Skocz do zawartości
IGNORED

Kable zasilające Hi-End


piorasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

379 euro za 1.5 metra plus koszt wysyłki z Włoch.

22 minuty temu, dedal75 napisał:

Ponad 200$ za metr ?

Zobacz, ile ten kabel kosztuje w oryginalnej konfekcji producenta. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem poprzednią wersję jeszcze na miedzi Furukawy. On zasługuje na lepsze wtyki. Znam topowe monos rodowane, żeby nie było. Miałem na podstawowych furutechach Gold, potem viborgu rodowanym i furutechu (48 chyba) ten metalowy w wersji Gold. 

To kabel, który docenia się z czasem. Równość, przestrzeń i kultura, bez fajerwerków. Starszemu nieco brakuje detali. Nowy pewnie zawita niedługo. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, patefonik napisał:

Znam topowe monos rodowane,

Czy na pewno? Te wtyki zdaje się są dosyć krótko w ofercie. Na pewno mówisz o modelu 109?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo kabli zasilających często główny nacisk kładzie na zwiększenie ilości niskich tonów, czasem nawet jak to niektórzy piszą "przewalenie basu". A jaki kabel według was trzyma bas za mordę, daje kontrolę ale jednocześnie mnóstwo informacji w tym zakresie? Bo takiego szukam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez piszcz4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, staropolanka2000 napisał:

Czy na pewno? Te wtyki zdaje się są dosyć krótko w ofercie. Na pewno mówisz o modelu 109?

Mówmy o tych, prawda? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To dźwiękowo fajne wtyki w swojej cenie. Moim zdaniem jednak, revive zasługuje na lepsze. Mam wrażenie, że monos są takie wykonturowane. Otwarte, detaliczna i przestrzenne to prawda, ale średnica hmm można lepiej. Niestety drożej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, patefonik napisał:

To dźwiękowo fajne wtyki w swojej cenie. Moim zdaniem jednak, revive zasługuje na lepsze. Mam wrażenie, że monos są takie wykonturowane. Otwarte, detaliczna i przestrzenne to prawda, ale średnica hmm można lepiej. Niestety drożej. 

Dzięki za opinię. Które wtyki wg Ciebie są wyraźnie lepsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pantagruel napisał:

Możesz spróbować Solid core audio nr 2 premium

Widzę, że to do wzmacniaczy. A coś do źródła?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, staropolanka2000 napisał:

Które wtyki wg Ciebie są wyraźnie lepsze?

Ha dobre pytanie. Kwestia czego się szuka. 

Furutech 50 ncf to koniec poszukiwań jak dla mnie. Te 48 też fajne. 

Fajne są oyaide 004, tych nie miałem, miałem pożyczony kabel który znam z tymi wtykami więc wnioski mogę jakieś wyciągnąć. 

Z tanich do jasnych systemów viborg 512 może się sprawdzić one bardziej środkiem grają. U mnie np. Pre BAT nie toleruje monosaudio. Robi się fatalnie. Viborg oczywiście gorzej jak Furu, ale zdecydowanie lepiej niż monos. 

Nie znam wszystkich, jestem amatorem. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
47 minut temu, piszcz4 napisał:

Widzę, że to do wzmacniaczy. A coś do źródła?

Też SCA z tym, że nr 1 bym proponował. Grubaśny i wygląd sugeruje, że do końcówek, ale u mnie najlepiej w pre i inni użytkownicy stosują go do źródeł. Dobry do źródła byłby też Oyaide Tunami GPX-R V2 (z białymi wtykami, ten droższy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, patefonik napisał:

Ha dobre pytanie. Kwestia czego się szuka. 

Furutech 50 ncf to koniec poszukiwań jak dla mnie. Te 48 też fajne. 

Fajne są oyaide 004, tych nie miałem, miałem pożyczony kabel który znam z tymi wtykami więc wnioski mogę jakieś wyciągnąć. 

Z tanich do jasnych systemów viborg 512 może się sprawdzić one bardziej środkiem grają. U mnie np. Pre BAT nie toleruje monosaudio. Robi się fatalnie. Viborg oczywiście gorzej jak Furu, ale zdecydowanie lepiej niż monos. 

Nie znam wszystkich, jestem amatorem. 

 

Tak , Furu 50 Ncf jak najbardziej, tylko cena jak za 10 kompletów Monosaudio. No ale w końcu piszemy w zakładce hi-end. Miałem do czynienia z tymi wtykami na kablu Tiglon 2000, swoją drogą świetny kabel do źródeł i do listwy.

Oyaide 004 też bardzo drogie i ciężko dostępne.

Mam Viborga złoconego 512 i dla mnie te wtyki mulą i dociążają, niezależnie na jaki kabel by ich nie założył.

Sprawdzałeś Monosy 109 złocone? 

Też nie znam wszystkim , również jestem amatorem. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, patefonik napisał:

Furutech 50 ncf to koniec poszukiwań jak dla mnie. Te 48 też fajne. 

Fajne są oyaide 004, tych nie miałem, miałem pożyczony kabel który znam z tymi wtykami więc wnioski mogę jakieś wyciągnąć

Mógłbyś napisać jak widzisz te dwie topowe pozycje tych marek?

Furu 50 ściana listwa mam już parę lat na  swojej robocie sztywnym kablu i nie mogę narzekać (france tak do 800godzin mimo dodatkowego potraktowaniu cryo się układały- ten rod daje w doopę mz) czego nie ma Furutech co ma Oyaide i co traci Oyaide względem Furutecha ?
 

Wiem że na różnych kablach to jest nieprecyzyjne ale...jakiś kierunek mamy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, patefonik napisał:

Ha dobre pytanie. Kwestia czego się szuka. 

Furutech 50 ncf to koniec poszukiwań jak dla mnie. Te 48 też fajne. 

Fajne są oyaide 004, tych nie miałem, miałem pożyczony kabel który znam z tymi wtykami więc wnioski mogę jakieś wyciągnąć. 

Z tanich do jasnych systemów viborg 512 może się sprawdzić one bardziej środkiem grają. U mnie np. Pre BAT nie toleruje monosaudio. Robi się fatalnie. Viborg oczywiście gorzej jak Furu, ale zdecydowanie lepiej niż monos. 

Nie znam wszystkich, jestem amatorem. 

 

A dla mnie furutech 50 ncf ,to jedne z gorszych wtyków . Rozmyte krawędzie ,przyciemnione ,szkoda kasy .Ludzie kupują oczami ,cena , Między bajki można włożyć stwierdzenie iż długo się wygrzewają 😁 ponad 1000 h i dalej tak samo , a słuch ludzki się przyzwyczaja Wystarczy zobaczyć ile ncf jest na rynku wtórnym.Oyaide ,iego ,neotech , tmoge polecić .pzdr

2 godziny temu, ASURA napisał:

Mógłbyś napisać jak widzisz te dwie topowe pozycje tych marek?

Furu 50 ściana listwa mam już parę lat na  swojej robocie sztywnym kablu i nie mogę narzekać (france tak do 800godzin mimo dodatkowego potraktowaniu cryo się układały- ten rod daje w doopę mz) czego nie ma Furutech co ma Oyaide i co traci Oyaide względem Furutecha ?
 

Wiem że na różnych kablach to jest nieprecyzyjne ale...jakiś kierunek mamy

Poprzednia seria furutecha (bez ncf) była całkiem ok. Brzmią  źle pewnie nowsze z powodu grubej warstwy rodu naniesionej bezpośrednio na miedź . Montażowe cardasy mają jeszcze warstwę pośrednią ,czyli srebro ,inna bajka . Różnica na korzyść w stosunku do furu dużo większa niż sugeruje cena .Tyle. 😊 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, staropolanka2000 napisał:

Viborga złoconego 512

Tak to prawda. Rodowany jest lepszy. 

 

5 godzin temu, staropolanka2000 napisał:

Sprawdzałeś Monosy 109 złocone? 

Nie. 109 rodowane to jedyne jakie mam. 

 

2 godziny temu, tedi02 napisał:

dla mnie furutech 50 ncf ,to jedne z gorszych wtyków . Rozmyte krawędzie ,przyciemnione ,

To jest pierwsza opinia z którą się zetknąłem, że one są ciemne. Na pewno miałeś oryginał? Rozumiem zarzuty, że są jasne, oschłe, ale przyciemnione? Wierzyć mi się nie chce. W jakiej konfiguracji? 

U mnie stare 50 bez ncf mają zdecydowanie mniej detalu. Idą nieco w stronę złota. 

 

5 godzin temu, ASURA napisał:

czego nie ma Furutech co ma Oyaide i co traci Oyaide względem Furutech

Nie miałem topowych oyaide m1/f1. Odnosząc się do 004 furutech 50 ncf jest bardziej detaliczny, chwilami wręcz schłodzony. Oyaide bardziej pełne, chciałoby się powiedzieć analogowe? Furu pokazuje wszystko, doborem kabli i reszty można je ogrzać, bo chyba lekkie chłodzenie to jego cecha genetyczna. Jeśli czegoś nie ma jak w oyaide to po prostu nie ma i kropka.

Furutech wygrzewa się masakrycznie długo i to w niezbyt przyjemny sposób. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, patefonik napisał:

Nie. 109 rodowane to jedyne jakie mam. 

Ja mam jeden komplet, ale założony na kiepski kabel i ciężko mi coś obiektywnie powiedzieć. Chcę kupić jeszcze jeden do szuflady i zamówię za jakiś czas tego Acoustic Revive, bo ten na którym gram nie jest mój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale zmontowałem wpiąłem i zapomniałem 🙂nie mam czasu sprawdzić co wnosi kontra fabryczny 🤨

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nurtuje mnie pewne zagadnienie elektryczne. Otóż można kupić kabel zasilający za powiedzmy 2 tys. pln. Kupujemy i...wtykamy go do gniazdka. A do gniazdka prąd jest doprowadzany dwoma miedzianymi drutami o przekroju 1,5mm - standard w Polsce. Wobec tego jakie znaczenie ma nasz kabel, skoro te miedziane druciki dadzą prądu jakieś 10x mniej niż nasz kabel mógłby przenieść? Pytam o to, bo zastanawiam się, czy technicznie rzecz biorąc jest sens wymiany fabrycznego kabla na jakiś fancy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, tedi02 napisał:

Poprzednia seria furutecha (bez ncf) była całkiem ok. Brzmią  źle pewnie nowsze z powodu grubej warstwy rodu naniesionej bezpośrednio na miedź . Montażowe cardasy mają jeszcze warstwę pośrednią ,czyli srebro ,inna bajka . Różnica na korzyść w stosunku do furu dużo większa niż sugeruje cena .Tyle

Zaczynasz zdanie o wtykach, a na końcu opisujesz gniazda tablicowe schuko, nie ma to żadnego przełożenia.

Montażowe Cardasy mają też 3x wyższą cenę niż np.  Furu FI-E30 NCF, porównywałeś oba?

Poza tym Viborg też ma warstwy "pośrednie", a wystarczy je zestawić z FI-E30 NCF i wszystko jasne.

14 godzin temu, patefonik napisał:

U mnie np. Pre BAT nie toleruje monosaudio. Robi się fatalnie. Viborg oczywiście gorzej jak Furu, ale zdecydowanie lepiej niż monos.

A co takiego fatalnego się dzieje, ile czasu miałeś zapięte te 109ki?

Akurat jestem po kilku różnych porównaniach, ale pojedynczych wtyków, raz tylko IEC, a raz schuko na jednym i tym samym kablu. Schuko rod 109 czaruje i jest rozdzielczy, nie jest surowy. Zapiąłem w jego miejsce 037 i było twardziej surowiej (na początku), ale poczekam jeszcze z 2 tyg i wrócę do 109, będę wiedział więcej. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, sir.jax napisał:

ile czasu miałeś zapięte te 109ki

Około 5 tygodni. Cały czas pod prądem, ale niewielkim (podpinam dekoder tv ruter itp w ramach wygrzewania). W tej chwili grają u kolegi. Kupiłem ze szpuli kabel 6 metrów. Podzieliłem na 3 kawałki. Jeden dostał viborg 512, drugi Monosy 109, trzeci furutech 50 ncf. Przepinałem sobie w różnych konfiguracjach. 

I żeby nie było, że nie lubię monos. W daku wolę monosa niż viborga. Furutech poza konkurencją. Ewidentnie monos nie pasuje BATowi w moim systemie. Robi się dziwnie. Tak jakby dźwięk nie miał siły. Niby bas jest, ale taki bez uderzenia. Nie jest rozlazły, czy powolny. Po prostu brak mu siły. I to samo dzieje się że środkiem. W dac i u kolegi nie ma tego zjawiska. 

Jedna ważna uwaga. Wszystkie moje opinie odnoszą się do gniazd furutech ncf. Jednorodność gniazda i wtyku mogła mieć znaczenie. 

Gniazd w sensie kontaktu. Sprzęt ma standardowo gniazda zamontowane przez producenta. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpiąłem Acoustic Revive do daca zamiast Oyaide Tunami V2, oba na rodzie Monosaudio 109. Tutaj dopiero robi robotę. W końcówce wszystko super, ale trochę zbyt szczupło. Do końcówki wrócił Yarbo 8000. Jest pięknie. Mój dac Audio gd R7 jest przyciemniony i świetnie mu robi taki detaliczny, równy i neutralny kabel. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, staropolanka2000 napisał:

W końcówce wszystko super, ale trochę zbyt szczupło

Mam wrażenie, że szczupłość może wynikać właśnie z wtyków. Te kabelki są właśnie do urządzeń prądożernych, do dac są analogiczne o mniejszym przekroju. Na forach piszą, że raczej szczupłe nie są. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, patefonik napisał:

Mam wrażenie, że szczupłość może wynikać właśnie z wtyków. Te kabelki są właśnie do urządzeń prądożernych, do dac są analogiczne o mniejszym przekroju. Na forach piszą, że raczej szczupłe nie są. 

Ok. Być może. Nie mam na podorędziu nic innego. Tak czy owak, kabel jest świetny i godny polecenia. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dzień bez muzyki dniem straconym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2024 o 00:22, sir.jax napisał:

Zaczynasz zdanie o wtykach, a na końcu opisujesz gniazda tablicowe schuko, nie ma to żadnego przełożenia.

Montażowe Cardasy mają też 3x wyższą cenę niż np.  Furu FI-E30 NCF, porównywałeś oba?

Poza tym Viborg też ma warstwy "pośrednie", a wystarczy je zestawić z FI-E30 NCF i wszystko jasne.

A co takiego fatalnego się dzieje, ile czasu miałeś zapięte te 109ki?

Akurat jestem po kilku różnych porównaniach, ale pojedynczych wtyków, raz tylko IEC, a raz schuko na jednym i tym samym kablu. Schuko rod 109 czaruje i jest rozdzielczy, nie jest surowy. Zapiąłem w jego miejsce 037 i było twardziej surowiej (na początku), ale poczekam jeszcze z 2 tyg i wrócę do 109, będę wiedział więcej. 

Brednie kolego wypisujesz ,cardasy to koszt 310zl a 30ncf  aż 255zl .więc gdzie tu trzykrotna różnica w cenie? Oczywiście że porównywałem , kiedyś pisałem w klubie furutecha .Szkoda kasy na furu ,ncf to dodanie ,,nanoczastek ,,węgla i ceramiki do materiałów obudowy  a co jest  śmieszne ? Bo jak opisuje producent ,działa to na pin fazowy ,neutrala już nie 🤣  jeśli ktoś nie wierzy że węgiel przyciemnia brzmienie ,proponuje prosty eksperyment,dostępny jest rowing ,włókno węglowe ,proszę owinąć nawet część wtyku nim 😁.Pisałem ,słuch ludzki się przyzwyczaja,aby być obiektywnym , trzeba by robić notatki w poszczególnych fazach wygrzewania i po. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, barni napisał:

Ktoś popełnił kabel na bazie OYAIDE EE / F-S2.0  v.2 ? Jak wrażenia ?

Dokładnie tego nie, ale zupełnie przypadkiem, mój post 1429 i wpisy dotyczące monosów dotyczą grubszej wersji tego kabla f-s2.6.

Fajny kabelek moim zdaniem, ale koszmarnie twardy. Bardziej otwarty jak Tunami. Wersja 2.6 jest jak pręt, jak ją postawisz na sztorc będzie stała. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, tedi02 napisał:

Brednie kolego wypisujesz ,cardasy to koszt 310zl a 30ncf  aż 255zl .więc gdzie tu trzykrotna różnica w cenie? Oczywiście że porównywałem , kiedyś pisałem w klubie furutecha .Szkoda kasy na furu ,ncf to dodanie ,,nanoczastek ,,węgla i ceramiki do materiałów obudowy  a co jest  śmieszne ? Bo jak opisuje producent ,działa to na pin fazowy ,neutrala już nie 🤣  jeśli ktoś nie wierzy że węgiel przyciemnia brzmienie ,proponuje prosty eksperyment,dostępny jest rowing ,włókno węglowe ,proszę owinąć nawet część wtyku nim 😁.Pisałem ,słuch ludzki się przyzwyczaja,aby być obiektywnym , trzeba by robić notatki w poszczególnych fazach wygrzewania i po. 

Patrzyłem na Cardas 4181EU w AVCorp i jeszcze w innych sklepach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

W DCcomponents jest faktycznie za 310zl, pytanie skąd takie różnice?

Ale chciałbym źródło tego, gdzie Furutech pisze o NCF, że działa tylko na pin fazowy, bo nigdzie nie widziałem takiego opisu. Nie interesują mnie opisy sklepów i marketingowców, interesuje mnie info u źródła, czyli producenta.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, sir.jax napisał:

Patrzyłem na Cardas 4181EU w AVCorp i jeszcze w innych sklepach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )  

W DCcomponents jest faktycznie za 310zl, pytanie skąd takie różnice?

Ale chciałbym źródło tego, gdzie Furutech pisze o NCF, że działa tylko na pin fazowy, bo nigdzie nie widziałem takiego opisu. Nie interesują mnie opisy sklepów i marketingowców, interesuje mnie info u źródła, czyli producenta.

 

 

No szukaj na stronie furutecha ,dotyczącego Ncf.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, tedi02 napisał:

No szukaj na stronie furutecha ,dotyczącego Ncf.

Szukałem, nie znalazłem. 

Jest też trochę odnośników na ich stronie ie do blogów i innych opinii, czuję że to nie producent napisał 🤭

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, sir.jax napisał:

Szukałem, nie znalazłem. 

Jest też trochę odnośników na ich stronie ie do blogów i innych opinii, czuję że to nie producent napisał 🤭

  Nie postarałes się ,ncf został już trochę lat temu wprowadzony , istniał bardzo obszerny opis ,,marketingowy,,😁   .Teraz są strzępki  widzę ale i tak nie trzymające się kupy jak np.  powstające jony ujemne ,zamiana na podczerwień 🤣 no ludzie...  słuchajcie ,oceniajcie sami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tedi02 napisał:

Nie postarałes się ,ncf został już trochę lat temu wprowadzony

Bardzo dawno, jak na audio zabawki. Nie musisz mi tłumaczyć, jak laikowi.

Weź pod uwagę jedno, to co Tobie nie podejdzie, może podejść komu innemu. Nie wiem po co to pitolenie o NCF, że takie bebe i w ogóle, u wielu się sprawdza i pasuje, u innych niekoniecznie.

A teraz łaskawie wyjaśnij proszę skąd w DCcomponents cena 310zl za schuko montażowe Cardasa, a u innych ponad 2x tyle, chciałbym tylko poznać te tajemnicę. Wiesz może skąd te różnice. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.