Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacz do Ortofon quintet black s


Arek80
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Arek80 napisał:

A Husariaa v2 jest w ogóle do kupienia czy już tylko z rynku wtórnego lub trzeba sobie zrobić?

Wygoglaj coś co się nazywa Iskra1 mm/mc  na znanym portalu na A. ?

Słyszałem ten preamp przez zamieszaniem z koroną i byłem (byliśmy) pod wrażeniem.

Znajomy znajomego ma to włączone pomiędzy Cadenza Bronze i 300B i mówi że teraz to dopiero jest to.

Na minus kolor i przełączniki od spodu. Na plus cena, możliwość konfiguracji pojemności, wzmocnienia no i brzmienie.

To jest brzmienie przedwzmacniaczy z okolic 10k.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Wloo_dek napisał:

To jest brzmienie przedwzmacniaczy z okolic 10k.

Poniosło Cię znowu. 
Nawet producent nazywa to cytuję "Entry Level Phono Stage" , to solidny preamp, który rzeczywiście może konkurować ze sklepowymi konstrukcjami za 2 może w porywach 3k, ale wystarczy spojrzeć na zasilanie, żeby wiedzieć, że jeśli mówimy o 10k to mowa być tu może wyłącznie o walucie korony czeskiej.

12 godzin temu, bolo_senor napisał:

ma dla mnie AT ma o wiele lepszy PRaT . Bez tego timingu muzyka na ortofonie brzmiała mało wiarygodnie. I to chyba jedyna wada wg mnie tych wkładek.

mowisz o konkretnym Ortofonie, czy Ortofonie jako marce? 
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, julius-6 napisał:

Poniosło Cię znowu. 

Nie, nie poniosło mnie - jestem bardzo konserwatywny jeżeli chodzi o brzmienie i nie przywiązuję wagi do uwag wszelkiej maści "szpeców" oraz ich uwag na temat zasilania, konstrukcji czy opinii wydawanych na podstawie zdjęcia wnętrza urządzenia. Interesuje mnie muzyka, emocje i brzmienie, a brzmienie było tam zawodowe. 

Słuchaliśmy na zmianę tego oraz lampy Synthesis Roma na Cadenza Bronze. Pasmo, szybkość basu, góra - wszystko ok.

Lampowy przedwzmacniacz został w tyle. I tyle. I nie pomogły mu lampy za tysiąc złotych.

I nie zamierzam się kłócić, wiem co słyszałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Wloo_dek napisał:

Słuchaliśmy na zmianę tego oraz lampy Synthesis Roma na Cadenza Bronze. Pasmo, szybkość basu, góra - wszystko ok.

Lampowy przedwzmacniacz został w tyle. I tyle. I nie pomogły mu lampy za tysiąc złotych.

Aha, więc skoro w jednym systemie wpasował się lepiej niż inny (droższy) preamp to automatycznie klasyfikuje go jako granie na poziomie 10k? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, julius-6 napisał:

Aha, więc skoro w jednym systemie wpasował się lepiej niż inny (droższy) preamp to automatycznie klasyfikuje go jako granie na poziomie 10k? 

Tak. W przeciwnym razie sprzęt za 10k nie kawalifikuje się do tego pułapu. To chyba logiczne?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Wloo_dek napisał:

Tak. W przeciwnym razie sprzęt za 10k nie kawalifikuje się do tego pułapu. To chyba logiczne?

To że coś jest wyceniane na 10k nie znaczy, że gra adekwatnie do tego poziomu. w przypadku konkurencji. 
Husariaa nowa kosztuje 6k , a jest sprzętem z innej planety względem Iskry. A przede wszystkim... lampowe konstrukcje grają na tyle inaczej, że cięzko je 1:1 porównywać, bo zazwyczaj tam gdzie pasuje lampa nie pasuje krzem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, julius-6 napisał:

Husariaa nowa kosztuje 6k , a jest sprzętem z innej planety względem Iskry.

Ja bardzo chętnie posłucham tej "innej planety". Wskaż proszę gdzie mogę kupić Husariię?

Jedną już miałem na testach w domu dawno temu (pisałem już o tym) i wybacz, ale nie zagrała lepiej od mojej Yamahy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wloo_dek napisał:

Nie, nie poniosło mnie - jestem bardzo konserwatywny jeżeli chodzi o brzmienie i nie przywiązuję wagi do uwag wszelkiej maści "szpeców" oraz ich uwag na temat zasilania, konstrukcji czy opinii wydawanych na podstawie zdjęcia wnętrza urządzenia. Interesuje mnie muzyka, emocje i brzmienie, a brzmienie było tam zawodowe. 

Słuchaliśmy na zmianę tego oraz lampy Synthesis Roma na Cadenza Bronze. Pasmo, szybkość basu, góra - wszystko ok.

Lampowy przedwzmacniacz został w tyle. I tyle. I nie pomogły mu lampy za tysiąc złotych.

I nie zamierzam się kłócić, wiem co słyszałem.

dziwne , bo może powinno to interesować , bo skoro BAT postawił taki nacisk na symetrię układu i, to może warto poszukać czegoś co najmniej w duall mono by tą idee zachować. Tak mi się głupio wydaje.

Sorki , że trochę kijem w tym mrowisku pomieszam , ale żeby mieć zawodowe brzmienie to wystarczy conncord i art dj.  A tego lampowego przedwzmacniacza nie dało się przysunąć , że został w tyle ?.

 

16 minut temu, Wloo_dek napisał:

ale nie zagrała lepiej od mojej Yamahy.

to dziwne bo ja nie wiem co gra od yamachy gorzej , szkoda jeszcze że do "kasprzaka" tych pre nie podłączyłeś .

Bat a yamacha to zupełnie inne granie także ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bolo_senor napisał:

ale żeby mieć zawodowe brzmienie to wystarczy conncord i art dj.  

 

Ja to wiem. Ty to wiesz. Ale 6k husaria ma tu silne lobby ?

6 minut temu, bolo_senor napisał:

A tego lampowego przedwzmacniacza nie dało się przysunąć , że został w tyle ?.

? ? ?  Byłem tylko cichym gościem - słuchaczem z opcją głosowania. W ustawienia sprzętu nie ingerowałem. 

6 minut temu, bolo_senor napisał:

dziwne , bo może powinno to interesować , bo skoro BAT postawił taki nacisk na symetrię układu i, to może warto poszukać czegoś co najmniej w duall mono by tą idee zachować. Tak mi się głupio wydaje.

 

A tego zdania nie rozumiem, więc gdybyś był tak miły i rozjaśnił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wloo_dek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Wloo_dek napisał:

Ja to wiem. Ty to wiesz. Ale 6k husaria ma tu silne lobby ?

e tam , silne to kiedyś miała .

 

10 minut temu, Wloo_dek napisał:

A tego zdania nie rozumiem, więc gdybyś był tak miły i rozjaśnił?

nie ma tu co rozjaśniać po prostu to taka filozofia tej marki , że uważają , że musi być symetrycznie bo inaczej nie zagra . Tam jak dobrze pamiętam nawet wejść rca nie ma.

32 minuty temu, Wloo_dek napisał:

Ja bardzo chętnie posłucham tej "innej planety". Wskaż proszę gdzie mogę kupić Husariię?

Jedną już miałem na testach w domu dawno temu (pisałem już o tym) i wybacz, ale nie zagrała lepiej od mojej Yamahy.

 

zasadniczo to nie mogę wyjść z podziwu , że wy to wszystko słyszycie , skoro zazwyczaj każdy przeciętny pre realizuje riaa z dokładnością ca. 0,5db.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, julius-6 napisał:

mowisz o konkretnym Ortofonie, czy Ortofonie jako marce?

nie wszystkie orto miałem , ale z tych co miałem to wszystkie . 

ale podejrzewam , że z japońskim sposobem grania może być faktycznie inaczej 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, bolo_senor napisał:

zasadniczo to nie mogę wyjść z podziwu , że wy to wszystko słyszycie , skoro zazwyczaj każdy przeciętny pre realizuje riaa z dokładnością ca. 0,5db.

Chyba na papierze. ? 

Skupiasz się na konkretnej frazie i słyszysz. Tu Hi Hat mniejszy / większy w stosunku do reszty bębnów, tam z kolei kontrabas z basem wybrzmiewającym szybciej lub wolniej.

Nie słyszę "poszerzenia sceny" ? "przesunięcia muzyków" ?  ale takie niuanse jak powyżej: jak najbardziej.

Wystarczy Mars Holsta czy Arabeski Debussyego czy Hammerhead J.Becka i wszystko jest jasne. ?

A tak poważnie, jeżeli znasz swoje nagrania i miałeś już trochę sprzętu to szybko wychwycisz czy 

warto dać 10k za preamp czy nie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Wloo_dek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Wloo_dek napisał:

Chyba na papierze. ? skupiasz się na konkretnej frazie i słyszysz. Tu Hi Hat mniejszy / większy w stosunku do reszty bębnów, tam z kolei kontrabas z basem wybrzmiewającym szybciej lub wolniej.

Nie słyszę "poszerzenia sceny" ? "przesunięcia muzyków" ?  ale takie niuanse jak powyżej: jak najbardziej.

Wystarczy Mars Holsta czy Arabeski Debussyego czy Hammerhead J.Becka i wszystko jest jasne. ?

A tak poważnie, jeżeli znasz swoje nagrania i miałeś już trochę sprzętu to szybko wychwycisz czy 

warto dać 10k za preamp czy nie...

to są te kosmiczne różnice ? ?  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, bolo_senor napisał:

to są te kosmiczne różnice ? ?  

? uwierz mi - znam gości którzy dadzą się za to pociąć. Ale to są istotne różnice. 

Ale czekaj - sam chyba używasz Shibaty? A przecież vinyl cutter ma zwykły szlif? ? ? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Wloo_dek napisał:

Ale czekaj - sam chyba używasz Shibaty? A przecież vinyl cutter ma zwykły szlif? ? ? ?

zazwyczaj linowego , ale mam ostry gwóźdź i sam poprawiam sobie płyty na shibatę by te 100khz było słychać ?

a tak serio , to bardziej za przebiegi ten szlif lubię. Zresztą jest pewnie jakieś inne uzasadnienie , ale nie chce mi się mózgu używać , bo ponoć zmarszczki się od myślenia na nim robią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, julius-6 napisał:

Ja używałem / Używam traf, bo po prostu podoba mi się z nich dźwięk. Nie rozkminiam tego inaczej ?
Używając sekcji MM z Husarii z trafem wielokrotnie osiągałem lepsze efekty niż z bardzo dobrą sekcją MC. Inna kwestia, że po prostu miałem dobre/wybitnie dobre SUTy.

 

Zmiana Ortofona na AT wg mnie bez sensu. Większosć AT ma wykastrowaną średnice, chociaż akurat Cabasse grają bardzo gładko na górze, mało ofensywnie wiec niewykluczone, że taka 33ptg zrobiłąby robote... ale nadal trzeba do tego solidny preamp.... a realia są takie, że z 3k-4k u zachodnich producentów cieżko coś naprawdę dobrego wybrać. 

Próbuję zmienić Husarię od 2 lat i mało co zagrało na podonym poziomie, a jak juz zagrało to zazwyczaj budżet pod 10k. Podobał mi się Chinook, ale jest duuużo głośniejszy w torze i słabszy na basie ( za to gładszy, bardziej nasycony..lampowy) - przy odrobinie farta można za 6,5-7k upolować. Nie wspominając o tym, że funkcjonalność duuuużo mniejsza. 

Nie zmieniaj,to pre Krzycha jest naprawdę świetne. Kupuj płyty.

3 godziny temu, Wloo_dek napisał:

Ja bardzo chętnie posłucham tej "innej planety". Wskaż proszę gdzie mogę kupić Husariię?

Jedną już miałem na testach w domu dawno temu (pisałem już o tym) i wybacz, ale nie zagrała lepiej od mojej Yamahy.

 

U Krzycha,jak sam nie potrafisz(tak jak ja lutować)

2 godziny temu, Wloo_dek napisał:

Chyba na papierze. ? 

Skupiasz się na konkretnej frazie i słyszysz. Tu Hi Hat mniejszy / większy w stosunku do reszty bębnów, tam z kolei kontrabas z basem wybrzmiewającym szybciej lub wolniej.

Nie słyszę "poszerzenia sceny" ? "przesunięcia muzyków" ?  ale takie niuanse jak powyżej: jak najbardziej.

Wystarczy Mars Holsta czy Arabeski Debussyego czy Hammerhead J.Becka i wszystko jest jasne. ?

A tak poważnie, jeżeli znasz swoje nagrania i miałeś już trochę sprzętu to szybko wychwycisz czy 

warto dać 10k za preamp czy nie...

Bracie,szybko to się pchły łapie. Ma grać muzyka,po to to wszystko a skoro tak bardzo domagasz się tych pre za 10 kilo złotówek,to akurat Husariia gra w tej a nawet wyższej lidze. Gdybyś pytał, to nie mam, i nie handluje. Szanuje natomiast bardzo kompetencje Krzyska,bo miałem zaszczyt słuchać ich w swoim systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Margol napisał:

Szanuje natomiast bardzo kompetencje Krzyska,

Nawet mi to już na lobbing wygląda , Jakoś nie dodaje wiarygodności fakt , że znacie się po imieniu . ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Margol napisał:

to akurat Husariia gra w tej a nawet wyższej lidze.

husaria , to akurat gra w drugiej lidze polskiego związku hokeja na lodzie. Czyli nie za wysoko.


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, bolo_senor napisał:

Nawet mi to już na lobbing wygląda , Jakoś nie dodaje wiarygodności fakt , że znacie się po imieniu . ?

Żyjesz w małym i zakompleksionym świecie, pełnym podejrzeń i zawiści. Ahaja ma na imię Krzysztof i wie o tym chyba praktycznie każdy fan analogu w Polsce,Ty z tego faktu kręcisz lobbing,dla mnie to normalna sprawa,że człowiek,od którego pożyczam sprzęt ,za całkowite friko, podczas rozmowy przedstawia się i podaje dane adresowe do przesyłki zwrotnej. Za dużo naczytałeś się o czarnej wołdze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro o sprzętach od @ahaja / Krzyśka mowa, to polecam zapytać o nowe urządzenie o wdzięcznej nazwie "MaCaBRiaa".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Margol napisał:

Żyjesz w małym i zakompleksionym świecie, pełnym podejrzeń i zawiści.

Za to ty , pewnie w wiosce smerfów mieszkasz .

14 minut temu, Margol napisał:

Krzysztof i wie o tym chyba praktycznie każdy fan analogu w Polsce

Dobra , co innego wiedzieć , a co innego trąbić na lewo i prawo .

Pożyczyłeś coś , pogadaliście , a teraz moralnie czujesz się zobowiązany , by zrobić reklamę .

50 minut temu, Margol napisał:

Za dużo naczytałeś się o czarnej wołdze.

dziecko , ty nawet nie wiesz co to wołga .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Margol napisał:

Ty z tego faktu kręcisz lobbing,

@Margol kręcić to możesz se pinroll , lobbing się nie kręci 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, bolo_senor napisał:

Pożyczyłeś coś , pogadaliście , a teraz moralnie czujesz się zobowiązany , by zrobić reklamę .

1 godzinę temu, Margol napisał:

 

Oesssssu.....

Daj już spokój z tymi swoimi teoriami spiskowymi, bo robi się to żałosne...

Znam Husarię doskonale, znajomi mają v2, ja mam v1, słyszałem kilka NUD i zawsze to powtarzam: Husariaa to nie jest koniec świata. Słyszałem lepiej pasujące do mojego systemu pre , czy MM+SUT i jak pisałem planuję w związku z tym zmianę. Niemniej w swojej cenie to po prostu totalny killer i tyle, bo żeby Husarię przeskoczyć trzeba wydać blisko 2x tyle na rynku wtórnym i w dodatku wiedzieć co w naszym systemie zagra...

Wystarczy zerknąć jak jest zrobiona, ile ma nastawów, jak rozbudowane jest zasilanie... no a jako bonus dostajemy super funkcjonalność - korekcje pasywne, aktywne, wejścia na kilka gramofonów itp. Potem wypożyczyć za free i samemu wyrobić sobie zdanie.

I jak zaczynasz to zestawiać z klockami za 5-10k (choć takich za 2-3k  jak popularny tutaj LAR, Haiku Sol MM, ifi phono, jakies projecty, cambridge, vincenty itd też słuchałem) i okazuje się że większość z nich ma problem z dorównaniem dźwiękowo. A nawet jak już coś gra nieźle z jedną wkładką to się okazuje że wepnę tam maks 1 gramofon, albo że brakuje jakichś nastawów do drugiej.

O jakości tych preampów najlepiej świadczy niemal zerowa ich na rynku wtórnym, większość przechodzi z rąk do rąk bo na te klocki zawsze ktoś czeka. 

A sam Ahaja obraca się w 'światku' analogowym od lat, dużo rzeczy widział, dużo słyszał... takich.... o jakich nawet się Tobie nie śniło w dodatku jest uczynnym facetem, również pasjonatem. Wielokrotnie z nim gadałem - długo zanim kupiłem jego pre (z rynku wtórnego więc nie zarobił na tym grosza) i wielokrotnie po tym, a gadaliśmy głównie o gramofonach, ramionach, czy wkładkach.

Niestety m.in przez nieustanną walkę z 'wiatrakami' aka ludzmi, ktorzy grają na preampach wielkości paczki fajek z wkładkami za 400 czy 500 zł, którym wszystko gra tak samo, a każdy post jest lobby ludzie z jakimś większym doświadczeniem, obyciem... mają po prostu wyjebane i wolą nie pisać... 

Szczególnie, że jak weźmiesz pod uwagę ilość roboty tj. projekt, wykonanie, części komponentów, zamówienie tego wszystkiego w 10 miejscach i czas potrzebny na złożenie tego do kupy ...to gdyby nie pasja do tego to lepiej byłoby pewnie wziąć nadgodziny w robocie, albo zaserwisować jakiś gramofon, gdyby miał to być faktycznie jakiś raelny zarobek. A Tobie widze po polsku nóż w kieszeni się otwiera, bo oczyma wyobraźni juz widzisz, jak Ahaja buduje pod Poznaniem 3 dom z basenem, bo tak się j**any dorobił na tych Husariach i to DAMRMOWĄ reklamą na Audiostereo! ???

Jeżeli nie mamy pisać dobrze o rzeczach, które znamy, które cenimy i w dodatku od uczynnego gościa, który jest ich autorem... to o czym do cholery mamy tutaj pisać? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bolo_senor napisał:

Za to ty , pewnie w wiosce smerfów mieszkasz .

Dobra , co innego wiedzieć , a co innego trąbić na lewo i prawo .

Pożyczyłeś coś , pogadaliście , a teraz moralnie czujesz się zobowiązany , by zrobić reklamę .

dziecko , ty nawet nie wiesz co to wołga .

Maść na ból dupy,powinno choć na chwilę Ci pomóc. Tylko zamów internetem,dystans społeczny z tobą potrzebny jest nie tylko w czasie zarazy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Margol napisał:

Nie zmieniaj,to pre Krzycha jest naprawdę świetne. Kupuj płyty.

U Krzycha,jak sam nie potrafisz(tak jak ja lutować)

Bracie,szybko to się pchły łapie. Ma grać muzyka,po to to wszystko a skoro tak bardzo domagasz się tych pre za 10 kilo złotówek,to akurat Husariia gra w tej a nawet wyższej lidze. Gdybyś pytał, to nie mam, i nie handluje. Szanuje natomiast bardzo kompetencje Krzyska,bo miałem zaszczyt słuchać ich w swoim systemie.

Dziękuje Ci bracie, że uczysz mnie czym jest muzyka i jak jej słuchać. 

Nie mam nic do "Krzycha", jego kompetencji i jego przedwzmacniaczy za 5, 10 i 15 tysięcy, ale nie kupię żadnego sprzętu od jakiegoś domorosłego majsterkowicza który klepie te swoje (niewątpliwie świetne - wierzę Ci) przedwzmacniacze w garażu, piwnicy czy u mamy na strychu. 

Bez firmy, bez płacenia podatków - ot tak, po prostu, po polsku ?

Rozumiesz już o co mi chodzi? Nadążasz?

 

[ Oczywiście mogę się mylić - Husaria to może być zarejestrowana marka handlowa i świetnie prosperująca firma

zajmująca się wytwarzaniem  urządzeń Hi-Fi znanych i docenionych nie tylko u nas ale i na całym świecie.

Czy tak właśnie jest, kolego Margol? ]

 

A na pchły zastosuj jakiś preparat.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Wloo_dek napisał:

Dziękuje Ci bracie, że uczysz mnie czym jest muzyka i jak jej słuchać. 

Nie mam nic do "Krzycha", jego kompetencji i jego przedwzmacniaczy za 5, 10 i 15 tysięcy, ale nie kupię żadnego sprzętu od jakiegoś domorosłego majsterkowicza który klepie te swoje (niewątpliwie świetne - wierzę Ci) przedwzmacniacze w garażu, piwnicy czy u mamy na strychu. 

Bez firmy, bez płacenia podatków - ot tak, po prostu, po polsku ?

Rozumiesz już o co mi chodzi? Nadążasz?

 

[ Oczywiście mogę się mylić - Husaria to może być zarejestrowana marka handlowa i świetnie prosperująca firma

zajmująca się wytwarzaniem  urządzeń Hi-Fi znanych i docenionych nie tylko u nas ale i na całym świecie.

Czy tak właśnie jest, kolego Margol? ]

 

A na pchły zastosuj jakiś preparat.

 

Nie wiem,ale Ty skoro jesteś bystry jak woda w kiblu,to pewnie dotrzesz do źródeł i zweryfikujesz te  niezaprzeczalnie cenne informacje,nadążasz? Szkoda na Ciebie czasu szeryfie,pograj lepiej na grzebieniu,zamiast marnować czyjś czas a następnym razem,jak będziesz szukał pomocy, zapytaj w budce z hot dogami,wiedza o produkcji parówek powinna bardziej Ci się przydać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Margol napisał:

Nie wiem,ale Ty skoro jesteś bystry jak woda w kiblu,to pewnie dotrzesz do źródeł i zweryfikujesz te  niezaprzeczalnie cenne informacje,nadążasz? Szkoda na Ciebie czasu szeryfie,pograj lepiej na grzebieniu,zamiast marnować czyjś czas a następnym razem,jak będziesz szukał pomocy, zapytaj w budce z hot dogami,wiedza o produkcji parówek powinna bardziej Ci się przydać.

Bystry jak woda w kiblu? Naprawdę to napisałeś? To nie chochlik komputerowy?

Nie będę z Tobą dyskutował - to nie jest mój poziom.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Wloo_dek napisał:

Bystry jak woda w kiblu? Naprawdę to napisałeś? To nie chochlik komputerowy?

Nie będę z Tobą dyskutował - to nie jest mój poziom.

 

No nie jest,nie doskakujesz. Napisałem Ci wczoraj grzecznie,nawet z przymróżeniem oka w luźny,w tym syficznym okresie,sposób. Albo nie zrozumiałeś,albo postanowiłeś udowodnić,że potarfisz sklecić trzy zdania.Nie biorą mnie takie rzeczy,chciałem pomóc a ty gryziesz,nie spodziewaj się więc bracie bukietu w drugiej ręce,dotarło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Margol napisał:

No nie jest,nie doskakujesz. Napisałem Ci wczoraj grzecznie,nawet z przymróżeniem oka w luźny,w tym syficznym okresie,sposób. Albo nie zrozumiałeś,albo postanowiłeś udowodnić,że potarfisz sklecić trzy zdania.Nie biorą mnie takie rzeczy,chciałem pomóc a ty gryziesz,nie spodziewaj się więc bracie bukietu w drugiej ręce,dotarło?

"Nie doskakujesz" ??? Co to za tekst? Jesteś patostreamerem? I jeszcze jedno, Margol: poćwicz proszę interpunkcję.

Czytać się tego nie da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wloo_dek napisał:

"Nie doskakujesz" ??? Co to za tekst? Jesteś patostreamerem? I jeszcze jedno, Margol: poćwicz proszę interpunkcję.

Czytać się tego nie da.

To nie czytaj i poszukaj argumentów,bo czepialstwo ad personam to żałość i koniec rozmowy,naprawdę jeszcze do mnie piszesz?to nie chochlik komputerowy?naprawdę?

Synku ile Ty masz lat,że znasz jakieś patostreamowanie? Bo może dzieli nas przepaść wiekowa i Ty z poziomu korkotrampków,po prostu nie ogarniasz tego co do Ciebie piszę? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.