Skocz do zawartości
IGNORED

4 kółka


il Dottore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@cir tutaj odpisze bo tam juz mnie zbanował

Ty chyba mnie z kimś pomyliłeś z tym "specjalizowałes sie w nauczaniu moderacji", jakbyś przejrzał moje wpisy zobaczyłbyś ze mało na bocznicy pisałem, banowali mnie za to ze bylem na innych forum i jednemu z moderatorów tutaj cos sie uroiło, parę razy mu to napisałem i tyle
Ostatnio tez ni z gruchy ni pietruchy mnie zbanowano na parę godzić to sie odezwałem.

Tez bywaj zdrów i martw o siebie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zbig napisał:

Za bardzo się nie nawciskali - salony Toyoty słyną z tego, że na pytanie o rabat pada odpowiedź, że nadal jest stolicą Maroka ? 

nieee, oni wiedza kto to do nich przyszedł ?

1 godzinę temu, cir napisał:

niestety czas oczekiwania lekko mnie załamał

Bo szaraków mają gdzieś, na serwisie jakąś da się wytrzymać, sprzedaż.. normalni ludzie 2-3 miesiące.

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, fetek napisał:

nieee, oni wiedza kto to do nich przyszedł ?

Wiedzą czy przyszedł email czy telefon zadzwonił ?

1 godzinę temu, cir napisał:

a ja jestem zadowolony , idę własnie po kolejną już

niestety czas oczekiwania lekko mnie załamał

Niektórzy nie mogą uwolnić się od paradygmatu sztywnego połączenia silnika spalinowego z kołami ?

Niby powinno być odwrotnie, pełno nadwyżek produkcyjnych na placach ponoć stoi, pewnie wybrałeś model składany w Japonii...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, fetek napisał:

Bo szaraków mają gdzieś, na serwisie jakąś da się wytrzymać, sprzedaż.. normalni ludzie 2-3 miesiące.

nie maja aut na Polske

maja to co zalega ale to nie nowośc w tym kraju

15 minut temu, Zbig napisał:

pewnie wybrałeś model składany w Japonii...

odczekam ? auta na wymiane wiec nie problem

ale sa auta gdzie czekanie jest bez sensu np lc500V8 z konfiga

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zbig napisał:

Wiedzą czy przyszedł email czy telefon zadzwonił ?

?

Godzinę temu, Zbig napisał:

Niektórzy nie mogą uwolnić się od paradygmatu sztywnego połączenia silnika spalinowego z kołami ?

Niektórzy wiedzą że hybrydy to zwykła ściema podatkowa, przeciętnemu zjadaczowi chleba do niczego niepotrzebna. Już Ci kilka osób pisało że jesteś za głupi żeby pojąc zasady jakimi rządzi się ten świat. Nawet nie zauważyłeś że moja niechęć nie dotyczy danego rozwiązania, typu napędu tylko konkretnej marki. 

Godzinę temu, cir napisał:

nie maja aut na Polske

wszystko zależy od tego co zamówiłeś, fabryki różnych marek są rozrzucone po całym świecie i na pewne modele czekamy długo bo są np produkowane w Meksyku i żadna inna fabryka tego konkretnego modelu nie składa.

Co nie zmienia faktu że auta najdłużej stoją na placu i da się to przyspieszyć, niestety salony na autach zarabiają niewiele a ich możliwości są bardzo ograniczone więc z nimi nie ma o czym rozmawiać. Oczywiście zakładam że salon w którym zamówiłeś jest normalnie zarządzany a nie że auto 2 miechy stoi na placu aż się ktoś o nie potknie bo takie przypadki są bardzo częste.

Jak jeszcze pracowałem w branży to jako firma nadrzędna potrafiliśmy na placach znaleźć auta, które stały nawet 6 miesięcy. Brakowało demówek, bo pracownicy jeździli nimi do domu.. przez 2 lata! Hitem było auto o wartości 350 tyś, które rok stało i nikt nawet nie próbował go sprzedać, jak już się za temat zabrali to się okazał ulep bo serwis przed wizytą klienta niczego nie sprowadził a auto nawet nie odpalało. W necie piękna historia i ktoś kupił za grosze.

Znam ludzi, którzy mają wypracowane rabaty o których nawet nie wolno rozmawiać a auta mu przywożą pod drzwi.  Oni nie czekają, nie mają aut z placu.

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, cir napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

toyota w czołówce

lata pracy

Jedyne co z tego wykresu wynika, to że półelektryczny substytut auta kopci mniej niż V8, a poza tym to właściwie na jedno wychodzi. Bo choć autka różną część szerokości obrazka przejechały, to zawartość CO znajduje się w zbliżonym miejscu pomiędzy zerem, a tym co było przed pierwszym katalizatorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, fetek napisał:

Niektórzy wiedzą że hybrydy to zwykła ściema podatkowa, przeciętnemu zjadaczowi chleba do niczego niepotrzebna. Już Ci kilka osób pisało że jesteś za głupi żeby pojąc zasady jakimi rządzi się ten świat. Nawet nie zauważyłeś że moja niechęć nie dotyczy danego rozwiązania, typu napędu tylko konkretnej marki. 

Pisały takie same chamy jak Ty albo większe, bo pomimo że się bardzo starasz to Ci wciąż do największych "miszczów wiedzy wszelakiej" tego forum brakuje. A już szczegóły Twoich osobistych animozji to mnie za  mało obchodzą aby się nad nimi zastanawiać.  Niechęć do marki, normalnie jakieś przedszkole...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, fetek napisał:

Oczywiście zakładam że salon w którym zamówiłeś jest normalnie zarządzany a nie że auto 2 miechy stoi na placu aż się ktoś o nie potknie bo takie przypadki są bardzo częste.

Salony już teraz niczym nie zarządzają, wrzucają zamówienie do globalnego systemu i grzecznie czekają aż przyjdzie informacja, że im auto z lawety na parking wstawili, wiedzą tyle samo co nabywca, który sobie może śledzić status jak w jakimś Fedexie czy DHLu.

39 minut temu, szymon1977 napisał:

Jedyne co z tego wykresu wynika, to że półelektryczny substytut auta kopci mniej niż V8

Nic z niego nie wynika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jedyne co z tego wykresu wynika, to że półelektryczny substytut auta kopci mniej niż V8

A gdzie to wyczytałeś ignorancie... Z tego obrazka, znaczy że nawet podstawówki nie skończyłeś.

 

49 minut temu, fetek napisał:

Niektórzy wiedzą że hybrydy to zwykła ściema podatkowa

Kolejny myślący inaczej. Prius to 10-12% mniejsze spalanie w cyklu miejskim. Do tego właśnie został stworzony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, hi_aro napisał:

A gdzie to wyczytałeś ignorancie...

Z wykresu. Po prostu mam nieco większe pojęcie o temacie niż dostrzeżenie, które autko na obrazku dalej zajechało.

29 minut temu, hi_aro napisał:

Prius to 10-12% mniejsze spalanie w cyklu miejskim. Do tego właśnie został stworzony...

Całą rodziną robimy rocznie (szacuję) 5000km rocznie w ruchu miejskim ze średnim zużyciem paliwa 9/100km, co daje oszczędność 1l/100km, czyli 10l/1000km, czyli 50l/5000km, czyli £65/rocznie/dwa auta. Zakup Priusów zwróciłbym się nam po... policz sobie sam bezmyślny kolego otumaniony reklamami.

-----

 

46 minut temu, Zbig napisał:

Nic z niego nie wynika.

Dokładnie, z wykresu NIC nie wynika. Został narysowany tak, by laikowi wydawało się to, co Tobie się wydaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, szymon1977 napisał:

Całą rodziną robimy rocznie (szacuję) 5000km rocznie w ruchu miejskim ze średnim zużyciem paliwa 9/100km, co daje oszczędność 1l/100km, czyli 10l/1000km, czyli 50l/5000km, czyli £65/rocznie/dwa auta. Zakup Priusów zwróciłbym się nam po...

Akurat Prius był pomyślany jako taksówka czyli rocznie 10-20x więcej, no i pali w mieście nie 8 tylko jakieś 4,5 l/100 km, w trasie zresztą podobnie, przy umiejętnej jeździe.  Nie był też specjalnie reklamowany, raczej był platformą do testowania technologii, status auta kultowego wyrobił sobie trochę przypadkiem, może dlatego że jest brzydszy nawet od Astry ?

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Został narysowany tak, by laikowi wydawało się to, co Tobie się wydaje.

Nie wiem co mi się wydaje, natomiast pewne jest że sr*sz w gacie przed najmniejszym zestawem jakichkolwiek twardych danych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zbig napisał:

Akurat Prius był pomyślany jako taksówka

Ale ja nie zamierzam zostać taksówkarzem tylko po to, aby móc na Forum pisać, że spalinowe są do d...

16 minut temu, Zbig napisał:

...status auta kultowego wyrobił sobie trochę przypadkiem, może dlatego że jest brzydszy nawet od Astry ?

W końcu kolega coś z sensem!

16 minut temu, Zbig napisał:

...sr*sz w gacie przed najmniejszym zestawem jakichkolwiek twardych danych.

Zmyliły Cię autka z rysunku, bo dane są dla nowoczesnych trendów druzgocące. Czekam na więcej potwierdzenia mojej racji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Zbig napisał:

wiedzą tyle samo co nabywca, który sobie może śledzić status jak w jakimś Fedexie czy DHLu.

Dokładnie. Jak zamawiałem nówkę z salonu Forda pod koniec 2019, to dostałem mailem info o:

1/ przyjęciu samochodu do produkcji w/g zleconej specyfikacji i orientacyjny termin dostarczenia samochodu ze szwabskiej fabryki w Kolonii do IRL.

2/ o zakończeniu produkcji

3/ o wysłaniu auta do IRL

4/ o odbiorze auta przez dealera

5/ o przygotowaniu auta do sprzedaży i gotowości do wydania.

Swoją drogą  - ta Fiesta jest świetna. Syn po roku użytkowania nie może się nachwalić.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez il Dottore

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Z wykresu. Po prostu mam nieco większe pojęcie o temacie niż dostrzeżenie

 

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Dokładnie, z wykresu NIC nie wynika. Został narysowany tak, by laikowi wydawało się

Ciśnie się tylko jedno słowo ....   Większego bełkotu jeszcze nie wydałeś z siebie. Pseudo intelektualne "wynurzenia" bazujące na przemyśleniach przedszkolaka bawiącego się wyciętymi z papieru "modelami".

W dodatku jawnie kłamie i trolluje. Podaj fakty na poparcie swojej tezy perfidny kłamco i ignorancie. Nic wyssanego z brudnego palucha...

10 godzin temu, szymon1977 napisał:

Jedyne co z tego wykresu wynika, to że półelektryczny substytut auta kopci mniej niż V8

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, hi_aro napisał:

Podaj fakty na poparcie swojej tezy

Jakoś sobie nie przypominam aby Szymon podał kiedykolwiek poprawne źródło danych, więc nie liczyłbym na zbyt wiele i tym razem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja mam Wam podawać? Przecież dane są na Waszym wykresie! Tylko zamiast patrzeć, które autko dalej zajechało, trzeba popatrzeć na te dane i zastanowić się dlaczego dalej zajechało i tak na prawdę ile dalej.

obraz.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, szymon1977 napisał:

Jedyne co z tego wykresu wynika, to że półelektryczny substytut auta kopci mniej niż V8

 

Godzinę temu, szymon1977 napisał:

Przecież dane są na Waszym wykresie! 

Gdzie są te dane...  Narysuj, zakreśl to miejsce...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, hi_aro napisał:

Kolejny myślący inaczej. Prius to 10-12% mniejsze spalanie w cyklu miejskim. Do tego właśnie został stworzony...

względem czego ? konkretnie i czy przyjadę ekonomicznie w ciągu jednego cyklu minimum 100km

12 godzin temu, Zbig napisał:

Pisały takie same chamy jak Ty albo większe, bo pomimo że się bardzo starasz to Ci wciąż do największych "miszczów wiedzy wszelakiej" tego forum brakuje. A już szczegóły Twoich osobistych animozji to mnie za  mało obchodzą aby się nad nimi zastanawiać.  Niechęć do marki, normalnie jakieś przedszkole...

? przerosło.

10 godzin temu, Zbig napisał:

Akurat Prius był pomyślany jako taksówka

do niczego innego się to szkaradztwo nie nadaje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zachwyca, jest wręcz słabo. Kolega jak miał na testy w trasie nie schodził poniżej 8L (2017r) i jeszcze klną bo to nie jechało.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, fetek napisał:

Kolega jak miał na testy w trasie nie schodził poniżej 8L (2017r) i jeszcze klną bo to nie jechało.

Bo to jest auto zaprojektowane pod ogólnoświatowe standardy a nie pod Twojego kolegę.  Co było wiadome wiele lat przed 2017.  

47 minut temu, fetek napisał:

do niczego innego się to szkaradztwo nie nadaje

Eee tam... drobny tuning i jest ok, każdy się trzy razy zastanowi zanim spróbuje wyprzedzać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zbig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zbig napisał:

A nie mówiłem ?

 

Godzinę temu, hi_aro napisał:

Gdzie są te dane...  Narysuj, zakreśl to miejsce...

Argumentować brakiem umiejętności odczytania wykresu, który samemu się przedstawiło? Prawdziwe z Was miszcze!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

 

Argumentować brakiem umiejętności odczytania wykresu, który samemu się przedstawiło? Prawdziwe z Was miszcze!

Tak tak.  Hi-aro rysował samochodziki a ja kolorowałem ?

Może zrób sobie badania, bo cyfrofobia to podobno damska domena ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Na dystansie 3511 km testowy samochód zużył średnio 3,05 l/100 km benzyny oraz 206 kWh energii elektrycznej

....

Czy Prius Plug-in się opłaca? Oczywiście, że nie!

Toyota Prius Hybrid Plug-in kosztuje 153 900 zł. Bardzo dobrze wyposażoną Corollę z bardzo oszczędnym dieslem kupicie za 100 000 zł. Nawet jeżeli jazda hybrydą będzie was kosztować tylko 14 zł/100 km, a dieslem 25 zł/100 km, to różnica w cenie zwróci się po… 539 000 km, czyli nigdy."

-----

13 minut temu, Zbig napisał:

Tak tak.  Hi-aro rysował samochodziki a ja kolorowałem ?

Może zrób sobie badania, bo cyfrofobia to podobno damska domena ?

 

Jak widać nie tylko nie potrafisz odczytać wykresu, który sam przedstawiłeś, ale też treści zdania, które właśnie zacytowałeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, szymon1977 napisał:

 

"Czy Prius Plug-in się opłaca? Oczywiście, że nie

Toyota Prius Hybrid Plug-in kosztuje 153 900 zł. Bardzo dobrze wyposażoną Corollę z bardzo oszczędnym dieslem kupicie za 100 000 zł. Nawet jeżeli jazda hybrydą będzie was kosztować tylko 14 zł/100 km, a dieslem 25 zł/100 km, to różnica w cenie zwróci się po… 539 000 km, czyli nigdy."

-----

Jak widać nie tylko nie potrafisz odczytać wykresu, który sam przedstawiłeś, ale też treści zdania, które właśnie zacytowałeś.

Weź urlop Szymon.  Święta Cię przemęczyły i zaczynasz mieć dodatkowo urojenia.

Jak już z całkiem nieznanych przyczyn wyciągasz tu Priusa plug-in, to powinieneś wiedzieć, że powstał w jednym konkretnym celu - aby można było nim wjechać do strefy zakazanej dla ruchu aut spalinowych, więc porównywanie go z dieslem lub czymkolwiek innym nie ma żadnego sensu...  Ale jak już koniecznie musisz to nie z dieselkiem 1.4 w manualu i ze znacznie gorszym wyposażeniem.  Porównywalny diesel miałby cenę katalogową około 125 tys zł.  Jako wybitny szpec od porównań, powinieneś też wiedzieć, że porównuje się nie różnice w cenie tylko w spadku wartości.  Itd, itp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Zbig napisał:

Jak już z całkiem nieznanych przyczyn wyciągasz tu Priusa plug-in, to powinieneś wiedzieć, że powstał w jednym konkretnym celu - aby można było nim wjechać do strefy zakazanej dla ruchu aut spalinowych, więc porównywanie go z dieslem lub czymkolwiek innym nie ma żadnego sensu...

A w przedstawionym przez Ciebie wykresie Priusa i innych samochodopodobnych pokrak też nie uwzględniono?

23 minuty temu, Zbig napisał:

...porównywanie go z dieslem lub czymkolwiek innym nie ma żadnego sensu... 

Dokładnie, te wszystkie nowoczesne technologie to narzędzia do omijania przepisów, a nie krok w przód motoryzacji. W zasadzie to krok w tył, bo większym nakładem środków mniej oferują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

A w przedstawionym przez Ciebie wykresie Priusa i innych samochodopodobnych pokrak też nie uwzględniono?

Nie przedstawiałem tu żadnego wykresu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Zbig napisał:

...porównuje się nie różnice w cenie tylko w spadku wartości...

Kupując nowego dopłacisz £10000 - sprzedając starego odzyskasz £1000. Jesteś w plecy dodatkowe £9000 - no chyba, że celem korzystania z dobrodziejstw nowoczesnych technologii zmienisz zawód na taksówkarz.

32 minuty temu, Zbig napisał:

Itd, itp...

No właśnie kolego.

2 minuty temu, Zbig napisał:

Nie przedstawiałem tu żadnego wykresu.

Przepraszam za pomyłkę, Cir przedstawiał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Dokładnie, te wszystkie nowoczesne technologie to narzędzia do omijania przepisów, a nie krok w przód motoryzacji. W zasadzie to krok w tył, bo większym nakładem środków mniej oferują.

Pitolenie bez pokrycia.  Na dodatek sam sobie zaprzeczasz bo dopiero co wrzeszczałeś tu że napęd elektryczny żadną nowoczesną technologia nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.