Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  573 członków

Naim Klub
IGNORED

Naim club


parmenides
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie miałem problemu aby kupić u dystrybutora 8 szt za jednym zamachem.

 

A co do legendy.

Póki nie spróbujesz, nie będziesz wiedział.

 

A, zapomniałem, ty byś chciał tanio...

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu

 

Kupuj gdzie chcesz, nikt Ci nie broni i nie zazdrości przepłacania ..

Ja preferuje rynek wtorny i nie mam z tego powodu kompleksów bo mało gdzie rynek wtórny weryfikuje ceny tak jak w audio ..

 

Jeśli coś ma rynkową cene to nawet zbytnio sie nie targuje tylko biorę.

 

A, zapomniałem, ty byś chciał 100 pln za sam karton po kabelku ..

Amen

Ide jajka święcić ;)

Edytowane przez birgman

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rochu, o jakich konkretnie wtykach napisałeś i gdzie je można kupić i za ile?

Czy ktoś z Was używał kabli superlumina? Jeśli tak to proszę niech coś napisze o porównaniu z naca 5.

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, te to mam, ale tylko przy wzmacniaczu. Są na wyposażeniu wzmacniaczy naima, czyli pierwsza para gratis:)

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikson one są zle zrobione powinny być ciasno zalutowane!

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pewnie poglądowe zdjęcie..

Ale o to właśnie chodzi że takie wtyki dają do wzmacniaczy za ponad 10k.

co najmniej mało poważnie to wygląda - o pilocie nie wspominając.

Dla porównania taka Yamaha as 2100 (gra to przyzwoicie) a komponenty czy np pilot - bajka.

 

Nie tani ten Naim a akcesoria które dają w "pakiecie" - jakieś takie tandentne, jakby z wielkanocnego odpustu ..

Troche nie przystoi.

 

"Na talerzu guw...o podają a każą płacić jak za Kawior .."

Iluminaci ;-)

Edytowane przez birgman

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się. Naim od trzydziestu lat stosuje te wtyki nawet do najdroższych wzmacniaczy.

Tak samo z resztą jak szaraka i komputerówkę jako kabel zasilający.

Być może jednak producent wie co robi?

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naim powienien dobrej klasy wtyki sprzedawać a nie niklowany szit, które co zalutujesz o tak?

 

naim%20banana%20plug%20photo.jpg

 

zwykle banany bfa za 5pln prezetują wyższą jakość materiału i lepszą możliwość zalutowania,

nie interesuje mnie ile naim lat dodaje ten fatalny wtyk w swoich systemach, to jest z jego strony żart z użytkowników,

jest słabej jakości takie wtyki to można było stosować do anten 30lat temu, te które są w szaraku też są słabe, dopiero na poziomie są wtyki w hilinie,

rochu wkladając te wtyki do systemu wykazujesz oślepienie totalne naimem,

lepiej żebyś wkręcił gołe kable od strony kolumn a zalutował od wzmaka na bfa , będziesz miał mniejszą degradacje sygnału.

 

Mikson one są zle zrobione powinny być ciasno zalutowane!

 

zalutuj i pokaż jak wyszło :) powodzenia !

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naim powienien dobrej klasy wtyki sprzedawać a nie niklowany szit, które co zalutujesz o tak?

 

naim%20banana%20plug%20photo.jpg

 

zwykle banany bfa za 5pln prezetują wyższą jakość materiału i lepszą możliwość zalutowania,

nie interesuje mnie ile naim lat dodaje ten fatalny wtyk w swoich systemach, to jest z jego strony żart z użytkowników,

jest słabej jakości takie wtyki to można było stosować do anten 30lat temu, te które są w szaraku też są słabe, dopiero na poziomie są wtyki w hilinie,

rochu wkladając te wtyki do systemu wykazujesz oślepienie totalne naimem,

lepiej żebyś wkręcił gołe kable od strony kolumn a zalutował od wzmaka na bfa , będziesz miał mniejszą degradacje sygnału.

 

 

 

zalutuj i pokaż jak wyszło :) powodzenia !

 

kiedy do ciebie dotrze ze naca, wtyki to integralna czesc wzmacniacza? Naprawde tak trudno to zrozumiec? Ile jeszcze bedziesz ts bzdury wypisywal?

Edytowane przez twinslaver

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - powinny być zalutowane, działają wtedy naprawdę dobrze (miłośnicy "śniadej" biżuterii mogliby się zdziwić).

 

birgman - na tym polega dziadostwo kupowania, jeżeli jedynym kryterium staje się cena.

 

Z własnego doświadczenia - kupując z drugiej ręki wzmacniacze Naima, do tej pory zawsze miałem oryginalne wtyki w gniazdach.

 

Wolę przepłacić i kupić coś wartościowego i pewnego dla siebie, niż szukać "okazji" - nauczyłem się tego na Krellach, samochodach i szwajcarskich zegarkach - tak jestem bucem, ale szczerym.

 

Jak coś kupuję to nie myślę, że zaraz to ewentualnie sprzedam i nie stracę, albo wręcz zarobię, bo kupuję dla siebie.

 

I często myślę, że będzie to zakup docelowy... :)

 

Ps. Paweł - pozdrawiam.

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co jak czytam takie dyrdymały to mnie na śmiech się zbiera, zastanów się zanim napiszesz taki slogan,

jedynie wielka szkoda że jak ten wtyk głośnikowy jest taki wybitny to go nie zastosowali w kablach głośnikowych tych za 10 patyli,

brnij jak chcesz w taką filozofię dalej powodzenia, a innym daj też się wypowiedzieć jak coś jest kiepskie to po to jest ten wątek aby o tym pisać,

zresztą na forach naimowskich uk już dawno nastąpiła "odwilż naimowskiego umysłu", tu widać takie "cukiereczki" jak wtyk naima "antenowy" to rarytas to trzeba pocmokać i obowiązkowo dodać do pełnego systemu :)

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - powinny być zalutowane, działają wtedy naprawdę dobrze (miłośnicy "śniadej" biżuterii mogliby się zdziwić).

 

birgman - na tym polega dziadostwo kupowania, jeżeli jedynym kryterium staje się cena.

 

Z własnego doświadczenia - kupując z drugiej ręki wzmacniacze Naima, do tej pory zawsze miałem oryginalne wtyki w gniazdach.

 

Wolę przepłacić i kupić coś wartościowego i pewnego dla siebie, niż szukać "okazji" - nauczyłem się tego na Krellach, samochodach i szwajcarskich zegarkach - tak jestem bucem, ale szczerym.

 

Jak coś kupuję to nie myślę, że zaraz to ewentualnie sprzedam i nie stracę, albo wręcz zarobię, bo kupuję dla siebie.

 

I często myślę, że będzie to zakup docelowy... :)

 

Ps. Paweł - pozdrawiam.

 

Jezeli nie gra na firmowym "shit'cie", to system jest zle skrojony, tyle w temacie..

Edytowane przez twinslaver

Naim CD5x + Flatcap 2x + NAC 72 + NAP 135 + KEF 105.2 Reference

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje jest takie że na firmowym gra kiepsko i tyle w temacie,

lepiej zdecydowanie gra na bfa zalutowanym za 5pln ,

zresztą kable naca też uważam za słabe ,są ciekawsze w tej cenie

naim troszkę poszybował i oderwał się w cenie dawno już pisałem o tym naca 200 z metra :)

rarytas pasnie musisz mieć w systemie obowiązkowo , i szarak , to jest istnotnie najlepsza konfiguracja

szkoda że kolumn nie masz naimowskich , wtedy byś mógł powiedzieć że masz pełny system w 100%,

a tak lepiej nie wydurniać się że ten wtyk pretenduje do miana cukierasa naimowskiego .

 

Dobry sprzęt zagra na gównianych kablach.

 

Gówniany sprzęt nie zagra na żadnych kablach.

 

hahah

następny naimowski slogan jakich tu ostatnio mało :)

 

mam gówniany sprzęt xs2 i nd5 i spendor a3 ! :) uu panie przepraszam gdzie jest wyjście? :)

 

ludzie co wy za bzdury tu piszecie!

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu sie z Tobą zgodzę

Wiec co by nas producenci drogich kabli w butelkę nie nabijali

 

Zdrôwko Moniuszki ;-)

post-44014-0-46678400-1459011766_thumb.jpg

Edytowane przez birgman

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez nerwów, wtyki mają być zalutowane na płasko, wtedy druty są porządnie ściśnięte.jak chcesz to ci wyślę fotkę po Świętach, bo teraz mam inne priorytety. Pozdrawiam wszystkich. Wesołych Świąt!

Dobry system nie boi się żadnej muzyki. Jeżeli słuchasz muzyki organowej, opery, symfonii lub muzyki chóralnej i ci się podoba, jesteś blisko... Jeżeli słuchasz płyt, których nigdy nie mogłeś wysłuchać w całości a teraz muzyka cię zachwyca, jesteś blisko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam gówniany sprzęt xs2 i nd5 i spendor a3 ! :) uu panie przepraszam gdzie jest wyjście?

"

Masz bardzo dobry sprzęt - tylko się z niego nie cieszysz, bo z Twoich postów wynika, że Ci po prostu nie pasuje.

 

Zmień go na inny - tak będzie chyba najlepiej.

Naim: DAC/TP XPS (+ CA CXC) + NAC 282/TP DTCap/NAP 250-2 + Lipinski L-707 + Target Audio MR70B 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam gówniany sprzęt xs2 i nd5 i spendor a3 ! :) uu panie przepraszam gdzie jest wyjście?

"

Masz bardzo dobry sprzęt - tylko się z niego nie cieszysz, bo z Twoich postów wynika, że Ci po prostu nie pasuje.

 

Zmień go na inny - tak będzie chyba najlepiej.

 

to się nie wstrzeliłeś :) jak wróżbita Maciej :)

bo to mój najbardziej muzykalny system i jestem bardzo z niego zadowolony,

chyba będzie najlepiej jak nie będziesz dawał rad innym w tym zakresie :)

Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska - Finlandia

4:0

 

Naim nie trzyma fasonu i jest jak jak NFZ tylko przedni panel sie liczy

 

Refunduje 4 zęby z frontu bo je widać ...

a wtyki, gniazda byle jakie bo ich nie widać.... A kroi jak za platyne

Edytowane przez birgman

"Zostałeś umieszczony w kolejce moderacyjnej. Oznacza to, że zawartość którą dodajesz musi być zatwierdzona przez moderatora"

Czytaj: Ocenzurowana przez Moderację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.