Skocz do zawartości
IGNORED

KINGSOUND KS-H3+ KINGSOUND M-10 PRZETESTUJ ELEKTROSTATY I WYGRAJ 1000zł !!


Audiomagic.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.02.2024 o 18:26, Audiomagic.pl napisał:

Chciałbym zaprosić do zabawy gdzie do wygrania będzie 1000zł w postaci vouchera do wykorzystania w naszym sklepie . Wygrywa

A macie tam Cesarię Evorę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2024 o 22:41, marteo1981 napisał:

Dziś odebrałem zestaw. Wszystko okej. Jutro zaczynam słuchać 😊

I co tam z tym słuchaniem? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchamy, słuchamy, tylko narazie daje im pograć na ile to możliwe "na boku". Dziś wieczorem robię dłuższy maraton z nimi. Tylko napiszę że grają tak,że chce się do nich wracać😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, marteo1981 napisał:

Słuchamy, słuchamy, tylko narazie daje im pograć na ile to możliwe "na boku". Dziś wieczorem robię dłuższy maraton z nimi. Tylko napiszę że grają tak,że chce się do nich wracać😊

Też bardzo polubiłem się z nimi 🙂 Mimo że nie jestem prywatnie fanem elektrostatów 🙂  To trochę czasu spędziłem z nimi na głowie i bardzo przyjemnie wspominam ten czas

 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

Też bardzo polubiłem się z nimi 🙂 Mimo że nie jestem prywatnie fanem elektrostatów 🙂  To trochę czasu spędziłem z nimi na głowie i bardzo przyjemnie wspominam ten czas

 

Napewno są bardzo wygodne,to już mogę napisać. Ogólne to pierwsze elektrostaty które słucham 😊

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @marteo1981 za chęć wysyłki, ale póki co trochę srednio z czasem.

@Audiomagic.pl ja na razie rezygnuje, jak można to poproszę o przepisanie na koniec kolejki, moze wtedy 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

Już do mnie jedzie. 

A ja w oczekiwaniu, wolniutko przebieram nóżkami, kołysząc jednocześnie biodrami. 🤠

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.03.2024 o 21:45, marteo1981 napisał:

Mam nadzieję że dotarła bez szwanku. W tym tygodniu pojawi się mój opis na temat tych słuchawek😉

Zabezpieczone pewnie. Sprzęt bez ryski 😉

Proszę kolejną osobę na PW 😄

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.03.2024 o 14:26, chcheckitout napisał:

Można się dopisać do listy ?

żeby nie było pechowo 😉 

 

  1.  marteo1981
  2. marcinmarcin
  3. hudykot 
  4. payong
  5. waldikul
  6. matoole
  7. PabloAudio
  8. tadeo
  9. hz_lab
  10. LeonidK
     
  11. 90125
  12. Kejton
  13. Kajo
  14. chcheckitout


    Ja czekam na jakąś opienie recenzje i zapraszam do testu Teufeli BT 🙂
     

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Audiomagic.pl napisał:

żeby nie było pechowo 😉 

 

  1.  marteo1981
  2. marcinmarcin
  3. hudykot 
  4. payong
  5. waldikul
  6. matoole
  7. PabloAudio
  8. tadeo
  9. hz_lab
  10. LeonidK
     
  11. 90125
  12. Kejton
  13. Kajo
  14. chcheckitout


    Ja czekam na jakąś opienie recenzje i zapraszam do testu Teufeli BT 🙂
     

Ja jestem trzeci na liście, a zdaje się testuję jako drugi. Kto następny, dwójka czy czwórka?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, hudykot napisał:

Ja jestem trzeci na liście, a zdaje się testuję jako drugi. Kto następny, dwójka czy czwórka?

4

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kajo napisał:

Co w tym wątku taka cisza? Może jakieś spostrzeżenia tak na gorąco 🙂 gra ten set czy nie gra? Jak gra? 

Wychodzi ze gra tak dobrze że aż odbiera mowę 😉 

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla zniecierpliwionego @Kajo 😉

     Znalazł się w końcu czas na napisanie kilku zdań. Podziękowania dla @Audiomagic.pl za zorganizowanie kolejnego, ciekawego testu. Prosimy o więcej. 😉 

     Tym razem „audiofilskie” uszka pieściły elektrostaty Kingsound + wzmacniacz słuchawkowy M10. Muszę się przyznać, że żaden ze mnie słuchawkowiec i choć coś tam się w życiu na głowę zakładało, to firma w ogóle mi nieznana. Na stronie producenta z Hong Kongu można się rozejrzeć w dość pokaźnym portfolio. Mamy do wyboru kolumny (także elektrostaty) – osiem modeli, słuchawki – trzy do wyboru, wzmacniacze słuchawkowe (3 sztuki) – przenośny, testowany i w technologii bańkowej. Ponad to przedwzmacniacz liniowy, dwa rodzaje monobloków oraz integra – wszystkie oparte na lampach. Jakby komu było mało, jest jeszcze jeden odtwarzacz CD.

Ale do rzeczy. Zestaw składa się z :

Słuchawki elektrostatyczne KINGSOUND KS-H3

Frequency Response : 6 Hz – 46 kHz

Electrostatic Capacity : 140 pF

Sensitivity : 109 dB at 100 Vrms

Impedance : 113 kΩ (at 10 kHz)

Maximum Output Sound Level : 116 dB

Standard Bias Voltage : DC 550V

Connecting Cable : 2.5 meters

Net Weight : 420 grams

     Skryte w ładnym etui. Kabelek 2,5 m przytwierdzony na stałe, zakończony pięcio-pinowym wtykiem.  Przynajmniej tak przyjechały, a ja nie próbowałem go wyciągać. Dodatkowo instrukcja w formie zakładki do książki i tyle. Sam kabel, jak dla mnie, mógłby być trzy metrowy. Nie mogłem się wygodnie rozsiąść na kanapie i pozostał mi parkiet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

     Słuchawki bardzo ładnie wykonane. Dość lekkie i komfortowe. Ucho wpada całe do środka. Pady mięciutkie i przyjemne. Bardzo ładnie wyglądają srebrne boki. Dostępne są też czarne. Regulacja bezproblemowa. Elegancko spasowane. Przy macaniu nic nie trzeszczy, tak samo kabel podczas grania nie wydaje żadnych odgłosów przy zginanu. Niektóre potrafią zirytować. Muszle można obrócić o 90 stopni, choćby podczas transportu w etui.

     Na głowie trzymają się pewnie. Szybkie ruchy na boki i góra/dół nie przesuwają ich o milimetr. Jedna sprawa przy słuchawkach jest dla mnie bardzo ważna. Mianowicie komfort dłuższego odsłuchu w okularach. Test zdany wzorowo. Tak samo pocenie się uszu jakoś nie występowało.

 Wzmacniacz słuchawkowy M-10

Frequency Response : 1 Hz – 50 kHz (-3 dB at 50 Vrms)

Gain : 58 dB

Input Impedance :  20 kΩ (analogue)

Rated Input Level : 150 mV (100V output)

Maximum Output Voltage : >300 Vrms (<1% THD)

Harmonic Distortion : 0.04% (at 100 Vrms / 1 kHz)

Bass Boost : +9 dB at 20 Hz

                       +3 dB at 100 Hz

Signal to Noise Ratio : >100 dB (Ref. 100V output A-weighted)

Input Terminal: RCA, 3.5 mm jack

Dimension : 17.0 x 26.5 x 6.0 cm

Weight : 2.3 Kg

     Wzmacniacz zapakowany w gustowny kartonik, zapinany na magnesik. Czarny, ze srebrnym frontem (występuje też czarny), na którym znajduje się: włącznik, gniazdo dla kabelka słuchawkowego, dwie kontrolki, które informują o stanie włączenia oraz gotowości, przełącznik hebelkowy BASS + / – oraz pokrętło głośności.  Tył skrywa gniazdo zasilania, para RCA Output, para RCA Input, wejście Input 3,5mm. Na spodzie mamy dwie nóżki i kolejna w formie wygiętej blaszki, którą trzeba odciągnąć i przekręcić o 90 stopni. Wzmacniacz zaprojektowano tak, by stał w pionie. Podczas swojej pracy mocno się nagrzewa i warto zorganizować mu trochę miejsca. W zestawie dodatkowo kabel zasilający.

1710425263253.thumb.jpg.0a2c0818ffd0b302bed45cf98e335e9a.jpg

Odpalamy

     Do wzmacniacza podłączyłem odtwarzacz Arcam CD 82. Po włączeniu urządzenia włącza się jedna z kontrolek. Druga miga przez chwilkę i zapala się na stałe. Można delektować się dźwiękiem. Pokrętełko w prawo i ….. szybko w lewo. To ustrojstwo w połączeniu z KS-H3 jest na tyle głośne, że max na jakim słuchałem to jakieś 1/3 skali. Potencjometr działa płynnie i liniowo.

     Posłuchałem dość pokaźną ilość płyt, jak na tak krótki czas obcowania z duetem. Ale jakieś wnioski można było już wyciągnąć. Najwięcej frajdy miałem przy słuchaniu muzyki rockowej lat 90-tych takich jak The Stone Roses, Radiohead, Blur itp. Możliwe, że zestaw musi pograć jeszcze wiele godzin by poznać jego pełne walory. Przy płytach bardziej „audiofilskich” brakowało mi różnorodności w niskich rejestrach. Pomijam zejście, bo z innym źródłem pewnie można osiągnąć to i owo, ale jakość basu, jego wybrzmiewania, faktury jakoś mnie nie przekonywały.

     Druga strona tonacji i też muszę pomarudzić. Wszelkie blachy perkusyjne, dzwoneczki itp były skryte. Brakowało czaru pociągnięcia miotełkami, cymbałki jakieś dziwne. Testowane wcześniej Ollo S5X były pod tym względem rewelacyjne, zwarzywszy na cenę. Przyznam się, że oczekiwałem po zestawie zupełnie innej prezentacji. Widocznie mam inny gust, a może po prostu ubytki w słuchu. 😉 

1710425263277.thumb.jpg.62a4049aa83cf93994392f74edf07296.jpg

     Hebelek Bass w pozycji „+” raczej się nie sprawdzał. Niby niewielkie wzmocnienie, ale jednak coś drażniło. Wejście 3,5 mm – podłączyłem tylko telefon z Tidalem i po chwili zrezygnowałem z tego pomysłu. Żadnej frajdy z odsłuchu.

     Wzmacniacz potrzebuje lekkiej rozgrzewki. Tak po 15 minutach się stabilizuje. Czuć to dodatkowo dotykając obudowy.

     Jeszcze jedna rzecz, którą zostawiłem na później, bo wiąże się z nią zarówno budowa słuchawek jak i jakość dźwięku. Mianowicie muszle niedokładnie przylegają do uszu. Górna część dość wyraźnie dociska, a na dole robi się przerwa. Przez to prezentacja wiele traci. Trzymając obiema rękami i lekko wyginając, tak by układały się równo, otrzymujemy o wiele przyjemniejsze brzmienie. Jest bardziej liniowe, choć dalej zaokrąglone po obu stronach pasma. Nie mogłem ich w żaden sposób zmusić do wygodnej pozycji. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Dla mnie dyskwalifikuje produkt na starcie, bez względu na brzmienie. Może i dało by się powyginać tu i tam, ale mam zasadę – nie moje, nie ruszam.

1710425263267.thumb.jpg.992ac56240532f2fb0cded5699428bd8.jpg

Finisz

     Bardzo miło mi się obcowało z bohaterami testu. Porządne wykonanie, dobre materiały. Nowa firma w moim doświadczeniu. Chętnie posłuchał bym ich po kilku setkach godzin pracy. Niestety felerne ułożenie na głowie, nie dawało by mi komfortu i relaksu codziennego odsłuchu.

      Pozdrawiam czytających i w razie pytań – bazgrolić. Coś, w miarę możliwości dopowiem.

hudy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, hudykot napisał:

Do wzmacniacza podłączyłem odtwarzacz Arcam CD 82.

Miałeś dobry pomysł. Ja podłączyłem do wyjścia przedwzmacniacza ale to dodatkowe urządzenie w torze. Podepnę dzisiaj do OPPO.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2024 o 22:55, hudykot napisał:

Z dedykacją dla zniecierpliwionego @Kajo 😉

     Znalazł się w końcu czas na napisanie kilku zdań. Podziękowania dla @Audiomagic.pl za zorganizowanie kolejnego, ciekawego testu. Prosimy o więcej. 😉 

     Tym razem „audiofilskie” uszka pieściły elektrostaty Kingsound + wzmacniacz słuchawkowy M10. Muszę się przyznać, że żaden ze mnie słuchawkowiec i choć coś tam się w życiu na głowę zakładało, to firma w ogóle mi nieznana. Na stronie producenta z Hong Kongu można się rozejrzeć w dość pokaźnym portfolio. Mamy do wyboru kolumny (także elektrostaty) – osiem modeli, słuchawki – trzy do wyboru, wzmacniacze słuchawkowe (3 sztuki) – przenośny, testowany i w technologii bańkowej. Ponad to przedwzmacniacz liniowy, dwa rodzaje monobloków oraz integra – wszystkie oparte na lampach. Jakby komu było mało, jest jeszcze jeden odtwarzacz CD.

Ale do rzeczy. Zestaw składa się z :

Słuchawki elektrostatyczne KINGSOUND KS-H3

Frequency Response : 6 Hz – 46 kHz

Electrostatic Capacity : 140 pF

Sensitivity : 109 dB at 100 Vrms

Impedance : 113 kΩ (at 10 kHz)

Maximum Output Sound Level : 116 dB

Standard Bias Voltage : DC 550V

Connecting Cable : 2.5 meters

Net Weight : 420 grams

     Skryte w ładnym etui. Kabelek 2,5 m przytwierdzony na stałe, zakończony pięcio-pinowym wtykiem.  Przynajmniej tak przyjechały, a ja nie próbowałem go wyciągać. Dodatkowo instrukcja w formie zakładki do książki i tyle. Sam kabel, jak dla mnie, mógłby być trzy metrowy. Nie mogłem się wygodnie rozsiąść na kanapie i pozostał mi parkiet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

     Słuchawki bardzo ładnie wykonane. Dość lekkie i komfortowe. Ucho wpada całe do środka. Pady mięciutkie i przyjemne. Bardzo ładnie wyglądają srebrne boki. Dostępne są też czarne. Regulacja bezproblemowa. Elegancko spasowane. Przy macaniu nic nie trzeszczy, tak samo kabel podczas grania nie wydaje żadnych odgłosów przy zginanu. Niektóre potrafią zirytować. Muszle można obrócić o 90 stopni, choćby podczas transportu w etui.

     Na głowie trzymają się pewnie. Szybkie ruchy na boki i góra/dół nie przesuwają ich o milimetr. Jedna sprawa przy słuchawkach jest dla mnie bardzo ważna. Mianowicie komfort dłuższego odsłuchu w okularach. Test zdany wzorowo. Tak samo pocenie się uszu jakoś nie występowało.

 Wzmacniacz słuchawkowy M-10

Frequency Response : 1 Hz – 50 kHz (-3 dB at 50 Vrms)

Gain : 58 dB

Input Impedance :  20 kΩ (analogue)

Rated Input Level : 150 mV (100V output)

Maximum Output Voltage : >300 Vrms (<1% THD)

Harmonic Distortion : 0.04% (at 100 Vrms / 1 kHz)

Bass Boost : +9 dB at 20 Hz

                       +3 dB at 100 Hz

Signal to Noise Ratio : >100 dB (Ref. 100V output A-weighted)

Input Terminal: RCA, 3.5 mm jack

Dimension : 17.0 x 26.5 x 6.0 cm

Weight : 2.3 Kg

     Wzmacniacz zapakowany w gustowny kartonik, zapinany na magnesik. Czarny, ze srebrnym frontem (występuje też czarny), na którym znajduje się: włącznik, gniazdo dla kabelka słuchawkowego, dwie kontrolki, które informują o stanie włączenia oraz gotowości, przełącznik hebelkowy BASS + / – oraz pokrętło głośności.  Tył skrywa gniazdo zasilania, para RCA Output, para RCA Input, wejście Input 3,5mm. Na spodzie mamy dwie nóżki i kolejna w formie wygiętej blaszki, którą trzeba odciągnąć i przekręcić o 90 stopni. Wzmacniacz zaprojektowano tak, by stał w pionie. Podczas swojej pracy mocno się nagrzewa i warto zorganizować mu trochę miejsca. W zestawie dodatkowo kabel zasilający.

1710425263253.thumb.jpg.0a2c0818ffd0b302bed45cf98e335e9a.jpg

Odpalamy

     Do wzmacniacza podłączyłem odtwarzacz Arcam CD 82. Po włączeniu urządzenia włącza się jedna z kontrolek. Druga miga przez chwilkę i zapala się na stałe. Można delektować się dźwiękiem. Pokrętełko w prawo i ….. szybko w lewo. To ustrojstwo w połączeniu z KS-H3 jest na tyle głośne, że max na jakim słuchałem to jakieś 1/3 skali. Potencjometr działa płynnie i liniowo.

     Posłuchałem dość pokaźną ilość płyt, jak na tak krótki czas obcowania z duetem. Ale jakieś wnioski można było już wyciągnąć. Najwięcej frajdy miałem przy słuchaniu muzyki rockowej lat 90-tych takich jak The Stone Roses, Radiohead, Blur itp. Możliwe, że zestaw musi pograć jeszcze wiele godzin by poznać jego pełne walory. Przy płytach bardziej „audiofilskich” brakowało mi różnorodności w niskich rejestrach. Pomijam zejście, bo z innym źródłem pewnie można osiągnąć to i owo, ale jakość basu, jego wybrzmiewania, faktury jakoś mnie nie przekonywały.

     Druga strona tonacji i też muszę pomarudzić. Wszelkie blachy perkusyjne, dzwoneczki itp były skryte. Brakowało czaru pociągnięcia miotełkami, cymbałki jakieś dziwne. Testowane wcześniej Ollo S5X były pod tym względem rewelacyjne, zwarzywszy na cenę. Przyznam się, że oczekiwałem po zestawie zupełnie innej prezentacji. Widocznie mam inny gust, a może po prostu ubytki w słuchu. 😉 

1710425263277.thumb.jpg.62a4049aa83cf93994392f74edf07296.jpg

     Hebelek Bass w pozycji „+” raczej się nie sprawdzał. Niby niewielkie wzmocnienie, ale jednak coś drażniło. Wejście 3,5 mm – podłączyłem tylko telefon z Tidalem i po chwili zrezygnowałem z tego pomysłu. Żadnej frajdy z odsłuchu.

     Wzmacniacz potrzebuje lekkiej rozgrzewki. Tak po 15 minutach się stabilizuje. Czuć to dodatkowo dotykając obudowy.

     Jeszcze jedna rzecz, którą zostawiłem na później, bo wiąże się z nią zarówno budowa słuchawek jak i jakość dźwięku. Mianowicie muszle niedokładnie przylegają do uszu. Górna część dość wyraźnie dociska, a na dole robi się przerwa. Przez to prezentacja wiele traci. Trzymając obiema rękami i lekko wyginając, tak by układały się równo, otrzymujemy o wiele przyjemniejsze brzmienie. Jest bardziej liniowe, choć dalej zaokrąglone po obu stronach pasma. Nie mogłem ich w żaden sposób zmusić do wygodnej pozycji. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem. Dla mnie dyskwalifikuje produkt na starcie, bez względu na brzmienie. Może i dało by się powyginać tu i tam, ale mam zasadę – nie moje, nie ruszam.

1710425263267.thumb.jpg.992ac56240532f2fb0cded5699428bd8.jpg

Finisz

     Bardzo miło mi się obcowało z bohaterami testu. Porządne wykonanie, dobre materiały. Nowa firma w moim doświadczeniu. Chętnie posłuchał bym ich po kilku setkach godzin pracy. Niestety felerne ułożenie na głowie, nie dawało by mi komfortu i relaksu codziennego odsłuchu.

      Pozdrawiam czytających i w razie pytań – bazgrolić. Coś, w miarę możliwości dopowiem.

hudy

Dzięki za ręckę 🙂 niestety czas wygrzewania lub bardziej jego brak robi z nich przeciętny set 😞mam nadzieję że to z biegiem następnych recenzji się zmieni ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kajo napisał:

niestety czas wygrzewania lub bardziej jego brak robi z nich przeciętny set 😞mam nadzieję że to z biegiem następnych recenzji się zmieni

Dlatego u mnie ciągle się grzeją 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.