Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  343 członków

Sonus Faber Klub
IGNORED

Sonus Faber CLUB


mike27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, quinto napisał:

Gratuluję. Też je mam. Wybrałem z wielu kolumn w podobnej cenie. W dwóch sklepach bardzo mi się podobały. Gdy wziąłem do domu (kupiłem) - tragizm i załamka. Męczące granie, wręcz jazgotliwe, nieprzyjemne sybilanty, przysłowiowa "krew z uszu". No depresja. Oddać nie ma jak bo wziąłem w sklepie stacjonarnym.

Ale cierpliwie choć z duszą na ramieniu wygrzewałem, dałem lampowy preamp i zrobiło się ok. Nawet bardziej niż ok. Wolę ich teraz słuchać niż używanych w innym miejscu Rhea2.

Niestety po paru dniach niezbyt pochlebnie o nich napisałem. https://www.audiostereo.pl/topic/15451-sonus-faber-club/?do=findComment&comment=6060877 Harbethy, Spendory o wiele bardziej mi siadły. Sonetto jakby najwyższą górę miały podbitą. W ogóle jakiś taki atakowany przez nie się czułem. :P Może za duże do mojego pomieszczenia? Ale to tak by się objawiało? Nie wiem...

 

Node 2i lps, Adi-2 lps, UR Unico Gold Lion, Harbeth 7ES-3

z Bogiem, dzielny audiofilu 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, J4Z napisał:

Niestety po paru dniach niezbyt pochlebnie o nich napisałem. https://www.audiostereo.pl/topic/15451-sonus-faber-club/?do=findComment&comment=6060877 Harbethy, Spendory o wiele bardziej mi siadły. Sonetto jakby najwyższą górę miały podbitą. W ogóle jakiś taki atakowany przez nie się czułem. 😛 Może za duże do mojego pomieszczenia? Ale to tak by się objawiało? Nie wiem...

 

Ja się z Twoimi odczuciami zgadzam. Prawie identyczne odczucia przez kilka tygodni po kupieniu. Może tajemnica tkwi w tym, że w sklepach odsłuchiwałem egzemplarze wygrzane, podpięte pod wzmacniacze lampowe lub hybrydowe (Vincent) a w domu podpiąłem do tranzystorowej integry?  Ale teraz już je lubię. Bardziej nawet niż moje Hyperiony czy Rhea. Te głośniki jednak nie do wszystkiego można podpiąć. No i nie każdemu będą pasować jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 3.03.2024 o 18:39, RadeX napisał:

Witam Szanownych użytkowników kolumn Sonus Faber 🙂

Czy jest ktoś kto mial u siebie SF Amati Futura i przesiadał się wyżej na Cremonese lub Lilium i jest w stanie opisać wrażenia dotyczące różnic, zmian w prezentacji dzwięku dla tych kolumn?

Ludzie których w Polsce stać na Lilium rzadko piszą na jakichkolwiek forach 🙂

Polecam poszukać na zagranicznych forach w stosownych wątkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Pan Livio Cucuzza - Chief Design Officer w Sonus faber gościł w salonie Q21. To dla nas zaszczyt oraz możliwość porozmawiania o aktualnej ofercie marki Sonus faber oraz nowych projektach, tendencjach i planach. Pan Livio Cucuzza jest jedną z ważniejszych postaci w marce Sonus faber. Dziękujemy za odwiedziny, dobrze było porozmawiać i dowiedzieć się nowych rzeczy

W najbliższych tygodniach opublikujemy wywiad z Panem Livio Cucuzza na naszym kanale YouTube. Wszystkich zainteresowanych oraz miłośników włoskiej manufaktury już dzisiaj serdecznie zapraszamy zarówno do naszego salonu na odsłuchy, jak i do subskrypcji naszego kanału!

LINK

sonus_faber_01.jpg

sonus_faber_02.jpg

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.