Skocz do zawartości
IGNORED

Tani nos dac AD1860 , PCM56 , PCM61 , AD1861 itd - projekt dla wszystkich


arturp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, fan-brzydkich-rzeczy napisał:

Właśnie Vivaro rozsyłał zdjęcia płytki, gdzie jest powiększona i każdy element jest opisany na płytce czytelnie, żółtą czcionką. To nader pomocne w montażu.

Nie trzeba szukać w spisie każdego elementu i śledzić na płytce, gdzie on jest, w dodatku wyjaśnia raz na zawsze kilka nieścisłości z opisem na naszym pcb.

Jak ktoś nie ma, piszcie do niego.

ja też bym takie chciał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nic nie dostalem od

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) odnośnie złożenia analoga... Na dodatek brakuje mi trochę części do niego. Jakie macie opampy w zestawie z analogiem? Z tego co udało mi się ustalić to były różne zestawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrysowałem sobie filtr szumu bo nie mogłem dojść do ładu z rezystorami i listą wyszedł im taki schemacik, ale tak to chyba nie możne zadziałać.?

albo źle są podpisane tranzystory na liście,  albo są użyte obudowy  od BC a nie 2N  pozdrawiam Bodo.   Możne ktoś już wie jak ma to być ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zamienisz  C z E w Q1 i Q2 to może będzie mieć sens.

A gdzie jest wyjście z tego układu, czy to tak sobie wisi na zasilaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie cisza.

Oczywiście Bodo_z, że taki układ działa. A czemu by nie? Wystarczy przeanalizować pracę tych tranzystorów.   Jednak Nie do końca jest tu narysowany poprawnie. 

Rozumiem że kogoś zdziwiło to, lecz to prosty, a sprawdzony układ mojego pomysłu w mniejszej wersji, który z powodzeniem bardziej rozbudowany działał już w modułach układów automatyki przemysłowej z pomiarami. BEZ OBAW - DZIAŁA!  
Lecz nie znajdziecie go raczej w jakimkolwiek projekcie diy z sieci. W - Bo w tym DAC są nie powielane z innych projektów po trochu jakiekolwiek rozwiązania.

Przykro, że ukazuje się samowolnie schemat wbrew mojej woli. Tym bardziej ze nawet wyjaśniam telefonicznie, emailem.  Pisałem nie raz, że nie udostępniam.

 

W przypadku problemów z montażem, czy pewnych nieścisłości w nazwach, powtórze:
PROSZĘ POLEGAĆ NA ZDJĘCIU, KTÓRE JA WAM WYSYŁAŁEM Z NANIESIONYMI WARTOŚCIAMI BEZPOŚREDNIO NA PŁYTCE DAC
To najlepsza, "ściągawka" do montażu.  Jak ktoś nie otrzymał - pisać!

W razie jakiś trudności, pomocy, cały czas, jak tylko znajduje czas odpisuje Wam na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na zdjęciu płytki w analogu nie wszystko jest opisane - jakie wartości mają mieć rezystory od R59 do R66 bo nigdzie tego nie mam a opisu poza zdjęciem płytki nie otrzymałem (zdjęcie które dostałem jest chyba od innej rewizji płytki). Czy nie ma pomyłki w oznaczeniu biegunowości kondensatorów elektrolitycznych na płytce bo mam pewne wątpliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Myślałem że wysłałem Ci dwa rodzaje. Co do analogu, jest ta pierwsza wersja, opisy są poprawne, jednak jest też i druga druga z naniesionymi wartościami na właśnie tą ciemnoniebieską PCB, którą zapewne otrzymałeś do analogu. Tą wersję robiłem pod ten kolor PCB specjalnie wraz z forumowiczem Bodo_z. Oczywiście przesyłam też na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.01.2021 o 23:14, bodo_z napisał:

Rozrysowałem sobie filtr szumu bo nie mogłem dojść do ładu z rezystorami i listą wyszedł im taki schemacik, ale tak to chyba nie możne zadziałać.?

albo źle są podpisane tranzystory na liście,  albo są użyte obudowy  od BC a nie 2N  pozdrawiam Bodo.   Możne ktoś już wie jak ma to być ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Taka uwaga ode mnie. Schemat został narysowany zgodnie z przebiegiem ścieżek na pcb jak również z pinoutem tranzystorów. Sam twierdzisz , ze układ działac nie może bo źle jest narysowany schemat. Więc coś jest nie tak, albo opis jest spierniczony, albo błąd w instrukcji montażu. Sprawdziłem ten schemat i NA PEWNO jest zgodny z płytką.

Jak włożyć tranzystory w płytkę???

Nie chcę po raz kolejny znowu się domyślać!

Skoro rozesłałeś na PW niebieskie zdjęcia od Bodo. To dlaczego nie może powstać taka sama od cyfry? Rozesłałeś jakąś i owszem, ale znowu sa na niej strzałki i odnośniki. Dla mnie jest to niejasne. Ja się tego nie chwytam.

Helitimy mam sobie kupić? Zresztą inne części też? Już kupiłem trochę drobnicy.

Pozdrawiam

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krzych 2 napisał:

Taka uwaga ode mnie. Schemat został narysowany zgodnie z przebiegiem ścieżek na pcb jak również z pinoutem tranzystorów. Sam twierdzisz , ze układ działac nie może bo źle jest narysowany schemat

Nie jest wszytko tak dokładnie i prosiłem aby uszanować to,  tym bardziej że to mój autorski projekt, a nie rozwalać to publicznie po złości w te i we wte.

 

1 godzinę temu, Krzych 2 napisał:

To dlaczego nie może powstać taka sama od cyfry? Rozesłałeś jakąś i owszem, ale znowu sa na niej strzałki i odnośniki. Dla mnie jest to niejasne. Ja się tego nie chwytam.

Po co te kłamstwa, że nie jest taka sama. Po złości pisanie nieprawdy o rzekomej "jakiejś płytce" Prowokacja. Czemu piszesz taką nieprawdę o tym?

Sprawdzcie to, którzy dostaliście daca forumowicze. Rozesłałem wam dokładnie wersje z fotografią prawdziwej - mojej i waszej płytki, opisałem ją osobiście przy elementach.  Nie jakąś !

 

1 godzinę temu, Krzych 2 napisał:

ale znowu sa na niej strzałki i odnośniki.

Ludzie... To jak ma być, bez skoro to ułatwia i jest pomocne by zlokalizować precyzyjnie dany element- i na PW inni są zadowoleni i piszą że są czytelne elementy. 

Dla ciebie mam robić ładny obrazek i ten sam, bo nie spodobał się?

To schemat montażowy na "prawdziwej płytce" i opisany przy elementach.  Jeśli ponad 50% forumowiczów napisze że nic nie można z tego odczytać (nieprawda) i napisze że to jest "jakaś płytka" a nie daca. Wówczas zwrócę honor.

Przykre tak pisać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VIVAro napisał:

Jeśli ponad 50% forumowiczów napisze że nic nie można z tego odczytać (nieprawda) i napisze że to jest "jakaś płytka" a nie daca

Nie uważasz , ze wystarczy jeden taki. Tym bardziej, że za to zapłacił?

9 minut temu, VIVAro napisał:

że nic nie można z tego odczytać (nieprawda)

Ja tego nie napisałem kolego. Bynajmniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za nietakt z tą opłatą i pisanie po złości, bo nie podoba Ci sie akurat mój opis i zarzucanie nieprawdy?

Nie jest od prawidłowy obraz, tylko jakiś tam ? 

No to polecam zobaczyć zestawy samodzielnego montażu, tam jest czarnobiały konturowy opis bez zdjęcia. I trzeba szukać po Pcb gzdie wlutować.

Najpierw nalezałoby wprostować tak zmyślone kłamstwa, że płytka wysłanajest nie zła, nie jest zgodna z waszymi i "jakaś" (jak sam nazwałeś) nieprawidłowa.

To prowokacynie i przykre kłamstwo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, VIVAro napisał:

jakąś !

Fotografię i o to mi chodzi. Dostałeś zeskanowane płytki i nie wmówisz mi, że są gorsze od tego co rozesłałeś. Bodzio naniósł na pady w odpowiednich miejscach napisy i to daje 100% pewności, ze pomyłki nie bedzie. Konsultował to z Tobą i jeśli nie ma pomyłki, a zawsze taka może zaistnieć choćbyś i 200 razy sprawdzał. Ja jeśli widzę strzałki w dwa miejsca nie mam pewności. Sorki

1 minutę temu, VIVAro napisał:

No to polecam zobaczyć zestawy samodzielnego montażu, tam jest czarnobiały konturowy opis bez zdjęcia. I trzeba szukać po Pcb gzdie wlutować.

Ale jest też schemat. Ty go nie dasz. Nie chcę go. Chcę mieć 100% pewność, ze wezmę się za to i to uruchomię od ręki. Bez korowodów telefoniczno -smsowych

7 minut temu, VIVAro napisał:

Co za nietakt z tą opłatą i pisanie po złości, bo nie podoba Ci sie akurat mój opis i zarzucanie nieprawdy?

Nietaktem jest olewanie klienta z wysyłaniem niekompletnego kitu. Z beznadziejnie zrobionym opisem. Tym bardziej, ze za kasę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, VIVAro napisał:

Nie jest wszytko tak dokładnie i prosiłem aby uszanować to,  tym bardziej że to mój autorski projekt,

A co do schematu. Z tak zaznaczonym tranzystorem nie ma prawa działać. Jeśli ma sciągać szpilki czy szum w zasilaniu. To darlington powinien mieć szansę się otworzyć sterowany z kolektora, a nie z emitera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzych 2 napisał:

Dostałeś zeskanowane płytki i nie wmówisz mi, że są gorsze od tego co rozesłałeś.

Wybacz Nie będe robił dokładnie tego samego, co zrobiłem już. Bo tobie sie płytka nie podoba. I bedziesz zmyślał na tem jej nieprawidłowosci. Czy ty masz problemy jakieś? I posuwasz sie bezczelnie do publicznego zmyslania i wprowadzania ludzi w błąd że płytka jest zła, i jakaś tam, skoro jest moja, prawdziwa i że i niejasno i źle opisana. Bo nie jest zrobiona na twoim obrazku tylko moim właściela - który ja wymyślił od zera ? Płytkę analogu też zrobiłem na niebieskim PCB, bo sam prosiłeś na tym i były faktycznie dwie wersje. A i tak dotyczy to nielicznych.

Proszę przytoczyć gdzie ja powiedziałem że moja płytka jest zła i będe robił na twoim "cudownym" skanie, skoro wysłałeś DOKŁADNIE tą samą.

 

Godzinę temu, Krzych 2 napisał:

Nietaktem jest olewanie klienta z wysyłaniem niekompletnego kitu. Z beznadziejnie zrobionym opisem. Tym bardziej, ze za kasę

Przestań człowieku kłamać publicznie.  Od sugerowania złodziejstwa - co do niekompletnego kitu za wzięte pieniądze nie będziesz na mnie zmyślał i publicznie obrażał z mściwości. To chore... O nie!

Dostałeś tak, jak wszyscy dokładnie opisany dac na zdjęciu, co gdzie lutować. A skoro nie rozumiesz wyraźnie zaznaczonych dwóch czy trzech strzałek. Co mogę poradzić.

Panowie jest tak sprawa, brakowało kilku elementów w kicie do dac i do stopnia analogowego - moja pomyłka, które niezwłocznie naprawiłem dosyłając i nie biorąc za to żadnej opłaty. Bo się po prostu należało za zakupione elementy i żadnej w tym łaski nie robie. Nie mam czego ukrywać.

Ale, zepsułoby zmyślona nagonkę na mnie gdybyś to przyznał. Lepiej sugerować złodziejstwo z wysyłaniem nadal niekompletnego kitu i ponowne kłamstwo z olewaniem.  Wiesz, że takie złośliwe pomawiania publiczne  bez sprostowania, jest więcej niż nietaktowne i nadaje się by zgłosić odpowiednim organom?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, VIVAro napisał:

Wiesz, że takie złośliwe pomawiania publiczne  bez sprostowania, jest więcej niż nietaktowne i nadaje się by zgłosić odpowiednim organom?

No to zgłaszaj. A ja ze swej strony ładnie spakuję i odeślę Tobie wszystko z powrotem. Czy mi zwrócisz kasę? Nie wiem. Moja strata. To kwestia honorowa.

Mam trochę lat. Użycie zwrotów w stylu " bezczelnie" czy "kłamstwa" kończy możliwość dyskusji z Tobą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosze, bo to niedorzedcze takie kłamstwa wypisywać na kogoś. Mam prawnika w rodzinie i sprawa sie sądze szybko ruszy. Bo już mam doświadczenie.

Chyba żartujesz, że polutowałeś układ, zmarnowałeś elementy nowe i go teraz przyjmę. Jeśli jest wszystko w stanie niezmienionym od dostarczenia -bez problemu.

Gbybyś miał troszkę taktu i kultury przyznał byś i przeprosił że mszcząc sie,  pomówiłeś publicznie mnie o niekompletność i oszustwo. To ochydne i nieprawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie na wstrzymanie.

.... albo nie , mam w domu dwie wiatrówki, zrobimy pojedynek ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, daris666 napisał:

Dajcie na wstrzymanie.

.... albo nie , mam w domu dwie wiatrówki, zrobimy pojedynek ?

Dałem na wstrzymanie. Nie ja użyłem cięższych słow. Chciałem tylko zeby kolega zrobił poprawki na skanie ode mnie, który dostał. Część czyli cześć analogową we współpracy z Bodo_z zrobił. Co do cyfry nie chce. Wolał swoja metodą "strzałkologii stosowanej" A , że kit w pierwotnej postaci był niekompletny to fakt. Widzę , ze prawda boli. Tyle w temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daris pisanie zlośliwe o wysyłaniu złych informacji forumowiczom, że są nieodpowiadające projektowi, problematyczne do czytania, a to mu się niepodoba tylko po prostu moje zdjęcie i pretensje że nie jest od niego. Nie ładnie tak, ale OK, no mu sie nie podoba.  Ale że nie zgodziłem się na zachcianki forumowicza i presje którą próbował wywierać. To zmyśla na mnie? Resztę ja dosłałem szybko po kontakcie kompletną i to wyjaśniłem, a jeszcze zostawiłem w ramach rekompensaty kosztowne układy od AnalogDevices. Nie chciałem już zwrotu i byłem w rozmowie ugodowy. 

To zdajesz sobie sprawę, że posunął się tu z zemsty do przestępstwa z art. 212 § w dodatku rozszerzonego, bo przez pomówienia środkami na skale masową? Należy to zgłosić. I też napisal że niby ja jak wyrachowany oszust pomimo kontaktu olewam go, a byliśmy w kontakcie nawet poza forum i mam dowody. Są granice ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka dygresja na koniec. Kolega wyraźnie krzyczał w tekście. Pomyślcie. Czy ten co krzyczy ma rację tylko dla tego, ze krzyczy i używa dosadniejszego języka?.

Nigdzie nie użyłem epitetów w stylu oszustwo, kłamstwo . No nic. Nie ja mam problemy ze sobą

....z zensty? Ale za co ta zemsta? Teraz to chce mi się śmiać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kłamie, ze niby on ma racje, a nie je bo krzycze. Teraz próboje sie wybielić, ale dowody są. Prosze bardzo co Wam napisał.

Cytat

Nietaktem jest olewanie klienta z wysyłaniem niekompletnego kitu. Z beznadziejnie zrobionym opisem. Tym bardziej, ze za kasę

Kłamstwo że zostawiłem go z wysłaniem niekompletnego kitu i za pieniądze, olałem.  I ja tu jedynie napisałem prawde jak było, A wziąłem odpowiedzialność i szybko naprawiłem zwykłe przeoczenie. Już tłumaczyłem. A na dodatek kolejne kłamstwo, że beznadziejny opis, skoro wysłałem dodatkowo precyzyjny na samej płytce w formie zdjęcia poza papierowym. I wstrętne kłamstwo: kontakt był częsty poza forum na email, sms, nawet rozmowy telefoniczne i sam zaproponowałem że doślę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, VIVAro napisał:

posunął się tu z zemsty do przestępstwa z art. 212 § w dodatku rozszerzonego, bo przez pomówienia środkami na skale masową? Należy to zgłosić.

Rozumiem, że kolejnych projektów raczej nie planujesz? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wybielaniem to sam to robisz. Wystarczy przeczytać moje pierwsze zdanie z cytatu i dokładnie go zrozumieć z punktu widzenia mnie klienta, odbiorce czy jak to tam zwał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Krzych 2 napisał:

z punktu widzenia mnie klienta,

zamiast bawić się lutownicą i poszerzać wiedzę przy okazji kup sobie coś gotowego i nie marudź skoro nie chce Ci się już bawić w diy nie wylewaj swoich żali na forum

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slawek.xm napisał:

zamiast bawić się lutownicą i poszerzać wiedzę przy okazji kup sobie coś gotowego i nie marudź skoro nie chce Ci się już bawić w diy nie wylewaj swoich żali na forum

 

Przeczytaj dokładnie wszystko. Bo nie trafiłeś z puentą. 

Pozdrawiam.

Ja juz milczę. Koniec tematu.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzych powiedział wyraźnie rzeczy niezgodne z prawdą, zupełnie zakłamane jak było z tym i nie interesują mnie domysły jak to jest z punktu twojego, tylko jak to wygląda w oczach innych i rzutuje na mnie. ?

 

przemak

No już nie.  Musze przeprosić kilku, co obiecałem już im preamp Riaa w architekturze symetrycznej z INA i dyskretnych.

Za takie pomówienia, to serio nie warto tu nic robić. Zastanawiam się czemu tak ludzie w Polsce zachowują się, a na zagranicznych forach takiej aż złości nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że minie trochę czasu i ochłoniesz. Mało się dzieje na forum i każdy projekt jest wg mnie cenny. Mam nadzieję że za konflikt z jednym forumowiczem nie zastosujesz odpowiedzialności zbiorowej.;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, VIVAro napisał:

Zastanawiam się czemu aż tak ludzie w Polsce zachowują się, a na zagranicznych forach takiej aż złości nie ma.

zacznij sprzedawac gotowe polutowane płytki, albo przygotuj sie na pretensje innej drogi nie ma

to , co dla projektanta jest oczywiste i dokładne bo ma wiedzę dla inneo uzytkownika może byc czarna magią po nie ma nawet podstaw podstaw, lub nie kuma schematu lub chciałby by samo się zrobiło lub po prostu ktos na odcisk nadepnał

robienie projektów dla diy jest dobre jesli jest to część reklamy komercyjnej działalności

inaczej sie to ani nie oplaca ani nie ma radochy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, pataus napisał:

Myślę że minie trochę czasu i ochłoniesz. Mało się dzieje na forum i każdy projekt jest wg mnie cenny

Zeby to tak to postępowało z czasem. Dzięki za miłe słowo dla diyowców.

  

38 minut temu, slawek.xm napisał:

zacznij sprzedawac gotowe polutowane płytki, albo przygotuj sie na pretensje innej drogi nie ma

Masz racje, ale przyznasz że pisanie innym, że jest coś nieczytelne i złe, bo mi sie nie spodobało, hmm... A potem to oczernianie, że za pieniądze no i olewka, to...

 

38 minut temu, slawek.xm napisał:

to , co dla projektanta jest oczywiste i dokładne bo ma wiedzę dla inneo użytkownika może byc czarna magią po nie ma nawet podstaw podstaw, lub nie kuma schematu

Dlatego udostępniam powiększone, jasne zdjęcie dac, gdzie na danym miejscu jest podpisany element, a rzekome dłuższe strzałki co pewnemu przeszkadzały są...4
Uwierz proszę. Prawie sto części tam jest precyzyjnie opisanych ?

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez VIVAro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.