Skocz do zawartości
IGNORED

Koronawirus Covid-19 (alfa, delta, omikron, kraken) i szczepienia


witek_z
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zachorowało:

0

+0

Zmarło:

0

+0

Zmarło 0
0 kobiet i 0 mężczyzn.
Zakres wiekowy:(wiek -> ilość)

Wyzdrowiało:

0

+0

Dziś zaszczepiono:
0 osób.

Wykonane testy: 0

+0
Testy pozytywe:
Testy poz:

Na kwarantannie: 0

Aktualizacja 2024-04-28 5:31
https://dane.gov.pl/pl

Bez szczepionek też ginie ułamek. Śmiertelność rzędu 1-2% wliczając tych z chorobami współistniejącymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podały do wiadomości belgijskie media, EMA rozpoczęła dochodzenie w sprawie możliwego drugiego efektu ubocznego po podaniu szczepionki firmy AstraZeneca. Według "Het Nieuwsblad” dotyczy ono zespołu przesiąkania włośniczek (capillary leak syndrome, CLS). Jest to rzadka choroba naczyń krwionośnych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, TomekL3 napisał:

Bez szczepionek też ginie ułamek. Śmiertelność rzędu 1-2% wliczając tych z chorobami współistniejącymi.

W ogóle śmiertelność z powodu chorób jest mała. Te wszystkie choroby i ta cała medycyna są mocno przereklamowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem przeciwnikiem szczepień tych które teraz reklamują, mam parę powodów
 

ale moi rodzice sa po pierwszej dawce, jak do tej pory żadnych skutków ubocznych,
natomiast rodzice moich sąsiadów z innego regionu Polski, m/w przyjęli w tym samym czasie szczepienia i oboje noc przeleżeli w gorączce i drgawkach

Nie wiem czy szczepionki były tej samej firmy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JuG napisał:

Badanie CDC jest jak na razie faktem. Wynika z niego, że nawet przy tak niskiej skuteczności noszenia maseczek pozwalają oni uratować tysiące ludzkich istnień.

Znowu kombinujesz.

Z badania wynika, że wynik w okolicy 1% na korzyść zamaskowanych, jest na granicy błędu i dlatego może być pomijalny. To jest JASNO powiedziane. Kilka razy oglądałem.

Ale Ty, oczywiście "lekko" to nagiąłeś dla swoich potrzeb. Nie prowadzi się też badań nt. szkodliwości noszenia maseczek na większych grupach. Bo po co? Nie daj wyszłoby, że szkodzą... I co? Cała ta hucpa poszłaby w p...u

Godzinę temu, JuG napisał:

To faktem nie jest. Kolega @soundchaser linkował badanie chińskie, z którego wynika, że bezobjawowi nie zakażają.

Jeżeli nawet zaszczepieni niepostrzeganie zakażają to tak samo muszą zakażać i ozdrowieńcy - pochodzenie immunitetu nie ma znaczenia. To samo dotyczy ewentualnych mutacji.

To samo też może dotyczyć osoby z silnym układem immunologicznym - sami nie chorują ale innych zakażają.

Co złego jest w chronieniu siebie?

Umiejętnie zaraz zamieszałeś w temat ozdrowieńców.  A choćby...

Pisałem WYRAŹNIE, że wg oficjalnych przekazów (cud, żę się przyznali! Ale, teraz już non stop kłamią) zaszczepieni roznoszą zarazę, tak samo jak nie zaszczepieni. 

Dlaczego więc mamy się szczepić, by ograniczyć zarazę, czy móc wejść na mecz, albo do kina?

To wierutna BUJDA na resorach i FAŁSZYWA propaganda rządu oraz (o zgrozo!) oficjalny i diaboliczny przekaz mediów.

Podstawa - to trzymać ludzi w strachu!

Nic w tym złego,  że chronisz siebie. Tyle,  że przy okazji  ŚWIADOMIE zarażasz innych.. To jest zapewne okazywanie  MIŁOŚCI, zwłaszcza dla ukochanych i najbliższych...

No, chyba że zaszczepicie się wszyscy i będziecie grać w rosyjską ruletkę... w ogrodzeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W ogóle śmiertelność z powodu chorób jest mała. Te wszystkie choroby i ta cała medycyna są mocno przereklamowane.

Idąc dalej to właściwie nie umieramy a jedynie opuszczamy ,,materialną,, przestrzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

No to czekaj chłopie czekaj.

Czy wy wszyscy nie rozumiecie, że nie mam zamiaru was do niczego przekonywać?

 

 

Najpierw odnieś się do oficjalnych przekazów, a więc i wyników badań - jak jEST. Jak widzę - niczym miłościwie nam rządzący - czynisz...

Nie, Ty nikogo nie przekonujesz. Tylko, ciagle nazywasz bardzo negatywnymi epitetami adwersaży. Skądś znam tą metodę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomekL3 napisał:


Idąc dalej to właściwie nie umieramy a jedynie opuszczamy ,,materialną,, przestrzeń.

Tak, tak, wszyscy znamy Teorie Szanownego Kolegi. I ten wątek jest właściwy, żeby je rozwinąć.

Czekam na jakieś podpięcie ich do szczepień i Rządu Światowego, problemów depopulacji itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, zukzukzuk napisał:

Pisałem WYRAŹNIE, że wg oficjalnych przekazów (cud, żę się przyznali! Ale, teraz już non stop kłamią) zaszczepieni roznoszą zarazę, tak samo jak nie zaszczepieni. 

bujda ne resorach wynikajaca z własnych ograniczeń w rozumowaniu przebiegu zakażenia u osoby zaszczepionej i nie zaszczepionej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zukzukzuk napisał:

Najpierw odnieś się do oficjalnych przekazów, a więc i wyników badań - jak jEST. Jak widzę - niczym miłościwie nam rządzący - czynisz...

Nie, Ty nikogo nie przekonujesz. Tylko, ciagle nazywasz negatywnymi epitetami adwersaży. Skądś zanam tą metodę...

Bo ja złym człowiekiem jestem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaro_747 napisał:

Bo ja złym człowiekiem jestem.

Nareszcie to wydusiłeś:) Nie jest tak źle... Pawlak (Sami swoi) to zjawisko dość trafnie nazywał:)

 

9 minut temu, cir napisał:

bujda ne resorach wynikajaca z własnych ograniczeń w rozumowaniu przebiegu zakażenia u osoby zaszczepionej i nie zaszczepionej

Szkoda czasu. Ten też kręci jak PiS...

A to przecież Centrum Informacyjne Rządu ogłasza, że ciągle nie rozumiemy:)

Wisz, rozumisz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zukzukzuk napisał:

 

Pisałem WYRAŹNIE, że wg oficjalnych przekazów (cud, żę się przyznali! Ale, teraz już non stop kłamią) zaszczepieni roznoszą zarazę, tak samo jak nie zaszczepieni. 

 

Bzdura. Skoro zachorowania są niemal dwudziestokrotnie rzadsze, to i rzadziej namnażają wirusą. Ryzyko transmisji przez zaszczepionych jest więc również znacznie mniejsze. Problem w tym, że jak zwykle odzywa się  zero-jedynkowa metoda rozumowania. Jeżeli ktoś napisał że transmisja wirusa przez zaszczepionego jest możiwa to wcale nie oznacza że roznoszą oni tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, wszyscy znamy Teorie Szanownego Kolegi. I ten wątek jest właściwy, żeby je rozwinąć.
Czekam na jakieś podpięcie ich do szczepień i Rządu Światowego, problemów depopulacji itd.

Co konkretnie chcesz wiedzieć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stara_lama napisał:

Skoro zachorowania są niemal dwudziestokrotnie rzadsze,

Skoro w Izraelu tak oficjalnie mówią media i "badacze" - to musi być prawda. Jedyna, najprawdziwsza prawda:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomekL3 napisał:


Co konkretnie chcesz wiedzieć?

Ja konkretnie nic.

Ale Szanowni Koledzy mogą być zainteresowani twoimi teoriami. Może uda się wkomponować je w Ogólną Teorię Spisku, albo przy jej pomocy uda się powstrzymać Rząd Światowy póki jeszcze nie jest za późno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zukzukzuk napisał:

Skoro w Izraelu tak oficjalnie mówią media i "badacze" - to musi być prawda. Jedyna, najprawdziwsza prawda:)

A potrafisz pokazać te oficjalne źródła , które stwierdziły , ze zaszczepieni roznoszą wirusa TAK SAMO jak niezaszczepieni ? Czy po prostu zmyślasz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Ja konkretnie nic.
Ale Szanowni Koledzy mogą być zainteresowani twoimi teoriami. Może uda się wkomponować je w Ogólną Teorię Spisku, albo przy jej pomocy uda się powstrzymać Rząd Światowy póki jeszcze nie jest za późno.

Nadal ogólniki. Pytaj śmiało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Ja konkretnie nic.

Ale Szanowni Koledzy mogą być zainteresowani twoimi teoriami. Może uda się wkomponować je w Ogólną Teorię Spisku, albo przy jej pomocy uda się powstrzymać Rząd Światowy póki jeszcze nie jest za późno.

To nie Rząd Światowy. Mówili, ze to coś wyżej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomekL3 napisał:

.


Nadal ogólniki. Pytaj śmiało.

Czy ty naprawdę masz problem ze zrozumieniem krótkiego zdania prostego "Nie jestem zainteresowany," ???

I ty chcesz ludziom coś tłumaczyć z tak podstawowym deficytem intelektualnym???

Ogarnij się Tomek!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
45 minut temu, zukzukzuk napisał:

To jest JASNO powiedziane.

Wskaż gdzie.

Na początku badania stoi jak byk:

Mask mandates were associated with decreases in daily COVID-19 case and death growth rates 1–20, 21–40, 41–60, 61–80, and 81–100 days after implementation.

Nakazy stosowania masek wiązały się ze spadkiem dziennej liczby przypadków COVID-19 i wskaźnika wzrostu liczby zgonów 1–20, 21–40, 41–60, 61–80 i 81–100 dni po wdrożeniu.

45 minut temu, zukzukzuk napisał:

Pisałem WYRAŹNIE, że wg oficjalnych przekazów (cud, żę się przyznali! Ale, teraz już non stop kłamią) zaszczepieni roznoszą zarazę, tak samo jak nie zaszczepieni. 

Przekazów mamy nadmiar, w tym z ust mniej mądrych. Do tego przekazy te to przeważnie nieprecyzyjne skróty myślowe pozwalające je traktować na wiele sposobów.

Najlepszym i niepodważalnym dowodem skuteczności szczepień w zahamowaniu rozpowszechniania się koronawurusa jest ten wykres:

obraz.thumb.png.838011d694e0f4e54501962578419d7d.png

Uprzedzając mataczenia sezonowe - temperatura w Izraelu od trzech miesięcy jest taka sama, ok. 19 st.

45 minut temu, zukzukzuk napisał:

Tyle,  że przy okazji  ŚWIADOMIE zarażasz innych.

Brednia.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Czy ty naprawdę masz problem ze zrozumieniem krótkiego zdania prostego "Nie jestem zainteresowany," ???
I ty chcesz ludziom coś tłumaczyć z tak podstawowym deficytem intelektualnym???
Ogarnij się Tomek!

Skoro nie jesteś zainteresowany to po co ta zaczepka i zasłanianie się kolegami?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stara_lama napisał:

A potrafisz pokazać te oficjalne źródła , które stwierdziły , ze zaszczepieni roznoszą wirusa TAK SAMO jak niezaszczepieni ? Czy po prostu zmyślasz

Naukowcy nie potrafią (niech mama Ci przeczyta oficjalne stanowisko, skoro sam nie potrafisz dotrzeć). A więc, pytanie jest z tych złośliwych, na które nie ma dobrej i właściwej odpowiedzi. Tymczasem, sam nie potrafisz wydukać TAK lub NIE na zadane pytanie. Jedynie - BEEEE...

Nie ma takich badań. No chyba, że te w Izraelu. Możesz je sobie wsadzić...

Nareszcie się odezwał pierwszy "kręciołek" w tym wątku. To wszystko w imię obrony bunkrów i zamaskowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Austrii po wstrzymaniu lockdownu spada liczba zakażonych. Cuda panie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, JuG napisał:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uprzedzając mataczenia sezonowe - temperatura w Izraelu od trzech miesięcy jest taka sama, ok. 19 st.

Brednia.

To będzie teraz klimat, zmiana strategii, zaprzestanie testowania w oczekiwaniu na poszczepienną depopulację. Zresztą ze szczepionkami będzie podobnie. Jeżeli ktoś z milionów zaszczepionych nie okaże się niestety nieśmiertelny, zachoruje na cokolwiek, umrze to będzie to niewątpliwy dowód na toksyczność szczepionek. Wykresy i statystyka nie mają tu nic do rzeczy. Klapki na oczach są nieusuwalne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stara_lama napisał:

To nie Rząd Światowy. Mówili, ze to coś wyżej

Poważnie? No to chyba sobie poczytam w wolnej chwili.

Kiedyś tu sporo o mazerszipie było, ale ucichło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.