Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  64 członków

Gustard Klub
IGNORED

Klub Gustarda


jaxcek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Do użytkowników Gustard R26. Jaka aplikacją przesyłacie Tidal bezpośrednio po lan do odbiornika(roon nie posiadam). Obecnie mam na testach przesyłam m connect lite niestety tu jest dźwięk troszkę (osuszony). Bubble upnp jest o wiele lepiej tylko stabilność ma wiele do życzenia. Proszę o rady. Ogólnie wizualnie i dźwiękowo udany grajek, warto go brać pod uwagę w poszukiwaniu lepszego dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.03.2023 o 21:37, Pioneek napisał:

Do użytkowników Gustard R26. Jaka aplikacją przesyłacie Tidal bezpośrednio po lan do odbiornika(roon nie posiadam). Obecnie mam na testach przesyłam m connect lite niestety tu jest dźwięk troszkę (osuszony). Bubble upnp jest o wiele lepiej tylko stabilność ma wiele do życzenia. Proszę o rady. Ogólnie wizualnie i dźwiękowo udany grajek, warto go brać pod uwagę w poszukiwaniu lepszego dźwięku.

Ludzie tak piszą, że mconnect gra gorzej od buble. Najlepsze rozwiązanie zainstaluj firmware z Tidal Connect. Jak nie wiesz jak to pisze do mnie na pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.03.2023 o 19:21, marteo1981 napisał:

Ciekawe jest to co napisałeś, gdyż inni testujący z innego forum piszą że LAN to najlepsze wejście w tym DAC. Porównywałeś może bezpośrednio np. z wejściem coaxial?jakie masz źródło cyfrowe? Dzięki za odpowiedź 

Właśnie czytam ten obszerny temat. Potwierdzam ,że lan gra bardzo dobrze, co nie zmienia faktu,że aplikacje jednak grają różnie. Miałem go kilka dni na testach. Podobało się muszę poważnie się zastanowić. Jak już piszemy to jak nie  R26 to jaki dac jest watry uwagi w podobnych pieniadzach. Źródło to blusound node n130(3) z zasilaniem liniowym PD Creative podpięte USB(Lan był lepszy.)

Edytowane przez Pioneek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie poradzę w tej kwestii akurat. Obserwuję od czasu pojawienia się na rynku R26 opinie o tym sprzęcie, które są conajmniej dobre, sam jeszcze nie miałem okazji go słuchać, ale w miarę możliwości podpytałem o niego. Opinie są pochlebne za każdym razem. Proszę podziel się tutaj swoimi spostrzeżeniami, będę wdzięczny. Z R2R słuchałem Rockna Audio Wavelight w dobrym towarzystwie-ten DAC to już sprzęt moim zdaniem docelowy,ale tu niestety znacznie wyższy budżet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.04.2023 o 21:59, marteo1981 napisał:

Niestety nie poradzę w tej kwestii akurat. Obserwuję od czasu pojawienia się na rynku R26 opinie o tym sprzęcie, które są conajmniej dobre, sam jeszcze nie miałem okazji go słuchać, ale w miarę możliwości podpytałem o niego. Opinie są pochlebne za każdym razem. Proszę podziel się tutaj swoimi spostrzeżeniami, będę wdzięczny. Z R2R słuchałem Rockna Audio Wavelight w dobrym towarzystwie-ten DAC to już sprzęt moim zdaniem docelowy,ale tu niestety znacznie wyższy budżet. 

Akurat możemy się śmiało wypowiedzieć na temat obu urządzeń, Zarówno Gustarda jak i Rockny 😉 Może po prostu posłuchasz go w swoim systemie. Chętnie udostępnimy na odsłuch. Sprzęt jest rewelacyjny, chociaż jak wiadomo gra system. Co prawda to inne granie niż Rockna, niemniej jednak zdecydowanie wart zainteresowania. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 

 

Kto słucha, nie błądzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mogę sprawdzić jak działa Mconnect, ale jeśli chodzi o BubbleUPnP to czasem zanim pojawi się dźwięk to Gustek potrzebuje czasu żeby pomyśleć o potem już gra. Muszę zrobić aktualizacje software, bo ponoć jest poprawa, ale jakoś nie mogę się zabrać do tego. 

Lumina T2 nie słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
31 minut temu, Artistplant napisał:

zakładam, że to może być ostateczny dac, jeszcze nie kupiłem

😄 dobre

 

Terminator to dla mnie najwieksze rozczarowanie z super hypowanych DAC. Ale moze tobie sie spodoba.

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.