Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  64 członków

Gustard Klub
IGNORED

Klub Gustarda


jaxcek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I2S z Mano bezpośrednio do DACa gra bardziej rozdzielczo, dźwięk jest jakby mniej nerwowy muzyka wydaje się grana bez wysiłku. W całościowym odbiorze dźwięk jest bardziej naturalny, można słuchać godzinami bez zmęczenia. Grając z lapka + U18 do DACa tych cech nie było, być może dokładając porządny izolator USB np Intone 7055-C  efekt byłby podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Klecha86 napisał:
Witam jakby ktoś szukał A22 to posiadam na sprzedaż
https://m.olx.pl/776524531/?bs=olx_pro_listing
 

Z ciekawości: na co zmieniasz?

 

 

Szukam X26 pro lub czegoś, co zagra na tym samym poziomie (w podobnej cenie). Niestety x26 pro niedostępny w oficjalnej dystrybucji w Polsce. Nie chcę ryzykować i kupować z Chin.

Trochę poczytałem fora nasze i zagraniczne. Często zestawiany (x26 pro) jest z Pontusem II. Czy faktycznie to będzie podobny poziom? Pewnie granie nieco inne, bo R2R to inna charakterystyka. Niestety nie porównam ich, bo gustrda nie ma. Czy jest coś jeszcze, o czym warto pomyśleć?

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez imbryk82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, imbryk82 napisał:

Niestety x26 pro niedostępny w oficjalnej dystrybucji w Polsce. Nie chcę ryzykować i kupować z Chin.

Po co zaraz z chin?! Audiophonics ma https://www.audiophonics.fr/en/devices-hifi-audio-dac-c-389.html/s-44/brand_2-gustard_audio?orderby=price&orderway=desc

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie pomyślana regulacja głośności (tylko tryb OS), regulacja jest cyfrowa plus tlumik 10dB na wyjściu.

Pomiary, DAC pcm wyszedl typowo (troche martwi 3dB roznica SINAD pomiedzy kanalami), DAC dsd slabo:

https://www.l7audiolab.com/f/gustard-r26/

Edytowane przez EMiL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EMiL napisał:

DAC dsd slabo

Ano wlasnie. To zawsze slabsza strona R2R. Idealem urzadzenia  byloby R2R na PCM i DS na DSD czyli de facto dwa dac w jednym 🙂 

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

R26 wymiata... od kilku dni jest już u mnie w systemie - tu nie ma co pisać tego trzeba posłuchać ale moim zdaniem zrobi się o nim głośno w Rzeczpospolitej 🙂 

Dystrybutorem w PL jest 4hifi - tam kupiłem.

Edytowane przez t_rex_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich I mam pytanko.Czy można z gustard X26 Pro wypuścić sygnał do suba? Jeżeli podepnę xlrami do emotiva xpa dr2 a rca do suba aktywnego, to czy to zagra? I czy ktoś łączył X26 z emo xpa? I ostatnie pytanko, jak X26 sprawuje się jako pre? Dzięki I pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.