Skocz do zawartości
IGNORED

Zamówienie zbiorowe na oryginalne lampy projekcyjne z HCX.


brewka87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie Panowie, że znaleźliście solidnego i uczciwego dostawcę lamp do projektorów JVC w Polsce. Brawo HCX za prawidłowe podejście do rematu i uczciwość handlową 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeno wyjmij mi z tych oczu szkło bolesne - obraz dni, które czaszki białe toczy przez płonące łąki krwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minutes ago, max720 said:

Czy ta lampa pasuje do RS 540 ? Jaki ostateczny koszt ? 

Może być na PW . Proszę 🙂

W tym projektorze zainstalowana jest lampa PK-L2615U czyli taka sama jaką kupił @Jager oraz @Jay22 ☺

Cena regularna w HCX to 2195zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cena po rabacie 1999zł plus darmowa przesyłka kurierska ubezpieczona ☺

Przy zamowieniu musisz się powołac na nasze forum 😉

13 hours ago, bluesboss said:

Fajnie Panowie, że znaleźliście solidnego i uczciwego dostawcę lamp do projektorów JVC w Polsce. Brawo HCX za prawidłowe podejście do rematu i uczciwość handlową 😉

Dokładnie tak. Dzięki temu, ze dzielimy się spostrzezeniami na temat zakupionych lamp, moglismy zweryfikowac w sąsiednim wątku nieuczciwego sprzedawcę, ktory sprzedaje zamienniki jako oryginalne. 

Sam utopiłem wtedy kilka stówek ale przynajmniej teraz wiem, ze kupiłem oryginalną od HCX 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynowi dzisiaj odebrałem bo nie było go w domu jak kurier przyjechał, ale koło południa już wrócił wziął lampę, zamontował i obejrzał film i powiedział że super wszystko działa świeci mocnym światłem, balast nie piszczy i zakup w HCX to pewniak że oryginał.

Dodam tylko że w N5/NP5/N7/NX9 i w RS1000/RS1100/RS2000/RS3000 - lampę montuje się wkładając od boku lewego jak patrzy się na projektor od przodu, a w starych X7900/RS540 i starszych generacjach projektorów JVC lampę montuję się wkładając od tyłu.

Według mnie i kuzyna w nowych modelach czyli N a nie X jest to lepiej zrobione, łatwiej jest dojść do boku projektora niż do tyłu jak jest zamontowany przy samej ścianie jak u kuzyna.

Kuzyn, zapłacił łącznie 2134zł

2099zł - za lampę i 35 zł za dostawę kurierem pobranie w banknotach 100zł

Dziwi mnie tylko jedno, dlaczego do tych nowych modeli JVC lampa jest najdroższa choć ma taką samą moc jak do RS540 czyli 265W, ale doczytałem że różnica w cenie może być spowodowana żywotnością lampa do N7 wytrzymuje ok 500 godzin więcej jak do X7900.

Jeszcze jedna ekstra rzecz do modeli N i nowych RS-ów lampa jest produkowana w Japonii piszę na pudełko Made In Japan.

Na pudełku lampy Brewka87 do jego projektora pisało Made In China, do RS540 pewnie też w chinach wyprodukowano. Czyli jak ktoś chcę mieć lampę zrobioną w Japonii to musi kupić projektor N lub najnowsze RS-y.

4000 godzin w trybie low vs 4500 godzin w trybie low, płaci się te 300zł więcej ale można oglądać 500 godzin dłużej, fajnie miły dodatek dla posiadaczy najnowszej serii względem starszych modeli.

Obiecane foty :

DZIĘKUJĘ W IMIENIU KUZYNA JESZCZE RAZ BREWKA87

Pozdro.

JAGER i JAY22 jak macie napisane na waszych lampach Made in China

Ceny lamp do JVC Projektorów w HCX i te róźnice cenowe :

JVC PK L2210U - 1799zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC PK L2312U - 1899zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC PK L2615U - 2195zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC PK L2618U - 2499zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

low-profile-bracket.gif

02-JVC-DLA-X7900-Rückseite-Foto-Michael-B.-Rehders.jpg

20231205_152111.jpg

20231205_152120.jpg

20231205_152326.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minutes ago, JVC 4K said:

Jeszcze jedna ekstra rzecz do modeli N i nowych RS-ów lampa jest produkowana w Japonii piszę na pudełko Made In Japan.

Na pudełku lampy Brewka87 do jego projektora pisało Made In China, do RS540 pewnie też w chinach wyprodukowano.

Tak jest, bo lampa do modelu z serii N to lampa NSH produkowana przez japońską firmę USHIO. W moim modelu jest lampa UHP (z tego co pamiętam Philips), a oni mają fabryki w Chinach 😎

9 minutes ago, JVC 4K said:

DZIĘKUJĘ W IMIENIU KUZYNA JESZCZE RAZ BREWKA87

Fajnie ze kuzyn zadowolony z zakupu 😀

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, brewka87 napisał:

Tak jest, bo lampa do modelu z serii N to lampa NSH produkowana przez japońską firmę USHIO. W moim modelu jest lampa UHP (z tego co pamiętam Philips), a oni mają fabryki w Chinach 😎

Fajnie ze kuzyn zadowolony z zakupu 😀

Niech Jager i Jay22 napiszą czy na pudełku od ich lamp piszę China, potwierdzenie.

Widzisz HCX chytry trochę kurier pobranie 35zł, jak oceniasz tanio czy drogo, za możliwość zapłaty w banknotach.

Chyba nie ma żadnej różnicy pomiędzy NSH a UHP czy to USHIO czy Philips to jakość będzie chyba taka sam, nie wiem kuzyn mnie dopytuje abym zapytał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
9 minut temu, JVC 4K napisał:

Niech Jager i Jay22 napiszą czy na pudełku od ich lamp piszę China, potwierdzenie.

Widzisz HCX chytry trochę kurier pobranie 35zł, jak oceniasz tanio czy drogo, za możliwość zapłaty w banknotach.

Normalnie… u mnie wysyłka normalnie gratis a że nie chciało mi się czekać do poniedziałku to za odbiór w sobotę płaciłem ekstra 100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stary200 napisał:

Normalnie… u mnie wysyłka normalnie gratis a że nie chciało mi się czekać do poniedziałku to za odbiór w sobotę płaciłem ekstra 100 zł

Przecież piszę że miał kasę w banknotach przygotowaną w kopercie dla kuriera, nie było żadnego przelewu.

1 minutę temu, Stary200 napisał:

Normalnie… u mnie wysyłka normalnie gratis a że nie chciało mi się czekać do poniedziałku to za odbiór w sobotę płaciłem ekstra 100 zł

Lampę kupowałeś czy coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Jak kupowałem RS1000 to płaciłem przelewem i wysyłka była gratis. Był to czwartek po południu, w piątek mieli go w tedy wysłać i miał być w Poniedziałek ( wysyłka gratis ) ale że sobie zażyczyłem w sobotę dostarczenie poprzez kuriera to płaciłem ekstra 100 zł 

Teraz zrozumiałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Stary200 napisał:

Jak kupowałem RS1000 to płaciłem przelewem i wysyłka była gratis. Był to czwartek po południu, w piątek mieli go w tedy wysłać i miał być w Poniedziałek ( wysyłka gratis ) ale że sobie zażyczyłem w sobotę dostarczenie poprzez kuriera to płaciłem ekstra 100 zł 

Teraz zrozumiałeś?

Przecież piszę że miał kasę w banknotach przygotowaną w kopercie dla kuriera, nie było żadnego przelewu.

Czy ty nie potrafisz pojąć jak się do Ciebie piszę po Polsku, pogrubię tekst będzie jaśniej w grę wchodziło tylko pobranie - taka forma płatności gdzie do ręki kurierowi wręczasz banknoty wcześniej przygotowane.

Przelew, przedpłata, karta, Blik i jakieś inne elektroniczne pieniądze nie wchodziły w grę. Tylko w gotówce za pobraniem w banknotach. Takich zielonych z Władkiem Jagiełło.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
36 minut temu, JVC 4K napisał:

Przecież piszę że miał kasę w banknotach przygotowaną w kopercie dla kuriera, nie było żadnego przelewu.

Czy ty nie potrafisz pojąć jak się do Ciebie piszę po Polsku, pogrubię tekst będzie jaśniej w grę wchodziło tylko pobranie - taka forma płatności gdzie do ręki kurierowi wręczasz banknoty wcześniej przygotowane.

Przelew, przedpłata, karta, Blik i jakieś inne elektroniczne pieniądze nie wchodziły w grę. Tylko w gotówce za pobraniem w banknotach. Takich zielonych z Władkiem Jagiełło.

 

sddefault.jpg

A Ty jesteś tępy czy tylko takiego udajesz??? 

 

1 godzinę temu, JVC 4K napisał:

Widzisz HCX chytry trochę kurier pobranie 35zł, jak oceniasz tanio czy drogo, za możliwość zapłaty w banknotach

Co tu jest napisane przez Ciebie?   Oceniłem że to normalne!!! I za ekstra odbiór w sobotę płaciłem kurierowi!!! Idź weź zrób sobie jakieś usta-usta w szpitalku, może wtedy zrozumiesz co piszesz i na co ludzie odpowiadają Ciemnoto!

Chu…j z tym że za chwilę będzie ban ale do tak tęp…ego człowieka jak kołek inaczej się nie da…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rynce opadają normalnie, pisałeś że zapłaciłeś kurierowi 100zł w banknocie to było za ekstra dostawe w sobotę jasne ale za RS-a kwote 24 000zł już nie bo zrobiłeś przelew i to nie było pobranie, jakbyś zapłacił kurierowi te 24 100zł czyli 241 sztuk zielonych Władków Jagiełło to wtedy by było pobranie.

Kumasz człowieku towar + przesyłka w banknotach a NIE TYLKO PRZESYŁKA bez towaru. Czyli w przypadku kuzyna cała kwota 2134zł to była kwota jaką otrzymał kurier a nie tylko 35zł.

Ja jak i kuzyn kupujemy za pobraniem głównie, minus ten kredyt który mam na kino, ale TV, pralka lodówka, wypoczynek wszystko w banknotach płaciłem, nawet opłaty za prąd i media, wodę to robię na poczcie. Nie lubię przelewów, dla mnie liczy się tylko cash.

Jakiś już dłuższy czas temu kupowałem TV za 14 500zł i też kurierem za pobraniem i płaciłem 145 zielonych Władków Jagiełło miałem, 143 za TV i 2 za dostawę z wniesieniem i montaż.

Za samochód w 2016 roku dla żony płaciłem również zielonym Władkiem Jagiełło auto kosztowało 92 000zł w banknotach po 100 zł tzn. że zapłaciłem 920 takimi sztukami Władków Jagiełło.

Matematyka była w szkole u ciebie?

Trzeba być niedorozwiniętym aby tego nie zrozumieć.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez JVC 4K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 hours ago, JVC 4K said:

Widzisz HCX chytry trochę kurier pobranie 35zł

Źle to rozumiesz. Wysyłka pobraniowa zawsze jest drozsza i nie wynika to z pazerności HCX tylko z cennika firm kurierskich. Wysyłając "za pobraniem" nadawca nie ma pewnosci czy adresat przesyłki ją odbierze, więc w koszt wysyłki wliczony jest pośrednio koszt przesyłki zwrotnej do nadawcy. Dodatkowo sama usługa płatności u kuriera to jest operacja finansowa, która tez kosztuje. Przeciez banknoty "sto złotych", które zapłacisz kurierowi nie idą przeciez do jego kieszeni... on musi te pieniądze gdzies zdeponowac. Dolicz do tego ubezpieczenie (ktos moze kuriera napasc, ukraść pieniądze itp). Przelewy bankowe tez kosztują chociaz to tylko transakcje wirtualne. Tutaj ktos (kurier) musi fizycznie odebrac banknoty od kupującego (a co jesli kilka z nich będzie fałszywych...?) Zastanow się nad tym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jednak nie obyło się bez problemów, kurier FedEx próbował dostarczyć paczkę od 1 grudnia... codziennie do 6 grudnia była informacja, że paczkę wydano kurierowi do doręczenia... no i ostatecznie napisałem @ do HCX, że sytuacja jest troche niepoważna, zależało mi raczej na dostarczeniu paczki bez przerzucania jej niepotrzebnie "milion" razy po magazynach... szczególnie, że to lampa. Ostatecznie po kolejnej nieudanej próbie, gdzie nie było śladu po kurierze, uprzejmie poinformowałem, że już od kuriera FedEx'a już paczki nie przyjmę, bo to kpina z klienta... HCX napisał skargę i prośbę o wyjaśnienie, a ja poprosiłem o wysyłkę kurierem, który potrafi dostarczyć paczkę między Warszawą, a Łodzią z dnia na dzień, już nawet niech ma poślizg i będą to dwa dni, wciąż lepszy czas, niż prawie tydzień bez sukcesu u FedEx'a... a może jechał z innej Warszawy? 😛 W końcu po przebojach, lampa dotarła do mnie dzisiaj kurierem DPD. Cieszcie się, że Was FedEx nie zawiód 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, Jay22 said:

Cieszcie się, że Was FedEx nie zawiód 😉

Ja tez miałem drobny kłopot z odbiorem paczki. W dzien odbioru około 9.20 dostałem smsem informacje, ze paczka bedzie doręczona w godzinach 8 - 11. Za kilka minut zadzwonił kurier, ze juz jest. Musiałem poprosic sąsiadkę o odbior bo bylem w pracy. Kurier troszkę niepowazny powiedział, ze paczka lekka i moze ją przerzucic przez bramę 🤣 a na paczce naklejony kieliszek symbolizujący delikatną zawartosc. Na szczęscie udało mi się wybic mu z głowy ten pomysł 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałem drobny kłopot z odbiorem paczki. W dzien odbioru około 9.20 dostałem smsem informacje, ze paczka bedzie doręczona w godzinach 8 - 11. Za kilka minut zadzwonił kurier, ze juz jest. Musiałem poprosic sąsiadkę o odbior bo bylem w pracy. Kurier troszkę niepowazny powiedział, ze paczka lekka i moze ją przerzucic przez bramę a na paczce naklejony kieliszek symbolizujący delikatną zawartosc. Na szczęscie udało mi się wybic mu z głowy ten pomysł
Ja pier**l... Brak słów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jay22 napisał:

U mnie jednak nie obyło się bez problemów, kurier FedEx próbował dostarczyć paczkę od 1 grudnia... codziennie do 6 grudnia była informacja, że paczkę wydano kurierowi do doręczenia... no i ostatecznie napisałem @ do HCX, że sytuacja jest troche niepoważna, zależało mi raczej na dostarczeniu paczki bez przerzucania jej niepotrzebnie "milion" razy po magazynach... szczególnie, że to lampa. Ostatecznie po kolejnej nieudanej próbie, gdzie nie było śladu po kurierze, uprzejmie poinformowałem, że już od kuriera FedEx'a już paczki nie przyjmę, bo to kpina z klienta... HCX napisał skargę i prośbę o wyjaśnienie, a ja poprosiłem o wysyłkę kurierem, który potrafi dostarczyć paczkę między Warszawą, a Łodzią z dnia na dzień, już nawet niech ma poślizg i będą to dwa dni, wciąż lepszy czas, niż prawie tydzień bez sukcesu u FedEx'a... a może jechał z innej Warszawy? 😛 W końcu po przebojach, lampa dotarła do mnie dzisiaj kurierem DPD. Cieszcie się, że Was FedEx nie zawiód 😉

I jak jest napisane na pudełku z lampy Made in China, Thailand czy Japan.

Miałeś pobranie z DPD, u mnie żadnych przygód z FedEX chwalę sobię tego kuriera przyjął bezproblemowo kwotę 2134zł.

1 godzinę temu, brewka87 napisał:

Ja tez miałem drobny kłopot z odbiorem paczki. W dzien odbioru około 9.20 dostałem smsem informacje, ze paczka bedzie doręczona w godzinach 8 - 11. Za kilka minut zadzwonił kurier, ze juz jest. Musiałem poprosic sąsiadkę o odbior bo bylem w pracy. Kurier troszkę niepowazny powiedział, ze paczka lekka i moze ją przerzucic przez bramę 🤣 a na paczce naklejony kieliszek symbolizujący delikatną zawartosc. Na szczęscie udało mi się wybic mu z głowy ten pomysł 😉

Mógł rzucić nic by się nie stało HCX bardzo dobrze zapakował stretchem.

36 minut temu, STELVIO napisał:

Ja pier**l...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Brak słów

Nie dramatyzuj, ludzie mają większe problemy, brak zdrowia, brak kończyn, problemy rodzinne, bezrobocie itp. Dostawa paczki od kuriera to jeszcze nie koniec świata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minutes ago, JVC 4K said:

Mógł rzucić nic by się nie stało HCX bardzo dobrze zapakował stretchem.

Moze i nic by się nie stało ale logika podpowiada, ze skoro paczka jest oznaczona kieliszkiem z dopiskiem "fragile" to jednak lepiej paczką nie rzucac. Jakby jednak zawartośc paczki ulegla uszkodzeniu to nawet nie miałbym okazji sporządzic protokołu szkody przy kurierze, a jest to podstawowy dokument wymagany podczas rozpatrywania reklamacji.

Paczka za bramą tez mogłaby się komus "spodobac"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, brewka87 napisał:

Moze i nic by się nie stało ale logika podpowiada, ze skoro paczka jest oznaczona kieliszkiem z dopiskiem "fragile" to jednak lepiej paczką nie rzucac. Jakby jednak zawartośc paczki ulegla uszkodzeniu to nawet nie miałbym okazji sporządzic protokołu szkody przy kurierze, a jest to podstawowy dokument wymagany podczas rozpatrywania reklamacji.

Paczka za bramą tez mogłaby się komus "spodobac"...

A kto by tam chciał jakąś żarówkę do projektora wziąć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, JVC 4K said:

A kto by tam chciał jakąś żarówkę do projektora wziąć.

Są ludzie, ktorzy gdy nadarzy się okazja aby cos ukraść to ukradną, nawet nie wiedząc co kradną. Na naklejce adresowej było dokładnie napisane co znajduje się w środku i zadeklarowana wartość przesyłki. 

Z resztą nie jest to wazne. Chodziło mi głownie o niepowazne podejście kuriera, ktory chciał przerzucic przez bramę paczkę oznaczoną symbolem kieliszka. Jesli Ty nie widzisz w tym nic niedorzecznego to juz nie moj problem 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kolumny frontowe: Heco Celan XT701, Wzmacniacz: Yamaha AX900 - pracuje jako końcówka mocy, Amplituner: Marantz SR7010, Transport: Squeezebox Classic, Media player: Zidoo Z1000 Pro, Subwoofer: 2x Velodyne EQ-MAX12, Projektor: JVC DLA-X90R, Kolumny efektowe w konfiguracji 7.2.4: satelity 2×Quadral TSA300 (centralny) 4×Quadral TSA500 (surround) 4×Quadral TSA300 (atmos).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Chloru napisał:

To jakiś kompleks małego projektora? Poproś lekarza, żeby zmienił Ci leki... 

Liczy mówią same za siebie one nie kłamią :

X7900/RS540 : wymiary szer 45cm, wys 18cm, długość 47cm oraz waga 15 kg

NZ7/RS2100 : wymiary szer 50cm, wys 24cm, długość 52cm oraz waga 23 kg

Ktoś coś jeszcze ma do dodania. Każdy wie że BMW X5/X6 jest lepsze pod każdym względem od X3/X4.

mały projektor - duży projektor

małe auto - duże auto

mały dom/mieszkanie - duży dom mieszkanie

Mniejsze jest ubogim krewnym większego.  Duże jest wrogiem małego.

Ktoś ma jeszcze coś w temacie lamp.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)
3 godziny temu, RAF77 napisał:

Żałosne.Małego fiutka emoji23.png
Leki mu nie pomogą, taki się urodził emoji3.png
Musi mieć wszystko duże, żeby zrekompensować "małego".

 

3 godziny temu, RAF77 napisał:

Żałosne.Małego fiutka emoji23.png
Leki mu nie pomogą, taki się urodził emoji3.png
Musi mieć wszystko duże, żeby zrekompensować "małego".

Zgłosiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Stary200 napisał:

 

Zgłosiłem

I racja, nazwał mnie trollem a ja z trollem nie mam nic wspólnego, później wypomniałem mu zmywak w anglii i koleś nie wytrzymał sam powinien iść do lekarza po tabletki.

Bardzo dobrze zrobiłeś.

77 to jego wiek urodzenia, no to niezły bobas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off top 

Potrzebuję pilnej pomocy dla kumpla !

Kupiłem JVC RS 540 , ale przyszedł bez pilota 😞

Czy ktoś jest pożyczyć za kaucją na 4-5 dni roboczych , aby sprawdzić projektor ?

Pokrywam wszystkie koszty wysyłki.

 

Dziękuję za pomoc i zrozumienie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, max720 napisał:

Przepraszam za off top 

Potrzebuję pilnej pomocy dla kumpla !

Kupiłem JVC RS 540 , ale przyszedł bez pilota 😞

Czy ktoś jest pożyczyć za kaucją na 4-5 dni roboczych , aby sprawdzić projektor ?

Pokrywam wszystkie koszty wysyłki.

 

Dziękuję za pomoc i zrozumienie 

na PW odezwij się

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.