Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Academy \


Audio Academy

Rekomendowane odpowiedzi

foxbat, to, ze za 4Kzł MG wystrugał takie paczki, to nie znaczy, ze ja nie mogę mieć lepszych za 2 ;)

Resztą oferty już nie jestem tak oszołomiony, chociaż nie jest źle(gusta). Jednak nie mój typ.

Z tego co MG pisał jemu zdaje sie bardziej odpowiadają MA na WH...

Sam widzisz jak to jest;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwowzory ?

Hyperion inaczej :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

od pewnego czasu zastanawiam się nad zestawem kina domowego. Nie chce kupywać gotowych zamkniętych zestawów jakich pełno jest w sklepach RTV.

Ponieważ cenię sobie dźwięk (jak większość forumowiczów) pomyślałem o złożeniu takiego zestawu z głośników stosowanych w stereo.

I mój wybór padł na Audio Academy. Słyszałem kilka głośników z oferty tej firmy i muszę powiedzieć iż w relacji cena/jakość są trudnym przeciwnikiem do pobicia na rynku audio.

Ale niestety oferta w tej chwili zamyka się tylko zestawami stereo i to prawie same podłogówki.

 

Myslałem o zestawie 5.1 za ok. 5 tys:

przód - Phoebe lub Tethys

tył - Dione

ale brak jest sub-a i centralnego

 

I tu pytanie do Audio Academy. Czy kiedykolwiek myśleliście o KD? Myślę, że wejście w ten asortyment dałoby dodatkową ofertę firmy. I czy taki zestaw zamknąłby się w cenie do 5 kzł.

 

pozdrawiam jodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestawy do kina oczywiście robimy ale jeszcze nie oficjalnie bo nie mozemy sie zdecydowac na ostateczna wersje. Jedni chcą tani centralny i dwa tyły a drudzy mają kase i płacą bez gadania.

Nie tak dawno zrobiliśmy system na Tethysach, małym centralnym i niedrogich satelitach z subem na 20cm Peerlesie. Jak sie udam do klienta to postaram sie zrobic fotki.

Prawdopodobnie zdecydujemy sie jednak oficjalnie na droższą opcje centralnego, który by kosztował ok.1900zł i tyłów, które mozna by było wykorzystać jako przody, gdzieś za jakieś 2000zł para.

Wszystkie ceny i tak będą do negocjacji.

Subwoofer na 20cm głosniku kosztuje 2500zł, na 25cm ok. 4000zł, 30cm jest jeszcze w opracowaniu.

W razie jakiegos konkretnego zamówienia prosze o kontakt na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc później...
  • Redaktorzy

Przed świętami jeszcze wsystko było po staremu a zaglądam dzisiaj na

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) a tu "nowe szaty". Robi wrażenie, pozytywne oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fr@ntz

---------------------------------

"I am an audiophile"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, bardzo ładna stronka!

Gratulacje! Brakuje mi trochę opisów, szczegółow budowy, użytych elementów, ale to oczywiście decyzja producenta czy informować o wszystkim na stronce czy nie.

I cena Phoebe też sie zmieniła ;)))) (może to nie powód do radości, bo myślałem o kupnie tych paczek, ale cóż...).

Wygląda mi na to, że wysokotonowy w Phoebe i Hyperionach to teraz ten sam głośnik... ale nie mam pewności. Byłaby to całkiem dobra modernizacja.

 

pozdr

Kar001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze gdzies w rodzinie Hyperionki II i przyznac trzeba, ze fajnie to gra pewne rodzaje muzyki... Ah, zeby tak Hyperionki III byly zrobione na Vifce XT lub przynajmniej m18wh, to nie chcialoby mi sie 'dlubac' przy DIY... :) Przetworniki maja jednak teraz dla mnie diametralne znaczenie - to nie magia, to dziala :)

 

Pozdrawiam,

Lete

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę!

Ja cieszę się Phoebe II od października a tu już Pheobe III. Nowa strona bardzo ładna, nowe ceny bardzo nie ładne - trzecie wersje Phoebe i Hyperionów są dwa razy droższe od jedynek. Nie chce mi się wierzyc, że w kolumnach zaszły zmiany uzasadniające podwyzke cen aż o 100 procent, ale cóż ... firma straciła prócz jakości produktów najwaznieszy swój atut jakim były ceny kolumn.

Ja chyba miałem szczęście, że swoje Phoebe II zdobyłem w rozliczeniu za B&W 602s3 i wyniosło mnie to na prawdę za niewiele złotówek.

Marzyłem, że po przeprowadzce wstawie sobie do pokoju Hyperiony, ale już nie kosztują 2900 i bedzie trudno...

Pozdrawiam!

Szcześliwego nowego roku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy później...

A czy ktoś (może AA) może mi udzielić informacji na jakich przetwornikach są zrobione AA Tethys II (domyślam się że XT18 to wersja WH bo 'lata' w 20 litrach - werja WO pomyślana była do pracy w 25 a nawet 30 litrach lub jako niskotonowiec w konstrukcji 3 drożnej - tak sądzę !?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.