Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  64 członków

Gustard Klub
IGNORED

Klub Gustarda


jaxcek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Piopio i @rafa - kupujcie sobie ze źródeł które uważacie za najlepsze, od dystrybutorów z PL albo z audiophonics po ustawieniu lokalizacji i bądźcie szczęśliwi i zadowoleni, a nie róbcie kupa-burze bo żal mi ludzi którzy nie mają nic innego do roboty niż siedzenie cały dzień na forum (widać to po ilości waszych postów i wzajemnych lajkach), żeby "moje było na wierzchu".

Strasznie się potem czyta takie dyskusje, dlatego EOT z mojej strony- ja będę robił zakupy gdzie indziej.

Edytowane przez Przemek_65101
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Przemek_65101 napisał:

@Piopio i @rafa - kupujcie sobie ze źródeł które uważacie za najlepsze, od dystrybutorów z PL albo z audiophonics po ustawieniu lokalizacji i bądźcie szczęśliwi i zadowoleni, a nie róbcie kupa-burze bo żal mi ludzi którzy nie mają nic innego do roboty niż siedzenie cały dzień na forum (widać to po ilości waszych postów), żeby "moje było na wierzchu".

Strasznie się potem czyta takie dyskusje, dlatego EOT z mojej strony- ja będę robił zakupy gdzie indziej.

Ale to Ty rozpowszechniasz fałszywe informacje ...

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
2 hours ago, maniakrobson said:

A to u nas za tyle nie można wyrwać nowego? .... pytam poważnie, bo nie wydaje mi sie ze że to jest jakaś rewelacja żeby sie zaraz rzucać na tą "okazję" skoro na miejscu można tu poszukać i ponegocjować cene

 

Ja nie namawiam- pokazuje tylko mozliwości 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Faktycznie w menu nie widac takiej opcji. Jezeli w koncowce jest xlr to dobrze byloby sprawdzic to polaczenie (6V) vs (3V) rca, jezeli nie, to mozna sprobowac przez symetryzator xlr-rca (a22-koncowka).

Godzinę temu, Klecha86 napisał:

Witam nabyłem A22 mam pytanie do posiadaczy podłączony do końcówki cicho gra muszę mocno go kręcić jest jakaś opcja żeby to zmienić w ustawieniach ? 

Uzywasz go jako pre z cyfrowa regulacja? U mnie x20 slabo w tej roli sie sprawuje.

Kupię Exposure xxviii (28) poweramp dual mono 🇬🇧 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
7 godzin temu, rafa napisał:

Ja juz zalozylem watek na Audiophile Style 😀

... i nie tylko;)

Ten DAC ma wbudowane upnp/roon/airplay, w sumie to już streamer. Cena będzie trochę wyższa od oszczednego (delikatnie piszac) barwowo x26pro, ciekawa opcja.

Dla DSD jest niezależny dyskretny DAC, drabinka jest dla PCM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, EMiL napisał:

... i nie tylko;)

Ten DAC ma wbudowane upnp/roon/airplay, w sumie to już streamer. Cena będzie trochę wyższa od oszczednego (delikatnie piszac) barwowo x26pro, ciekawa opcja.

Dla DSD jest niezależny dyskretny DAC, drabinka jest dla PCM.

Oto jak Chińczycy wykańczają zachodni przemysł audio 😉 Dobrze, że jeszcze kolumn nie zaczęli robić na masową skalę 😉

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Piopio napisał:

Oto jak Chińczycy wykańczają zachodni przemysł audio 😉 Dobrze, że jeszcze kolumn nie zaczęli robić na masową skalę 😉

Póki co gustard ma taką politykę, buduje markę i dystrybucję.

Lumin, auralic czy matrix mają już ceny równe zachodnim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, EMiL napisał:

Lumin, auralic czy matrix mają już ceny równe zachodnim.

Jest jeszcze SMSL i Topping. SMSL już odjechał 😉
https://mp3store.pl/wzmacniacze-dac/dac-przetworniki/smsl/2021301119489001802//smsl-vmv-d3-dac-r2r-zbalansowany

Edytowane przez Piopio

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Piopio napisał:

Oto jak Chińczycy wykańczają zachodni przemysł audio 😉 Dobrze, że jeszcze kolumn nie zaczęli robić na masową skalę 😉

Karp się cieszy z wigilii 👍

Robią już reaktory, procesory, broń chemiczną, kolumny też robią, póki co jeszcze trochę ujowizną zalatują ale niedługo, to też skopiują 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.