Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego nie moge se kupić plajstejszyn 5?


fox733
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiorę mam 

To samo z najnowszym ifonem

O co kaman? 

Caleb66 wszystko wykupił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Sony wypuściło tylko 5 mln sztuk ps5 i ci co się wcześniej na jej zakup zapisali to mają a pozostali za rok dopiero . To oficjalne stanowisko Sony.

A z ajfona zrezygnowałem na rzecz szajsunga na razie gdyż poza tym że płynnie działał nie posiadał żadnych innych zalet .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fox733 napisał:

Kasiorę mam 

To samo z najnowszym ifonem

O co kaman? 

Caleb66 wszystko wykupił?

Dobrobyt w kraju gierka za cztery kafle  idzie jak woda 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tydzień temu w mojej okolicy była za 4500 nie wiedziałem że to taki rarytas , dałbyś 9000 ? ,

byłeś szybszy , może bym upolował jelenia ?? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jarekb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Złodzieje kradną PS5 z pojazdów jadących po drodze

Metoda zyskuje popularność przed świętami

Gangi uciekają się do tego sposobu ze względu na brak ochrony

Zorganizowane gangi z Wielkiej Brytanii kradną konsole PlayStation 5, telewizory, kosmetyki i inne przedmioty z ciężarówek dostawczych będących w ruchu.

Jak raportuje The Times, złodzieje wykorzystują metodę zwaną „rollover”. Gang otacza ciężarówkę jadącą z prędkością ok. 50 mil na godzinę co najmniej trzema samochodami, a jeden z członków, zabezpieczony linami, wychodzi na zewnątrz auta przez szyberdach lub specjalnie zaprojektowany otwór. Następnie za pomocą narzędzi do cięcia lub łomu otwiera naczepę ciężarówki, wchodzi do środka i podaje wspólnikom przewożone przez pojazd pudełka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fox733 napisał:

 

Złodzieje kradną PS5 z pojazdów jadących po drodze

Metoda zyskuje popularność przed świętami

Gangi uciekają się do tego sposobu ze względu na brak ochrony

Zorganizowane gangi z Wielkiej Brytanii kradną konsole PlayStation 5, telewizory, kosmetyki i inne przedmioty z ciężarówek dostawczych będących w ruchu.

Jak raportuje The Times, złodzieje wykorzystują metodę zwaną „rollover”. Gang otacza ciężarówkę jadącą z prędkością ok. 50 mil na godzinę co najmniej trzema samochodami, a jeden z członków, zabezpieczony linami, wychodzi na zewnątrz auta przez szyberdach lub specjalnie zaprojektowany otwór. Następnie za pomocą narzędzi do cięcia lub łomu otwiera naczepę ciężarówki, wchodzi do środka i podaje wspólnikom przewożone przez pojazd pudełka.

Ale kradzione to chyba można ''zablokować'' jak tylko wejdzie do sieci 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W IRL spokojnie PS5 można kupić. Widocznie do krajów 3 Świata dostawy będą później.

Jednak doradzam wstrzymać się z zakupem - są problemy z głośnym wentylatorem. Francuzi rozebrali PS5, które było głośne i wentylator jest inny w stosunku do zdjęcia bebechów opublikowanego przez Sony.

Póki nie rozwiążą problemu głośnego wentylatora lepiej poczekać z zakupem nowej konsoli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fox733 napisał:

O co kaman?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W IRL spokojnie PS5 można kupić. Widocznie do krajów 3 Świata dostawy będą później.
Jednak doradzam wstrzymać się z zakupem - są problemy z głośnym wentylatorem. Francuzi rozebrali PS5, które było głośne i wentylator jest inny w stosunku do zdjęcia bebechów opublikowanego przez Sony.
Póki nie rozwiążą problemu głośnego wentylatora lepiej poczekać z zakupem nowej konsoli.
Nie można ps5 kupić nigdzie na swiecie poza polskim allegro ,pierwsza partia została całkowicie wyprzedana a druga nie wiadomo kiedy pojawi się w sklepach ,to nie żadna dyskryminacja Polski i Węgier, partia na Europę została sprzedana przed premierą na zapisy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno plejaka nowego kupię, bo ta wersja z napędem optycznym ma BluRay 4K i na tym mi głównie zależy, a nie na graniu. Plejaki zawsze były fantastycznymi odtwarzaczami a konsolę masz w gratisie. ?

Tylko trzeba poczekać aż przejdzie choroby wieku dziecięcego z tymi wentylatorami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno plejaka nowego kupię, bo ta wersja z napędem optycznym ma BluRay 4K i na tym mi głównie zależy, a nie na graniu. Plejaki zawsze były fantastycznymi odtwarzaczami a konsolę masz w gratisie.
Tylko trzeba poczekać aż przejdzie choroby wieku dziecięcego z tymi wentylatorami.
Mam ps2 ,ps3 i ps4 pro, i piątkę też pewnie kupię jak będzie dostępna, PS 3 ma najlepszy dźwięk i służy do słuchania Spotify, ps4 pro do słuchania muzyki się nie nadaje ,dźwięk tragiczny w porównaniu do ps3 ale do filmów blu rey jest OK i do gier oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb66 napisał:
17 minut temu, il Dottore napisał:
Ja na pewno plejaka nowego kupię, bo ta wersja z napędem optycznym ma BluRay 4K i na tym mi głównie zależy, a nie na graniu. Plejaki zawsze były fantastycznymi odtwarzaczami a konsolę masz w gratisie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Tylko trzeba poczekać aż przejdzie choroby wieku dziecięcego z tymi wentylatorami.

Mam ps2 ,ps3 i ps4 pro, i piątkę też pewnie kupię jak będzie dostępna, PS 3 ma najlepszy dźwięk i służy do słuchania Spotify, ps4 pro do słuchania muzyki się nie nadaje ,dźwięk tragiczny w porównaniu do ps3 ale do filmów blu rey jest OK i do gier oczywiście.

Ja mam PS3 i już pora na zmianę pokoleniową. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja mam PS3 i już pora na zmianę pokoleniową.
Nie wszystkie ps3 były audiofilskie ,chyba tylko pierwsze wypusty i one też były kompatybilne z ps2 ,ja mam pierwszy wypust ten najlepszy ,potem te konsole były dużo gorsze ,napęd w ps3 pierwsza klasa tyle lat i działa bez problemów, ps4 pro to już maszynka do gier ,dużo lepsza graficznie od ps3 ale dźwięk nie do przyjęcia, pierwsze wypusty może i mają choroby dziecięce ale zwykle są najlepsze .


Dzwiek nie do przyjęcia mam na myśli dźwięk z płyt CD i Spotify, a dźwięk z gier czy filmów jest OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, caleb66 napisał:
6 godzin temu, il Dottore napisał:
W IRL spokojnie PS5 można kupić. Widocznie do krajów 3 Świata dostawy będą później.
Jednak doradzam wstrzymać się z zakupem - są problemy z głośnym wentylatorem. Francuzi rozebrali PS5, które było głośne i wentylator jest inny w stosunku do zdjęcia bebechów opublikowanego przez Sony.
Póki nie rozwiążą problemu głośnego wentylatora lepiej poczekać z zakupem nowej konsoli.

Nie można ps5 kupić nigdzie na swiecie poza polskim allegro ,pierwsza partia została całkowicie wyprzedana a druga nie wiadomo kiedy pojawi się w sklepach ,to nie żadna dyskryminacja Polski i Węgier, partia na Europę została sprzedana przed premierą na zapisy .

Pan Narciarz wykupił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, caleb66 napisał:

Nie wszystkie ps3 były audiofilskie

Potwierdzam - napęd do teraz ZERO problemów. Sony to Sony. Dźwięk z BluRay absolutnie OK. W stereo nigdy tym nie grałem więc nie wiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, caleb66 napisał:

druga nie wiadomo kiedy pojawi się w sklepach ,to nie żadna dyskryminacja Polski i Węgier

Jak pokazuje ten przykład, każdy PICfanboj to kłamca i mitoman, w Ire będą dostępne w połowie stycznia...Cena 500E. Już teraz można kupić z przedsprzedaży za 600E, jest pełno ofert na FB. Oczywiście jest też sporo oszustów. To pokazuje jakim zaściankiem stała się Polska, 5000PLN to frycowe za głupotę PISsynów ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak pokazuje ten przykład, każdy PICfanboj to kłamca i mitoman, w Ire będą dostępne w połowie stycznia...Cena 500E. Już teraz można kupić z przedsprzedaży za 600E, jest pełno ofert na FB. Oczywiście jest też sporo oszustów. To pokazuje jakim zaściankiem stała się Polska, 5000PLN to frycowe za głupotę PISsynów  
Ale ty masz wyprany leb lewackim syfem ,za 5000 to oferty dla tych co chcą koniecznie kupić na prezent pod choinkę bo wiadomo że w sklepie nie kupi ,żebym nie zjezdzil Europy wzdłuż i wszerz to może bym i uwierzył w twój bełkot, Polska w niczym nie jest gorsza od innych krajów problem to szczucie Polaków przez kretynow o lewackich poglądach, bo władza która sobie Polacy wybrali się nie podoba ,poza tym u nas jest więcej wolności i jest zdecydowanie spokojniej .

Nikt nie chodzi z karabinem i nie strzela do ludzi a wy chcecie żeby tak było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PISsynu z inteligencją pantofelka, ciągle się pogrążasz. Tzn nie wiadomo kiedy będą czy wiadomo kiedy będą. Wiem że zjeździłeś Europę w jeden dzień na Google Maps i dlatego masz tak obszerną wiedzę. A powiedz jakiego języka w tej Europie używałeś... PolishMig :)) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
PISsynu z inteligencją pantofelka, ciągle się pogrążasz. Tzn nie wiadomo kiedy będą czy wiadomo kiedy będą. Wiem że zjeździłeś Europę w jeden dzień na Google Maps i dlatego masz tak obszerną wiedzę. A powiedz jakiego języka w tej Europie używałeś... PolishMig :)) 
Leć zmywać gary bo ciapaty wy***rdoli cię z roboty i zarobisz ,będziesz stolowal sie z golebiami na ulicy suchym chlebem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, caleb66 napisał:

bo ciapaty wy***rdoli

Od wypierdalania to ja jestem, w zeszłym tygodniu poleciał podobny pantofelek jak Ty, bo nie wiedział co to faza co neutral.

Kochał PIC, wierzył w płaską ziemię, nigdy się nie zaszczepi...   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, caleb66 napisał:
36 minut temu, hi_aro napisał:
PISsynu z inteligencją pantofelka, ciągle się pogrążasz. Tzn nie wiadomo kiedy będą czy wiadomo kiedy będą. Wiem że zjeździłeś Europę w jeden dzień na Google Maps i dlatego masz tak obszerną wiedzę. A powiedz jakiego języka w tej Europie używałeś... PolishMig :)) 

Leć zmywać gary bo ciapaty wy***rdoli cię z roboty i zarobisz ,będziesz stolowal sie z golebiami na ulicy suchym chlebem .

Nie pogadasz , oni za granicą wszyscy kręcą biznes , tylko w Polsce kręcili skręty z petów 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Od wypierdalania to ja jestem, w zeszłym tygodniu poleciał podobny pantofelek jak Ty, bo nie wiedział co to faza co neutral.
Kochał PIC, wierzył w płaską ziemię, nigdy się nie zaszczepi...   
Daj namiary ja go zatrudnię za lepszą kasę, nie będzie żebrał za psi grosz u lewaka . Ja takich fachowców poszukuje ,ty zatrudnisz lewakow z tytułem profesora i pięcioma fakultetami których tu wysyp mam a do roboty dwie lewe ręce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
U mnie wykwalifikowany zaczyna za 24E/h... A u Ciebie na bułkę z masłem starczy? 
Ja płacę więcej tyle że za dzień a za gorzałe na robocie wywalam na zbity pysk .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, hi_aro napisał:

PISsynu z inteligencją pantofelka, ciągle się pogrążasz. Tzn nie wiadomo kiedy będą czy wiadomo kiedy będą. Wiem że zjeździłeś Europę w jeden dzień na Google Maps i dlatego masz tak obszerną wiedzę. A powiedz jakiego języka w tej Europie używałeś... PolishMig :)) 

judiszmig ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.