Skocz do zawartości
IGNORED

Trochę ciepełka do Hegla H100 - Odtwarzacz CD


KrzKra

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, przemak napisał:

Na jakich zajeciach, gdzie? Serio pytam. 

A co Ty chłopie myslisz serio że kable grają ? Dzieciak jesteś ?

Kable to nie żaden instrument, po prostu dla teoretycznego osiągnięcia pełnej synergii między np. odtwarzaczem a wzmacniaczem potrzebny jest kabel połączeniowy o konkretnych parametrach możliwych nawet do wyliczenia. Tyle że nie zawsze ta doskonałość oznacza najlepsze, czy raczej najbardziej podobające się komuś brzmienie. Nagle pojawi się Kowalski który powie że woli bardziej metaliczne wokale itp. W tym momencie inny kabel o nieco innych parametrach elektrycznych nieco te wysokie podbije i tyle.

Ale po jakie licho ja się tu produkuję, wszystko jest w necie, albo może powrót do szkoły, co Ty na to ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Audroc napisał:

A co Ty chłopie myslisz serio że kable grają ? Dzieciak jesteś ?

Kable to nie żaden instrument, po prostu dla teoretycznego osiągnięcia pełnej synergii między np. odtwarzaczem a wzmacniaczem potrzebny jest kabel połączeniowy o konkretnych parametrach możliwych nawet do wyliczenia. Tyle że nie zawsze ta doskonałość oznacza najlepsze, czy raczej najbardziej podobające się komuś brzmienie. Nagle pojawi się Kowalski który powie że woli bardziej metaliczne wokale itp. W tym momencie inny kabel o nieco innych parametrach elektrycznych nieco te wysokie podbije i tyle.

Ale po jakie licho ja się tu produkuję, wszystko jest w necie, albo może powrót do szkoły, co Ty na to ?

Na jakich zajeciach w jakiej szkole, proste pytanie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paul klacska

nic nie zrozumiales z tego co napisalem.konstruktywna krytyka to nie hejt.a ciagle pisanie ,ze mnie na niego nie stac jest dziecinne,

a ze jest nie przecietnym szajsem,to swiadcza ogloszenia desperatow,pragnacych pozbyc sie go w szalonym tempie,,,

za zaproszenie do Norwegi dziekuje,,,nie moje klimaty,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jeśli wyciągasz swoje konstruktywne opinie tylko po ilości sprzedanych czy sprzedawanych Hegli ,to gratuluję. 

Nie masz pojęcia o tym sprzęcie i się nie wypowiadaj. Może jak skończysz 50 lat ,to przestaniesz cytować innych i w końcu pojedziesz po własny rozum do głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ty naprawdę masz coś z głową nie tak. 

Naczytałes się bzdur i teraz próbujesz na siłę wcisnąć je innym. Powidz mi ,co ty takiego mądrego napisałeś o Heglu? Stwierdziłeś że syw bo wszyscy go sprzedają. My naprawdę nie mamy o czym rozmawiać. Jak nadal nie rozumiesz dlaczego tyle Hegli jest na rynku ,to napisz mi na PW. Wyjaśnię ci o co chodzi w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ,ze mi podziekujesz na zwrocenie uwagi,ale tradycyjnie,dzban wie swoje,

 

i,,,wracaj do roboty,bo cie wyrzuca za pisanie w pracy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Słabo doczytales w moich postach. Z Heglem grają umnie S16hz CG Signature. Zestaw bowersow gra z pre i końcówkami primere,tam jest tylko dac Hegla. Pograją już nie długo bo kolega robi mi skromne kolumienki. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.03.2019 o 12:04, KrzKra napisał:

Dzień dobry. Nie będę tu owijał w bawełnę - dopiero co kupiłem Hegla H100, który gra z moimi AP Sitara 25. Jedyne co bym zmienił, to lekko dodał ciepła i gęstości. Słucham z wbudowanego DAC-a, ale tylko na czas kiedy nie znajdę odtwarzacza. Chciałbym się zmieścić w 3tys. Nie potrzebuję żadnych bajerów, ponieważ słucham tylko z płyt. Jaki odtwarzacz spróbować podłączyć do mojego Hegla?

Może weź jednak pod uwagę jakiegoś daca Hegla (plus jakiś cd na transport), bo ogólnie hegle grają najlepiej sparowane ze źródłami Hegla. H100 pewnie najlepiej z HD11, dociąży, choć nie nazwałbym tego gęstością.

ps. U mnie połączenie Sitara 25+Hegel H200+HD20 dobrze się sprawdza. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, paul klacska napisał:

Nie podlizuj się ?????

ok,ja bym s16h nie kupywal,totem mani2,albo sunus fabera extreme,ale do nich to trzeba pieca,a nie popierdolke,,

hegel sciemnia co do parametrow,a tlumienie>4000,to wywoluje usmiech politowania,w pomiarach 137(h360),wiec wydajnosc pradowa cienka,zreszta wystarczy spojrzec na budowe,,,1 trafo,podobno 1kV!!???,syganal/szum 87dB,hm,amatorska konstrukcja ma lepsze parametry,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

No nieźle,ale to jest zupełnie inna klasa kolumn.

Co do wydajności Hegla ,to też nie byłbym aż tak do przodu. 

Co ma powiedzieć taka Yamaha as2100? Tam gdzie ona kończyła grać ,to taki Hegel h190 dopiero zaczynał z tymi monitorami. Tak więc nie jest tak źle jak piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
W dniu 22.03.2019 o 11:52, ohmygod napisał:

sprzedaj hegla i kup inny wzmacniacz ew kolumny

stales sie kolejna ofiara marektingu

zadne kable i zaden cd nie zmienia grania tego wzmaka

moga to zrobic tylko kolumny albo wymiana wzmaka

przykro mi ale taka jest prawda

Prawda potwierdzam, Hegel to słabizna, za te pieniądze można znacznie lepszy wzmak kupić,

najlepiej coś z rodzimej produkcji typu Haiku, Audiosynergia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, paul klacska napisał:

No nieźle,ale to jest zupełnie inna klasa kolumn.

Co do wydajności Hegla ,to też nie byłbym aż tak do przodu. 

Co ma powiedzieć taka Yamaha as2100? Tam gdzie ona kończyła grać ,to taki Hegel h190 dopiero zaczynał z tymi monitorami. Tak więc nie jest tak źle jak piszą.

te kolumny co masz potrzebuja naprawde znakomitego wzmaka,zeby pokazac co potrafia,,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, tomek7776 napisał:

z g,,,na bicza nie ukrecisz,hegel to chinski smietnik z niskiej polki,jego budowa,wnetrze,wydajnosc,to sciema.

sprzedaj to jakiemus naiwnemu,i kup sobie cos porzadnego,

kolejna sprawa,jesli masz problemy z rozroznieniem,jak wplywaja na brzmienie systemu kable,sieciowe,czy glosnikowe,to odpusc sobie temat zmian w systemie,i udaj sie do laryngologa,moze masz zakorkowane uszy.

Po wypowiedziach przypuszczam, że kolega Tomek kupił w ciemno Hegla i nie przypasował mu do reszty, albo po prostu nie słyszał jeszcze Hegli i próbuje marnie trollować ich właścicieli, bo albo ma za małe fundusze, albo ma zwyczajny szczeniacki "ból d**y" bo ktoś jest zadowolony ze swojego audio, a on nie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Tomek,nie ma takich dylematow,sluchal,i odpowiedzial,co mysli.

ad1 nie

ad2 slyszal,szajs(hegela) za gruba kase

ad3 fundusze sa ,ale 2 systemy w domu,juz skonfigurowane sprzetem z duzo wyzszej polki

ad4 punkt ad3 wyklucza to co napisales

ad5 niektorzy pisza ,ze mlodzi ludzie nie maja sluchu,albo maja brudne uszy,i temu nie slysza,,,lub wydaje im sie ze slysza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KrzKra napisał:

Po wypowiedziach przypuszczam, że kolega Tomek kupił w ciemno Hegla i nie przypasował mu do reszty, albo po prostu nie słyszał jeszcze Hegli i próbuje marnie trollować ich właścicieli, bo albo ma za małe fundusze, albo ma zwyczajny szczeniacki "ból d**y" bo ktoś jest zadowolony ze swojego audio, a on nie ?

Słuchał czy nie słuchał - jakie to ma znaczenie, skoro pytasz o źródło, a on ci głównie udowadnia, że masz gówniany wzmacniacz. 

Czyli generalnie OT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dniach będę miał kolejny odtwarzacz do zabawy . Docet Lector 0.6T . Bardzo rzadko pojawia się na rynku wtórnym.  

Według opinii jest to odtwarzacz grający bardzo barwnie .

Zobaczymy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, muda44 napisał:

Na dniach będę miał kolejny odtwarzacz do zabawy . Docet Lector 0.6T . Bardzo rzadko pojawia się na rynku wtórnym.  

Według opinii jest to odtwarzacz grający bardzo barwnie .

Zobaczymy .

Jestem ciekaw spostrzeżeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne przypadkiem ten

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

przechodziliscie przypadkiem?z tragarzami?,tak z tragarzami,,,,,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomek7776 napisał:

zapewne przypadkiem ten

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

przechodziliscie przypadkiem?z tragarzami?,tak z tragarzami,,,,,

Dokładnie od tej osoby go kupiłem i za jakiś czas znajdzie się w ogłoszeniach jak 100% sprzętu jaki kupuję sobie dla zabawy od lat .

 

Mam nadzieję że rozwiałem wszelkie podejrzenia ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, muda44 napisał:

Na dniach będę miał kolejny odtwarzacz do zabawy . Docet Lector 0.6T

Też patrzyłem na to ogłoszenie. Jakoś nie mogłem się zebrać , żeby zadzwonić się potargować bo cena wydała mi się trochę za wysoka. Daj znać jak trochę posłuchasz. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2019 o 17:12, muda44 napisał:

Na dniach będę miał kolejny odtwarzacz do zabawy . Docet Lector 0.6T . Bardzo rzadko pojawia się na rynku wtórnym.  

Według opinii jest to odtwarzacz grający bardzo barwnie .

Zobaczymy .

 

W dniu 26.03.2019 o 08:47, Silver_85 napisał:

Też patrzyłem na to ogłoszenie. Jakoś nie mogłem się zebrać , żeby zadzwonić się potargować bo cena wydała mi się trochę za wysoka. Daj znać jak trochę posłuchasz.  

Słuchałem kilka razy tego CD, bardzo dobre granie jak za te pieniądze, po cieplejszej stronie nie dzieli "włosa na czworo" ale jest wystarczająco rozdzielczy, bardzo naturalny przyjemny w odbiorze do 5000zł za używkę niczego lepszego nie słyszałem...tylko jakość wykonania nie powala, taka mała wada jak dla mnie... widzę też, że jego ceny s/h poszły w górę przez ostatnie lata, to chyba dobrze o nim świadczy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.