Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 10:48
https://dane.gov.pl/pl
7 minut temu, blomin napisał:

Skoro jesteś o tym przekonany to niech ksiądz uważa. 

Ksiądz nie nic do rzeczy. Rozmawiałem z Bogiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, jar1 napisał:

Rozmawiałem z Bogiem.

I to jest jedyna słuszna droga. Każdy pośrednik zniekształca, a im więcej pośredników tym przekaz bardziej zafałszowany.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, costa brava napisał:

a co do ilosci testów na dobę to ciężko sie dogrzebać , ale znalazlem 20400 za ostatnią dobę

i napisałes ze to szczytowa ilosc

same bajki 20 tys to ponizej przeciętnej

12 minut temu, papageno napisał:

I to jest jedyna słuszna droga. Każdy pośrednik zniekształca, a im więcej pośredników tym przekaz bardziej zafałszowany.

 

dlatego trzeba miec bezposredni przekaz prosto  do mózgu i to dopiero zapewnia niezafałszowaną wersje

reszta jest sterowana , ociemniała i zyje w niewiedzy

amen

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisałem ze szczytowa, to nie matematyka i wiadomo ze nie jest idealnie proporcjonalnie,  na wiosnę bylo ok 300 zakażeń przy poniżej 10tys testow, więc gdzie tu dramat? w uk chcą wszystkich testowac, to dopiero będą mieli zakażeń i trzeba będzie wprowadzać lockdown,  to samonapedzajace się szaleństwo 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, jar1 napisał:

W czasie wojny też byli szmalcownicy ale ten fakt nie dowodzi, ze wojny nie było. To, ze są złodzieje i bandyci nie oznacza, ze prawo i przepisy są zbędne. To, że nieliczni są zdolni i potrafią robić jakieś własne kariery nie oznacza, że nauka kłamie i można z niej zrezygnować.

Wszystkie rządy, wszystkie światowe  gałęzie przemysłu (włącznie z lotnictwem cywilnym, sportem) dogadały się i teraz zaczęły robić biznes na maseczkach i respiratorach....   Zajebiste, po prostu. 

Zawsze wydawało mi się, że Ty łebski gość jesteś, ale po tym co piszesz to już zwątpiłem.
Sytuacja z tym koronawirusem jest już aż nadto klarowna, żeby się jeszcze nie połapać...piszą Ci jedni i drudzy o co w tym wszystkim chodzi, a Ty dalej śpisz i nie chcesz się obudzić...
Wytłumacz mi - Ty tak naprawdę, czy udajesz tylko?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, costa brava napisał:

nie pisałem ze szczytowa, to nie matematyka i wiadomo ze nie jest idealnie proporcjonalnie,  na wiosnę bylo ok 300 zakażeń przy poniżej 10tys testow, więc gdzie tu dramat? w uk chcą wszystkich testowac, to dopiero będą mieli zakażeń i trzeba będzie wprowadzać lockdown,  to samonapedzajace się szaleństwo 

a czym jest klepanie postów byle klepac

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, papageno napisał:

Cały czas czytam, że ktoś, że coś, że w celu.

Ale tego kto, co i w jakim celu nikt dotychczas nie wskazał

Mylisz się...wiele razy było, tylko Ty wolisz udawać, że nic nie widzisz i pisać, że ziemia też jest płaska. ? 
 

7 godzin temu, papageno napisał:

"Koronawirus w Polsce. Rekord zakażeń. Mamy komentarz Ministerstwa Zdrowia:

- Zobaczmy, co się dzieje na ulicach miast. Mamy powrót ludzi do pracy. Mamy mnóstwo kontaktów na ulicach. To jest właśnie efekt powrotu do normalności - mówi Wirtualnej Polsce rzecznik resortu zdrowia Wojciech Andrusiewicz. Jak dodaje, "nie mamy obecnie dużych ognisk zakażeń koronawirusem", a "wyniki, które teraz obserwujemy, to jest efekt powrotu ludzi do normalnego, codziennego życia".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I co? Kolejne kłamstwo władzy?

Mamy 19 września. Pamiętasz co się działo na przykład na polskich plażach od czerwca/lipca? Ile trwa okres wylęgania? Ludzie wracali po urlopach zazwyczaj dwu-tygodniowych już w lipcu, sierpniu do pracy i jakoś wzrostu zakażeń nie było, a być powinny.

Wake Up Man!

7 godzin temu, il Dottore napisał:

Wciąż czekam na hałdy trupów na ulicach... Bo jak nie ma trupów na ulicach to jest gówno a nie epidemia. ?

Spokojnie...niedługo pewnie pokarzą w TV stosy trumien z jakiejś relacji sprzed 10 lat. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, soundchaser napisał:

Wake Up Man!

To do mnie? Obudź pana Andrusiewicza, zgłoś się na doradcę społecznego, nie marnuj się na niszowym forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, cir napisał:
7 godzin temu, costa brava napisał:

mamy rekordy zakażeń bo mamy tez rekordy testów

czyli dokładnie ile ?

wystarczy mi dokładnosc  do dziesięciu tysiecy

A piszą gdzieś ile codziennie robią testów?
Nie, bo to niewygodne. Wystarczy tylko "straszyć" ludzi wzrastającą liczbą zakażeń.
Jednak mówiło się już dawno, że po wyborach wzrasta liczba przeprowadzanych testów, tylko nigdzie nie ma informacji
Ile dokładnie codziennie ich robią, bo wtedy każdy głupi mógłby sobie obliczyć ratio zakażonych w stosunku do ilości testów i wyszłoby mu, że jest coraz niższe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie przed chwilą pokazywali w Wydarzeniach jak policja w Australii na koniach z palami rozpędza małą grupkę ludzi protestujacych przeciwko temu wariactwu...a ja myślałem ze prawda obroni siedzę sama...tylko na Bialorusi codzienne tłumy na demonstracjach i tam nie ma wirusa bo Łukaszenka zagroził imperialistycznemu wirusowi więzieniem     ?

1 minutę temu, soundchaser napisał:

A piszą gdzieś ile codziennie robią testów?
Nie, bo to niewygodne. Wystarczy tylko "straszyć" ludzi wzrastającą liczbą zakażeń.
Jednak mówiło się już dawno, że po wyborach wzrasta liczba przeprowadzanych testów, tylko nigdzie nie ma informacji
Ile dokładnie codziennie ich robią, bo wtedy każdy głupi mógłby sobie obliczyć ratio zakażonych w stosunku do ilości testów i wyszłoby mu, że jest coraz niższe.

dokładnie tak, ciezko mi bylo znalezc, a potem doczytałem że właśnie zmienili metodę liczenia testów,  i nowe pomiary nie odpowiadają starym,  teraz juz nikt sie nie polapie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, papageno napisał:

To do mnie? Obudź pana Andrusiewicza,

Myślałem, że cytujesz go po to, by nam ciemnym wbić do łbów jak jest.
To w końcu jak jest? Pisze prawdę, czy kłamie?

3 godziny temu, cir napisał:
3 godziny temu, papageno napisał:

I to jest jedyna słuszna droga. Każdy pośrednik zniekształca, a im więcej pośredników tym przekaz bardziej zafałszowany.

 

dlatego trzeba miec bezposredni przekaz prosto  do mózgu i to dopiero zapewnia niezafałszowaną wersje

reszta jest sterowana , ociemniała i zyje w niewiedzy

amen

Jedyny słuszny z naszej telewizji...i już nie tylko reżimowej, bo w temacie koronaświrusa zarówno TVPiS, jak i TNV pieją to samo. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, soundchaser napisał:

A piszą gdzieś ile codziennie robią testów?

oczywiscie jest to raportowane np do internetowych portali zajmujacych sie ta tematyką np healthdata.org covid

dzien po dniu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przekor bylo dzis nawet na pasku Wiadomosci, ale wczesniej ciężko bylo znalezc,  podają przeważnie ilosc testów łącznie od początku epidemii

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, costa brava napisał:

właśnie przed chwilą pokazywali w Wydarzeniach jak policja w Australii na koniach z palami rozpędza małą grupkę ludzi protestujacych przeciwko temu wariactwu...a ja myślałem ze prawda obroni siedzę sama...tylko na Bialorusi codzienne tłumy na demonstracjach i tam nie ma wirusa bo Łukaszenka zagroził imperialistycznemu wirusowi więzieniem     ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nowe zasady Lockdownu w stanie Victoria, którego stolicą jest miasto Melbourne obejmują:

  • Policja może wejść do prywatnych domów bez pozwolenia właściciela i bez nakazu przeprowadzenia rewizji
  • Wprowadzona została godzina policyjna zakazująca opuszczania domów między 20:00 a 5:00, z wyjątkiem „pracy i podstawowych powodów  zdrowotnych, opiekuńczych lub bezpieczeństwa”
  • Przez resztę dnia ludzie mogą opuszczać swoje domy tylko po to, aby kupić żywność i niezbędne artykuły  lub pracować.
  • Kościoły są zamknięte z wyjątkiem pogrzebów, w których może uczestniczyć maksymalnie 10 żałobników, z wymaganymi pozwoleniami.
  • Szkoły są zamknięte, z wyjątkiem tych dla dzieci  osób, które mogą wciąż pracować,
  • Zakrycie twarzy jest obowiązkowe wszędzie poza domem, nawet na otwartej przestrzeni, gdy jest się samemu.
  • Nikt nie może udać się do innego domu niż własny, chyba że w celu zapewnienia opieki
  • Rząd stanowy czyni wyjątek od tej zasady, dla  „odwiedzających partnera” oraz osoby ze wspólnymi prawami rodzicielskimi
  • Ludzie mogą gromadzić się publicznie tylko z jedną osobą spoza domu
  • Dla tych, którzy naruszają przepisy, obowiązuje mandaty do 5 tys. dol. australijskich

Obowiązuje godzina policyjna od 20:00 do 5:00, rygorystycznie egzekwowana, w tym przez użycie policyjnych helikopterów i “szperaczy”. Czy wirus jest wampirem, który pojawia się w nocy?

Albo noszenie masek: muszą być noszone wszędzie na zewnątrz, nawet w parku, w którym nie ma nikogo w pobliżu. Czemu? Czy wirus przeskakuje w powietrzu setki metrów?

Chodzi o wzbudzenie masowego strachu i upokorzenie ludności poprzez żądanie podporządkowania się”- powiedział Tattersall."

Moja ocena zamordyzm nie mający nic wspólnego z dobrem publicznym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, cir napisał:

oczywiscie jest to raportowane np do internetowych portali zajmujacych sie ta tematyką np healthdata.org covid

dzien po dniu

To wklej tu te dane od początku pandemii. Zobaczymy czy ilość zakażonych rośnie czy spada.
Czemu do tej pory tego nie zrobiłeś, chociaż tak lubisz kopiować "wiarygodne" informacje?

4 minuty temu, malikali napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nowe zasady Lockdownu w stanie Victoria, którego stolicą jest miasto Melbourne obejmują:

  • Policja może wejść do prywatnych domów bez pozwolenia właściciela i bez nakazu przeprowadzenia rewizji
  • Wprowadzona została godzina policyjna zakazująca opuszczania domów między 20:00 a 5:00, z wyjątkiem „pracy i podstawowych powodów  zdrowotnych, opiekuńczych lub bezpieczeństwa”
  • Przez resztę dnia ludzie mogą opuszczać swoje domy tylko po to, aby kupić żywność i niezbędne artykuły  lub pracować.
  • Kościoły są zamknięte z wyjątkiem pogrzebów, w których może uczestniczyć maksymalnie 10 żałobników, z wymaganymi pozwoleniami.
  • Szkoły są zamknięte, z wyjątkiem tych dla dzieci  osób, które mogą wciąż pracować,
  • Zakrycie twarzy jest obowiązkowe wszędzie poza domem, nawet na otwartej przestrzeni, gdy jest się samemu.
  • Nikt nie może udać się do innego domu niż własny, chyba że w celu zapewnienia opieki
  • Rząd stanowy czyni wyjątek od tej zasady, dla  „odwiedzających partnera” oraz osoby ze wspólnymi prawami rodzicielskimi
  • Ludzie mogą gromadzić się publicznie tylko z jedną osobą spoza domu
  • Dla tych, którzy naruszają przepisy, obowiązuje mandaty do 5 tys. dol. australijskich

Obowiązuje godzina policyjna od 20:00 do 5:00, rygorystycznie egzekwowana, w tym przez użycie policyjnych helikopterów i “szperaczy”. Czy wirus jest wampirem, który pojawia się w nocy?

Albo noszenie masek: muszą być noszone wszędzie na zewnątrz, nawet w parku, w którym nie ma nikogo w pobliżu. Czemu? Czy wirus przeskakuje w powietrzu setki metrów?

Chodzi o wzbudzenie masowego strachu i upokorzenie ludności poprzez żądanie podporządkowania się”- powiedział Tattersall."

Moja ocena zamordyzm nie mający nic wspólnego z dobrem publicznym.

Ja pierdzielę...przecież to zmierza w prostej linii do wywołania buntu, a później do wojny domowej.
Nigdy bym nie pomyślał, że akurat w Australii będzie coś takiego. Widocznie tam podpisali pakt z diabłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, malikali napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nowe zasady Lockdownu w stanie Victoria, którego stolicą jest miasto Melbourne obejmują:

  • Policja może wejść do prywatnych domów bez pozwolenia właściciela i bez nakazu przeprowadzenia rewizji
  • Wprowadzona została godzina policyjna zakazująca opuszczania domów między 20:00 a 5:00, z wyjątkiem „pracy i podstawowych powodów  zdrowotnych, opiekuńczych lub bezpieczeństwa”
  • Przez resztę dnia ludzie mogą opuszczać swoje domy tylko po to, aby kupić żywność i niezbędne artykuły  lub pracować.
  • Kościoły są zamknięte z wyjątkiem pogrzebów, w których może uczestniczyć maksymalnie 10 żałobników, z wymaganymi pozwoleniami.
  • Szkoły są zamknięte, z wyjątkiem tych dla dzieci  osób, które mogą wciąż pracować,
  • Zakrycie twarzy jest obowiązkowe wszędzie poza domem, nawet na otwartej przestrzeni, gdy jest się samemu.
  • Nikt nie może udać się do innego domu niż własny, chyba że w celu zapewnienia opieki
  • Rząd stanowy czyni wyjątek od tej zasady, dla  „odwiedzających partnera” oraz osoby ze wspólnymi prawami rodzicielskimi
  • Ludzie mogą gromadzić się publicznie tylko z jedną osobą spoza domu
  • Dla tych, którzy naruszają przepisy, obowiązuje mandaty do 5 tys. dol. australijskich

Obowiązuje godzina policyjna od 20:00 do 5:00, rygorystycznie egzekwowana, w tym przez użycie policyjnych helikopterów i “szperaczy”. Czy wirus jest wampirem, który pojawia się w nocy?

Albo noszenie masek: muszą być noszone wszędzie na zewnątrz, nawet w parku, w którym nie ma nikogo w pobliżu. Czemu? Czy wirus przeskakuje w powietrzu setki metrów?

Chodzi o wzbudzenie masowego strachu i upokorzenie ludności poprzez żądanie podporządkowania się”- powiedział Tattersall."

Moja ocena zamordyzm nie mający nic wspólnego z dobrem publicznym.

Orwell. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze mamy blisko Białoruś bezpieczna od wirusa, tylko  niech Morawiecki sankcji nie wprowadza bo nas później  nie przyjmą jako uchodzcow covidowych ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu bardziej chodzi lans konfliktu globalnego. Trzeba wziąć za mordy bo wystarczająco ludzie odurnieli a przemysł od lat w recesji. Świat od lat gospodarczo się uwstecznia powoli. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam mniej biją niz w Australii...

Teraz, blomin napisał:

Tu bardziej chodzi lans konfliktu globalnego. Trzeba wziąć za mordy bo wystarczająco ludzie odurnieli a przemysł od lat w recesji. Świat od lat gospodarczo się uwstecznia powoli. 

raczej przewraca sie ludziom w głowach od dobrobytu i wolnosci, trzeba to ukrócić 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, soundchaser napisał:

To wklej tu te dane od początku pandemii. Zobaczymy czy ilość zakażonych rośnie czy spada.
Czemu do tej pory tego nie zrobiłeś, chociaż tak lubisz kopiować "wiarygodne" informacje?

wklejałem ten portal juz kilka razy

wszelkie podstawowe dane dzien po dniu dla kazdego państwa

masz potrzebe wiedzy zajrzyj

ja nie bede bawił sie w przepychanki . znudziło mnie to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Pisze prawdę, czy kłamie?

Ktoś manipuluje, żeby nazwać to kłamstwem, musiałbym to udowodnić. Tak jednej jak i drugiej stronie. A nie mam takich kompetencji.

Jeżeli kłamiesz Ty, skutki tego są znikome. Jeżeli kłamie rząd, i sytuacja ekonomiczna w jakiej znalazła się Polska jest tego kłamstwa wynikiem, to jest to przestępstwo przeciw narodowi. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cir napisał:

wklejałem ten portal juz kilka razy

wszelkie podstawowe dane dzien po dniu dla kazdego państwa

masz potrzebe wiedzy zajrzyj

ja nie bede bawił sie w przepychanki . znudziło mnie to

Nie chodzi o przepychanki, tylko o fakty, o które podobno sam tak walczysz.
Jaka jest tendencja biorąc pod uwagę procent zakażonych w stosunku do ilości testów od marca do dzisiaj?
Jest jakiś wykres? Siedzisz w tym codziennie to wklej, a nie pisz że Ci się nie chce.
Przecież zależy Ci na szerzeniu tu wiedzy, bo codziennie nią epatujesz.
 

17 minut temu, papageno napisał:

Ktoś manipuluje, żeby nazwać to kłamstwem, musiałbym to udowodnić

Nigdy tego nie udowodnisz, nawet jak będziesz wiedział, że to kłamstwo.
Skoro nie będziesz mógł tego udowodnić, to będziesz pisał, że to prawda?

22 minuty temu, papageno napisał:

Jeżeli kłamie rząd, i sytuacja ekonomiczna w jakiej znalazła się Polska jest tego kłamstwa wynikiem, to jest to przestępstwo przeciw narodowi. 

Przecież już mamy taką sytuację. Oczywiście daleko nam do takiej Australii, ale nie wiadomo, czy to nie będzie inspiracją dla rządów innych krajów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, soundchaser napisał:

Przecież już mamy taką sytuację

Czyli nasz rząd to przestępcy?

 

Teraz, soundchaser napisał:

Nigdy tego nie udowodnisz, nawet jak będziesz wiedział, że to kłamstwo

Zaraz, zaraz, jak mam wiedzieć bez dowodów, że to kłamstwo? 

 

Teraz, soundchaser napisał:

Skoro nie będziesz mógł tego udowodnić, to będziesz pisał, że to prawda?

Będę pisał, że nie ma podstaw do twierdzenia, że to kłamstwo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, gdzie nie ma covida, można załozyć znajdują się 'te siły, które tym wszystkim sterują i uknuły spesek. A więc:

"

Lista krajów, w których nie zarejestrowano przypadków COVID-19:

Korea Północna

Turkmenistan

Wyspy Salomona

Vanuatu

Samoa

Kiribati

Mikronezja (Sfederowane Stany Mikronezji)

Tonga

Wyspy Marshalla

Palau

Tuvalu

Nauru

Do dnia 10.08.2020 w wyżej wymienionych krajach nie zanotowano żadnego przypadku zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, papageno napisał:

Czyli nasz rząd to przestępcy?

Przydałaby się szczepionka na ten wirus

 

 

Mamy 21 wiek, a ludzie cieszą sie z utrzymywania Królowej i princow ... , nawet Elton John dostał tytuł rycerski
jak na tym świecie ma byc dobrze jak ludzie to ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.