Skocz do zawartości
IGNORED

STOLIKI AUDIO


zdezintegrowany_3PO

Rekomendowane odpowiedzi

Kol.górek@ ma rację. Troszkę odbiegliśmy od tematu. Ale o klockach pisałem na początku, że są super. Dlatego reszta powinna być również na podobnym wysokim poziomie. Kol.górek@ napisał o stolikach, a ja i cir@ napisałiśmy o wysokiej klasy podłogach jakby w nawiązaniu do głównego tematu. To dobrze, że stoliki są/powinny być w tak doborowym otoczeniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tutaj fotka jeszcze na gorąco z montażu.

System baaaaardzo zacny, niestety fotki wrzucę dopiero jak wszystko zostanie ustawione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem tak, stolik ze sprzętem docelowym będzie robił bardzo duże wrażenie...

Na topie stanie gramofon Clearaudio Maximum Solution, widziałem go dzisiaj, robi wrażenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie jednego stolika, lecz jednej firmy:) Typowe polskie nastawienie - trzeba pomarudzić i ponarzekać, bo inaczej nie bylibyśmy sobą... A może cieszmy się, że jest u nas ktoś, kto rzetelnie wykonuje takie produkty!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wrzucac w tym wątku zdjęcia innych stolików innych firm.

A akurat fotki od górka są jednymi z najciekawszych, więc o co chodzi? Że ma ruch w interesie? To chyba dobrze, nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłby choc wrzucac kolejne modele -nawet w dowolnej kolejnosci a nie ten sam

-jak zauwazył temat watku to stoliki a nie cudzy sprzet czy elementy wystroju wnetrz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm faktycznie, model ten sam, ale w zupełnie innej konfiguracji, takiej jeszcze nigdy wcześniej nie robiłem. Poza tym stwierdziłem, że fajnie zawiesić oko na dobrym sprzęcie, który akurat ma stanąć na takim stoliku. No bo powiedzcie szczerze, ilu z Was na co dzień słucha kolumn po 80 czy 100 tys zł, ze sprzętem towarzyszącym za kolejne 3 razy tyle?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na prawdę to po prostu micha mi się cieszy, że miałem przyjemność wykonać stolik pod tej klasy zestaw. Szkoda tylko że w 90% przypadków, właściciel takiego zestawu musi poświęcić kilka godzin żeby wszystko dokładnie ustawić, popodpinać itp itd, a ja muszę obejść się ze smakiem i jechać dalej w trasę bez możliwości posłuchania...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie górek, no osobiście to nie wykonywałeś tych stolików, mam racje???

Projekt, wykonanie super ale jakoś nie widziałem zadnej opini właściciela co do dzwięku???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy się czepiać szczegółów to masz trochę racji, bo ani nie jestem kamieniarzem, ani ślusarzem, stolarką też się nie zajmuję. Ale to chyba nawet lepiej, bo tą robotę zlecam profesjonalistom, dlatego efekt jest taki jak widać :) Zresztą, dla mnie największą frajdą jest wykonanie projektu, który będzie w 100% dopasowany do całego systemu, oraz wnętrza, a co najważniejsze cieszył oko i ucho zadowolonego właściciela.

Co do opinii właściciela na temat dźwięku stolika, no cóż, słusznie zauważył, że stoliki same w sobie nie grają :) W tym momencie ucieszyło mnie rozsądne i zdrowe podejście do tematu, człowieka, który na system wydał ponad 300 tys zł. Stwierdził, że stolik przede wszystkim ma być poprawnie skonstruowany, wg założeń audiofilskich, a przede wszystkim ma idealnie pasować do sprzętu, no i oczywiście zdobić pokój odsłuchowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc panowie :)

 

Mam pytanie dosc rozlegle, najwyzej zaczne tutaj, dokoncze juz w osobnym temacie. Mianowicie, posiadam miniwieze ktora ma wyjscie na suba, w przyszlosci planuje podlaczyc pod nia rowniez odtwarzacz Blue Ray oraz suba (2.1). Na chwile obecna zastanawiam sie, jak to wszystko "zorganizowac" aby wygladalo gustownie. Chodzi mi o odtwarzacz, miniwieze (Magnat MC2, a wiec jeden klocek), oraz TV. Nie chce wierzyc w drgania, "nie stac mnie na nie" :) Mozna stawiac na stolikach takich jak Ostoja TV? Niestety, nie mam wyobrazni przestrzennej, nie widze efektu koncowego...

 

Zastanawiam sie rowniez nad postawieniem sprzetu audio na jakims gustownym stoliku, i zawieszeniem TV na scianie, tylko co wtedy zrobic z kablami? Macie jakies fajne mebelki ktore pogodzilyby moj problem? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo pytań w jednym wpisie. Może ja ograniczę się do kabli od TV. Na forum jest dużo zdjęć różnych ołtarzyków z zawieszonym płaskim telewizorem i po środku z wiszącymi kablami. Wygląda to ohydnie ale właścicielom tych konstrukcji to nie przeszkadza.

To nie jest problem typu kabla tylko ogólnego podejścia. Obecnie kable elektryczne prowadzi sią w ścianach. Co jakiś czas mocuje się gniazdko elektryczne. To standart. Podobnie należy zrobić z zasilaniem TV. kable elektryczne i sygnałowe prowadzimy w ścianie tak jak do kinkietu i w określonym miejscu wyprowadzamy na zewnątrz. Po zawieszeniu TV kabli nie ma, a dokładnie ich nie widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba za sciana miec kanal techniczny jak juz chce sie miec wszystko extra i wtedy wszystko jest juz proste

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D4ncer@ pyta Wyjście kabli powinno być zakończone roznudowanym gniazdkiem. Zmieniasz TV wypinasz i podpinasz kolejny. Nie widzę problemu.

POmysł z kanałami technicznymi jest dobry w halach, może biurach. W zwykłym mieszkaniu jakoś tego nie widzę ale jeżeli ktoś chce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

ludzie padłem pompowany stolik

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

utopia., 6 Lip 2010, 17:23

 

>ludzie padłem pompowany stolik

 

utopia

To dla tych, co im brakuje powietrza w systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ile czasu ja będę jeszcze miał potrzebować, by zarobić to wszystko, wygrać i pokupować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patent jest firmy The Acoustic Revive, RAF-48

a tu jego cena

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.