Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel RCA z Chin


ohdesu

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć wszystkim.

Kupiłem kabel jack - 2 x cinch. Sprzedający przez pomyłkę wysłał coś takiego w wersji 5m

https://aliexpress.com/store/product/ATAUDIO-1-Pair-Rca-Cable-Siltech-G5-Top-Grade-Silver-Plated-RCA-Male-to-Male-Cable/3028006_32816793316.html

Nie mam zupełnie do czego tego podpiąć. Jest to oczywiście podróbka drogich kabli, jednak na aliexpress też kosztują kilkadziesiąt dolarów, więc pewnie są lepsze niż większość kabli z allegro. Ktoś miał doświadczenie z tego typu kablami?

Ewentualnie gdzie można te kable sprzedać żeby kupujący nie czuł się oszukany? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ohdesu napisał:

 

Cześć wszystkim.

Kupiłem kabel jack - 2 x cinch. Sprzedający przez pomyłkę wysłał coś takiego w wersji 5m

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie mam zupełnie do czego tego podpiąć. Jest to oczywiście podróbka drogich kabli, jednak na aliexpress też kosztują kilkadziesiąt dolarów, więc pewnie są lepsze niż większość kabli z allegro. Ktoś miał doświadczenie z tego typu kablami?

Ewentualnie gdzie można te kable sprzedać żeby kupujący nie czuł się oszukany? 

Możesz to wystawić na naszym Forum AS w odpowiednim dziale.

Ze sprzedażą tego będzie albo wielki problem (cena do niestety świadomości podróbki) lub w przypadku konkurencyjnej ceny - sprzeda się szybko do jakiegoś niedrogiego systemu.

Sam bym przytulił zapewne ten kabel do systemu stojącego w domku letniskowym, gdzie mam potrzebę łączenia streamera ze wzmacniaczem budżetowym. A wszystko jak wiemy rozbija sie o budżet, bo do drogich systemów kabel ten mija się z celem, do tanich sam fakt, że jest podróbką czyni nieopłacalnym w przypadku ceny za jaką zapłaciłeś. Ot i koło zamknięte - ale Kolego próbuj, jest szansa, że się sprzeda.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. będę próbował, bo kasy z Aliexpress pewnie nie odzyskam, zresztą wysłali mi prawie trzykrotnie droższy kabel niż zamawiałem. W dodatku te 5 metrów... Ktoś się nieźle zdziwi ja dostanie mój 1,5 metrowy jack - 2 cinch

Pewnie sam bym przegarnął, gdybym miał do czego podpiąć, a tak to ani przetestować, ani porównać z czymś innym  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ohdesu napisał:

Dzięki za odpowiedź. będę próbował, bo kasy z Aliexpress pewnie nie odzyskam, zresztą wysłali mi prawie trzykrotnie droższy kabel niż zamawiałem. W dodatku te 5 metrów... Ktoś się nieźle zdziwi ja dostanie mój 1,5 metrowy jack - 2 cinch

Pewnie sam bym przegarnął, gdybym miał do czego podpiąć, a tak to ani przetestować, ani porównać z czymś innym  

:) Będzie miał wesoło.

Opisz w ogłoszeniu za ile i szczegółowo skąd oraz co to za kabelek. Może pójdzie za kasę dla obydwu stron satysfakcjonującą.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minutes ago, arkadowski said:

bo do drogich systemów kabel ten mija się z celem

Dlaczego? Będzie spełniał identyczną rolę jak "oryginał". Żeby nie było podejrzeń, mam oryginalne siltechy z wtykami WBT. Różnica pomiędzy nimi, a zwykłym kabelkiem z mediamarktu, poza wyglądem  - żadna. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bum1234 napisał:

Żeby nie było podejrzeń, mam oryginalne siltechy z wtykami WBT. 

To ja kupię podróbkę i zamienimy się. W końcu jedno i drugie to to samo. Może być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
9 godzin temu, ohdesu napisał:

 

Cześć wszystkim.

Kupiłem kabel jack - 2 x cinch. Sprzedający przez pomyłkę wysłał coś takiego w wersji 5m

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie mam zupełnie do czego tego podpiąć. Jest to oczywiście podróbka drogich kabli, jednak na aliexpress też kosztują kilkadziesiąt dolarów, więc pewnie są lepsze niż większość kabli z allegro. Ktoś miał doświadczenie z tego typu kablami?

Ewentualnie gdzie można te kable sprzedać żeby kupujący nie czuł się oszukany? 

Jeśli problemem jest długość, to przecież możesz go skrócić do tego 1,5m które potrzebujesz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, arkadowski napisał:

A wszystko jak wiemy rozbija sie o budżet, bo do drogich systemów kabel ten mija się z celem,

Znaczy się , w drogich / czyli od ilu $ ?/ to jakiś inny prąd płynie czy co ?

14 godzin temu, ohdesu napisał:

Ewentualnie gdzie można te kable sprzedać żeby kupujący nie czuł się oszukany? 

Wstaw na Allegro , OLX napisz prawdę w opisie , albo tak jak pisze @plastik1989 możesz go skrócić  , dokupić wtyki RCA i mieć z tego 5m. odcinka kilka IC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 hours ago, arkadowski said:

To ja kupię podróbkę i zamienimy się. W końcu jedno i drugie to to samo. Może być?

Właściwie mógłbym się zamienić i to na dowolny kabel, bo nie ma to z punktu widzenia brzmienia żadnego znaczenia.

Niestety czuję do tego kabla pewnego rodzaju sentyment. Kupiłem go jakieś  20 lat temu z pierwszym Densenem. Przypomina mi kablowy bezsens i służy (teraz już rzadko) do demonstracji braku wpływu kabli na brzmienie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, arkadowski napisał:

Opisz w ogłoszeniu za ile i szczegółowo skąd oraz co to za kabelek. Może pójdzie za kasę dla obydwu stron satysfakcjonującą.

Obawiam się, że sprzedawanie i kupowanie podróbek nawet, a może zwłaszcza pisząc, że to podróbki nie jest zgodne z prawem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, bum1234 napisał:

Niestety czuję do tego kabla pewnego rodzaju sentyment. Kupiłem go jakieś  20 lat temu z pierwszym Densenem. Przypomina mi kablowy bezsens i służy (teraz już rzadko) do demonstracji braku wpływu kabli na brzmienie :)

Powiedzmy, że jakoś udało Ci się wybrnąć z tej "kłopotliwej" propozycji :) 

Opowiedz nam tu jednak bardziej szczegółowo, jak to dokonałeś tego zakupu kabli. Nie było słychać różnicy pomiędzy zwykłym a tym super kabelkiem, a jednak kupiłeś? Dlaczego?

Słyszący porównują często kilka takich kabelków i kupuja taki, który wg nich wprowadza do brzmienia najlepsze zmiany. Ty kupiłeś coś ( za ciężkie pieniądze) co przewodzi tylko prąd, równie dobrze jak najtańszy przewód ze sklepu RTV i do dzisiaj chwalisz się tym? 

Pozbądź się tego kabelka i nierób sobie wstydu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Morświn napisał:

Opowiedz nam tu jednak bardziej szczegółowo, jak to dokonałeś tego zakupu kabli. Nie było słychać różnicy pomiędzy zwykłym a tym super kabelkiem, a jednak kupiłeś? Dlaczego?

Wiem , że to pytanie nie do mnie, ale ostatnio robiłem test kilku kabli zasilających i mimo tego , że za cholerę nie słyszałem różnicy między Siltechem, Gigawattem i jakimiś amerykańskimi za grube pieniądze a takim z Komputronika za 45 zł ., zostawiłem sobie Siltecha i Accuphase nie dlatego , że mój system nagle wzniósł się pięć klas wyżej ,ale dla tego, by mieć coś takiego w chałupie na wypadek zarzutów " co ty tam wiesz jak nie słuchałeś".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_2540_Easy-Resize.com (1).jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym żałował tak wydanych pieniędzy. Tylko dlatego, żeby ktoś inny nie mógł wytykać ewentualnych braków w moim systemie? Przecież lepiej za to kupic plyty i słuchać muzyki - czy jak to tam często się mówi. Eh... nie zrozumiem tego. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomek4446 napisał:

że za cholerę nie słyszałem różnicy między Siltechem, Gigawattem i jakimiś amerykańskimi za grube pieniądze a takim z Komputronika za 45 zł ., zostawiłem sobie Siltecha i Accuphase 

Jeszcze zdradź gdzie i za ile kupiłeś ten kabel accuphase. Jeśli w sklepie i za ok 1600 USD to masz oryginał. Jeśli za 100 USD na aliexpress to masz nic nie wartą podróbkę niczym się nie różniącą od przewodu od żelazka 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Jeszcze zdradź gdzie i za ile kupiłeś ten kabel accuphase.

Jeszcze go nie kupiłem , został po testach i pewnie zostanie o cenę jeszcze nie pytałem :) 

Ale to ciekawe co piszesz z dwóch powodów. Po pierwsze nie wiedziałem , że takowe podróbki są i od razu poproszę o pomoc jak to sprawdzić ? A po drugie podoba mi się stwierdzenie " nic nie wartą " , kabel przewodzi prąd tak samo jak testowany Siltech , Gigawatt,Nomos,AC Harmon, IsoTec,Shelded,Supra Lorad,Furutech FP-3TS20 , z komputronika i pewnie jak ten od żelazka, a więc swoją funkcję spełnia skąd więc takie oskarżenia ? :)  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tomek4446 napisał:

Po pierwsze nie wiedziałem , że takowe podróbki są

Wpisz sobie w google accuphase AC + aliexpress to po pierwsze. Po drugie oczywiście że taki kabel przewodzi. Jednak jeśli ktoś lubi taka audio biżuterię to dla niego jest ważne czy dana rzecz jest oryginalna czy nie. Nikt normalnie myślący nie zmarnuje kasy na podrabiane rzeczy chyba że ma na celu dalszą sprzedaż oszukując że to oryginał

 

A jeśli jesteśmy przy podróbkach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W opiniach trzech cebulakow audio z Polski którzy kupili podróbkę za 3000 zł minimum. Bez komentarza

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomek4446 napisał:

Wiem , że to pytanie nie do mnie, ale ostatnio robiłem test kilku kabli zasilających i mimo tego , że za cholerę nie słyszałem różnicy między Siltechem, Gigawattem i jakimiś amerykańskimi za grube pieniądze a takim z Komputronika za 45 zł ., zostawiłem sobie Siltecha i Accuphase nie dlatego , że mój system nagle wzniósł się pięć klas wyżej ,ale dla tego, by mieć coś takiego w chałupie na wypadek zarzutów " co ty tam wiesz jak nie słuchałeś

Przecież to chińszczyzna, Accuphase to nawet nie podróba tylko wymysł chińczykówk i podszycie się pod znaną marke, podobnie robią z kablami no Krella, Linna alby wymyślają nieistniejące modele Acrolinka 313 ac . Te przewody nawet nie leżały przy najtańszych oryginałach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, bogdan_ napisał:

Accuphase to nawet nie podróba tylko wymysł chińczykówk i podszycie się 

Czyli wpis gdzieś na forum o accuphase AC retail price to też przekręt. I tak pożyczają między sobą podróbki i testują haha. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Po drugie oczywiście że taki kabel przewodzi.

No to mi ulżyło :) 

18 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Jednak jeśli ktoś lubi taka audio biżuterię to dla niego jest ważne czy dana rzecz jest oryginalna czy nie.

W przypadku kabli wisi mi czy to oryginał czy nie , test mi udowodnił , że różnic nie ma, a ponieważ pozostałe / bo sprawdzę Accuphase , choć wydaje mi się , że mam samą końcówkę wtyczki IEC w innym kolorze/, Suprę, Gigawatta kupiłem u dystrybutora , Siltech też oryginał, bo od kolegi któremu ufam , ten z Komputronika też mój :), reszty na aliexpres nie spotkałem , więc jak by na to nie patrzeć jakieś różnice powinienem wyłapać ,a ich niestety testując z listwą zasilająca oraz bezpośrednio wpięte na dwóch wzmacniaczach i CD nie usłyszałem. I tu mówię o jakichkolwiek zmianach w dźwięku.

56 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Nikt normalnie myślący nie zmarnuje kasy na podrabiane rzeczy chyba że ma na celu dalszą sprzedaż oszukując że to oryginał

Zdziwiłbyś się jaką ludzie płacą kasę za podróbki mebli , lamp , obrazów i to z pełną świadomością co kupują :)   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precz ze szpiegami, podróbami, ukradzionymi technologiami, dzikim rynkiem, jedwabnym szlag by go trafił komunistycznej Chińskiej Republiki Ludowej !!! Make China Lose Again !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****Sprzęt: Bezprzewodowy Boombox Hykker Sound Storm z Biedronki*****

                                 Idź Pod Prąd. Z prądem płyną śmieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, ohdesu napisał:

 Jest to oczywiście podróbka drogich kabli, jednak na aliexpress też kosztują kilkadziesiąt dolarów, więc pewnie są lepsze niż większość kabli z allegro

Skoro nie ma różnic to dlaczego napisałeś i zareklamowales swoją podróbkę jak wyżej? Twierdzisz że podróbka jest lepsza niż oryginalne kable znanych marek? Ogarnij się i nie pisz bzdur. 

 

4 minuty temu, tomek4446 napisał:

Zdziwiłbyś się j

Wiem. Wystarczy prześledzić ile Polaków kupiło z aliexpress podrabiane kable. Wstyd i żenada i to za jakie pieniądze. Za 3 tys za które ktoś kupił podróbkę silltecha wolałbym oryginał furutecha 

5 minut temu, marian.ch napisał:

Precz ze szpiegami, podróbami, ukradzionymi technologiami

Ja stronie od made in China jak tylko mogę. Ostatnio kupiłem końcówkę made in Japan. Chały nie kupuje 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Bartosz_70659 napisał:

Skoro nie ma różnic to dlaczego napisałeś i zareklamowales swoją podróbkę jak wyżej?

Przepraszam, ale proszę czytać ze zrozumieniem , bo jeżeli twierdzisz , że fakt, iż dany kabel nie wnosi nic do dźwięku jakkolwiek by on się nie nazywał a kilka podałem ,jest formą reklamy to się chyba nie rozumiemy.

 

6 minut temu, Bartosz_70659 napisał:

Twierdzisz że podróbka jest lepsza niż oryginalne kable znanych marek?

Zacytuj to moje twierdzenie , bo może coś mi umknęło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomek4446 napisał:

W przypadku kabli wisi mi czy to oryginał czy nie , test mi udowodnił , że różnic nie ma, a ponieważ pozostałe / bo sprawdzę Accuphase , choć wydaje mi się , że mam samą końcówkę wtyczki IEC w innym kolorze/, Suprę, Gigawatta kupiłem u dystrybutora , Siltech też oryginał, bo od kolegi któremu ufam , ten z Komputronika też mój :), reszty na aliexpres nie spotkałem , więc jak by na to nie patrzeć jakieś różnice powinienem wyłapać ,a ich niestety testując z listwą zasilająca oraz bezpośrednio wpięte na dwóch wzmacniaczach i CD nie usłyszałem. I tu mówię o jakichkolwiek zmianach w dźwięku.

Pisałem już że nie ma sie co dziwić, ze nic nie usłyszałeś. Nie wiem na ile masz transparentny system, jednak jeśli używasz podróbek Siltecha po nieco ponad 100zł z wysyłką to o czym tu mówimy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bogdan_ napisał:

Nie wiem na ile masz transparentny system,

Co to znaczy transparentny , czy transparentny to reagujący na wtyczki , kable zasilające ? Jak by mi byle kabel zaczął zmieniać dźwięk dla którego kupiłem sprzęt to bym zaczął poważnie zastanawiać się nad jego / sprzętu/ błędami konstrukcyjnymi :)  

1 godzinę temu, bogdan_ napisał:

jednak jeśli używasz podróbek Siltecha po nieco ponad 100zł z wysyłką

Dzięki za link , jutro przyjrzę się kablowi , nie chce teraz pozbawiać rodziny oglądania TV. Na pierwszy rzut oka się różni , mój ma dodatkowo dwie koszulki termokurczliwe i jakby inny kolor  ale pewności nie mam.

2 godziny temu, bogdan_ napisał:

 to o czym tu mówimy.

Mówimy, a raczej ja mówiłem o wpływie kabli zasilających ,który to wpływ starałem się usłyszeć .Tak jak pisałem trzy pochodziły od dystrybutorów / chyba , że Gigawatt czy Supra / Best Audio/ też zaopatruje się w Aliexpress , i nie usłyszałem , choć podszedłem do tematu  rzetelnie i bez uprzedzeń , po prostu wynik był mi obojętny, chodziło o przekonanie się słyszę lub nie.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: WBA Blazebird + Ironbird; Pioneer N-70A CDX-1060 ; K-1020; ; JVC QL A7; YAMAHA Yp-701, RME Adi2 PRO FS R Black Edition ; Sony STR-V5 , ;kolumny: Altec Lansing Valencia, ProAc Response One SC. Kino: Yamaha RX-A3030;BC Acoustique EX-502; kolumny: Dali Grand Vocal, B&W 685 S2, Mivoc SW 1500; Raspberry Pi3 B+;DDRC-24 ; DDRC-22D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kablostereo.

Co trzeci temat o kablach i fight od nowa. I to dorosli ludzie podobno.

Nie nudzi Wam sie to? Przeciez to tylko kawalek druta a Wy sie zachowujecie jakby jeden drugiemu matke gwalcil.

Sory za OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, tomek4446 napisał:

Co to znaczy transparentny , czy transparentny to reagujący na wtyczki , kable zasilające ? Jak by mi byle kabel zaczął zmieniać dźwięk dla którego kupiłem sprzęt to bym zaczął poważnie zastanawiać się nad jego / sprzętu/ błędami konstrukcyjnymi :) 

Mało kto ma tej klasy system by dało się na nim róznicować przewody. Ja od stosunkowo niedawna mam dopiero taki na którym to słychać, wcześniej miał jakieś cechy brzmienia, które maskowały takie niuanse.

Gigawata nie znam, co do Supry to lepiej zebym się nie wypowiadał bo moze ktoś ma przewód tej marki a nie chce go smucić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, bogdan_ napisał:

Mało kto ma tej klasy system by dało się na nim róznicować przewody.

Tzn. w sensie tak kiepsko zbudowany ?

10 godzin temu, bogdan_ napisał:

co do Supry to lepiej zebym się nie wypowiadał bo moze ktoś ma przewód tej marki a nie chce go smucić.

To na logikę.... jeżeli prawdą jest pierwsze zdanie, to każdy kto ma tak kiepsko zbudowany (znaczy transparentny ;) ) sprzęt to już dawno musiał wymienić suprę na inny magiczny przewód zasilający który poprawia kiepski (konstrukcyjnie) system. A ci którzy mają normalnie zbudowany sprzęt to i tak nie słyszą tych "rewelacyjnych/okropnych" zmian. To jakie to ma dla nich znaczenie ? :D

opowiadaj co psuje ta okropna supra :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 hours ago, bogdan_ said:

Mało kto ma tej klasy system by dało się na nim róznicować przewody.

Ilosc tematow o kablach na tym forum swiadczy o tym, ze taki system posiada wiekszosc uzytkownikow.

Z Twojego wpisu wyglada jednak na to ze to o czym pisza to tylko ich wyobraznia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, M-K napisał:

Tzn. w sensie tak kiepsko zbudowany ?

Najprostszy test włączasz na wyjściu odtwarzacza jakiś wysokiej klasy kondensator audiofilski i zwierasz go przełącznikiem . Porównujesz zmiany wnoszone przez kondensator i po jego zwarciu. W systemie transparentnym taką różnicę da się usłyszeć. Jeśli coś jest nie tak np. głośniki stare mające swój charakter to na każdym kondensatorze gra tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.