Skocz do zawartości
IGNORED

cd. TomBase Tomasz S. - jakość usług PODSTAWKI STANDY - beznadzieja wykonawcza


bodo0010
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kaliman2 napisał:

Ja to bym takie coś kupił i z głowy. Pytałem w kilku miejscach, ale nikt nie podjął się - jeszcze za taka cenę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gdyby mi kolega nie zrobił ostatnio to też bym to rozważył bo wyglądają zacnie ,także na twoim miejscu bym to brał ,potarguj coś z wysyłką i bierz bo nikt w PL ci za te pieniądze takiego nie zrobi ,mnie same częsći materiały kosztowały 2tys

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślałem jak ty że to głupiego robota i każdy może to zrobić , ale jak sam wątek mówi tak nie jest ;)) Widziałem jak był mój stolik robiony i żeby to zrobić dobrze dobrze to łatwo nie jest ,samo wypełnienie piaskiem i wypieczenie go w piekarniku to 2dni roboty , szlifowanie spawów ,malowanie proszkowe tutaj czekanie terminy , toczenie podstawek kulowych , docinanie blatów frezowanie u stolarza na cnc, itp itd,,  2-miechy zeszło i wziałbym takiego gotowca bez gadania tylko ta wysyłka i ewentualne koszty DHL trochę odstrasza bo to gabaryt jest a DHL nigdy nie śpi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, freju napisał:

piaskiem i wypieczenie go w piekarniku to 2dni roboty

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To taki nie wystarczy, też go trzeba wypiekać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Piasek to mi nie potrzebny, mam w nerce:),ale chciałem dać u naszych do zrobienia i nic z tego nie wyszło. Albo za trudne albo się nie opłaca wszystkim w podobnej cenie robić. Trudno się mówi. 
Przecież można u nas zrobić. Wykon świetny. Spawy niewidoczne i kontakt bezproblemowy. Cena nadal wg mnie atrakcyjna.
Polecam. cb4e975dfa29280e55d0a0d097fc390e.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, kaliman2 napisał:

Ja to bym takie coś kupił i z głowy. Pytałem w kilku miejscach, ale nikt nie podjął się - jeszcze za taka cenę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Niestety, ten stolik jeśli jest wykonany z takiej płyty jak na fotkach - będzie się wyginał. Projekt jest fajny, jeśli bym to kupił, to blaty zamieniłbym na sklejkę tej grubości i zaokleinował na np. heban, badi, palisander i zrobił czarne obrzeża.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, foto napisał:

Niestety, ten stolik jeśli jest wykonany z takiej płyty jak na fotkach - będzie się wyginał. Projekt jest fajny, jeśli bym to kupił, to blaty zamieniłbym na sklejkę tej grubości i zaokleinował na np. heban, badi, palisander i zrobił czarne obrzeża.

Podparte w 6 miejscach, myślę że nic im by nie było. Chyba że ktoś by tam wkotłowal po 100kg na każdą półkę. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rafal735r napisał:

Podparte w 6 miejscach, myślę że nic im by nie było. Chyba że ktoś by tam wkotłowal po 100kg na każdą półkę. 

Problem nie jest w podparciu w 6 miejscach, ale jakości płyty (jest gorsza od zwykłej płyty wiórowej). Stolik jako stolik mi się podoba. No, ale z mojej strony to OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy później...
W dniu 18.12.2020 o 08:45, bodo0010 napisał:

oddałem to coś na złom.

 

 

Mnie się udało te badziewne standy sprzedać. Nie polecam ich nikomu. Jakość i precyzja wykonania na beznadziejnie niskim poziomie. Produkty kompletnie nie warte swej ceny ani jakiejkolwiek uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, miętowy napisał:

Mam standy od miesiąca od bohatera wątku.

 

Poza nieterminowością realizacji, w zasadzie spełniają swe zadanie i wyglądają bardzo akceptowalnie w tej cenie. Trochę za szybko zapakowane zanim dobrze wyschła farba.

Nie narzekam.

Wątek sie ciągnie kilka lat a oni dalej nie wiedzą że trzeba poczekać az farba wyschnie 😉 już samo to że nie malują tego proszkowo dyskwalifikuje dla mnie taki produkt ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, freju napisał:

Wątek sie ciągnie kilka lat a oni dalej nie wiedzą że trzeba poczekać az farba wyschnie 😉 już samo to że nie malują tego proszkowo dyskwalifikuje dla mnie taki produkt ;))

Nie przesadzaj. Nie wszystko musi isc w proszek. Zamierzasz sprawdzac strukture mlotkiem i przecinakiem?

Jesli gosc wie co robi i wie jak pomalowac to i polozy ladny mat na taka konstrukcje.

Ida na ilosc a nie jakosc i tyle .... mnostwo czasu zajmuje szlifowanie i dopieszczanie "mebelka" tylko zapewne wlasciciel tego nie robi sam. Ma łebkow od tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech i będzie mat choć od czasu jak porobiłem sobie stolik  malowany proszkiem wiem jakie to dobre i trwałe jest - i niech to robią i łebki ale to jego produkt i ma sie pod tym podpisać ,albo jak sie nie umi to sie nie robi ,tyle tutaj pocisków już poszło i dalej ściana , po prostu juz wiadomo że to  partacz i moim zdaniem tylko hajs liczy i ma dalej wywałkę na opinie ,dziwię sie że jeszcze ktoś ma odwagę tam cokolwiek zamawiać 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 8 miesięcy później...

Dokładnie oszust, nic nie brać od gościa, termin realizacji dwa razy dłuższy niż podaje, a standy to się tylko na śmietnik nadają, różnią się nawet wymiarami XD twierdzi, że 0,5cm mieści się w tolerancji Hahahaha, ciekawe czy odda kasę, jak myślicie?

Oszust i partacz to Tomasz Skowronek Tomaxo oś. Kombatantów Kraków. 

Edytowane przez bartek1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, bartek1987 napisał:

Dokładnie oszust, nic nie brać od gościa, termin realizacji dwa razy dłuższy niż podaje, a standy to się tylko na śmietnik nadają, różnią się nawet wymiarami XD twierdzi, że 0,5cm mieści się w tolerancji Hahahaha, ciekawe czy odda kasę, jak myślicie?

Oszust i partacz to Tomasz Skowronek Tomaxo oś. Kombatantów Kraków. 

Było Tombase teraz jest Tomaxo, to ten sam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, rafal735r napisał:

Było Tombase, Tomafos, a teraz Tomaxo. A może i coś jeszcze. 

Czyli ten „fachowiec” nawet nazwy nie potrafi sobie porządnie zmienić żeby się nie kojarzyła z poprzednimi.🤣

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma podobnie spieprzony stolik jak mój ( przeważnie dotyczy bardzo długich bo majster klepka stosuje taki sam profil niezależnie od rozmiarów ) to jednym ze sposobów żeby stolik się nie kiwał, a rama nie miała strzałki ugięcia, jest skręcenie na sztywno blatu z ramą. Te blaty na pewno robi mu ktoś inny bo przynajmniej mój jest bardzo porządny, prosty i sztywny. Przykręciłem go kilkunastoma wkrętami do ramy ( trzeba nawiercić otwory w profilu) i jest OK, tzn. wszystko razem jest proste i stabilne. Wada taka, że traci się tę pseudo izolację na kolcach. Jednak biorąc pod uwagę ich jakość i "precyzję"😱  mocowania w ramie to żadna strata i tak g...o dawały.

Edytowane przez audiofan01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy później...

Czy nasz mistrz w końcu doszedł do perfekcji? 100% pozytywnych komentarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

     

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat oraz na ukrycie połowy reklam wyświetlanych na forum.