Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  344 członków

Sonus Faber Klub
IGNORED

Sonus Faber CLUB


mike27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie a sluchal ktos SF Wraz ze wzmakiem Mcintosh-a ?

 

które modele wzmacniaczy czy końcówek mocy ? z jakim transportem CD i z jakimi modelami Sonus Faber?

Pytanie jest tak szerokie jak równik, a odpowiedz jak porównywanie ognia z wodą.

Edytowane przez Darth Vader
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wezmy dwa modele ktore sa do wziecia na allegro:

 

Ma6300 oraz ma6900

Jak by zagraly z minima vintage ktore posiadam ?

Dlaczego uwazasz ,ze amerykanski wzmacniacz dobrze zagra z Twoimi cudnymi brmieniowo monitorami ? Europejskie nie ustepuja a i azjaci nie ulomki w tej dziedzinie .serwus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Za to McIntosh MA7000 kupi raz i zapomni o temacie wzmocnienia w systemie, będzie mógł się skupić na innych drobiazgach, bo ten model wystarczy na wiele lat, na nim można skończyć poszukiwania.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

Jaka jest różnica w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 12:54

Za to McIntosh MA7000 kupi raz i zapomni o temacie wzmocnienia w systemie, będzie mógł się skupić na innych drobiazgach, bo ten model wystarczy na wiele lat, na nim można skończyć poszukiwania.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

 

święta prawda....ja właśnie tak zrobiłem kilka lat temu :)

Edytowane przez mztv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

integry są słabe ..pod jakim względem ?....czego brakuje MA7000?

Szczegółowości i w zestawieniach których słuchałem dynamiki.

Miałem go u siebie i z Akustykami na węglaskach nie chciało grać ..Amplifon Wt40 grał lepiej..

Wybrałem Ayona Tritona :))) ale to inna historia...;)

Edytowane przez Diogenes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegółowości i w zestawieniach których słuchałem dynamiki.

Miałem go u siebie i z Akustykami na węglaskach nie chciało grać ..Amplifon Wt40 grał lepiej..

Wybrałem Ayona Tritona :))) ale to inna historia...;)

 

..jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu MA7000 będę miał u siebie

zobaczę jak zagra z Harbethami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

A jaki konkretnie tranzystor w klasie AB polecasz?

Niestety ja jestem tylko od lamp;))

Najlepsza integra tranzystorowa jaką miałem u siebie to Mark Levison 383 , ale to było dawno ..teraz tylko lampy;))

 

 

 

 

..jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu MA7000 będę miał u siebie

zobaczę jak zagra z Harbethami....

Jak napiszesz ,że dobrze to chyba pójdę do laryngologa;))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

A wezmy dwa modele ktore sa do wziecia na allegro:

 

Ma6300 oraz ma6900

Jak by zagraly z minima vintage ktore posiadam ?

Spróbuj jakiejś dobrej lampy ...nie pożałujesz .

 

Raczej - Ty odradzasz.

Odradzam ponieważ uważam ,że za takie pieniądze można znacznie lepiej z Sonusami..mam napisać kupuj , kupuj Maca...???

Zestawienia w ciemno to w większości porażka , ktoś słuchał tej Minimy z Mackiem??.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakiejś dobrej lampy ...nie pożałujesz .

 

Abstrahując od McInoscha, czy mam rozumieć, że żadna tranzystorowa Integra nie zagra? Tylko lampy ? Jeśli takie masz zdanie (nie wiem), to musisz mieć bardzo spaczony gust (nie mówię o słuchu). I to oznaczałoby, że jesteś nieobiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spróbuj jakiejś dobrej lampy ...nie pożałujesz .

 

 

Odradzam ponieważ uważam ,że za takie pieniądze można znacznie lepiej z Sonusami..mam napisać kupuj , kupuj Maca...???

Zestawienia w ciemno to w większości porażka , ktoś słuchał tej Minimy z Mackiem??.

Zaloze sie ,ze nikt.Tak sobie spekuluja- to moja opinia.Kumpel ma 6900 - dla mnie to zagadka - jaki sens dac tyle kasy za cos co niczym sie nie wyroznia.Ponadto ten nastepca jest b.podobnie zbudowany - ok dorzucili kilka watow,ale czy to w czymkolwiek pomoze ? Watpie.serwus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Diogenes

(Konto usunięte)

 

 

Abstrahując od McInoscha, czy mam rozumieć, że żadna tranzystorowa Integra nie zagra? Tylko lampy ? Jeśli takie masz zdanie (nie wiem), to musisz mieć bardzo spaczony gust (nie mówię o słuchu). I to oznaczałoby, że jesteś nieobiektywny.

Wcale tak nie twierdzę .

Nie twierdzę też , że masz spaczony gust ( lub słuch;) słuchając tranzystorów...zwyczajnie nie słyszałem nic lepszego od lamp w zakresie do 50 tys. zł ...wyższe przedziały mnie na razie nie interesują .

Dlaczego uważasz ,że trzeba mieć spaczony słuch słuchając dobrych lamp?

Pomijając ,że to niegrzeczne , to dodatkowo nieprawdziwe .

 

 

 

Zaloze sie ,ze nikt.Tak sobie spekuluja- to moja opinia.Kumpel ma 6900 - dla mnie to zagadka - jaki sens dac tyle kasy za cos co niczym sie nie wyroznia.Ponadto ten nastepca jest b.podobnie zbudowany - ok dorzucili kilka watow,ale czy to w czymkolwiek pomoze ? Watpie.serwus

Jak kumpel ma takiego Maca to posłuchaj u siebie , jak się spodoba kupuj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wcale tak nie twierdzę .

Nie twierdzę też , że masz spaczony gust ( lub słuch;) słuchając tranzystorów...zwyczajnie nie słyszałem nic lepszego od lamp w zakresie do 50 tys. zł ...wyższe przedziały mnie na razie nie interesują .

Dlaczego uważasz ,że trzeba mieć spaczony słuch słuchając dobrych lamp?

Pomijając ,że to niegrzeczne , to dodatkowo nieprawdziwe .

 

 

 

 

Jak kumpel ma takiego Maca to posłuchaj u siebie , jak się spodoba kupuj:)

Nie chce czegos co tak gra - to mit - made in usa .Kupilem chinczyka w klasie a - i to on - ten kumpel nachodzi mnie bardzo czesto ze swoimi klasycznymi plytami - i godzinami rozkoszujr sie Rossinim,Betowenem,Rubinsteinem etc.ahoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. ja porostu nie uważam, że tranzystorowa integra do 50 tyś PLN nie zagra z finezją. Pytanie jest inne, co ktoś chcę uzyskać i do czego zmierza odnośnie dźwięku.

A co do made in USA. Sam mam taki napis na obudowie i nie uważam bym miał czuć się z tym gorzej lub lepiej. Jest i tyle. Liczy się to co te "made in USA" robi z moja muzyką.

Ps. co do Chińszczyzny, sam nie raz polecam Xindaka bo "potrafi urwać dupę" oczywiście nie każdemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. ja porostu nie uważam, że tranzystorowa integra do 50 tyś PLN nie zagra z finezją. Pytanie jest inne, co ktoś chcę uzyskać i do czego zmierza odnośnie dźwięku.

A co do made in USA. Sam mam taki napis na obudowie i nie uważam bym miał czuć się z tym gorzej lub lepiej. Jest i tyle. Liczy się to co te "made in USA" robi z moja muzyką.

Ps. co do Chińszczyzny, sam nie raz polecam Xindaka bo "potrafi urwać dupę" oczywiście nie każdemu :)

Ja uwielbiam na swojej gitarze ten dopisek - made in ,malo tego ,nigdy innej nie mialem .Co do Xindaka - tu sie zgodze - robi co do niego nalezy i to w bardzo atrakcyjnej cenie.Moj Jungson rowniez daje rade.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.