Skocz do zawartości
IGNORED

8K , 4K - wątek zbiorczy


stench
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

44 minuty temu, Maju napisał:

Uwielbiam takie argumentowanie....pisze że parametry nie decydują o jakości obrazu (przypomnę że żadnych nie podawałem) by zaraz potem tymi samymi parametrami się podpierać.  
Samo życie.       :))))

Na jakiej więc podstawie nazywasz LCD "trupem" i coś wspominasz o jego "pogrzebie"? Jak widać: z tej technologii da się wycisnąć dużo, naprawdę dużo więcej. I zaryzykuję twierdzenie, że w tej materii nie powiedziano jeszcze ostatniego słowa. 

Mówienie że się podpieram parametrami jest charakterystyczną dla ciebie manipulacją gdyż właśnie dałem przykład ośmieszający takie rozumowanie: kiedyś kontrast 10000:1 to był szczyt doskonałości, dziś 1000000:1 jest niewystarczające i decyduje o umiejscowieniu QNED niżej niż OLED, gdyż ten drugi ma nieskończoność:1.

Konia z rzędem temu kto taką różnicę zauważy gołym okiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Telewizja przeprowadziła pierwszą transmisję w rozdzielczości 8K z wykorzystaniem 5G"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

CCTV już ma od ponad roku wóz transmisyjny 8K. Teraz ta transmisja, chyba pionierska jeśli chodzi o wykorzystanie technologii 5G.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją różnym znaffcom (błąd w pisowni zamierzony) którzy uważają LCD za "trupa":

"W najbliższych latach telewizory QLED będą się sprzedawać dwa razy lepiej niż OLED. Jakie płyną z tego wnioski?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCD jest trupem.
Tylko z tej racji że inne technologie oferujące znacznie wyższy poziom jakości obrazu są zdecydowanie za drogie w produkcji udoskonala się LCD które dochodzi do kresu swoich jakościowych możliwości.

Co z tego że QLED sprzedaje się lepiej niż OLED skoro to drugie też nie jest przyszłościowe, też kończą się jego możliwości.
Będą próbowali te technologie wykorzystać jak długo się da łącząc zalety dwóch (QD OLED), czy przyszłość do tego należy, czy do innej znanej lub jeszcze nieznanej technologii, czas pokaże.

A że się sprzedaje.....w linku jest tabela świadcząca o tym jak LCD zdominowało rynek.  
Możliwe jest, że jeszcze przez kilka dekad będzie nam w jakiejś mutacji towarzyszyć.....ale zawsze to będzie sprzęt popularny, średniej klasy, nie ten topowy z najwyższej półki.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

LCD jest trupem.

Tabelka materiału link do którego wkleiłem mówi coś wprost przeciwnego. A twoje osobiste zdanie pozostaje wyłącznie twoim osobistym zdaniem.

3 godziny temu, Maju napisał:

inne technologie oferujące znacznie wyższy poziom jakości obrazu są zdecydowanie za drogie

Inne technologie oferują już w tej chwili jakość obrazu OLED lub nawet lepszą. I mam na myśli bynajmniej nie te technologie drogie. 

3 godziny temu, Maju napisał:

LCD które dochodzi do kresu swoich jakościowych możliwości.

To samo mówiono o LCD kilka lat temu. Nie trzeba było długo czekać jak jakość obrazu jaką ta technologia może  zapewnić poszła kilka półek w górę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez kilka lat jakość LCD poszła kilka półek wyżej......to ja żyję chyba na innym świecie.    :))))

 

Myślałem że napisałem jasno, że ani LCD ani OLED nie jest przyszłościowe......a ten prowadzi polemikę dla polemiki.

Może tylko mariaż tych dwóch technologii może opóźnić ich zgon.....faktem jest że to reanimowanie trupa może trwać bardzo długo i wielu z nas może tego zgonu nie dożyć.
Wielu też nie dożyje telewizji bliskiej ideałowi.....po co więc ta dyskusja???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Maju napisał:

Przez kilka lat jakość LCD poszła kilka półek wyżej......to ja żyję chyba na innym świecie. 

To porównaj obraz na LCD przed kilku lat i na dzisiejszym QLED albo NanoCell. Najlepiej gdy te dwa będą w technologii MiniLED.

W technice nic nie jest wieczne. Być może w XXXII wieku nie będzie telewizji w naszym rozumieniu w ogóle, tylko sygnał będzie kierowany bezpośrednio do odpowiednich  obszarów mózgu.

Rozmawiamy o tym co jest tu i teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie. Mam juz troche first hand doswiadczen z nanocell. W dzien, w swietle, bardzo ladne swiecenia. Ale wieczorem, w ciemnym pomieszczeniu, czar pryska. Kolory traca na nasyceniu, czern slaba, bleeding widoczny.  Wszystko o pol klasy w dol. Pomaga swiatlo z tylu. Kolega posiada Sony ZH8, 2 od gory topowy led, zaden nanocell nie ma z nim nic do powiedzenia. Tak sie sklada, ze posiada tez kilka nanocelli, rozwieszone w szkole. Fakt, ze nie sa topowe modele( ale dwa maja full array), ale mimo wszystko, nawet w porownaniu do topowego Soniaka wypadaj w warunkach nocnych duzo gorzej, i to duzo. Przy zapalonym swietle jest lepiej. Takze, dla maniaka kinowego, nanocell raczej nie jest dobrym wyborem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, bubusia napisał:

Kolory traca na nasyceniu

Mam całkowicie odmienne zdanie. Nie stwierdzam żadnej różnicy w nasyceniu kolorów w ciemnym pomieszczeniu w porównaniu w oglądaniem w dzień.

Godzinę temu, bubusia napisał:

czern slaba

Oglądam również wieczorami przy całkowicie zgaszonym świetle. Wystarczająca. Wiele zależy ustawień. NanoCell trzeba starannie "dopieścić".

Godzinę temu, bubusia napisał:

dla maniaka kinowego, nanocell raczej nie jest dobrym wyborem.

Kilka testów NanoCell jakie można znaleźć na YouTube właśnie zaleca te modele dla kinomaniaków.

Godzinę temu, bubusia napisał:

nawet w porownaniu do topowego Soniaka wypadaj w warunkach nocnych duzo gorzej, i to duzo.

Bzdura totalna.

24 minuty temu, marcusSE napisał:

Sony to juz gowno warta marka a ich service to fikcja 

Masz rację. Niestety. Jadą na wspomnieniach dawnej świetności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bobcat napisał:

 

Masz rację. Niestety. Jadą na wspomnieniach dawnej świetności.

ta ich jazda juz im coraz gorzej idzie , ja  topowa 75 sony po 3 latach zlomowalem , teraz kupilem 86 Nano 906 , w sypialni mam oled ale tez zmienie na Nano albo Qled choc bardziej pasuje mi system obslugi LG . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, marcusSE napisał:

ta ich jazda juz im coraz gorzej idzie , ja  topowa 75 sony po 3 latach zlomowalem , teraz kupilem 86 Nano 906 , w sypialni mam oled ale tez zmienie na Nano albo Qled choc bardziej pasuje mi system obslugi LG . 

Kiedyś Sony to było COŚ. W erze kineskopów był Trinitron potem dłuuugo nic. Teraz centrum awangardy technicznej przeniosło się do Seulu. Niedługo (wszystko na to wskazuje) dołączą Chiny. O tym że w sprzedaży na rynku światowym Samsung i LG (oraz TLC) biją ich na głowę nie warto wspominać gdyż to sprawa oczywista.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marcusSE napisał:

 topowa 75 sony po 3 latach zlomowalem , teraz kupilem 86 Nano

ciekawe co bedzie z nim p 3 latach:)obstawiam ze tez bedzie sie nadawal do zezlomowania:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony 85 XH 9505.Optoma UHD-51a. Yamaha RX-A3050. Sony UBP-X800M2 .Klipsch RF-7.Klipsch RC-64II.Klipsch RF-82II.Klipsch R-14S.Klipsch SW-310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Bobcat napisał:

Samsung i LG (oraz TLC) biją ich na głowę nie warto wspominać gdyż to sprawa oczywista.

Tak ale wszystkie  te firmy się nie wybijają aż nadto,jedne są lepsze od drugich.. myślę że brak nam namacalnej zmiany, HDR do niej należy ale trzeba czegoś więcej i już w tej chwili.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez darulok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Repugnant napisał:

ciekawe co bedzie z nim p 3 latach:)obstawiam ze tez bedzie sie nadawal do zezlomowania:)

Bedzie dalej funkcjonowal , sony padl i wyladowal na wysypisku smieci , ta marka to juz tylko napis bez znaczenia   hifi juz dawna umarlo , tv ktore nie ma zandej jakosci  , zreszta jak ich service . sony nie warto juz sobie zawracac glowy , zreszta sami ida w innym kierunku i firma sie przeksztalca. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszych glupot na temat Sony dawno nie czytalem. No coz, AS.

9 godzin temu, marcusSE napisał:

ta ich jazda juz im coraz gorzej idzie , ja  topowa 75 sony po 3 latach zlomowalem , teraz kupilem 86 Nano 906 , w sypialni mam oled ale tez zmienie na Nano albo Qled choc bardziej pasuje mi system obslugi LG . 

A jakie to miales niby topowe Sony, podaj nam symbol?

A tutaj opinia o gownianym zg9(zh8 nie jest duzo gorszy) czyli na 2020 najlepszym ledzie na rynku.

 

Werdykt Telewizor dostarczający obraz przyszłości – chyba tak jednym zdaniem można by opisać model Sony ZG9 8K HDR, zarówno w rozmiarze 85″ jak i 98″. Pod tym hasłem wcale nie będzie kryła się rozdzielczość 8K jak pewnie wiele osób sądzi bo byłaby to wręcz krzywdząca opinia na temat tych telewizorów. 8K jest miłym dodatkiem, który może już mieć praktyczne znaczenie przy tak dużych calażach, ale wciąż nie zobaczymy jeszcze takich materiałów przez długi czas, a nawet jeśli – to nadal nie rozdzielczość będzie robiła tu największą “robotę”. Będzie ją robić ogromna jasność w HDR, która jest oddawana w pełni kontrolowany sposób. Telewizor nic sztucznie nie wzmacnia ani nie upiększa. Jako pierwszy w historii domowych telewizorów, oddaje filmy tak jak były nagrane. Kalibracja jest tu już tylko formalnością. Efekty świetlne z mocą dochodzącą do 4 000 nitów, które jest w stanie wykrzesać z siebie telewizor, to niezwykła uczta dla zmysłów. Obraz ma niezwykłą głębię i jest realistyczny niemalże jak za oknem. Przy tym zachowuje rewelacyjną czerń dzięki bardzo zaawansowanemu systemowi podświetlenia. To samo podświetlenie dostarcza potężną jasność, by móc oglądać w dzień, nawet w najbardziej nasłonecznionych salonach. Nikt nie powinien narzekać też na kąty widzenia, bo powłoka zapewniająca małe spadki nasycenia barw działa bardzo skutecznie. Po prostu wszystko się tutaj zgadza. Nic dziwnego, skoro producent użył najlepszych znanych rozwiązań. Stąd też cena, która zdecydowanie nie należy do niskich, ale trudno się dziwić. ZG9 wart jest każdej wydanej złotówki i wystarczy na wiele lat mimo szybko zmieniającej się technologii.
Źródło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

Takze sluchajcie sie dalej tutejszych forumowych znawcow, a daleko zajedziecie, wiedza wam sie mocno poszerzy. Boby i marcusy prawde wam powiedza. Kopry, Vincenty gowno sie znaja. O doswiadczeniach osobistych nawet nie wspomne. Pewnie zaden z nich nie widzial ww w akcji, ale glupoty o padaniu marki Sony gotowy serwowac na prawo i lewo. Cos ala SF to nie gra, tylko wyglada. Łapy opadaja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nawet to jest dla nich g....-czyli absolutna referencja.  A Sony stroi do niego wszystkie swoje TV.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szkoda slow, jesli chodzi o poziom tego forum.

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupuj sony mam to gdzies, czasy sie zmieniaja i sony to juz nie Sony z lat 80 , mnie podkusilo i kupilem , na poczatku bylem super zadowolony ale mi szybko przeszlo. Kasy wywalilem na niego tyle ze szok i co po 3 latach na smieci ,a to zajebista roznica obrazu to miala sie nijak do tamtej ceny . Chcesz to pilota podesle bo mialem dwa i jeszcze gdzies lezy. Generalnie to niewiem co gorsze ich tv czy service mozna by zrobic ranking . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miales niefart, tak trafiles, inne marki moga miec podobne przypadki. I tyle.

 

Np ja kupilem kiedys Panasa, swietny obraz, jeden z najlepszych oledow, ale mial spieprzona matryce. Panas nie chcial wymienic. Musialem sprzedac. Sasiad mial Soneg, spory bleeding na matrycy, wymienili nstychmist. Przypadki sa rozne. Na podstawie jednego zdarzenia trudno oceniac calosciowo. O przypadkach fatalnego serwisu Samsunga, czy LG, tez mozna znalezc duzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zraziles sie i tyle. Wszystkie marki, ich serwisy, maja nas generalnie w dupie. Jak moga, jak znajda jakas mala podstawe, to nie wymienia.

Panas ma super serwis na zachodzie, a u nas dno. Z tego co wiem, akurat Sony tak zle nie wypada.

Napisz nam co padlo w tym Sony, jaki to byl model, i co serwis ci odpisal.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze sie zrazilem bo jak place ze glupi tv dwa razy tyle co za inna marke to czegos oczekuje w zamian , zona to mnie zamorduje jak zobaczy tego co kupilem teraz.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marcusSE napisał:

w sypialni mam oled ale tez zmienie na Nano albo Qled choc bardziej pasuje mi system obslugi LG . 

Możesz napisać kilka słów, dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam soniacza i jestem zadowolony

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sony 85 XH 9505.Optoma UHD-51a. Yamaha RX-A3050. Sony UBP-X800M2 .Klipsch RF-7.Klipsch RC-64II.Klipsch RF-82II.Klipsch R-14S.Klipsch SW-310

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bubusia napisał:

Wiekszych glupot na temat Sony dawno nie czytalem. No coz, AS.

Niestety masz przeniesiony z Bocznicy schemat myślowy: odmienne zdanie = głupoty.

O jakości Sony mówią statystyki światowej sprzedaży. A o tym że serwis Sony traktuje klientów z buta jest nawet oddzielny wątek.

Mówienie jakim to ZG8 jest świetnym telewizorem to typowa gadka o niczym. O jakości danej marki nie świadczy sprzęt z top-naj-najwyższej półki sprzedawany za kosmiczną cenę w śladowych ilościach (tu wszystko jest z definicji doskonałe i perfekcyjne) ale jakość adresowanego do masowego odbiorcy sprzętu popularnego oraz (zwłaszcza) klasy średniej i średnio-wyższej. A w tych kategoriach Sony to obecnie dno i trzy metry mułu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie sa zadne przeniesienia. To wiedza ogolna. A te metry mulu to twoje wymysly i wprowadzanie mniej swiadomych uzytkownikow w blad. Piszesz glupoty, a potem ludzie powtarzaja.  Tak to jest z netem. Pole do popisu dla dyletantow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bubusia napisał:

A te metry mulu to twoje wymysly i wprowadzanie mniej swiadomych uzytkownikow w blad.

Jeśli pomyliłem się to przepraszam. Ile powinno być? 2 m? 4 m? 

Statystyki światowej sprzedaży mówią same za siebie. Sony to był przed laty Number One. A dziś?

2 godziny temu, bubusia napisał:

Piszesz glupoty, a potem ludzie powtarzaja.

Odmienne zdanie nie upoważnia do nazwania czegoś głupotą.

2 godziny temu, bubusia napisał:

Pole do popisu dla dyletantow.

... oraz ludzi pozbawionych kultury.

A może teraz coś ad meritum na wspomniany temat: że o jakości danej marki nie decydują perełki z kosmicznie drogiego szczytu oferty, lecz jakość ich klasy popularnej i średniej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 07:40, bubusia napisał:

Boby i marcusy prawde wam powiedza. Kopry, Vincenty gowno sie znaja. O doswiadczeniach osobistych nawet nie wspomne.

Tu się nie zgodzę, każdy doświadcza inaczej.  ?

Ten pierwszy 8K widział, lata temu to było. To doświadczenie tak mu się wryło w pamięć że sam mianował się autorytetem w tych sprawach......nawet @Maciej Koper był tu bez szans.   :))
Tak bardzo to przeżył, że o 4K nie chciał nawet myśleć.....do czasu aż zobaczył Nano Cell.....  :))))

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.