Skocz do zawartości
IGNORED

Podlogowki vs podstawkowce + sub vs podlogowe + sub


BlueDot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, BlueDot napisał:

Moze zalezy do jakich zastosowan, muzyki?

Tak.
 

 

1 godzinę temu, Wuelem napisał:

Monitory będą lepsze tylko w dwóch przypadkach:

a) nie masz miejsca na większe kolumny,
b) słuchasz muzyki cicho.

Reszta to efekty błędów lub nieporozumień (jak to kolega wyżej zechciał określać).

* * *

Rodzaj muzyki nie ma nic do rzeczy - z powodów oczywistych.

To jest bzdura
 

 

3 godziny temu, Wuelem napisał:

W temacie to z podłogowymi i podstawkowcami + sub wygrały... - monitorki bez suba.

czemu nie,mozna słyszec połowe dzwięków i byc zadowolonym.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

cover.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego były "półkowe" zanim stały się monitorami (co wprowadza w błąd).

Monitorki do cichego słuchania pod tym kątem się "lepiej" sprawdzają, że głośno grać nie potrafią.
Mniej kosztują, a swój cel realizują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba że na kurzej stópce , a wtedy widać na aukcjach ,tu róg obity i tam i tu jeszcze trochę , u mnie podstawkowe nieduże zajmują dużo miejsca :) 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pseudodrummer napisał:

byc zadowolonym.

Najpierw piszesz "bzdura", a potem potwierdzasz.

Jak się zdecydujesz, napisz jeszcze raz : -)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Wuelem napisał:

Najpierw piszesz "bzdura", a potem potwierdzasz.

Jak się zdecydujesz, napisz jeszcze raz : -)

 

jeszcze raz przeczytaj*

*

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, szpakowski napisał:

Bardziej zależy do jakich kolumn podłogowych i jakiego wzmacniacza. 

Ahhh, to forum, to jak narkotyk 😄

Widzę, że wzbudziło zainteresowanie, to:

Odsłuch na 3 różnych wzmacniaczach - wszystkie klasowe, flagowe i uznane. Bardzo podobne i przyzwoicie brzmiące.

- Stary Pioneer (już powoli nie domaga)

- Onkyo A-1VL (tymczasowo zastąpi powyższego Pioneera, bo ma co potrzebuję i stan igła. Selektor dźwięku trochę nie domaga, bo nie używany. Od początku ustawiony był tylko na CD)

- Atoll IN200 (za późno wypożyczony, mógłby być nr1, ale za krótki odsłuch, bo z czasem różne kwiatki wychodzą).

 

Co do głośników, to w ostanim czasie odsłuchałem wiele: Focale, Bowersy, Elac, Pylon, Monitor Audio, Dynaudio, Dynavoice.

Z różnych przyczyn, niekoniecznie brzmieniowych, bo i też estetycznych ostały się 2 marki. 

Ze względu na brzmienie wygrały te małe monitorki. Natomiast biorę cały komplet 5 głośników. I wiem, że podłogowe brzmią identycznie, ale dadzą więcej dołu. WOW, już się nie mogę doczekać, aż zagrają 🙂

 

Moje zdanie co do suba do monitorów, to: 

- przeprowadzka do większego pokoju i SUB je wspomógł, to był wtedy dobry pomysł, szczególnie do "ekstra filmów" np. ze startującą rakietą

- po roku odłączyłem ten sub, bo miałem już go dość z różnych względów ustawienia różne dla różnej głośności słuchania, etc., i już nie chciało się go włączać nawet do filmów

20 minut temu, Wuelem napisał:

że głośno grać nie potrafią

Jakież moje zdziwienie było, kiedy na odsłuchu u audio pasjonata, po połączeniu wg jego konfiguracji, to potrafiły naprawdę "huknąć". Po dwóch dekadach użytkowania, taka gruba niespodzianka! Sam ten pasjonat miał niefrasobliwą minę, co potrafią.

20 minut temu, Wuelem napisał:

Dlatego były "półkowe" zanim stały się monitorami

Dokładnie, do małego pokoju, na półce, szafce, to są właśnie do tego przeznaczone. Teraz, to dziękuję losowi, że nie było mnie wtedy stać na podłogowe, bo by były w tej cenie znacznie gorsze brzmieniowo i tarabaniłbym się z nimi przez pół życia, to tu, to tam 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AutoPirat

OBRAZ: 160 cali-->Epson EH-TW9400 + Nvidia Shield PRO   |   DŹWIĘK: 5.0.2  głośniki-->Dynaudio Evoke: 50, C25, 10; Studio C4-80   |   WZMACNIACZ: AVR --> Marantz Cinema 70s + Stereo/końcówka mocy --> zbędna?   |   MUZYKA --> Gramofon: Technics SL-1500C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, AutoPirat napisał:

Z różnych przyczyn, niekoniecznie brzmieniowych, bo i też estetycznych ostały się 2 marki. 

Ze względu na brzmienie wygrały te małe monitorki. Natomiast biorę cały komplet 5 głośników. I wiem, że podłogowe brzmią identycznie, ale dadzą więcej dołu. Wow, już się nie mogę doczekać, aż zagrają u mnie 🙂

MA silver?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ajothe napisał:

MA silver?

W tym szalonym wyścigu (jakość/brzmienie/estetyka), zaczęły wyprzedać wszystkie o parę długości, ale czarny koń na ostatniej prostej wyprzedził je o dwie długości 🙂

Jakbym nie miał porównania, to tak, padło by na MA Silver, ale na mecie prawie 2 x droższe wygrały 😕 Niestety i stety, ale to już tłumaczę sobie, że do końca życia - mojego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AutoPirat

OBRAZ: 160 cali-->Epson EH-TW9400 + Nvidia Shield PRO   |   DŹWIĘK: 5.0.2  głośniki-->Dynaudio Evoke: 50, C25, 10; Studio C4-80   |   WZMACNIACZ: AVR --> Marantz Cinema 70s + Stereo/końcówka mocy --> zbędna?   |   MUZYKA --> Gramofon: Technics SL-1500C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Ajothe napisał:

Ale jakie? 

Ale co? 😄

...pisałem wcześniej między wierszami w odpowiedzi do Twojej wypowiedzi - domyśl się! 😉  

 

(Specjalnie omijam nazwy marek, bo szanuję też niestety czasem ciężką pracę handlowców, bo muszą wciskać świadomie lub nieświadomie "zajebiste i najlepsze na świecie" produkty)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AutoPirat

OBRAZ: 160 cali-->Epson EH-TW9400 + Nvidia Shield PRO   |   DŹWIĘK: 5.0.2  głośniki-->Dynaudio Evoke: 50, C25, 10; Studio C4-80   |   WZMACNIACZ: AVR --> Marantz Cinema 70s + Stereo/końcówka mocy --> zbędna?   |   MUZYKA --> Gramofon: Technics SL-1500C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, AutoPirat napisał:

Widzę, że wzbudziło zainteresowanie, to:

Wybacz ale Twoja wypowiedź nie wzbudziła mojego zainteresowania ...

24 minuty temu, AutoPirat napisał:

Odsłuch na 3 różnych wzmacniaczach - wszystkie klasowe, flagowe i uznane. Bardzo podobne i przyzwoicie brzmiące.

- Stary Pioneer (już powoli nie domaga)

- Onkyo A-1VL (tymczasowo zastąpi powyższego Pioneera, bo ma co potrzebuję i stan igła. Selektor dźwięku trochę nie domaga, bo nie używany. Od początku ustawiony był tylko na CD)

- Atoll IN200 (za późno wypożyczony, mógłby być nr1, ale za krótki odsłuch, bo z czasem różne kwiatki wychodzą).

Wszystkie wymienione wzmacniacze nie grzeszą jakością dźwięku ... spokojnie można je wspomóc subem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szpakowski napisał:

Wybacz ale Twoja wypowiedź nie wzbudziła mojego zainteresowania ...

Wybacz i Ty, ale te wszystkie social media kroją bezlitośnie z ekspresji porozumiewania się na żywo.

9 minut temu, szpakowski napisał:

Wszystkie wymienione wzmacniacze nie grzeszą jakością dźwięku ... spokojnie można je wspomóc subem

Wybacz, ale Twoja wypowiedź świadczy o totalnej ignorancji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AutoPirat

OBRAZ: 160 cali-->Epson EH-TW9400 + Nvidia Shield PRO   |   DŹWIĘK: 5.0.2  głośniki-->Dynaudio Evoke: 50, C25, 10; Studio C4-80   |   WZMACNIACZ: AVR --> Marantz Cinema 70s + Stereo/końcówka mocy --> zbędna?   |   MUZYKA --> Gramofon: Technics SL-1500C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szpakowski napisał:

Załóż chociaż przez chwilę, że twoje założenia nie we wszystkich przypadkach się sprawdzają ... 

Na tę chwilę rozmawiamy bardzo ogólnie, a nie analizujemy przypadek, który gdzieś tam kiedyś u kogoś słyszałeś... a może tylko Ci się wydaje.

1 godzinę temu, szpakowski napisał:

Owszem, na poziomie budżetowego stereo nawet się z tobą zgodzę,

Jakim budżetem dysponują dyskutujący mogłeś się zorientować.

1 godzinę temu, szpakowski napisał:

Owszem, na poziomie budżetowego stereo nawet się z tobą zgodzę, że rozwiązanie sub + kolumny ma jakiś tam sens.

A na poziomie audiofilskiego hiend, którym zawsze w swoich rozważaniach się wywyższasz, bardzo często mamy do czynienia z kolumnami wielodrożnymi, a każda droga zasilania jest własną końcówką mocy. Ideowo niczym się to nie rożni od postawienia moich monitorków BW606 na subwooferkach BW608, więc nie sugeruje nawet braku sensu.

1 godzinę temu, szpakowski napisał:

Jednak jeżeli mamy wzmacniacz lepszej jakości niż ten wbudowany w suba

Przy tym samym budżecie nie mamy.

-----

22 minuty temu, AutoPirat napisał:

ale Twoja wypowiedź świadczy o totalnej ignorancji.

Jeśli chodzi o tego usera, to trafiłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jakim budżetem dysponują dyskutujący mogłeś się zorientować.

Nie zaglądam nikomu do kieszeni ... rozmowa jest jak na razie czysto teoretyczna. Jak sam zresztą zauważyłeś:

6 minut temu, szymon1977 napisał:

Na tę chwilę rozmawiamy bardzo ogólnie

Za to ty cały czas powołujesz się na swoje bowersy jakby były one wyznacznikiem czegokolwiek ...

Stosujesz Szymonku podwójne standardy ... tylko dlatego, że mam inne zdanie i nie jestem entuzjastom stosowania suba w stereo ...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szpakowski napisał:

Stosujesz Szymonku podwójne standardy ... tylko dlatego, że mam inne zdanie i nie jestem entuzjastom stosowania suba w stereo ...

Stosując te same standardy wyszło, że po prostu się mylisz.

4 minuty temu, szpakowski napisał:

Za to ty cały czas powołujesz się na swoje bowersy jakby były one wyznacznikiem czegokolwiek ...

Wątpię abyś zrozumiał różnicę, ale swoje BW podaję jako przykład potwierdzający teorię, a je dowód będący podstawą do wysnucia teorii. Moje BW działają wg tych samych praw fizyki, mogę powołać się na Twoje nie wiem co, ale nic to nie zmieni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, szymon1977 napisał:

A na poziomie audiofilskiego hiend, którym zawsze w swoich rozważaniach się wywyższasz, bardzo często mamy do czynienia z kolumnami wielodrożnymi, a każda droga zasilania jest własną końcówką mocy.

Nie jestem również zwolennikiem taki rozwiązań i proszę cię bardzo nie wmawiaj mi swoich chorych insynuacji ...

To nie moja wina, że coś tam ci się wydaje ...

Jak już to ktoś napisał tobie w innym wątku Szymonku ... doświadczenie jest najważniejsze ... doświadczenie którego ty nie posiadasz.

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Stosując te same standardy wyszło, że po prostu się mylisz.

Twoje standardy opierają się na zasadzie: Jak Kali ukraść krowę to dobrze ... jak Kalemu ukrść to nie dobrze ...

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Moje BW działają wg tych samych praw fizyki, mogę powołać się na Twoje nie wiem co, ale nic to nie zmieni.

Praw fizyki nie zmienisz ale rozwiązania techniczne można stosować inne i uzyskiwane za ich pomocą efekty również będą inne. Zbyt ograniczony jesteś, żeby to pojąć ... o braku doświadczenia nie wspomnę.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, AutoPirat napisał:

Ale co? 😄

...pisałem wcześniej między wierszami w odpowiedzi do Twojej wypowiedzi - domyśl się! 😉  

 

(Specjalnie omijam nazwy marek, bo szanuję też niestety czasem ciężką pracę handlowców, bo muszą wciskać świadomie lub nieświadomie "zajebiste i najlepsze na świecie" produkty)

Moglbys napisac jakie, bo grzebac teraz po kilka stron wstecz i szukac czegos co napisales miedzy wierszami jest czasochlonne a jezeli graja tak jak piszesz to warto wiedziec o jaki model chodzi zeby brac go pod uwage przy odsluchach.

Po to jest forum zeby dzielic sie wiedza i zdobytymi doswiadczeniami a nie ukrywac cos przed kims zeby komus krzywdy nie zrobic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, szpakowski napisał:

Nie jestem również zwolennikiem taki rozwiąza

Ale przedmiotem dyskusji są fakty, a nie rozważania czego zwolennikiem jest Szpakowski, a czego nie.

22 minuty temu, szpakowski napisał:

Praw fizyki nie zmienisz ale rozwiązania techniczne można stosować inne i uzyskiwane za ich pomocą efekty również będą inne

A wiesz czym technicznie różni monitor+sub aktywny od kolumny w biampingu? Krótszym kablem pomiędzy końcówką i głośnikiem, a dłuższym między końcówką i pre.

22 minuty temu, szpakowski napisał:

Zbyt ograniczony jesteś, żeby to pojąć

 

30 minut temu, szpakowski napisał:

... doświadczenie którego ty nie posiadasz.

Mógłbyś zrozumieć rzeczy, których nigdy nie będzie Ci dane doświadczyć... tylko o co byś się wtedy ze mną kłócił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, BlueDot napisał:

Po to jest forum zeby dzielic sie wiedza i zdobytymi doswiadczeniami a nie ukrywac cos przed kims zeby komus krzywdy nie zrobic.

Ehhh, a wiesz, co to zaraz będzie?

- eee nie, poprzedni model znacznie lepszy,

- słyszałem lepszych i to bez porównania,

- nie znasz się

- a co Ty wiesz?

- moje najlepsze

- etc. i tak można bez końca.

Ale masz rację, zdecydowałem się na Dynaudio Evoke (nie Emity, nie Excity):

10 - budżetowe, 20 - z lepszym dołem, 30 - to samo co 20, ale podstawki nie potrzeba, 50 - podłogówki z dobrym zejściem w dole.

A jeżeli Cię stać i nie słuchasz płyt winylowych i dodatkowo lubisz minimalizm bez wzmacniacza i kabli głośnikowych, to Focus (aktywne) z wbudowanym i dostrojonym wzmacniaczem. Głośniki podłączasz do gniazdka 230V i łączą się po WiFi. Ja jakoś, póki co nie ufam takim rozwiązaniom, ale estetycznie I klasa!

Confidence 50 jak słuchałem, to jakiś inny świat, i do tej pory nie mogę zrozumieć i ogarnąć 😄 - ale to coś 100kPLN za 1 szt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AutoPirat

OBRAZ: 160 cali-->Epson EH-TW9400 + Nvidia Shield PRO   |   DŹWIĘK: 5.0.2  głośniki-->Dynaudio Evoke: 50, C25, 10; Studio C4-80   |   WZMACNIACZ: AVR --> Marantz Cinema 70s + Stereo/końcówka mocy --> zbędna?   |   MUZYKA --> Gramofon: Technics SL-1500C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, BlueDot napisał:

Po to jest forum zeby dzielic sie wiedza i zdobytymi doswiadczeniami a nie ukrywac cos przed kims zeby komus krzywdy nie zrobic

Aha, a te stare 25 latki grające identycznie jak obecne Dynaudio Evoke 10, to Dynaudio Audience 40 (42 to jakiś upgrade miały, więcej ich na rynku używanym)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AutoPirat

OBRAZ: 160 cali-->Epson EH-TW9400 + Nvidia Shield PRO   |   DŹWIĘK: 5.0.2  głośniki-->Dynaudio Evoke: 50, C25, 10; Studio C4-80   |   WZMACNIACZ: AVR --> Marantz Cinema 70s + Stereo/końcówka mocy --> zbędna?   |   MUZYKA --> Gramofon: Technics SL-1500C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Podasz przykład? Tylko nie przesadź z budżetem.

Też chętnie zapoznam sie z przykładem .
Moje podłogówki schodza do 28Hz-a mimo to sub wnosi bardzo dużo (w zależności od muzyki).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Iceman93 napisał:

i co tam po 24 stronach ktos polecił jakies fajne urządzenia albo subwoofery, ktore maja regulacje hz gora/dol w nromalnych pieniadzach, czy jak zawsze 99% postów to bicie piany egomaniaków i nie warto nawet tracic czasu na czytanie?

Ja uzywam i polecam Velodyne eqmax.
Można kupić w rozsądnych pieniądzach uzywane.
Pilot,mikrofon kalibracyjny i dsp.
ekran LCD,który pokazuje głośność.
4 presety,faza 0,90,180,270 regulacja z pilota.
Tryb night,oraz możliwość wyłączenia wyswietlacza,żeby nie raził.

Ja mam model eqmax12.
Jest wspaniały.

Kupiłem też na próbę eqmax8-malutki,ale spokojnie da rade do monitorów stereo w małym pokoju (do 15-20m2)
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20220504_084903.jpg

279515948_515221640094247_8016370475650634741_n.jpg

eqmax8.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pseudodrummer napisał:

Ja uzywam i polecam Velodyne eqmax.
Można kupić w rozsądnych pieniądzach uzywane.
Pilot,mikrofon kalibracyjny i dsp.
ekran LCD,który pokazuje głośność.
4 presety,faza 0,90,180,270 regulacja z pilota.
Tryb night,oraz możliwość wyłączenia wyswietlacza,żeby nie raził.

Ja mam model eqmax12.
Jest wspaniały.

Kupiłem też na próbę eqmax8-malutki,ale spokojnie da rade do monitorów stereo w małym pokoju (do 15-20m2)
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

IMG_20220504_084903.jpg

279515948_515221640094247_8016370475650634741_n.jpg

eqmax8.jpg

Dobrze widze ze mozna do niego na dole podlaczyc kolumny zamiast do wzmacniacza i do kolumn idzie wtedy dzwiek okrojony o dolny zakres ktory zostaje na subwooferze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Iceman93 napisał:

Dobrze widze ze mozna do niego na dole podlaczyc kolumny zamiast do wzmacniacza i do kolumn idzie wtedy dzwiek okrojony o dolny zakres ktory zostaje na subwooferze?

Tak-można podłączyć kolumny,ale idzie pełne pasmo (z tego co wiem raczej na pewno)
Jak podłączysz żródło do rca in,a z rca out weżmiesz sygnał do wzmacniacza,to sub przycina go do 120Hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wierzę w pesymizm. Jeżeli coś nie idzie po Twojej myśli, przebijaj się do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, szpakowski napisał:

Za to ty cały czas powołujesz się na swoje bowersy jakby były one wyznacznikiem czegokolwiek

O tym samym pomyślałam, zanim przeczytałam Twój komentarz. Jakby te jego bowersy były wzorcem doskonałości systemu monitory + sub, o patent których zabijają się wszystkie inne firmy.  
Mało tego. Sam właściciel puszy się, jakby sam był wzorcem, którego talent jest tak wybitny, że proszę siadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
i co tam po 24 stronach ktos polecił jakies fajne urządzenia albo subwoofery, ktore maja regulacje hz gora/dol w nromalnych pieniadzach, czy jak zawsze 99% postów to bicie piany egomaniaków i nie warto nawet tracic czasu na czytanie?

Co to sa normalne pieniadze?

Bijesz piane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.