Skocz do zawartości
IGNORED

Kto z miasta Łodzi pochodzi?


gitarrra
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Szukam kontaktu z osobą mieszkającą w tym szanownym mieście.Niedługo będę pierwszy raz "wizytował" Łódź i chciałbym zasięgnąć języka w kilku sprawach.

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dzięki za odzew.

Wybieram się z żoną i córką na koncert Kiss  do Atlas Areny.Nie byłem nigdy w Łodzi.Będę wjeżdżał do miasta ul.Pabianicką.I dalej jak pokazuje nawigacja.

Powiedz proszę,czy ta trasa jest OK,czy może jednak jej unikać?Planuję przyjechać ok.godz.19-20.Chodzi mi o natężenie ruchu o tej porze,ewentualne remonty na tracie itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Druga sprawa to parking przed Atlas Areną.Szukać tam miejsca czy lepiej zaparkować gdzieś indziej?Pytam pod kątem późniejszego wyjazdu.Powrót mam tą samą trasą.

Wolę zapytać, bo nawigacja wszystkiego nie powie a chciałbym sprawę załatwić w miarę bez problemów.

Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której ten koncert? Będą mega korki w okolicach Atlas Areny tuż przed koncertem. Przyjechalbym wcześniej i spróbował zostawić auto na parkingu pod Carrefour na Bandurskiego (200-300m od Atlas Areny). Inna opcja to parking pod Pasażem Łódzkim na Al.Jana Pawła II (ok. 500m od Atlas)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowo koncert zaczyna się o godz.21.Myślałem żeby być na miejscu ok.godz.19.Nie wiem czy to wystarczająca godzina na spokojne zaparkowanie na parkingu przed halą i uniknięcie korków.Inna sprawa to wyjazd z parkingu po koncercie .Tu wiem że będzie "ciężko".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gitarrra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przmor...chyba będzie opcja parkingu Carrefoura .Bliżej do hali niż z Pasażu Łódzkiego.

Zaznaczony fragment drogi powrotnej na street view wygląda mówiąc delikatnie nieciekawie. Szczególnie ul. Denna jest w opłakanym stanie. A może to stare zdjęcia a ulica już jest po remoncie? Wiesz może coś na ten temat?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulica Denna jak sama nazwa wskazuje ma denną nawierzchnię a do tego zwężenie zrobione przez właścicieli działek. Przewaga parkingu przy Pasażu jest taka, że nie wjeżdżasz w rejon korków (skręt w pod wiaduktem z Al. Jana Pawła II w Bandurskiego) Droga powrotna z parkingu Pasażu też łatwiejsza bo kierujesz się do ulicy Radwańskiej i skręcasz w Al. Politechniki i jedziesz aż do Ronda Lotników Lwowskich a następnie drugim zjazdem w ul. Pabianicką. Moim zdaniem lepiej przespacerować się z parkingu Pasażu. Jeśli jednak już parking pod Carrefour to z Pabianickiej w Dubois i do Dennej i powrót ta samą drogą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja to jedno ,ale takie bezpośrednie "konsultacje" są najlepsze, .Więc nie będę kombinował jak koń pod górkę i zrobię jak radzisz. Będzie Pasaż Łódzki. A i nieco dłuższy spacer niż od Carrefoura wyjdzie na zdrowie.

Powiedz jeszcze czy na parking przed Pasażem można wjechać przez BP? Bo następny wjazd jest chyba między Bodzio

a KFC.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, gitarrra napisał:

Będzie Pasaż Łódzki.

Lepiej postaw samochód w Casto na przeciwko. Jedziesz JP2 i na właściwych światłach skręcasz w lewo we Wróblewskiego.

Lepsze dojście do AA.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Pasażem największy parking, najłatwiej miejsce znaleźć. Można wjechać przez stację Moya (dawniej BP), można nieco wcześniej pod Decathlon a można też przy KFC a jak wszystko przegapisz to jest jeszcze wjazd od strony parku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parking przy Castoramie-lepsze dojście do AA,wyjazd z parkingu od razu na Aleję JP II, czyli  w moim kierunku.

Parking Pasaż Łódzki-więcej miejsca ,chyba nieco bliżej do AA.(albo tak mi się wydaje).I obawiam się ,że to "więcej miejsca" może mieć znaczenie bo mam nieodparte wrażenie ,że takich "cwaniaków-spryciarzy" jak ja może być więcej. Wyjazd w stronę wylotu z miasta nie jest skomplikowany.

Co by nie powiedzieć, gdzieś będę musiał auto zostawić. Obie propozycje są fajne i możliwe ,że o wyborze zadecyduje bieżąca chwila.

Dzięki Panowie za pomoc.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kierowcom w tyłkach się przewraca .

 Kilkaset metrów przejść  to problem ?

Mieszkam w małym pierdolniku i dla mnie przejście 1km , czy 2 to żaden problem..A jestem już troszku wiekowy .

 Nie za dobrze macie ?.

 OPcja to paliwko dla prywaciarzy po 20 zeta.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dulon184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, dulon184 napisał:

Mieszkam w małym pierdolniku i dla mnie przejście 1km , czy 2 to żaden problem..A jestem już troszku wiekowy .

No to pogratulować kondycji👍

58 minut temu, dulon184 napisał:

Mieszkam w małym pierdolniku

Pierdolnik???....hmmmm,nie znam miejscowości.

A ogólnie to z czym masz problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z miasta Łodzi pochodzi ten powodzi się nie boi .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Myślałem nad lokalizacjami ,które podaliście mi tu na forum.Jeszcze raz dzięki za pomoc.

Ale życie lub pisać własny scenariusz i jechałem na koncert z ledwo co zaleczoną rwą lulszową a żona z kłopotami kolana.Jakiekolwiek "spacery"(z Carrefour na Bandurskiego lub Pasażu Łódzkiego) w tej sytuacji raczej nie wchodziły w grę więc zaparkowałem na parkingu przy hali.

A jeśli chodzi o dojazd to z obwodnicy Pabianic skręciłem w ul.Nad Dobrzynką,w  kierunku oś.Retkinia .Dalej ul.Sanitariuszek,w prawo w Maratońską i prosto do hali.Powrót tą samą trasą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.