malinkę z taką nakładką i wtedy nie potrzebny Ci zewnętrzny dac.

No właśnie, nakładki, sradki, pierdylion opcji, każda gra pewnie trochę inaczej i ma tylu zwolenników co i przeciwników. 

To nie jest po prostu moim zdaniem opcja dla wygodnego klienta.

Pozdrawiam, Tomek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 minut temu, tomek11 napisał:

No właśnie, nakładki, sradki, pierdylion opcji, każda gra pewnie trochę inaczej i ma tylu zwolenników co i przeciwników. 

To nie jest po prostu moim zdaniem opcja dla wygodnego klienta.

Wygodny klient jest nabijany w butelkę przez branżę. Kupuje streamer za 2 - 4 tysiące i jest olewany ze wsparciem, oprogramowaniem, brak aktualizacji ( np spotify w pionieer). Wolę wydać 500 zł i mieć sprzęt dla leniwych, a grający lepiej niż ten dla wygodnych. A oceniając pisz na podstawie własnych doświadczeń, a nie tego co przeczytałeś .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lucarto Audio Ferro IA40 ; Maraim Welese 3.2, Hegel HD25, Raspberry PI4 + Allo digione Signature, Cambridge Audio 752BD, Lucarto Audio Albero

Miałam: Audio Academy Hyperion IV Plus, Haiku Audio Bright MK4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.