Skocz do zawartości
IGNORED

iFi Audio LAN iSilencer - Premiera!


Audiomagic Złota 70
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Dziś swoją premierę ma iFi Audio LAN iSilencer! LAN iSilencer to filtr sieciowy, którego zadaniem jest obniżenie poziomu szumu i zakłóceń sygnału. Jest to idealne rozwiązanie dla użytkowników korzystających z przewodowego połączenia LAN, pragnących zredukować zakłócenia w sygnale audio w swojej sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapoznaj się z nowym LAN iSilencer w linkach poniżej!

Strona produktowa: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Film instruktażowy:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez iFi Audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z forum mówią, że każdy switch ma izolację galwaniczną w standardzie. Więc po co jeszcze  iFi Audio LAN iSilencer ?

Tak technicznie pytam.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia inna rzecz. A dokładniej polityka marki iFi audio.

Zaznaczę , ze sam posiadam klocki tej firmy, więc to nie żaden hejt tylko czysta ciekawość.

Czy to aby nie działa w ten sposób, ze wypuszczamy klocki , które potrzebują "wsparcia" w postaci dodatków jak ten z wątku aby to jako tako zagrało?Czy nie da się zaimplementować w klocuszku tych magicznych cudeniek?

 

iPufery, iSajlencery, iDefendery .... jak to jest, wytłumaczcie proszę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Piopio napisał:

A na mnie się psy wiesza za promowanie izolacji galwanicznej 😉

No cóż, nie każdy to doceni 🙂 Dotychczasowe iSilencery zadowoliły tysiące użytkowników, myślę że z wersją LAN nie będzie inaczej dla użytkowników przewodowego LAN.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, kwasior21 napisał:

A mnie zastanawia inna rzecz. A dokładniej polityka marki iFi audio.

Zaznaczę , ze sam posiadam klocki tej firmy, więc to nie żaden hejt tylko czysta ciekawość.

Czy to aby nie działa w ten sposób, ze wypuszczamy klocki , które potrzebują "wsparcia" w postaci dodatków jak ten z wątku aby to jako tako zagrało?Czy nie da się zaimplementować w klocuszku tych magicznych cudeniek?

 

iPufery, iSajlencery, iDefendery .... jak to jest, wytłumaczcie proszę.

Świetne pytanie. Urządzeń, o których wspomniałeś, można używać w systemach różnej maści, nie tylko w klockach od iFi, a że problem poziomu szumów z połączeń cyfrowych jest wszechobecny, produkty te mają z założenia bardzo spore grono odbiorców 🙂

19 godzin temu, przmor napisał:

Czy streamery iFi mają izolację galwaniczną na wejściu Ethernet?

Na ten moment moment nie jestem pewien. Jak tylko sytuacja się rozjaśni, wrzucę Ci tu odpowiedź.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, iFi Audio napisał:

Świetne pytanie. Urządzeń, o których wspomniałeś, można używać w systemach różnej maści, nie tylko w klockach od iFi, a że problem poziomu szumów z połączeń cyfrowych jest wszechobecny, produkty te mają z założenia bardzo spore grono odbiorców 🙂

 

 

Oczywiście masz w pełni racje, odpowiedz idealna lekko wymijająca.

Tylko, ja odnoszę się do klocuszków od ifi bo sam takie posiadam.

Według mnie to takie lekkie "zmuszanie" słuchacza do dodatkowego zakupu.

Podnieść cenę o powiedzmy kilka zlociszy i zaimplementować wspaniale "udogodnienia`' w klocku.

Grono nabywców od razu się powiększy ..... jak i respekt do firmy.....😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, kwasior21 napisał:

Oczywiście masz w pełni racje, odpowiedz idealna lekko wymijająca.

Tylko, ja odnoszę się do klocuszków od ifi bo sam takie posiadam.

Według mnie to takie lekkie "zmuszanie" słuchacza do dodatkowego zakupu.

Podnieść cenę o powiedzmy kilka zlociszy i zaimplementować wspaniale "udogodnienia`' w klocku.

Grono nabywców od razu się powiększy ..... jak i respekt do firmy.....😂

Wiele naszych autorskich rozwiązań trafia do urządzeń od razu, np. aktywny system redukcji szumów na wyjściu streamerów. Jednak nie wszystko da się zmieścić do środka w rozsądny sposób 🙂 Plus nie każdy klient oczekuje takich rozwiązań, niektórzy wręcz przeciwnie. Plus, jak wspominałem wcześniej, w formie zewnętrznej, mogą być one użytkowane z produktami innych marek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2023 o 17:01, MMB napisał:

Pewnie w ramach strategii marketingowej przyjdzie jeszcze czas na " Powered by iFi" w urządzeniach innych producentów

Póki co wystarczy, że jest w naszych 🙂 W jakich jeszcze chciałbyś to zobaczyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.02.2023 o 20:48, iFi Audio napisał:

Dziś swoją premierę ma iFi Audio LAN iSilencer!

Kiedy można  spodziewać się na polskim rynku w detalu? W USA już jest dostępny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
W dniu 15.03.2023 o 10:10, (nie)przecietniak napisał:

Kiedy można  spodziewać się na polskim rynku w detalu? W USA już jest dostępny.

Jest już czerwiec, chciałem sobie sprawić prezent na dzień dziecka, a wciąż ani widu ani słychu…😔

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Skoro na polskim i na europejskim rynku dystrybutorzy mają w nosie potencjalnych klientów zmuszony jestem do podania tego linku gdzie mozna kupić to urządzenie od ręki:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Świetna poglądowa galeria (nie moja) dot. TDA1541(A):

www.maxdat.eu/_galeria/Foto%20TDA1541.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Odświeżam temat. Czemu znika z polskiej dystrybucji? Okazał się niewypałem? Mam iUSB nano (który w połączeniu z Gustardem U16 chyba nic nie wnosi) i iTube 2 (który wnosi bardzo dużo). Miałem też sporo innych duperelek firmy a Gemini zostanie chyba ze mną na zawsze. Mam spore zaufanie i chciałby to kupić dla świętego spokoju (żadne pieniądze). Czemu znika? Ma wyjść może nowy model?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Woodolec napisał:

Odświeżam temat. Czemu znika z polskiej dystrybucji? Okazał się niewypałem? Mam iUSB nano (który w połączeniu z Gustardem U16 chyba nic nie wnosi) i iTube 2 (który wnosi bardzo dużo). Miałem też sporo innych duperelek firmy a Gemini zostanie chyba ze mną na zawsze. Mam spore zaufanie i chciałby to kupić dla świętego spokoju (żadne pieniądze). Czemu znika? Ma wyjść może nowy model?

Za dużo zwrotów było i regały się uginaja od przepychu. A tak na serio, bardzo ciekawe , dlaczego ...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 1.03.2023 o 18:07, kwasior21 napisał:

A mnie zastanawia inna rzecz. A dokładniej polityka marki iFi audio.

Zaznaczę , ze sam posiadam klocki tej firmy, więc to nie żaden hejt tylko czysta ciekawość.

Czy to aby nie działa w ten sposób, ze wypuszczamy klocki , które potrzebują "wsparcia" w postaci dodatków jak ten z wątku aby to jako tako zagrało?Czy nie da się zaimplementować w klocuszku tych magicznych cudeniek?

 

iPufery, iSajlencery, iDefendery .... jak to jest, wytłumaczcie proszę.

Ja raczej myślę, że spece z AMR obserwują rynek i wyłuskują zaniedbania lub kompromisy. I oferują tam jakieś „wtyczki” za kasę nie wywołującą siwienia. Co więcej, są to przemyślane konstrukcje i zazwyczaj wiele wnoszące. Mam: ITube 2, iUSB nano, Gemini, iPurifier USB i parę iPowerów. Wcześniej miałem kilka innych zabawek (iDSD nano, iDAC micro, itp. ), wszystkie warte ceny. Każda z tych rzeczy poprawia to, czego nie zrobiła fabryka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Woodolec napisał:

Ja raczej myślę, że spece z AMR obserwują rynek i wyłuskują zaniedbania lub kompromisy. I oferują tam jakieś „wtyczki” za kasę nie wywołującą siwienia. Co więcej, są to przemyślane konstrukcje i zazwyczaj wiele wnoszące. Mam: ITube 2, iUSB nano, Gemini, iPurifier USB i parę iPowerów. Wcześniej miałem kilka innych zabawek (iDSD nano, iDAC micro, itp. ), wszystkie warte ceny. Każda z tych rzeczy poprawia to, czego nie zrobiła fabryka.

Ja to wszystko rozumiem. Tylko policz teraz ile kosztują te dodatki do sprzeciora i sam zdecyduj czy nie było warto poszukać pełnowartościowego sprzętu w podobnej kasie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, kwasior21 napisał:

Ja to wszystko rozumiem. Tylko policz teraz ile kosztują te dodatki do sprzeciora i sam zdecyduj czy nie było warto poszukać pełnowartościowego sprzętu w podobnej kasie. 

Sęk w tym, że nie. Nawet bardzo drogie sprzęty są robione tak, że nie uwzględniają tych pierdółek. A co ze starszymi sprzętami? Gdy nie słyszano jeszcze o „galwanicznej izolacji” nie tylko LAN ale nawet USB? Poza tym nie lepiej wybrać sprzęt, którego brzmienie Ci pasuje? Zamiast sprawdzać, czy w środku ma skuteczny iSilencer? W ogóle jesteś sam w stanie ocenić, jak skonstruowany jest tor np. we wzmacniaczu lub streamerze? To takie utopijne gadanie w stylu: „powinno”. Powinno ale nie jest. Poprawiasz to co masz a nie wymieniasz na jakieś mityczne „kompletne”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Woodolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Woodolec napisał:

Sęk w tym, że nie. Nawet bardzo drogie sprzęty są robione tak, że nie uwzględniają tych pierdółek. A co ze starszymi sprzętami? Gdy nie słyszano jeszcze o „galwanicznej izolacji” nie tylko LAN ale nawet USB? Poza tym nie lepiej wybrać sprzęt, którego brzmienie Ci pasuje? Zamiast sprawdzać, czy w środku ma skuteczny iSilencer? W ogóle jesteś sam w stanie ocenić, jak skonstruowany jest tor np. we wzmacniaczu lub streamerze? To takie utopijne gadanie w stylu: „powinno”. Powinno ale nie jest. Poprawiasz to co masz a nie wymieniasz na jakieś mityczne „kompletne”.

Ja dobieram sprzęt na ucho. A raczej dobierałem jak goniłem królika. Zen dac signature zbierał zakłócenia z całej mojej ulicy. Czasem mi się wydawało, że słyszałem w słuchawkach suszarkę pani Kazi z domu obok 😂😂i tera tak. Przydałoby się dokupić kilka ulepszaczy a później oddać je przy sprzedaży za ułamek ceny. Tak to się nie będziemy bawić. 
 

A teraz anomalia. Uwaga. Ifi go blu gra u mnie lepiej niż zen dac razem z zen can. Popatrz na ceny klocków. To jak to w końcu jest? 
 

Błędne koło się to zwie i oczywiście towarzyszy pytanie „ a może by tak ….”😉😂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.11.2023 o 18:59, kwasior21 napisał:

Ja dobieram sprzęt na ucho. A raczej dobierałem jak goniłem królika. Zen dac signature zbierał zakłócenia z całej mojej ulicy. Czasem mi się wydawało, że słyszałem w słuchawkach suszarkę pani Kazi z domu obok 😂😂i tera tak. Przydałoby się dokupić kilka ulepszaczy a później oddać je przy sprzedaży za ułamek ceny. Tak to się nie będziemy bawić. 
 

A teraz anomalia. Uwaga. Ifi go blu gra u mnie lepiej niż zen dac razem z zen can. Popatrz na ceny klocków. To jak to w końcu jest? 
 

Błędne koło się to zwie i oczywiście towarzyszy pytanie „ a może by tak ….”😉😂

Ja mam DAC Chord Mojo 2 + iFi defender.. może trochę nie w temacie, bo chcę napisać czy mi się dźwięk poprawił i TAK dżwięk jest taki wygładzony, aksamitny, bez jaj Panowie ale coś tam wnosi, zakłóceń nie mam ale tak jak piszesz kwasior21 wywalać na mojego DAC 2.5 koła i że jeszcze trzeba do tego dawać silencery, defendery aby poprawa w muzyce była, no bo jest tyle tylko, że nie adekwatna do ceny tego ustrojstwa (za iFi defendera dałęm 250zł)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 15.11.2023 o 18:59, kwasior21 napisał:

Ja dobieram sprzęt na ucho. A raczej dobierałem jak goniłem królika. Zen dac signature zbierał zakłócenia z całej mojej ulicy. Czasem mi się wydawało, że słyszałem w słuchawkach suszarkę pani Kazi z domu obok 😂😂i tera tak. Przydałoby się dokupić kilka ulepszaczy a później oddać je przy sprzedaży za ułamek ceny. Tak to się nie będziemy bawić. 
 

A teraz anomalia. Uwaga. Ifi go blu gra u mnie lepiej niż zen dac razem z zen can. Popatrz na ceny klocków. To jak to w końcu jest? 
 

Błędne koło się to zwie i oczywiście towarzyszy pytanie „ a może by tak ….”😉😂

Tylko dlaczego masz „oddawać w cenie”? Czy gdy kupujesz np. DAC, to iUSB traci automatycznie wartość? Albo LAN iSilencer? Albo iTube? Albo Gemini? Nie wiem, jak ty sobie mistycyzujesz ten sprzęt (pewnie nie miałeś z takimi dodatkami do czynienia) ale najmniej rotują u mnie właśnie dodatki. iTube w 2 wersjach mam już z 6 lat. To samo z Gemini i iUSB. Teraz czekam na przesyłkę iSilencera. I pewnie też zostanie u mnie do rozpadu. Właśnie spojrzałem na drugi komputer i tam iPurifier. Też pewnie z 6 lat. Widać, że nie rozumiesz i nie poznałeś funkcji. One zawsze coś dają, z każdym sprzętem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Woodolec napisał:

Tylko dlaczego masz „oddawać w cenie”? Czy gdy kupujesz np. DAC, to iUSB traci automatycznie wartość? Albo LAN iSilencer? Albo iTube? Albo Gemini? Nie wiem, jak ty sobie mistycyzujesz ten sprzęt (pewnie nie miałeś z takimi dodatkami do czynienia) ale najmniej rotują u mnie właśnie dodatki. iTube w 2 wersjach mam już z 6 lat. To samo z Gemini i iUSB. Teraz czekam na przesyłkę iSilencera. I pewnie też zostanie u mnie do rozpadu. Właśnie spojrzałem na drugi komputer i tam iPurifier. Też pewnie z 6 lat. Widać, że nie rozumiesz i nie poznałeś funkcji. One zawsze coś dają, z każdym sprzętem.

Dokładnie jest tak jak piszesz. Nie rozumiem funkcji tych dodatków. W zasadzie to nie chce zrozumieć. 🤷‍♂️😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, kwasior21 napisał:

Dokładnie jest tak jak piszesz. Nie rozumiem funkcji tych dodatków. W zasadzie to nie chce zrozumieć. 🤷‍♂️😉

No to mamy protokół rozbieżności. Nie wiesz ale wątpisz. I nie chcesz sprawdzić, za to chcesz się wypowiedzieć. Ja wiem i sprawdziłem. Twoja strata, choć co z oczu to z serca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Woodolec napisał:

No to mamy protokół rozbieżności. Nie wiesz ale wątpisz. I nie chcesz sprawdzić, za to chcesz się wypowiedzieć. Ja wiem i sprawdziłem. Twoja strata, choć co z oczu to z serca.

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi powiewającej sarkazmem. Ale nic się nie stało. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, kwasior21 napisał:

Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi powiewającej sarkazmem. Ale nic się nie stało. 😉

Masz rację, nic się nie stało. Polacy, nic się nie stało! To takie polskie: „g*wno wiem ale muszę się wtrącić do dyskusji” 🙂 Mam do Ciebie jedno pytanie: co sprawiło, że uznałeś że chcę byś tak spektakularnie nic nie wniósł do tej dyskusji? Co w moim poście sprowokowało Cię do tego pustego pierniczenia na temat o którym nie masz zielonego pojęcia? Serio, jestem ciekaw. To musi być potwornie ciężka praca. Tematów, które znasz jest jakieś 10000 razy mniej niż tych, na których się nie znasz, z którymi się nie zetknąłeś. Nie dasz rady oblecieć wszystkich. Jak je wybierasz? Dlaczego akurat mój wpis? Nie łatwiej byłoby zająć się czymś, z czym się zetknąłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Woodolec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Woodolec napisał:

Masz rację, nic się nie stało. Polacy, nic się nie stało! To takie polskie: „g*wno wiem ale muszę się wtrącić do dyskusji” 🙂 Mam do Ciebie jedno pytanie: co sprawiło, że uznałeś że chcę byś tak spektakularnie nic nie wniósł do tej dyskusji? Co w moim poście sprowokowało Cię do tego pustego pierniczenia na temat o którym nie masz zielonego pojęcia? Serio, jestem ciekaw. To musi być potwornie ciężka praca. Tematów, które znasz jest jakieś 10000 razy mniej niż tych, na których się nie znasz, z którymi się nie zetknąłeś. Nie dasz rady oblecieć wszystkich. Jak je wybierasz? Dlaczego akurat mój wpis? Nie łatwiej byłoby zająć się czymś, z czym się zetknąłeś?

Napiszę tak. Tylko bez obrazy. Dej se siana. Szukasz tam gdzie nie powinieneś a zarazem podążasz w złym kierunku. Na tym kończę ten wątek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.