Skocz do zawartości
IGNORED

Zdjęcia pokoi z nagłośnieniem 7.1 z kolumnami dipol


darek2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Xpedite999 napisał:

Faktycznie,  sory , będę grzebał 2 lata do tyłu żeby sprawdzić dlaczego gość ma tak wysoko tv , logika ala Martin... Ty lepiej przeczytaj jak go  przywitałeś bo chyba zapomniałeś w drugim temacie .

Nie bój się pamietam jak go przywitałem...

O rzesz kurw... mix głośników, mix firm, mix parametrów, mix wysokości montażowych... masakra...???chyba jesteś lepszy ode mnie bo ja mam w planach 9.1.2(4) lub 7.1.6 ale na jednej firmie, dół na wszystkich kanałach taki sam model oprócz centra, góra również wszystkie te same 

ps. Jak ma być dobrze to idziesz w jedna firmę, a nie na tył MA Gold-FX a obok Szroty Wafle lub odwrotnie...??? „ 

ubliżyłem mu tutaj gdzieś? szroty wafle to jest twoim zdaniem ubliżanie komuś??? Jeżeli tak to gratuluje????

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mówi o ubliżaniu? Po prostu to zdanie było dość szorstkie ale szczere i prawdziwe Co rzadko ci się zdarza:

20 minut temu, Martin Rejek napisał:

 

O rzesz kurw... mix głośników, mix firm, mix parametrów, mix wysokości montażowych... masakra...???

Mogłeś tak to zostawić a nie potem odwracać kota ogonem jak zobaczyłeś fotki ... Co z Ciebie za facet jak zdanie zmieniasz co drugi wpis . Trzymaj fason i obojętnie co głupiego byś nie napisał trzymaj się tego do końca.  Miej chłopie swoje zdanie i nie zmieniaj go pod wpływem innych opinii bo tu akurat wart byłeś poklepania po plecach . Potem wazelina i już siedzisz po szyję....

Jakąś dziwną taryfę ulgową mają posiadacze drogiego sprzętu i normy znane wszystkim ich nie dotyczą , dziwne . Albo z was tacy znawcy kina albo tak łatwo wam oczy zamydlić droższym sprzętem jeżeli tak szybko opinie zmieniacie.  Nowicjusze tylko muszą dopasować tonalnie system i rozmieścić sprzęt zgodnie z wymogami a ulga zaczyna się od posiadania dobrego stereo ? Na to wychodzi ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy te dwie owce - Pankracy i Dobromir - pasają się w dziale Kino Domowe na zlecenie „zarządu” Forum ??, żeby dorobić sobie do 1-go, bo wiadomo jak cienko jest teraz na rynku pracy ???

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że fetek i Paul klaczka? No też tak się zastanawiam co mają z kinem wspólnego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam tylko dwóch nie pasujących tu gości nie mających kina a mimo tego prężnie się udzielających...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, will66 napisał:

No ja mam salę kinową....Niech zgadnę kto nie pasuje ????

Salę kinową?? No to chyba 80% tu nie pasuje.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, Xpedite999 napisał:

Mogłeś tak to zostawić a nie potem odwracać kota ogonem jak zobaczyłeś fotki ...

Jakie odwracanie kota ogonem co ty pierdzielisz ??? Jeden post w tym drugim wątku i nic więcej tu się więcej udzielam to raz... a dwa nie było go dwa lata... przez ten czas mogło powstać milion Darków!!! ale jak wstawił zdjęcia już wiedziałem o kogo chodzi... wiec o h*j tobie chodzi... dalej sadze ze byłby mix!!! Ale skoro kupił już dwie pary Goldów to czas na 350 Center Gold... i weź idź lepiej sprzedaj jakieś auto... lub weź się za siebie... a najlepiej zapodaj fotki twojego systemu!!!! Pośmiejemy się...???a co...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martin , mam pytanie.  Poważnie i bez docinek i szydery.  Nie musisz odpowiadać oczywiście,  po jakiej szkole jesteś? Chodzi mi o to gdzie się edukowałeś po skończeniu podstawówki ( mniemam że ją ukończyłeś) , skończyłeś jakąś " zawodówkę " czy może technikum czy liceum ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce coś czy tylko tyle mogę dla Ciebie zrobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 4/26/2020 at 3:32 PM, darek2 said:

Słuchajcie prośba, czeka mnie rozplanowanie systemu 7.1 z surrandam bocznymii i z tylnymi dipol, można prosić o zdjęcia jak macie rozplanowane ?. Z góry dzięki

Lepszego foto w tel nie mam. Po bokach na tej samej wysokosci sa jeszcze dwa. Tej sofy tez juz nie ma, na to miejsce wjechaly dwa rozkladane fotele.

PS.

Najwiekszy blad jaki mozna popelnic to wieszac glosnik zaraz za uchem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Martin Rejek napisał:

No właśnie jak byś śledził forum to byś wiedział dlaczego, tak samo RobertGówno7... jakieś dwa lata temu @darek2 wrzucał zdjęcia i opisy, co i jak i dlaczego... widać masz dwie lewe do szukania informacji... po drugie nie dziwie mu się ze nie chce nic więcej tu pisać przy takich osobach twojego pokroju...

Jako, że moderacja na tym forum jest nieobecna, a taki śmieć/troll internetowy nie jest blokowany lub usuwany z forum, to postuluję: Szanowny Panie Martinie Rejku, proszę podaj mi swój adres lub adres, przy którym moglibyśmy się spotkać i porozmawiać twarzą w twarz, bo poziom twoich chamskich odzywek do mnie sięgnął granicy mojej tolerancji. Obiecuję, rozmowa nie będzie długa, nie będzie też zawierała wielu słów. Postaram się przyjechać w dogodnym terminie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale Rejek się ciężko wystraszył, niedługo minie doba od czasu gdy coś napisał. Odważył się tylko raz zrobić Ryjka pod cudzym wpisem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa nie chcę się wtrącać ale tym wpisem chyba zaraz to zrobię, ale są tu ludzie, którzy uważają tak jak ja. Tzn, że jak dla mnie za dużo głośników na tym metrażu, który uwidacznia zdjęcie

W dniu ‎26‎.‎04‎.‎2020 o 18:55, Renia239 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak to ktoś kiedyś nazwał, przerost treści nad formą, czy to tak się nazywa, coś koło tego, ludzie tyle razy się powtarzało, że jeśli ma to być kiepskie 7.1 niech będzie dobre 5.1. Ja na pewno bym tak nie zrobił. Przeszkadzał by mi dźwięk z głośnika stojącego pół metra od ucha. Za dużo, normalnie za dużo tego i już. Jeśli tak już zrobiłeś to nie lepiej było te boki powiesić też na ścianie, masz miejsce, chyba, że za tą kolumną co jest tyłem nie ma ściany.

 

Kolejna sprawa, jeśli pomieszczenie w którym ma stać sprzęt ma nietypowy kształt to po co na siłę wsadzać tam sprzęt, który nie zagra jak powinien choćby nie wiadomo co (tyły pod sufitem, boki przy szafce, przynajmniej jeden), po co to. Bez sensu. Wiem, chciałem mieć kino domowe. Ok. Masz. Jeśli Ci, Wam to pasuje. Ok. Ja tylko pytam, nie dało rady inaczej?  :)

W dniu ‎27‎.‎04‎.‎2020 o 16:33, burz napisał:

U mnie wygląda to tak (ze względów technicznych SBR i SBL są wysoko, tył i boki bipole)  7.1.2:

kolumny1.thumb.jpg.b364d4af45f1804221765dd794fadbeb.jpg
 

kolumny2.thumb.jpg.98a83a902d48c8cfd93d124b7552b6e7.jpg

Nie dało rady tyłów postawić na standach metr za kanapą? Jeśli boków nie dałoby rady dać pół metra do tyłu to też standy. Jeśli nie, 2.1.

 

Nikt mi nie musi "mówić", że sprzęt został dopasowany wg możliwości do pomieszczenia bo wiem o co chodzi ale to nie zagra jak powinno i chu..j. Swego czasu gdy miałem 7.1 to między frontem a bocznym było jakieś 2 m odległości i podobna odległość od tylnej ściany a surroundy wisiały w odległości ok 1,5 m od siebie, była przestrzeń między nimi w której miał jak się rozejść dźwięk (zwykłe monitory ) , żeby było słychać tą głębię z każdej strony, a jaką usłyszy się głębię gdy głośnik naparza zaraz w ucho. Czy to z tyłu czy to z boku.

Może to umiejscowienie pod sufitem daje fajny efekt dlatego Kolega sobie je tak zamocował ale nie , nie o to tu chodzi.

Wysuwałem z żoną fotele na środek pokoju i siedzieliśmy w środku. Wszystkie głośniki wisiały na tej samej wysokości , na wysokości uszu, wszystkie. A już na pewno taka przestrzeń musi być między dipolami, bipolami. Po czasie zmieniło się ustawienie tego i owego no i niestety 7.1 poszło się paść. Zostało 2.1 i fiut. Co, miałem postawić kolumnę surround na szafie, żeby mieć chociaż 5.1, bez sensu, wiem bo jakiś czas właśnie tak jechałem :) , to nie to.

Tak jak ktoś TU pisał, są odpowiednie wytyczne jak to ma być i wyżej chu..ja się nie podskoczy, ni ma chu..ja mimo, że nam się wydaje, ze jest super no bo jak inaczej się powie na ciężkie godziny pracy przy rozstawieniu i ustawieniu wszystkiego. Jest zajebiś..cie i już.

Proszę, żeby żaden z Was Koledzy nie odebrał mojej wypowiedzi jako jakiś atak czy krytykę.

Ciekawe ilu będzie linczowników  :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt.

Jeden, ma dobre ustawienie ale za ciasno.

Drugi, duża przestrzeń ale źle ustawione.

 

Tylko że jak Im tak pasuje, to ich sprawa.

Bynajmniej nie powinny te zdjęcia służyć jako instruktaż.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Adek45 napisał:

Qwa nie chcę się wtrącać ale tym wpisem chyba zaraz to zrobię, ale są tu ludzie, którzy uważają tak jak ja. Tzn, że jak dla mnie za dużo głośników na tym metrażu, który uwidacznia zdjęcie

Szanuje  Twoje zdanie jak i innych ludzi i nie zamierzam ich przekonywać , że pomimo Waszych obaw to mnie takie ustawienie odpowiada   i nie namawiam do ich naśladowania,  autor tematu prosił o jakieś rozwiązanie więc mu je  przedstawiłem, zrobi co uważa bo swój rozum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Renia239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adek45  oj tam, oj tam. Moim zdaniem nie potrzebnie się zdenerwowałeś. Większość doskonale wie jak powinny być zamontowane kolumny, a i tak w praniu wychodzi tak jak wychodzi. Za dużo źle, za mało to po prostu za mało. Za nisko źle ale za wysoko też nie najlepiej. Itd itd. Każdy ma dostęp do materiałów, a i tak robi jak sobie wymyślił. Nikt i nic tego nie zmieni. Podejrzewam, że szybciej sami jesteśmy coś zmienić/poprawić z czasem. Kolega wyżej ma salę kinową. A tylne też prawie pod sufitem. Może surroundy też ma na takiej wysokości. A powinno być wszystko na wysokości uszu (jak nadmieniłeś). I tak można pewnie jeszcze u wielu coś znaleźć (u mnie także). Ten wątek to nie instrukcja montażu. To wątek od zdjęć co żeśmy spłodzili. No i wiadomo podyskutować troszkę można. Więc tak na prawdę nie ma co się wkurzać, bo nikt nikomu na siłę nic nie wciska. Pozdr.?

Ps. A na pewno w wielu przypadkach można inaczej.?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ... wg której szkoły ? 
Przecież Adek tak napisał także. Jego zapytaj.
A Ty nie jesteś ze szkoły Dolby? Przecież te schematy są najważniejsze.
Tam są jeszcze odległości i kąty. Nie chcę Cię straszyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minutes ago, STELVIO said:

Przecież Adek tak napisał także. Jego zapytaj.
A Ty nie jesteś ze szkoły Dolby? Przecież te schematy są najważniejsze. emoji6.png
Tam są jeszcze odległości i kąty. Nie chcę Cię straszyć. emoji846.png

cieżko się połapać w tym całym bałaganie, kto pisze serio kto se robi jaja

... nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem ... jakiś czas temu miało być 60-80cm ponad uszami wiec jakieś 180-200cm jak dla mnie, i zdjęcie z salą kinową akurat tak właśnie wyglada. Ale w sumie ... co mi tam.

To już nie do Ciebie .... czy ludziom serio przeszkadza i musza "napier...ć" kogoś bo ma dużo kolumn dookoła siebie na wysokości uszu, albo kto inny ma za wysoko 30cm. Ja rozumiem skomentować, zaproponować inne rozmieszczenie ale nie trzeba napieer...ć, że "to nie może brzmieć dobrze" no i w sumie "wypier....ać z tego forum bo ch... macie i się znacie". Co tu się ostatnio wyprawia to jest jakaś paranoja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez decybel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiesz, że jak jest dwóch Polaków to są trzy zdania. A jest tak jak napisałeś w drugiej części swojej wypowiedzi. Nic się na to nie poradzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, STELVIO napisał:

Kolega wyżej ma salę kinową. A tylne też prawie pod sufitem. Może surroundy też ma na takiej wysokości. A powinno być wszystko na wysokości uszu (jak nadmieniłeś). I tak można pewnie jeszcze u wielu coś znaleźć (u mnie także). Ten wątek to nie instrukcja montażu. 

Po pierwsze kolega @hifibloke ma salkę ale po tylu latach na forum powinieneś wiedzieć że wysokość instalacji surroundów zależy od tego czy masz atmos i ja z tego co widze wiem ze ich nie ma . Kolega @darek2 niby prosił o fotki to dostał jak twierdzi Renia.... w sumie niby masz racje ale posiadacze tychże systemow nawet sprawy sobie nje zdają że mają źle rozmieszczone głośniki i się nimi chwalą. 

 

1 godzinę temu, STELVIO napisał:

Przecież Adek tak napisał także. Jego zapytaj.
A Ty nie jesteś ze szkoły Dolby? Przecież te schematy są najważniejsze. emoji6.png
Tam są jeszcze odległości i kąty. Nie chcę Cię straszyć. emoji846.png

Tak , te schematy są najważniejsze bo nie na darmo zostały stworzone przez specjalistów w danej dziedzinie i tylko ignoranci tego nie rozumieją.  Wszystko ma przyczynę i wytłumaczenie ale najlepiej i tak zrobić po swojemu a potem pokazywać dumnie zdjęcia...porażka.  

Godzinę temu, STELVIO napisał:

Przecież wiesz, że jak jest dwóch Polaków to są trzy zdania. A jest tak jak napisałeś w drugiej części swojej wypowiedzi. Nic się na to nie poradzi.

Też nie prawda bo nawet przy trzydziestu Polakach sposób montażu będzie taki sam i tylko goście jak ty tego nie rozumieją i tak powstaje odmienna opinia ( błędna) i za każdym razem tak samo kiedy dołączy taki specjalista jak ty . Wytyczne są proste i zrozumiałe ale jak widać nie dla wszystkich . 

Chcesz edukować i informować jeden z drugim czy to na podstawie zdjęć własnego systemu czy to swoimi wpisami - nie mam nic przeciwko , tylko upewnij się że masz racje w tym co napiszesz i co pokażesz bo i raczej wprowadzasz innych w błąd a sam wychodzisz na amatora i ignoranta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Xpedite999

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xpedite999 jak na razie to Ty nic nie rozumiesz, a jesteś już tu jakiś czas. Ten wątek jest od wstawiania każdych zdjęć systemów kina domowego, a nie wytycznych Dolby. Nie wiem także skąd teoria, że przy braku atmosa surroundy wiesza się tak wysoko? Twoje ulubione schematy Dolby pokazują coś innego. Następnie porażką jest to, że masz najwięcej do powiedzenia nie mając systemu. Dalej, ja nikogo nieedukuję i nie wprowadzam nikogo w błąd. I ostatnie. Całe forum jest spokojne, bo mają takiego "znawcę" teoretyka jak Ty. Wszyscy śpią spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, STELVIO napisał:

Ten wątek jest od wstawiania każdych zdjęć systemów kina domowego,

STELVIO Ty też po Socka Wiska ? Pomyliłeś wątki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, WARMSTONE napisał:
STELVIO Ty też po Socka Wiska ? Pomyliłeś wątki.

Z tym tematem faktycznie się pomyliłem. Przepraszam. U mnie jeszcze gorzej. Ja nie pijący.

Ps. Chodziło mi ogólnie. A wątek wielu myli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez STELVIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, STELVIO napisał:

Z tym tematem faktycznie się pomyliłem. Przepraszam.emoji57.png U mnie jeszcze gorzej. Ja nie pijący.

Ps. Chodziło mi ogólnie. A wątek wielu myli.

Po prostu nie masz racji bez znaczenia gdzie i w jakim temacie umieścisz swoje mądrości,  chyba że ktoś założy nowy ....."skopane systemy kina domowego " tam będziesz miał pełną rację.... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Xpedite999 napisał:

Po prostu nie masz racji bez znaczenia gdzie i w jakim temacie umieścisz swoje mądrości,  chyba że ktoś założy nowy ....."skopane systemy kina domowego " tam będziesz miał pełną rację.... 

Vice versa. Ty potrzebujesz wątek o "nie istniejący system kina domowego".  Mądre jajo.?

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez STELVIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, STELVIO napisał:

Vice versa. Ty potrzebujesz wątek o "nie istniejący system kina domowego".  Mądre jajo.?

 

 

 

 

Gdyby nawet to robisz więcej szkody błednymi informacjami i zdjęciami niż ci się zdaje . U mnie fotek nie uświadczysz ale chociaż opinia prawdziwa i zgodna z prawdą...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Kobiety są jak dziki , lecą na żołędzie "  - Arystoteles 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.