Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  344 członków

Sonus Faber Klub
IGNORED

Sonus Faber CLUB


mike27
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechal, cholernie ciezki i duzy w stosunku do lebena 300. Wieczorem odpalamy, zobaczymy jak sobie poradzi z Minima Vintage.

 

...to będzie bardzo ciekawe porównanie...znam Lebena i Fezz Audio ale Silver Lune (oczko niżej od Tytani)

napisz kilka zdań jak wypadło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu MA7000 będę miał u siebie

zobaczę jak zagra z Harbethami....

 

Udało się posłuchać? Jak wrażenia?

 

 

W odniesieniu do naszej dyskusji przy okazji Cremon - jak się widzę okazuje, OII nie są jednak takie dobre i nie zagrzały długo miejsca u kolegi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych niedomyślnych, "sprzedaż z powodów osobistych", to decyzja często podjęta z bólem serca ale podyktowana koniecznością zgromadzenia większego kapitału na niezbędne cele życiowe, ważniejsze niż audio, które zawsze można odkupić.

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie potrafiłem...i nie potrafię zrozumieć textu.....":Sprzed z powodów osobistych" albo fajne albo chujnia i tyle :)

sam nie wiem co odpisać na taki komentarz , kolego aż mi głupio za twoją niedołężność i ograniczenie umysłowe.

 

i nie wiedziałem że w naszym klubie trzeba się bardzo tłumaczyć jaki jest powód sprzedaży kolumn.

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz po krotkim odsluchu fezz audio titania z moimi MV moge stwierdzic ,ze bije na glowe Lebena ktorego posiadam. Przy lebenie sluchalem muzyki, przy fezz jestem na koncercie ;-) Jedynie przy utworach Prince-a gora czasami byla meczaca, ale podobno mozna to wyregulowac ustawieniami biasu. Generalnie wzmacniacz zaskoczyl mnie mega, czystosc wokali, scena etc. duzo lepsze jak dla mnie oczywiscie jak w przypadku Lebena. Ja czekam do czwartku przyjedzie wtedy na testy siler luna prestige ;-)

 

P.S

 

Jak by ktos byl zainteresowany to Lebenik do wziecia.

Edytowane przez tommypear

Shindo palmer 300b, Blumenhofer Genuin fs3, Lampizator golden gate, transrotor murano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz po krotkim odsluchu fezz audio titania z moimi MV moge stwierdzic ,ze bije na glowe Lebena ktorego posiadam. Przy lebenie sluchalem muzyki, przy fezz jestem na koncercie ;-) Jedynie przy utworach Prince-a gora czasami byla meczaca, ale podobno mozna to wyregulowac ustawieniami biasu. Generalnie wzmacniacz zaskoczyl mnie mega, czystosc wokali, scena etc. duzo lepsze jak dla mnie oczywiscie jak w przypadku Lebena. Ja czekam do czwartku przyjedzie wtedy na testy siler luna prestige ;-)

 

P.S

 

Jak by ktos byl zainteresowany to Lebenik do wziecia.

 

Tommypear obawiam się, że jak Ci się podoba Titania to przy niej zostaniesz.

 

Silver Luna jest tez bardzo fajna, ale Titania wg mnie jest bardziej wyrafinowanym wzmacniaczem, o wiele ciekawszym i neutralnym w podaniu muzyki. Też jest bardziej uniwersalnym przez swoją moc co przekłada się na bardziej zróżnicowany i bardziej dobitny bas.

 

Silver Luna czaruje dźwiękiem ale Titania pokazuje wszystko tak jak jest z niezwykłą dokładnością.

To moja opinia, ciekaw jestem Twojej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Ten wzmacniacz już ładnych parę lat nie jest produkowany,więc jeśli Ty słuchałeś go na fabrycznych bańkach,to mogę Ci tylko pogratulować dobrego humoru:) Nic o nim nie wiesz,nie wiesz zdaje się nawet,jakie tam masz lampy w środku,cóż powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

W związku z tym jak ujarasz lampy w swoim Fezz to też sprzedasz bo będzie słabo grał?W ogóle wiesz o co chodzi z lampami? wiesz ,że ich żywot jest dość mocno ograniczony?Może zapuść Lebena w ogóle bez lamp, to dopiero będzie jazda!Chciałem ci pomóc, ale skoro jesteś bufon,to pomagaj sobie sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Skurzewski

(Konto usunięte)

Agresji???Zapytałem o lampy,dowiedziałem się,że nawet dekla nie otworzył a piecyk ma wiele latek przebiegu i dowiedziałem się,że jego to nie obchodzi,o czy Ty piszesz???

mam z tyłu czyjeś wybory,ale na audiofilskim forum pisanie o wzmacniaczu,który ma ujechane lampy,że gra tak sobie a na sugestie o sprawdzeniu lamp,dostaję feedback,że właściciela guzik to obchodzi,jest po prostu śmieszne,więc mi tu o agresji morałów nie praw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agresja wynika z frustracji, niestety...

 

Leben to swoista legenda, ale nie koniec świata w świecie audio.

Nie wiem dlaczego tak ciężko się pogodzić, że pojawiają się coraz nowsze produkty, często lepsze. Na tym polega ewolucja. Cieszyć się tylko, że Polak potrafi, choć czasami się zastanawiam czy Polska dorosła do pewnych dojrzałych zachowań, bez zawiści hejtu i wymądrzania się "co to nie ja".

Pocieszam się, że jednak coraz więcej ludzi uczestniczy na różnych forach zagranicznych i przejmuje kulturę zachowań właśnie stamtąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.