Jump to content
Sign in to follow this  
Rafkas

TV - sprzedać, czy nie warto?

Recommended Posts

Witajcie! Ostatnie godziny spędziłem na wyrobienie sobie opinii na temat telewizorów ze średniej półki - ich wodotrysków, odświeżań itp. Wczoraj w jednym z dużych elektromarketów zakupiłem w bardzo okazyjnej cenie telewizor Sony KD-55XF8096 z zamysłem, że jeśli mi się nie spodoba, to najwyżej sprzedam z zyskiem. W międzyczasie napotkałem model LG 55SK8000, który obecnie jest za 3000 zł. Cena wydaje się być atrakcyjna, matryca 100Hz itp. ale opinie na jego temat są podzielone. Czy warto sprzedawać Sony na rzecz LG (nie będę musiał dopłacać, bo podobną kwotę uzyskam ze sprzedaży)? Zależy mi przede wszystkim na jakości obrazu i dźwięku przy oglądaniu piłki nożnej ze streamów online, YouTube oraz w grach konsolowych. Funkcje SMART pomińmy. Z góry dzięki za pomoc! 

Edited by Rafkas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzyskasz albo i nie uzyskasz. W sumie nie sądzę by ktoś chciał zapłacić ci więcej niż masz na rachunku sklepowym. A jak jednak ci się to uda to powinieneś zapłacić podatek.

Edited by Misio38
  • Like 1

Pioneer CT777, Grado Black, Cyrus DAD1.5 -> Cyrus ONE HD -> Arcus TM65. Słuchawki: Korg DAC 100m, O2, K701, K272, K270 Studio, SR225

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasne, różnie bywa. A jeśli chodzi o telewizory - jest między nimi na tyle duża różnica, żeby zamienić Sony na LG?  A może Sony mimo matrycy 50Hz jest nawet lepszy dzięki zastosowanym technologiom i jakości wykonania? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 8.09.2019 o 01:24, Rafkas napisał:

Wczoraj w jednym z dużych elektromarketów zakupiłem w bardzo okazyjnej cenie telewizor Sony KD-55XF8096 z zamysłem, że jeśli mi się nie spodoba, to najwyżej sprzedam z zyskiem.

Hahaha czlowieku co za tekst, to nie komuna.

Kupiłeś Sony to używaj. 


Cambridge Audio CXC->(Kable cyfrowe - coaxial,Usb A B ) Wireworld Chroma 7->XiangSheng DAC-05A->Kimber Kable Tonik->Yaqin MS 34B->Kimber Kable 4PR->Dynaudio Emit M20.Sieciowe diy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też obstawiałem, że jeśli miałaby być duża różnica, to trzeba już pójść w oleda. Przetestowałem Sony i spełnia moje oczekiwania. Jakość obrazu jest bardzo dobra, czysty dźwięk ze słyszalnymi basami, gra donośnie (dla mnie jest już wystarczająco głośno przy 10/100). Nie zauważyłem żadnych niepożądanych zjawisk. Jak na tę chwilę, mogę polecić ten model. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 godzin temu, Rafkas napisał:

Też obstawiałem, że jeśli miałaby być duża różnica, to trzeba już pójść w oleda. Przetestowałem Sony i spełnia moje oczekiwania. Jakość obrazu jest bardzo dobra, czysty dźwięk ze słyszalnymi basami, gra donośnie (dla mnie jest już wystarczająco głośno przy 10/100). Nie zauważyłem żadnych niepożądanych zjawisk. Jak na tę chwilę, mogę polecić ten model. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Temat do zamknięcia 😉

😨 gdzie was robią to ja nie wiem....

BTW: cena promocyjna w markecie = cena normalna, a na rynku masz jeszcze zwroty i inne które kupisz jeszcze taniej a są to produkty klasy A/A+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.