Skocz do zawartości
IGNORED

Czy McGyver oddaje sprzet?


pentaton

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Z taką właśnie myślą zadałem pytanie. Czy rzeczywiście "tanio" znaczy tanio. Jeżeli popatrzymy tylko trochę szerzej to może okazać się, że tak naprawdę przepłaamy i to sporo.

Bo nawet jeżeli płacimy tylko 1/3 ceny produktu a otrzymujemy wyłącznie obietnice to raczej przepłacamy, bo obietnice powinny być za darmo.

Jest ryzyko jest zabawa! Może robią to dla adrenaliny, taki skok na banji w świecie audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo się zorientować, już od kilku lat nie zaglądam na to forum. Kontaktować można się ze mną drogą mailową. Kolega Mamel dwa dni temu podał mój adres mailowy, ten adres jest prawidłowy i aktualny. Mimo to nie otrzymałem żadnej korespondencji, natomiast dobrzy ludzie poinformowali mnie że coś się tu odbywa. Zajrzałem więc. Jeżeli ktoś faktycznie chce się ze mną skontaktować zapraszam na maila. Jeżeli natomiast chodzi o bicie piany, to widać wyraźnie że na tym forum chętnych do tego nigdy nie zabraknie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Kolega pracuje w zaciszu swego laboratorium, a źli ludzie knują spiski, napadają na kurierów grabiąc wysłany sprzęt i jeszcze na dodatek obsmarowują w necie.

Ciężki jest los samotnego geniusza!

Ppociechą jest fakt, że sprzęt i jego brzmienie obronią się same.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Polski światek DIY jest dziwny i specyficzny. A można się o tym przekonać czytając np. wątki o DIY na Audio Show (mocno już wykastrowane przez moderację).

Szkoda wielka, że skasowano wątki Zydelka na temat jego współpracy w marketingu urządzeń Darkula.

Przygoda z niejakim Hammondem także była pouczająca (nie wiem czy moderacja pozostawiła po tym ślad).

Koniec końców i tak wychodzi na to, że największymi wrogami DIY-owców na tym forum są inni DIY-owcy, zwykle poszukujący poklasku i nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo się zorientować, już od kilku lat nie zaglądam na to forum. Kontaktować można się ze mną drogą mailową. Kolega Mamel dwa dni temu podał mój adres mailowy, ten adres jest prawidłowy i aktualny. Mimo to nie otrzymałem żadnej korespondencji, natomiast dobrzy ludzie poinformowali mnie że coś się tu odbywa. Zajrzałem więc. Jeżeli ktoś faktycznie chce się ze mną skontaktować zapraszam na maila. Jeżeli natomiast chodzi o bicie piany, to widać wyraźnie że na tym forum chętnych do tego nigdy nie zabraknie.

Hmmm. Ciezko sie skontaktowac z osoba ktora robi sie w konia od miesiecy? Nie uwazasz ze to troche nie na miejscu? To ze miales inny meil nic nie znaczy. Nawet wrecz przeciwnie. Wiedzac ze osoba od ktorej wzieles kase nie ma do ciebie kontaktu to sie kontaktujesz z nia sam. A nie po cichu sie liczy na to ze zapomni i machnie ręką. Nie rozumiem calkowicie takiego postepowania. Calkowity brak szacunku. Inaczej tego nazwac nie mozna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość masza1968

(Konto usunięte)

Wziąć za coś od kogoś pieniądze i nie wywiązać się z danego słowa... ludzie, ja bym sobie w lustrze w gębę nie mógł spojrzeć a tu jeszcze jeden z drugim wielce pokrzywdzonych udają.

To tylko można określić jednym słowem, na które mi kultura nie pozwala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąć za coś od kogoś pieniądze i nie wywiązać się z danego słowa... ludzie, ja bym sobie w lustrze w gębę nie mógł spojrzeć a tu jeszcze jeden z drugim wielce pokrzywdzonych udają.

To tylko można określić jednym słowem, na które mi kultura nie pozwala.

Kwestia zmiany lustra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś faktycznie chce się ze mną skontaktować zapraszam na maila.

 

Gdzie te czasy, gdy zapraszał Pan forumowiczów "na kawę".. To se ne vrati ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łatwo się zorientować, już od kilku lat nie zaglądam na to forum. Kontaktować można się ze mną drogą mailową. Kolega Mamel dwa dni temu podał mój adres mailowy, ten adres jest prawidłowy i aktualny. Mimo to nie otrzymałem żadnej korespondencji, natomiast dobrzy ludzie poinformowali mnie że coś się tu odbywa. Zajrzałem więc. Jeżeli ktoś faktycznie chce się ze mną skontaktować zapraszam na maila. Jeżeli natomiast chodzi o bicie piany, to widać wyraźnie że na tym forum chętnych do tego nigdy nie zabraknie.

 

Raptem dwa lata...także nie przesadzaj.

Kto to są Ci dobrzy ludzie............a którzy są niedobrzy?........Ci co piszą w tym wątku to jacy są?

Przypuszczam,ze gdyby było wszystko w porządku to nikt tzw. piany by nie bił,a ludzie dopominaja sie o swoje,bądż za Tobą tęsknią-cała prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w dobie kryzysu właściciel renomowanej firmy Audio Suchary, znajdzie czas na kawę jak nawet nie ma głowy do jakichś tam marnych 1600zeta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu dostałem do naprawy DAC z uszkodzonym mechanicznie (wyrwanym) gniazdem. Ślimaczyłem się z naprawą bo mam w domu kapitalny remont. DAC jest naprawiony i gotowy do wysyłki, właściciela proszę o maila z adresem na jaki mam słać. Pozostałych zachęcam do czytania ze zrozumieniem zanim przypiszecie mi również udział w zabójstwie prezydenta. Obojętnie którego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej kpić z nieobecnych.

Odwaga wtedy rośnie.

Zgadza się , z nieobecnych to niektórzy potrafią kpić odważnie - np. ze ś.p. Senicza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC jest naprawiony i gotowy do wysyłki, właściciela proszę o maila z adresem na jaki mam słać

To są jakieś jaja, ktoś wysłał sprzęt nie dając swoich namiarów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Zgadza się , z nieobecnych to niektórzy potrafią kpić odważnie - np. ze ś.p. Senicza.

 

Bo senicz był szkodnikiem, który zniszczył to forum.

Miałem odwagę powiedzieć to wtedy gdy był jeszcze wśród żywych jak i wtedy gdy go zabrakło.

Sierotki po seniczu do dzisiaj nie potrafią mi tego darować.

BTW, nikt do dzisiaj tutaj nie posprzątał bajzlu jaki zostawił na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo senicz był szkodnikiem, który zniszczył to forum.

Jak jeden człowiek może zniszczyć forum mające kilkadziesiąt tysięcy użytkowników??

 

Czasów grup dyskusyjnych dawno minęły...

 

Nie uważacie, że Forum w obecnej formie niewiele ma wspólnego z nieciekawą raczej grupą usenetową pl.rec.audio? Może przechrzcić jakoś nazwę forum i samej strony? Co Ty na to, Lukar?

Być może wielu użytkowników tego forum nawet nie wie co to jest pl.rec.audio na usenecie ;-)

Może po prostu "Audio Lukar" albo coś w ten deseń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeden człowiek może zniszczyć forum mające kilkadziesiąt tysięcy użytkowników??

 

To proste

Najpierw jeden szkodnik,potem plaga,niemalże szarańcza chińskich hajendów i różnych idiotycznych modyfikacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyć? Jednym wpisem? Przeceniasz moją MOC :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, obiektywne spojrzenie na całokształt działalności McGyvera nakazuje mi wystąpic w roli "Advocatus Diaboli". Uważam że to forum zawdzięcza mu bardzo wiele. Dzielił się swoją wiedzą i spostrzeżeniami praktycznie codziennie. Sam korzystałem z jego schematów do lampizacji oraz bezinteresownych porad dobrze na tym wychodząc. Przekazywał wiedzę w sposób tak przystępny, że nawet laik poradził sobie np. ze zbudowaniem SRPP i wpięcia go pod DAC w odtwarzaczu lub stuningowaniem PM-68. Jakoś inni się za bardzo nie kwapili do dzielenia się swoją wiedzą w takim stopniu jak on (a może źle szukałem?). Fakt, że na PW nie raczył odpowiadać ale przecież nie musiał.

Piszę to co myślę, a uprzedzając zarzuty o kumoterstwo oświadczam ze nie znam go osobiście, nie widziałem go nawet na zdjęciu.

Pozdrawiam wszystkich.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo senicz był szkodnikiem, który zniszczył to forum.

 

Ty czasem pomyślisz, zanim coś napiszesz? Czy też piszesz po to tylko żeby pisać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Kolega się odezwał, będę monitorował co się dzieje w sprawie i jeśli będzie wszystko ok to oczywiście będzie tu mój odpowiedni wpis.

Wyślę oczywiście na wszystkie adresy jakie znam swój adres do wysyłki.

 

Dziwne tylko, że na żaden email nie dostałem odpowiedzi od sierpnia a tutaj się doczekaliśmy.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.