Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacze Blu-Ray .


KALIBER
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś ciekawy , więc stanęło na .

Panasonic SA-XR30  trafiłem srebrniaka + 5.1 Infinity TSS-750 .

Pozdrówko .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Wpadł mi do głowy taki pomysł by sprawdzić subwoofer w systemie stereo który stoi w drugim pokoju , jest to Copland + Chario .

Copland ma tylko jedną parę wyjść na kolumny - kanał lewy-prawy .

Pytanie jest o poprawnym podłączeniu .

Fotka .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy prawidłowym będzie wyprowadzenie kabli z zacisków głośnikowych Coplanda

pod zaciski IN , kolumny drugą parą pod gniazda OUT subwoofera .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to zbyt proste, żeby katować klawiaturę 😉 

Oczywiście masz słusznego ... - na HLevel IN ze wzmacniacza a z HL Out na kolumny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, audioburak napisał:

Bo to zbyt proste, żeby katować klawiaturę 😉 

Oczywiście masz słusznego ... - na HLevel IN ze wzmacniacza a z HL Out na kolumny

Na Ciebie  jednak zawsze można liczyć , dzięki ! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Najchętniej bym kupił DP-UB9000, ale gdybym miał taki budżet to bym się rozglądał za kolumnami.

Więc czego potrzebuję? Otóż, zależało mi na wyjściu analogowym, aby można spiąć ze wzmacniaczem stereo, aby koncerty oglądać na DVD/Blu ray. Niestety urządzeń tego typu już praktycznie nie produkują to planowałem kupić Panasonica DP-UB820 (teraz grubo powyżej 2000 zł).

Wpadłem na pomysł, że można byłoby zakupić TOPPING DX3 PRO+ oraz odtwarzacz wyposażonym w wyjście cyfrowe koaksjalne i praktycznie rozwiązać problem. I w cenie DP-UB820 mieć ciekawy przetwornik DAC oraz wzmacniacz słuchawkowy moi ten Odtwarzacz. 🙂

Więc reasumując moje pytanie do Was czy warto dopłacić do flagowego Sony czy nie? 

Panasonic DP-UB450 (ok. 1200 zł)

Vs.

Sony X800 M2 (ok. 1500 zł)

 

Dziękuję za przeczytanie i ewentualną podpowiedź. 🙂👍

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od razu do plików i nie żałuję - BD-P 100 Pioneera a to był najtańszy z linii.

Z muzyką też sobie daje dobrze radę, ale jak to BD - musi być spięty z TV,

bo w niczym się nie połapiesz. Ma oczywiście wyjście L/R.

Tyle tylko, że chodzi Ci pewnie wyłącznie o nowe ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku stałem przed podobnym zakupem UB820vsUB450vsX800. Sony odpuściłem chociaż bardzo porządnie zbudowany - niestety sporo opinii, że wiesza się na płytach 4k. Musiałbyś doczytać czy to usprawnili czy nie. UB820 ma tą zaletę, że ma wbudowane apki (nie używam tego w ogóle) i procesor HCX (coś tam usprawnia w upscalingu- do zwykłych płyt blueray mam inny odtwarzacz).

Kupiłem UB450, w środku wygląda dość niepoważnie, najtańszy, ale śmiga jak szalony-obejrzałem sporo płyt 4k żadnych problemów. I ma 2 wyjścia HDMI w razie czego.

Ale kosztował z 1.5 roku temu chyba 800 stów🙀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, audioburak napisał:

Kupiłem od razu do plików i nie żałuję - BD-P 100 Pioneera a to był najtańszy z linii.

Przerabiałem temat. Miałem BDP-140 niestety laser się skończył, znalazłem nie reagującego BDP-170 z myślą, że tylko zamienię zasilacz i będzie po naprawie. Niestety inne rozwiązania. Sprzedałem oba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

38 minut temu, gimza napisał:

Sony odpuściłem chociaż bardzo porządnie zbudowany - niestety sporo opinii, że wiesza się na płytach 4k. Musiałbyś doczytać czy to usprawnili czy nie.

Dziękuję za cenna wskazówkę. 👍🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gimza napisał:

W zeszłym roku stałem przed podobnym zakupem UB820vsUB450vsX800. Sony odpuściłem chociaż bardzo porządnie zbudowany - niestety sporo opinii, że wiesza się na płytach 4k. Musiałbyś doczytać czy to usprawnili czy nie. UB820 ma tą zaletę, że ma wbudowane apki (nie używam tego w ogóle) i procesor HCX (coś tam usprawnia w upscalingu- do zwykłych płyt blueray mam inny odtwarzacz).

Kupiłem UB450, w środku wygląda dość niepoważnie, najtańszy, ale śmiga jak szalony-obejrzałem sporo płyt 4k żadnych problemów. I ma 2 wyjścia HDMI w razie czego.

Ale kosztował z 1.5 roku temu chyba 800 stów🙀

Jak to do zwykłych płyt Blu-ray masz inny odtwarzacz, nie rozumiem to na odtwarzaczu 4K UHD BD nie można odtwarzać zwykłych płyt BD lub nawet DVD czy CD. Co za bzdury gość wypisujesz, mam Oppo UDP 203 na ten moment najlepszy muiltiformatowiec na świecie nie wymyślono nic lepszego jak dotąd i czyta wszystko oprócz sztandarowego UHD Blu-ray, czyta Blu-ray 3D, 2D, DVD, CD, w odróżnieniu do Panasa DP UB9000 czyta również DVD-Audio oraz SACD czego Panas nie potrafi, i nie muszę wspominać że do plików jest idealny oraz na USB można wgrać napisy do filmów z zagranicznych rynków tego DP UB9000 również nie potrafi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z kolegą. Poza Oppo nie bardzo jest w czym wybierać. A odtwarzanie napisów z USB to jest funkcja must have... aż dziwne, że producenci się nadal w tym nie połapali. Na polskim rynku nie ma większości wydań blu-ray, a będzie jeszcze mniej, bo u nas ponoć nie opłaca się nic wydawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, daffy napisał:

Panasonic DP-UB450 (ok. 1200 zł)

W momencie gdy ub820 ub824 średnio raz w msc np na Amazon.it jest w cenie około 1700 z wysyłką to zakup ub450 jest bez sensu. 

Możesz jeszcze za ub420 ub424 się rozglądać bo "nowe" powystawowe można kupić za te około 600-700.

Jeśli zależy ci na możliwości i obsłudze napisów z usb które mogą zostać załadowane podczas odtwarzania filmów z płyt to postaw na ub820 ub824 bo po modyfikacji firmware uzyskasz taką możliwość i nie tylko to.. modyfikacja może zostać również zastosowana do ub420 ub424 lecz on napisów nie obsłuży.

Do zalet serii ubX20 ubX24 ub9000 ub9004 należy jeszcze dorzucić możliwość zamiany jasności napisów dla płyt.

Ub450 to odtwarzacz na procesorze mtk mediatek tutaj nie ma takich możliwości ani dostępnej żadnej modyfikacji. Napisów i ich jasności również nie zmienisz.

Ps bardzo fajny jest też Panasonic ub700 który jest poprzednikiem ub820, przykładowo ostatnio na allegro był za 200zł...

 

6 godzin temu, gimza napisał:

ma wbudowane apki

Raczej wada 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, bl4ck napisał:

Jeśli zależy ci na możliwości i obsłudze napisów z usb które mogą zostać załadowane podczas odtwarzania filmów z płyt to postaw na ub820 ub824 bo po modyfikacji firmware uzyskasz taką możliwość i nie tylko to..

Tylko że w razie czego tracisz gwarancję, jak serwis trafi na modyfikowane oprogramowanie, a to jednak spora wada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

projektor: Epson LS10000; procesor/blu-ray: Cambridge CXU; końcówka mocy: Arcam FMJ P7; kolumny: Polk Reserve R700 + Paradigm CC-590 v4 + Studio 10 v5; sub: Paradigm Seismic 110; DAC stereo: Loxjie D40 pro; wzm. słuchawkowy: Schiit Asgard 3; słuchawki: AQ NightOwl, AKG K550

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata szybko mija 🙂 zanim się obrócisz będzie po gwarancji, ale pomijając jest możliwy powrót do nie modyfikowanego. Zresztą jego pytanie nie zawiera nic o tym jakoby ta funkcja była potrzebna więc możliwe że nie jest, ale oczywiście warto wiedzieć o możliwościach.

ps

Jak kupisz oppo gwarancje masz z głowy i serwisy też 😛 haha

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, bl4ck napisał:

Jak kupisz oppo gwarancje masz z głowy i serwisy też 😛 haha

Nowego nie kupisz…

A Reavon ktoś miał/testował? Bo może zamiast UB9000/9004 można by kupić Reavon UBR-X100?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Stary200 napisał:

Nowego nie kupisz…

Dlatego masz to z głowy.

15 minut temu, Stary200 napisał:

Bo może zamiast UB9000/9004

Nikt tutaj nie kupuje UB9000, a rozkmina autora jest aby kupić UB820 ponieważ on już ma analogi lub ewentualnie jeszcze tańszy odtwarzacz + dac Topping.

 

15 minut temu, max720 napisał:

z dziurką na słuchawki Oppo 105

Jak mu sprzedaż za 1500-2000zł to się może zastanowi 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Stary200 napisał:

Reavon

Ja mam dość negatywne zdanie o wszelakich klonach pod "przykrywką" nowych oryginalnych producentów.

Reavon i Magnetar to odtwarzacze na bazie firmware pioneera. Zdaje się dość sporo narzekań na napędy że hałasują ale w panasonic jest podobnie..

Jakbym miał kupować klona bo wolał bym kupić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , 660 dolarów z wysyłką bazuje na oryginalnym firmware oppo z jb, co prawda nie wiadomo z jaką kulturą działa napęd więc jak ktoś nie ma ciśnienia może poczekać na jakieś pierwsze recenzje...

Tak na prawdę wszystko sprowadza się do tego co potrzebujemy..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bl4ck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sprzęt jakości 8K się pojawił 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

rvolution-player-one-8k.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Anthem MRX1140 KlipschRP280F RP450 RP500M SVS PB3000 Canton865  Atmos7.4.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, donsalieri napisał:

Nowy sprzęt jakości 8K się pojawił 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

rvolution-player-one-8k.jpg

Nie ma nośników 8K ani filmów więc na co mi to…

39 minut temu, bl4ck napisał:

Tak na prawdę wszystko sprowadza się do tego co potrzebujemy..

Do najlepszego odtwarzania płyt… By się nie wieszało, szybkie wczytywanie, i nie jakiś naleśnik tylko porządny odtwarzacz tak jak kiedyś się robiło

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Stary200 said:

Nie ma nośników 8K ani filmów więc na co mi to…

No własnie tak ludziom na siłę wciskają 8ķ tylko tak naprawdę nie ma materiału w takich rozdzielczosciach. Są oczywiscie tacy, którzy kupią a pozniej będą oglądać materiały demonstracyjne. Przypomina mi to trochę czasy gdy ludzie kupowali telewizory full hd zeby podłączyc pod analogową kablówkę albo dvd 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, brewka87 napisał:

8ķ tylko tak naprawdę nie ma materiału w takich rozdzielczosciach.

na YT jest 8K 😛 😛 😛

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, Top Hi-Fi & Video Design said:

na YT jest 8K 😛 😛 😛

Jesli by tak isc tym tropem, to na YT moze byc nawet i 16K. Co z tego, ze rozdzielczosc moze i 8K ale bitrate jak dla 4k 😉 w dodatku są to zazwyczaj dema producentów tv albo jakies upscalowane tresci ze zródłowego 4k.

Tresci w dobrej jakosci (i sensownych z punktu zakupu sprzętu) nie ma i raczej szybko nie będzie, bo po prostu niebardzo się to opłaca. Przyrost jakosci względem 4k jest juz mało dostrzegalny, natomiast przejscie branzy filmowej (i telewizyjnej) na 8k to byłby bardzo duzy wydatek, ktory szybko sie nie zwroci. 4k oferuje jakosc wystarczającą dla przeciętnego Kowalskiego 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, brewka87 napisał:

Jesli by tak isc tym tropem, to na YT moze byc nawet i 16K. Co z tego, ze rozdzielczosc moze i 8K ale bitrate jak dla 4k 😉 w dodatku są to zazwyczaj dema producentów tv albo jakies upscalowane tresci ze zródłowego 4k.

dlatego napisałem z buźkami tak przewrotnie, bo to słyszę często od klientów 😉

Ogólnopolska sieć salonów audio-video Top Hi-Fi & Video Design
30 lat doświadczenia | 20 salonów na terenie Polski | Profesjonalni doradcy | Sale odsłuchowe w każdym salonie
www.tophifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Top Hi-Fi & Video Design said:

dlatego napisałem z buźkami tak przewrotnie, bo to słyszę często od klientów 😉

Tak podejrzewałem, ze te buźki po to tam są ale i tak dałem sie podpuscic 😉

Dobra, konczę temat 8k, zeby nie zasmiecac 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.03.2024 o 17:25, JVC 4K napisał:

Oppo UDP 203 na ten moment najlepszy muiltiformatowiec na świecie nie wymyślono nic lepszego jak dotąd

Amen !!! 

OPPO UDP 205 jeszcze lepszy ... : )

Happy Jump GIF by Rosanna Pansino    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

205-tka nie jest lepsza od 203-ki to dokładnie to samo tak samo czyta płyty z tą samą jakością obrazu i dzwięku, 205 zyskuje tylko wtedy kiedy wykorzystujemy jego DAC podłączamy go analogiem ze wzmacniaczem.

A jeżeli i obraz i dzwięk ma iść po HDMI to nie ma to znaczenia czy jest 203-ka czy 205-tka. I tak dekoduję dzwięk amplituner.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, JVC 4K napisał:

205-tka nie jest lepsza od 203-ki to dokładnie to samo tak samo czyta płyty z tą samą jakością obrazu i dzwięku, 205 zyskuje tylko wtedy kiedy wykorzystujemy jego DAC podłączamy go analogiem ze wzmacniaczem.

A jeżeli i obraz i dzwięk ma iść po HDMI to nie ma to znaczenia czy jest 203-ka czy 205-tka. I tak dekoduję dzwięk amplituner.

Do kina domowego raczej już nie wrócę, no chyba, że stanie się Cud Matki Najświętszej z Kościoła zespolenia Bożego Radosnego wielokanałowego i moja droga nawróci się ku drodze objawienia przestrzennego ... kinus domustus wielokanałusus przestrzennus : ) 

OPPO UDP 205 jeszcze lepszy ... : ) 

Vinyl Rookie GIF by Bloodshot Records              

   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, _Piotrek napisał:

Do kina domowego raczej już nie wrócę, no chyba, że stanie się Cud Matki Najświętszej z Kościoła zespolenia Bożego Radosnego wielokanałowego i moja droga nawróci się ku drodze objawienia przestrzennego ... kinus domustus wielokanałusus przestrzennus : ) 

OPPO UDP 205 jeszcze lepszy ... : ) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )               

   

Zdajesz sobie z tego sprawę że ja nie mówię teraz o filmach czy kinie, tylko o muzyce stereo po HDMI tak po tym złączu też idzie ścieżka dwukanałowa jakby ktoś nie wiedział, i wtedy dekoduje amplituner/wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, JVC 4K napisał:

Zdajesz sobie z tego sprawę że ja nie mówię teraz o filmach czy kinie, tylko o muzyce stereo po HDMI tak po tym złączu też idzie ścieżka dwukanałowa jakby ktoś nie wiedział, i wtedy dekoduje amplituner/wzmacniacz.

Dobrze Tato JVC 4K : ) nie denerwuj się tak, więcej luzu, po prostu bardziej podoba mi się większy odtwarzacz multimedialny OPPO UDP 205 ... : )

The Hobbit Smile GIF

      

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez _Piotrek

Gry przygodowe ... " Wyłącznie Single Player !!! " ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.