Skocz do zawartości
IGNORED

Sala kinowa w piwnicy


Gmow1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, fetek napisał:

jak włączy to będzie widział czy ma rozjazd czy nie, ważne by wiedział że coś takiego jest a nie co w Polsacie gadają.

 

W polsacie heh tą PO-wską stację, teraz oglądam głownie TV Republika.

Ty masz X7900 z tego co pamiętam, a tu rozmawiamy o nowej serii N/NZ/NP wychodzi z tego że w nowych modelach JVC bardziej dopracowało tą regulację pikseli, a w starej serii X pewnie było to bardziej rozjechane.

Fetek - może pora kupić projektor z serii N a nie siedzieć w jakimś starociu x7900 z poprzedniej epoki.

My tu rozmawiamy o projektorach z serii N i nowych RS-ach i ich posiadaczach, a więc nie chcę aby do tej dyskusji włączali się posiadacze staroci typu rs540/x7900.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas się powstrzymywałem. Ale powyższy wpis to potwierdza do fetka.
Któtko... Gmow gratuluję nowego kolegi i dalszej wymiany informacji. Myślałem, że jesteś tu wystarczająco długo żeby wiedzieć, że to zj** największej jakości. Tyle ode mnie i nigdy zdania nie zmienię na temat tego osobnika.
Dziwię się Wam, że pare ładnych wpisów kretyna forumowego podnieci co nie których do dalszej polemiki z tą chorą osobą. Dalej będę twierdzić, że karmicie trola i chama. Największego od dawna tu będącego. Przepraszam za wpis. Ale..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, STELVIO napisał:

Cały czas się powstrzymywałem. Ale powyższy wpis to potwierdza do fetka.
Któtko... Gmow gratuluję nowego kolegi i dalszej wymiany informacji. Myślałem, że jesteś tu wystarczająco długo żeby wiedzieć, że to zj** największej jakości. Tyle ode mnie i nigdy zdania nie zmienię na temat tego osobnika.
Dziwię się Wam, że pare ładnych wpisów kretyna forumowego podnieci co nie których do dalszej polemiki z tą chorą osobą. Dalej będę twierdzić, że karmicie trola i chama. Największego od dawna tu będącego. Przepraszam za wpis. Ale..

Ale...?

Co?

Sorry ale ...

Miał /ma coś mądrego do powiedzenia?  To dlaczego mam go nie wysłuchać? Zawsze też TY mogłeś odpowiedzieć na te pytania lub ktoś inny  ....Ale się powstrzymałeś....Jak pewnie i wielu innych....Do momętu kiedy zamiast napisać coś mądrego  w temacie ,co może by wniosło do dyskusji to znów twój wpis nic nie przyniósł i niepotrzebnie eskaluje emocje i wywołuje gównoburze....Po co to?

Mamy piękne hobby gonimy króliczka  😁więc cieszmy się tym ...pomagajmy sobie....wymieniajmy się informacjami na temat.To czytają też inni ludzie .Ciekawi wiedzy i nformacji....

Ja nikogo nie przekreślam. JvC jest jaki jest .Dziwi mnie fakt ,że do pewnego momętu dyskusja idzie w dobra stronę ...poczym wkradają się farmazony i personalen wycieczki.  Widocznie niektórzy sie nie trawią...To jest publiczne forum.  Zadaję tu pytania i pokazuję co nowego  w salce się dzieje .Każdy może pomóc swoją wiedzą i pisemnie na temat.Narreację prowadzę równierz z każdym na normalnym poziomie i proszę też o to WAS...  i o powstrzymywanie się  od  niepotrzebnych wpisów ....

Dziękuję 🙂

Wracając do tematu....

Do projektora JVC NP5 została dostarczona uboga instrukcja obsługi ...Taka na start podstawowe informacje...jak zainstalować i uruchomić 

Czy jest gdzieś do pobrania taka instrukcja /opis Kompendium wiedzy  całego "drzewa " Menu  i tych całych opcji w nim występujących ?

Może być do innego modelu Serie N 

Może jakiś link do innego forum /bloga?

 

Angielski ?niemiecki ? Polski?

Bez znaczenia ...

Ktoś ?Coš?

@STELVIODo dzieła 😉masz okazję sie wykazać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Gmow1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gmow1977 napisał:

Ale...?

Co?

Sorry ale ...

Miał /ma coś mądrego do powiedzenia?  To dlaczego mam go nie wysłuchać? Zawsze też TY mogłeś odpowiedzieć na te pytania lub ktoś inny  ....Ale się powstrzymałeś....Jak pewnie i wielu innych....Do momętu kiedy zamiast napisać coś mądrego  w temacie ,co może by wniosło do dyskusji to znów twój wpis nic nie przyniósł i niepotrzebnie eskaluje emocje i wywołuje gównoburze....Po co to?

Mamy piękne hobby gonimy króliczka  😁więc cieszmy się tym ...pomagajmy sobie....wymieniajmy się informacjami na temat.To czytają też inni ludzie .Ciekawi wiedzy i nformacji....

Ja nikogo nie przekreślam. JvC jest jaki jest .Dziwi mnie fakt ,że do pewnego momętu dyskusja idzie w dobra stronę ...poczym wkradają się farmazony i personalen wycieczki.  Widocznie niektórzy sie nie trawią...To jest publiczne forum.  Zadaję tu pytania i pokazuję co nowego  w salce się dzieje .Każdy może pomóc swoją wiedzą i pisemnie na temat.Narreację prowadzę równierz z każdym na normalnym poziomie i proszę też o to WAS...  i o powstrzymywanie się  od  niepotrzebnych wpisów ....

Dziękuję 🙂

Wracając do tematu....

Do projektora JVC NP5 została dostarczona uboga instrukcja obsługi ...Taka na start podstawowe informacje...jak zainstalować i uruchomić 

Czy jest gdzieś do pobrania taka instrukcja /opis Kompendium wiedzy  całego "drzewa " Menu  i tych całych opcji w nim występujących ?

Może być do innego modelu Serie N 

Może jakiś link do innego forum /bloga?

 

Angielski ?niemiecki ? Polski?

Bez znaczenia ...

Ktoś ?Coš?

@STELVIODo dzieła 😉masz okazję sie wykazać....

On się nie wykaże, nie licz na to tylko będzie zazdrościł projektor bo wszak NP5 jest dużo lepszy od X7900.

Proszę bardzo Gmow instrukcja, mieszkasz w Austrii i dobrze władasz Niemieckim językiem więc pozwoliłem sobie wybrać taki język ale jak zjedziesz na dół w zakładce manuals masz do wyboru inne języki( brak Polskiego)

Link do wyboru języka instrukcji :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Instrukcja w języku Niemieckim :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jest jedna instrukcja dla wszystkich modeli bardzo mądrze to przemyślane zamiast tworzyć do każdego modelu z osobna JVC DLA NP5,NZ7,NZ8,NZ9 oraz RS1100,RS2100,RS3100,RS4100 i DLA-25LTD.

Pozdro i mam nadzieję że pomogłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, JVC 4K napisał:

Pozdro i mam nadzieję że pomogłem.

No jak nie... ? Jak TAK?

Poczytam w wolnym czasie...🙂

Dzięki👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Gmow1977 napisał:

Seymour daje radę ustawiłem w opcjach ekranu projektora i powiem ,że jasności mu nie brakuje...ostrości równierz ...Seymour to nie byle Firma w USA jest bardzo popularna. Wielu Youtuberów prowadzăcych kanały o tematyce Hometheatre ma ten model isobie xhwalą.Wcale nie uważam że wyszedł drogo ...Już nie pamiętam z wysyłką  450 Euro? Opcjonalnie jest jeszcze folia Gerriets dziurkowana  109 €/m.Tylko trochę obawiałem sie, je te dziurkowanie z 3 m będzie widać...

Mnie bardziej interesuje czerń bo u mnie próbki wypadły słabo. co dałeś pod ekran ? chodzi mi o czarne płótno

12'' / ~24 usd.. to jak Ci wyszło 450 euro ? choć przyznaje trochę nie rozumiem tego cennika...

19 godzin temu, JVC 4K napisał:

Fetek - może pora kupić projektor z serii N a nie siedzieć w jakimś starociu x7900 z poprzedniej epoki.

nie czuje potrzeby, to ostatni element który będę wymieniał. Bardziej się zastanawiam czy tego nie pogonić bo po prostu nie ma czego oglądać. Filmy to zamulone dno a seriale i streaming to jakościowa papka, szkoda kasy na sprzęt skoro źródło słabe.

Chyba wolę ta kase poświeć na madvr w roli procesora obrazu, tylko nie bardzo mam gdzie postawić szumiącego kompa.

18 godzin temu, STELVIO napisał:

Dalej będę twierdzić, że karmicie trola i chama. Największego od dawna tu będącego. Przepraszam za wpis. Ale..

ostro poszło...nie za ostro ? ok nie powiem że nie masz racji ale będąc uczciwym trochę informacji o JVC przekazał, widać czyta albo ogląda co się da... ja się czegoś dowiedziałem czemu mam negować ?

Tak samo Martin czy jak mu tam było, robicie z niego wariata a on w tej swojej hurtowej wymianie sprzętu nabrał sporo doświadczenia i jak ktoś chciał to znalazł w jego wpisach kilka cennych uwag.

9 godzin temu, Gmow1977 napisał:

Ale...?

Co?

Sorry ale ...

napisał że jest za PIS i już dym 😅

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, fetek napisał:

co dałeś pod ekran

Taką specjalną czarną tkaninę AT.

Tutaj Nesel na to mówią.Jak pończochy tylko nieelastyczna.

Niektórzy twierdzą ,że  to polepsza czerń,  czy coś to dało?Nie wiem , dałem i już .Druga sprawa to dzięki temu zabiegowi można  uniknąć reflexów od śrób i klamek  za ekranem.

13 minut temu, fetek napisał:

12'' / ~24 usd.. to jak Ci wyszło 450 euro ? choć przyznaje trochę nie rozumiem tego cennika..

Nie wiem jak teraz ceny...Ja kupowałem chyba z 2.5 roku jak nie dalej .Materiał trzeba zamówić większy.Aby uniknąć efektu morri obraca go się o 15 '  i wówczas docina .Oczywiście oni go przycinają na zamówiony wymiar ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mimo wszystko chyba zostanę przy ALR, skończę ścianę to zobaczę jak z basem. Nie chce czarnej nory bo tu rządzi stereo więc się ciągle bije...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, fetek napisał:

Nie chce czarnej nory bo tu rządzi stereo więc się ciągle bije...

Nie no jasne🙂 przecież nie zrobisz z salonu nory 😉Ekran poprawiający czerń chyba się odpłaca ?Czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Gmow1977 napisał:

Nie no jasne🙂 przecież nie zrobisz z salonu nory 😉Ekran poprawiający czerń chyba się odpłaca ?Czy nie?

w salonie mam tylko TV dla dzieci. Bardziej chodzi o fakt że nora do słuchania muzyki i ogólnego relaksu to tak średnio...

Z ARL jestem zadowolony, przy JVC fajnie bo można wyłączyć tą cholerną przesłonę i mieć mega fajną biel z jeszcze fajniejszą czernią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, fetek napisał:

w salonie mam tylko TV dla dzieci. Bardziej chodzi o fakt że nora do słuchania muzyki i ogólnego relaksu to tak średnio...

Z ARL jestem zadowolony, przy JVC fajnie bo można wyłączyć tą cholerną przesłonę i mieć mega fajną biel z jeszcze fajniejszą czernią.

A to sorry coś pomyliłem z salonem.

A co do tej przesłony naprawdę widać jej  pracę ?Jak to sprawdzić?Ostatnio się  bawiłem i szczerze ?Między Auto a manual zbyt wielkiej różnicy nie widzę...Może jakiś tip ?Sceny filmowe gdzie można to porównać?

Jak to porównać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Gmow1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gmow1977 napisał:

A co do tej przesłony naprawdę widać jej  pracę ?Jak to sprawdzić?Ostatnio się  bawiłem i szczerze ?Między Auto a manual zbyt wielkiej różnicy nie widzę...Może jakiś tip ?Sceny filmowe gdzie można to porównać?

Jak to porównać?

czarny ekran biały napis 😎, po prostu stracisz na bieli a u mnie czarnego i tak nie poprawisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, fetek napisał:

Tak samo Martin czy jak mu tam było, robicie z niego wariata a on w tej swojej hurtowej wymianie sprzętu nabrał sporo doświadczenia i jak ktoś chciał to znalazł w jego wpisach kilka cennych uwag.

Dziękuję, to Ja… miło mi to słyszeć☺️ Odnośnie sprzętu pomogę, natomiast w projektorach nie bardzo😞 dlaczego🤔 a no dla tego że miałem tylko jeden projektor… ale są pewne przemyślenia by w tym roku lub w przyszłym nabyć RS2100 z tym że musiałbym kupić ekran rozwijany elektrycznie do salonu… jedyny wielki minus jest taki że nie pomaluję go na czarno😞😭🥴

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stary200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
On 1/14/2024 at 9:52 PM, Gmow1977 said:

Pixel adjustiment już przerobiłem ....Owszem nie było tragedii,ale i tak po rozgrzaniu lampy się za to wziołem. Trochę z tym schodzi ...

Owszem schodzi z tym ale warto. Mozna skorygowac niewielkie rozjazdy obiektywu. Ja po powieszeniu projektora musiałem przesunąc niebieski piksel o jeden, a pozniej juz szczegółowa kalibracja całej szachownicy. Widocznie po powieszeniu powstało jakies niewielkie napręzenie w bloku optycznym. Producent to wziął pod uwagę skoro dodał opcję precyzyjnej kalibracji. Trzeba tez pamiętac, ze na zachodzie wiele osob korzysta z dodatkowego adaptera anamorficznego, ktory tez pewnie wprowadza jakies aberracje, ktore elektronicznie w menu proja mozna zniwelować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że pacjent znowu wyautowany, już drugi raz w tym roku😂 dobrze zaczął na forum🤣 @STELVIO odważnie i w punkt👌 
 

Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest w internecie, trzeba poszukać tylko ( poświęcić wystarczy tylko parę minut ), osobiście z tego forum nie biorę do siebie żadnych rad. Posłucham czy to przeczytam i tyle… wolę samemu coś odkryć, dzięki czemu mam radochę z tego iż samemu do tego doszedłem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Stary200 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest w internecie, trzeba poszukać tylko ( poświęcić wystarczy tylko parę minut ), osobiście z tego forum nie biorę do siebie żadnych rad. Posłucham czy to przeczytam i tyle… wolę samemu coś odkryć, dzięki czemu mam radochę z tego iż samemu do tego doszedłem. 

coś w tym jest.. swego czasu na tych złotych radach straciłem masę kasy ale poznałem tu ludzi którzy prywatnie bardzo dużo pomogli i dzięki nim nabyłem trochę fajnego sprzętu.

Szkoda że wątków takich jak ten jest mało a forum żyje głównie pajacami na bocznicy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fetek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, Stary200 napisał:

Ogólnie rzecz biorąc wszystko jest w internecie, trzeba poszukać tylko ( poświęcić wystarczy tylko parę minut

Niby tak ale mi czasu jednak zawsze brakuje...

 

Godzinę temu, Stary200 napisał:

osobiście z tego forum nie biorę do siebie żadnych rad. Posłucham czy to przeczytam i tyle… wolę samemu coś odkryć

Taa....z ciebie taki odkrywca ,że....🤣🤣🤣.Już nieraz pokazałeś jak lecisz po sprzęt  polecany w  twoich  tematach...

Ja się tego nie wstydzę ...Liczę na wiedzę i doświadczenie innych.Jak dotąd się nie zawiodłem...👍 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20240110_000208.thumb.jpg.99549adc5e69c85723cb608aa12d0da4.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Gmow1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gmow1977 masz Auro3D, odsłuchujesz też płyty z muzyką??? Pytam bo w lutym wychodzi bardzo dobra płyta elektroniczna Boris Blank Resonance w Dolby Atmos… Może jesteś zainteresowany to pomogę ogarnąć, cena 40€ ale dla konesera muzyki przestrzennej to musi się znaleść w kolekcji🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

5 minut temu, Gmow1977 napisał:

Już nieraz pokazałeś jak lecisz po sprzęt  polecany w  twoich  tematach...

Pokaż mi w którym miejscu? Denona sam kupiłem, Panasonica, JVC itd więc? Oraz wiele, wiele innych… 
 

Teraz biorę się ponownie za stworzenie sobie pokoju kinowego ale już nie takiego jak miałem… bardziej przyziemnego, normalnego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Stary200
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Stary200 napisał:

@Gmow1977 masz Auro3D, odsłuchujesz też płyty z muzyką??? Pytam bo w lutym wychodzi bardzo dobra płyta elektroniczna Boris Blank Resonance w Dolby Atmos… Może jesteś zainteresowany to pomogę ogarnąć, cena 40€ ale dla konesera muzyki przestrzennej to musi się znaleść w kolekcji🙂

Nie Auro u mnie jakoś słabo Chyba przez wysokość 220 cm mało... Wolę orginalny DTS HD  z DTS X albo Atmos....

Ale dzięki za ofertę👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gmow1977 napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20240110_000208.thumb.jpg.99549adc5e69c85723cb608aa12d0da4.jpg

fajny obrazek.. możesz dać jakieś lekkie światło i pokazać jak spadł kontrast ?

11 minut temu, Stary200 napisał:

Pokaż mi w którym miejscu? Denona sam kupiłem, Panasonica, JVC itd więc? Oraz wiele, wiele innych… 

a ja wszystko sprzedaje 😅

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fetek napisał:

a ja wszystko sprzedaje 😅

Dzięki… ale ja już wiem co chcę… jedynie się zastanawiam nad 9.1 vs 5.1.4 oraz 2100 vs 3100 

 

@Gmow1977 sorka że zaśmiecam… jutro stworzę swój temat o kd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strach tworzyć swoje tematy w tych czasach 🙂 Zawsze jest źle....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny: Monitor Audio PL500II oraz Franco Serblin Accordo Essence ::: Wzmacniacz: VTL MB 185 Series 2 Monoblock ::: PRE: Lamm LL2.1 :: DAC: DIY by Pan Waldemar + Audiobyte Black Dragon ::: IC: Audioquest SKY DBS 72V, Van Den Hul The D-102 III XLR Głośnikowe: Transparent Audio Reference 2x4m, Coaxial: Apogee Wyde Eye + WBT Nextgen 0110Cu::: Zasilające: Shunyata Sidewinder + 4x Wireworld Aurora 7.2, Ekran: Adeo Velvet 135" Projektor:JVC X7900/RS540 4K::: Amplituner:Onkyo TX-RZ50 + NAD M25 + NAD C352 Kolumny Dolby Atmos 7.4.2: Monitor Audio PL500II (front) ,Franco Serblin Accordo Essence (boki) Focal Chorus 806(tył, sufit), Monitor Audio PLC3500II (centralny), 4x SW800V (Subwoofer)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, fetek napisał:

fajny obrazek.. możesz dać jakieś lekkie światło i pokazać jak spadł kontrast ?

Dzisiaj gniję przed telewizorem ...

Może jutro 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę porównywałem 

nowego proja JVC  z Epsonem  9200. Tak lajtowo..

Nie jest to jakiś super test.

 

 

Przesłona na Auto  oba projektory w najlepiej ustawionym modusie jaki pasował ...Niestety nie wiem czemu ale sygnał jaki maxymalnie udało się wypluć na oba projektory to Full Hd 1080 ...Źródło Ripy z NAS...

Lewa strona to JVC prawa Epson....

Takie efekty ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

20240116_211223.thumb.jpg.4ec879fb2c6e331577ee5e4ac13606b4.jpg

20240116_211108.thumb.jpg.74c9aad18ef7daaf3f65359c78745f8f.jpg

20240106_162738.thumb.jpg.05ef7adcb4046c32809b569bfe5955f4.jpg20240106_155758.thumb.jpg.5383ad066aff70d8dbbdf17382a39f7d.jpg

20240116_211925.thumb.jpg.a8893a6bd581cf1cac8f3b3488f9ec52.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Gmow1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Stary200 napisał:

Dzięki… ale ja już wiem co chcę… jedynie się zastanawiam nad 9.1 vs 5.1.4 oraz 2100 vs 3100 

to i tak dobrze bo ja nie wiem "czy" chce 😛

34 minuty temu, Gmow1977 napisał:

Może jutro 😉

byłbym wdzięczny.

17 minut temu, Gmow1977 napisał:

Full Hd 1080 ...Źródło Ripy z NAS...

a co masz w "info" jvc ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, fetek napisał:

co masz w "info" jvc ?

No właśnie  Full HD.

Tak jak na ostatnim zdjęciu w playerze...

Tylko zaznaczam jeśli wypnę Epsona z drugiego wyjścia DENONA to wraca wszystko  i player Dune Hd  i  NP5 pokazują 4k....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Gmow1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.