Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz lampowy Pocahontas-opinie


lulu

Rekomendowane odpowiedzi

Pollock - był gwiazdą chwili - zachcianką bogaczy i dobrą rozrywką ( a może miał coś w sobie jak lubię abstrakce sam wiesz e mi wisi na ścianie), a legendy rodzą się powoli!!!!!!!!

 

Nie porównuj proszę Markówa do młodego zapału i buntu - bo to ni jak się ma! Ani nasz konstruktor młody ani buntowniczy!

 

Jak już tak dążysz do sztuki to ja bym go porównał do Picassa, który zaczął od realizmu za skończył na abstrakcji - wybór świadomy i świetny tworzone z wyrachowania, z miłości do "kreski" i do "ideałów".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Koobal,

 

Nie, nie słuchałem.

Chętnie bym posłuchał, lecz nikt w okolicy nie zareagował na moje wołania o udostępnienie wzmaka do odsłuchu.

Z tego co wiem egzemplarz demonstracyjny nie istnieje.

Więc aby posłuchać go u siebie, w domu trzeba najpierw kupić wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rok w plecy ? i czytanie opisów - to właśnie nazywam podłością - niektórzy na tym próbują się wzbogacić dorabiając do dobrego dźwięku dodatkowe atuty w postaci legendy. I po co ? sam dźwięk się nie obroni ? a może chodzi o coś innego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie natomiast, że ten wzmak idzie "pod górkę" nie używa "oklepanych" lamp jak 300B - bo samo ich użycie determinuje do miana hi-endu - a "gówno" że tak powiem - cieszę się że konstruktor nie idzie na łatwiznę, używa lamp z demobilu i uzyskuje z nich spektakularne efekty nie dostępne dla takich właśnie tuzów jak twoi MISTRZOWIE! (kondo, yamamoto itp) to jest dopiero kpina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Koobal, 10 Lut 2009, 23:05

spektakularne efekty nie dostępne dla

>takich właśnie tuzów jak twoi MISTRZOWIE! (kondo, yamamoto itp) to jest dopiero kpina...>

 

sorry, ale trzeba mieć problem z uszami żeby powiedzieć to o yamamoto, chyba, że żartujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale cały "ptic" polega na stopniu wstępnym i doborze elementów, a Pan Marków robi to długo, nawet formatuje kondy pod dany egzemplarz wzmaka (tutaj czytałem i słuchałem jego wypowiedzi w radio), kondo tego nie robi i nie będzie nigdy robił - to już przemysł i kasa - niema legendy , nie ma mistrza - jest logo i kasa!

 

A tu proszę - mały warsztacik i spokojne "strojenie instrumentu" tego nikt inny ci nie zaproponuje. Natomiast żerowanie na tym innych ludzi to już inna bajka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Koobal, 10 Lut 2009, 23:19

 

>to że tam stoi i tam gra to wiem - ale czy ty go słuchałeś czy mi pokazujesz co tam stoi ?>

niby skąd wiesz że tam gra ?

piszę, że ten, co tam stoi, grał, dla mnie grał, miał podłączone kolumny, cd a w cd płyta była i grał.

poniał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu no i w czym widzisz przewagę ? w miedziowanych blachach czy może w w tym że jak coś kosztuje X- kilo to zagra lepiej ? ŻAŁOSNE nikt nie słuchał a autorytatywnie się wypowiada!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu MIŚ jest jeden - i o tym wszyscy wiemy. Drażni mnie jedynie to że oplu waś mistrza nie wiedząc co potrafi. Inną rzeczą jest to , że wszyscy porównujemy pracę mistrza do... nowłaśniedo legend tego świata - czy słusznie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham tylko muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Hm..

primo.

Nikogo nie opluwam.

 

secundo.

A do czego porównywać prace mistrza?

Do chińczyka za 299USD plus shipping z Hong Kongu?

 

A co do legend tego świata.

Sugerujesz że ta legenda nie jest z tego świata?

Do Halloween jeszcze 10 miesięcy ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.