Skocz do zawartości
IGNORED

Ming Da


jacekG

Rekomendowane odpowiedzi

Mingda nie ma wejścia „main in” nie może pracować w trybie końcówki mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mingda nie ma wejścia „main in” nie może pracować w trybie końcówki mocy.

 

Mówimy tutaj o Mingda MingDa MC368-BSE zapewne.

 

Zgodnie z tym, co pisał Pan StaryM, i z tym co ja się dowiedziałem, to właśnie niestety tak jest: nie może ona pracować jako końcówka mocy. Ale nie ma co płakać. Na to tez mam 2 rozwiązania :) :

1. Sprzedać kino i kupić wzmacniacz i po sprawie:) albo

2. Kupić wzmacniacz i przełączać kable głośnikowe. (przekładać) Jakby się to robiło 1,2 razy dziennie, to nie ma problemu.

 

@Elektorpunkt

A co z tą Mingda 5 kanałową? Da się to przez Pana zamówić? Ile by to kosztowało? Z tego, co Pan wcześniej pisał wynika, że z oferty Mingda przez Pana można wszystko zamawiać, ale może coś źle zrozumiałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak o 368, funkcję taką jak Pan oczekuje ma:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale tutaj koszt 14000 zł

 

Tą końcówkę można zamówić, ale opcje są dwie. Przy zamówieniu statkiem ( raz na pół roku ) cena 9500 zł, transport lotniczy cena 10500 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to jest to! Jak na razie cena dla mnie zaporowa. Ale coś może się da załatwić. Dziękuję za odpowiedź. Teraz z jednej Mingda zrobiły się 3 :) które mnie interesują. Ale na początek przygody z lampami 5k to i tak dużo, więc nie ma co szaleć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie stary bej - proszę przeczytać uważnie moja odpowiedź.

 

 

Nasza rzeczywistość, klient upierdliwy do bólu, ale i tak nie kupi - a wyrzucisz drzwiami, oknem będzie wchodzić, aby tylko dupę zawracać..

 

Nasza rzeczywistość. Użytkownik forum nic nie wnoszący do tematu, a tylko starający się wtrącić swoje nic nie warte 5 groszy. Czy jest Pan w stanie Panie stary bej wnieść coś do tematu? Może zna Pan odpowiedź na któreś z pytań? A może ma Pan tylko tego typu "zarzuty"? Także apeluję o nie prowokowanie. Człowiek stara się znaleźć odpowiedź - po to jest to forum - a Pan stara się uprzykrzyć.

 

A co do:

klient upierdliwy do bólu, ale i tak nie kupi - a wyrzucisz drzwiami, oknem będzie wchodzić, aby tylko dupę zawracać..

 

może warto to skomentować tak: Łaskę mi Pan robi sprzedając towar (wnioskuję, że Pan z branży)?. Komuna się skończyła i teraz to sprzedawca usługuje klientowi, czy to się komuś podoba czy nie. Jak źle usłuży -to klient idzie do innego. Współczuję zatem Pana klientom.

 

A może ma Pan 10000000 PLN w portfelu i wydanie 5-10 tysięcy na wzmacniacz to dla Pana nie problem. Większość ludzi w tym kraju jednak ma ograniczony budżet i stara się wybrać najlepszy sprzęt w jak najlepszej cenie. Mam dobrego kumpla, którego niestety nie stać nawet na porządne głośniki i musi ciułać i chować kasę przed kobitą, która w życiu by nie zaakceptowała nowego wzmacniacza - a co dopiero sprzętu za np 5 tysięcy. Także musi on wybierać z milionów, żeby coś dla siebie znaleźć.

 

A czasami jest tak (jak w moim przypadku) że trzeba pokombinować, żeby cały sprzęt się zgrał. Czasami idzie to w jeszcze większe koszty (jak na przykład wielokanałowa końcówka mocy) - i taki zakup trzeba rozpatrzyć, przemyśleć. Szczególnie, kiedy elementów jest dużo. Ja np muszę brać pod uwagę różne opcje (z rezygnacją z kina domowego włącznie).

 

Pan to by od razu brał. A ja myślę i szukam odpowiedzi: ile to prądu będzie pobierało, jaki koszt wymiany lamp (kt90 są drogie - a najlepiej prezentują się oryginalne - a jest ich 5 kanałowej końcówce Mingda 10!!! :).

Nie każdy używa lampy od 1000000 lat. ja akurat miałem na chwilę pożyczoną i jestem początkującym w tym temacie. Wydatek 10 000 na taki wzmacniacz musiałbym przemyśleć i to ostro. W tej chwili myślę, ze 5tyś to absolutny maks jak na początek.

 

I jeszcze jedno Panie stary bej. Czy Pan swój sprzęt audio od razu kupił w 5 minut? Czy może wybierał Pan go miesiące lub lata?

Ja zacząłem wybierać miesiąc temu. Także proszę o odrobinę wyrozumiałości, bo nie sztuką jest wydanie xxxx PLN na pierwszy, lepszy sprzęt - sztuką jest wydanie jak najmniej za jak najlepszy sprzęt :) pozdrawiam.

 

P.S. oczywiście z punktu widzenia sprzedawcy: najlepszy klient to taki, który nie zadaje pytań, bierze, co mu karzą i spokojnie odchodzi.

 

Ale rozsądny sprzedawca doceni klienta "nie z pierwszej łapanki",bo ten wróci - a czasami nawet nie sam. Ba! Poleci sklep innym. Ja spokojnie mogę polecić Salon Fusic oraz Top-HiFi we Wrocławiu. Obsługa wzorowa. A Fusic ma obsługę WZORCOWĄ. Doradzą, pomogą, itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wątek lampowy jest juz pełen kolegi. Napisze co już pisałem, można sugerować się testami, opisami, ale każdy system gra inaczej, wsadzenie innych lamp sterujących i mocy zmienia diametralnie brzmienie, skoro różnice w systemie są niesłyszalne może gdzieś jest problem.Sam mam kino domowe, tranzystor i lampę i nie mieszam systemów, każdy jest do czego innego i gra inaczej, może dobrze by było jakby Kolega kupił jakieś głośniczki 5.1 do KD a stereo zostawił na monitor audio i jakiejś optymalnej lampie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adamo73 jestem już bardzo bliski wyboru optymalnego rozwiązania. W poniedziałek będę miał do testów potężną wielokanałową końcówkę mocy CAV A8M (w sumie to wzmacniacz, bo ma pre amp - ale sam wygląd skłania do określenia tego potwora końcówką mocy:) Jest to tranzystor - myślałem, że to hybryda, bo CAV A10 jest hybrydą, ale A8M już niestety nie. Myślę też o przetestowaniu 5 kanałowej lampy (jest tania na Allegro za 1k). Jeśli żadne z wielokanałowych rozwiązań nie wypali, żeby nie komplikować sprawy, kupię wzmacniacz lampowy (Mingda na kt90 albo Yaqin MC-100b na kt88 lub Music Angel na kt88) + do tego dac (najprawdopodobniej Audiotrack Cube lub ten lepszy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ).

Myślałem tez o chińskich DAC'ach z ebaya.

Kino będzie niezależne od stereo (źródło po dac'u będzie do wzmacniacza podpięte) - tylko kable głośnikowe będę przepinał (innego wyjścia w tej cenie nie ma - chociaż niby MC-100b może jednak pracować jako końcówka mocy).

Także nie stoję w miejscu:) Testuję, czytam. Jeszcze miesiąc temu nie wiedziałem co to PP, SE. kt88 czy el34 :)

Bardzo też dziękuję jeszcze raz za pomoc użytkowników tego forum. A to, że mnie pełno, to chyba świadczy, że zależy mi na jak najlepszym sprzęcie :) Brzmienie lampowe mnie urzekło - nawet jak ten CAV u mnie zostanie (w co jakoś trudno mi uwierzyć), to po przeprowadzce pierwsze co zrobię, to kupię lampę na kt88/kt90 :) Ten CAV wpadł mi w ręce tak przypadkiem. W moim wątku, w którym proszę o pomoc w wyborze lampy, zasugerowano mi jakąś potężną końcówkę, to to staram się tez ten trop wybadać :)

 

A co do MingDa MC368-BSE - w moim przypadku jest to kwestia, czy warto dopłacić do Yaqin mc-100b. Tu nie chodzi tylko o pilota, lepsze wykonanie, ale oczywiście o dźwięk. Muszę to na własne uszy usłyszeć.

Mam nadzieję, że do połowy października dane mi będzie ją zagościć w swoim salonie. Na razie testuje tańsze rozwiązania (no może z wyjątkiem Simaudio Moon 220i :)

 

Martwi mnie jedno. Pan Violet urzeczony Yaqin'em MC-100b zostawił sobie sprzęt na dłużej :) MingDa MC368-BSE u niego nie została, mimo bardzo przychylnej recenzji. To o czymś świadczy. O czym? MAm nadzieję się przekonać goszcząc Magdę u siebie w zaciszu salonu:)

 

 

może dobrze by było jakby Kolega kupił jakieś głośniczki 5.1 do KD a stereo zostawił na monitor audio i jakiejś optymalnej lampie

Na upartego mogę tak zrobić. Mam nawet salon do tego drugi wyznaczony, ale nie umeblowany. Ale nieubłaganie emigruję. Potrzebuję rozwiązania doraźnego - w razie wyprowadzki sprzęt sprzedaję i tyle. Ewentualnie biorę ze sobą, choć to czasami może być nierealne.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie jedno. Pan Violet urzeczony Yaqin'em MC-100b zostawił sobie sprzęt na dłużej :) MingDa MC368-BSE u niego nie została, mimo bardzo przychylnej recenzji. To o czymś świadczy. O czym? MAm nadzieję się przekonać goszcząc Magdę u siebie w zaciszu salonu:)

 

Proszę się tym nie sugerować. Yaqin MC-100B po prostu kupiłem dla siebie, ale po kilku miesiącach odsprzedałem, bo nabyłem Hegla H100. Natomiast Ming Da MC388-BSE wyłącznie wypożyczyłem na potrzeby opisu/recenzji. BDW, wszystkie te sprzęty są b. dobre w swojej klasie i w swojej cenie. A co komu pasuje, ile kto ma pieniędzy do wydania i jaki typ dźwięku lubi, to jego sprawa. I wybór. Powodzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

@Adrian Silesian

W większości przypadków, a można zaryzykować, że nawet we wszystkich, sprzętu należy posłuchać u siebie w domu.

Ten sam sprzęt może różnie zagrać, i nie jest to uwarunkowane resztą toru audio, ale również i warunkami lokalowymi, a może nawet zwłaszcza.

U jednych zagra bajecznie, u innych posiadaczy tylko dobrze.

Moja rada - nie pytaj, lecz słuchaj.

Powiedzenie, że tylko drogi sprzęt może zagrać doskonale, jest również mocno przesadzone.

 

Nie zrozum mnie źle, ale wydaje mi się że za swój problem bierzesz się z niewłaściwej strony, stąd i mój wpis o namolnym kliencie.

 

cyt - "Potrzebuję rozwiązania doraźnego - w razie wyprowadzki sprzęt sprzedaję i tyle. Ewentualnie biorę ze sobą, choć to czasami może być nierealne."

 

To jest właśnie najmniej przemyślane rozwiązanie - bo tak najłatwiej wtopić kasę.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Violet. No właśnie. Może za bardzo staram się zagłębiać w niuanse :) Tak już mam, że obserwuję, notuję i analizuję :) No ale to już mój kolejny problem :) Dobrze, że mi się ten Hegel kompletnie nie podoba :)

 

Panu to dobrze - można sobie znaleźć perełkę :)

 

@stary bej - dzięki za wypowiedź. Masz w 100% rację - tylko, że ja nie mam sprecyzowanego terminu wyjazdu. Na to składa się ZA Dużo czynników. Od muzyki jestem uzależniony i muszę mieć dobry sprzęt - nawet na te kilka miesięcy :). To co usłyszałem na Yaqin MC-100b urzekło mnie na tyle, że chciałem się pozbyć kina:) W związku z tym nieszczęsnym wyjazdem muszę sprzęt wybrać szybko - dlatego tak intensywnie się w to zaangażowałem.

 

To co teraz zyskam i się nauczę, wykorzystam po przeprowadzce - prostu kupię sprawdzony sprzęt - a tam zajmę się pracą i rodziną a nie marudzeniem na forum :) Zresztą już ktoś mi napisał, że audiofil (w moim przypadku meloman, bo za audiofila się absolutnie nie uważam) musi marudzić :)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wspólnej z nimi tabliczce znamionowej, pod przezroczystą zakręcaną pokrywką znajduje się bateria (Sony) zintegrowana z przełącznikiem hebelkowym z oznaczaniem „detect”. W przypadku przełączenia hebelka do góry, zapala się czerwona dioda z oznaczeniem „voltage”. Rozumiem, że jest to system wykrywania ewentualnego błędu przy połączeniu kolumny – wzmacniacz. To nie koniec ulepszeń i oryginalnych rozwiązań inżynierów Xindak, bo obok terminali umieszczono kolejny przełącznik hebelkowy – tym razem z opisem „bias”. Jak pisze producent, zastosowanie tego systemu (oryginalnego i opatentowanego) ma podnosić jakość odtwarzania wysokich i średnich tonów przez monitor.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie ogarniam. Ja rozumiem ze diodka sie zapala ale co toto robi procz tego? :) Kolega Violet mogl cyknac fotke panelu od strony wnetrza to by moze sie dalo cos wymyslic. Mam tylko nadzieje, ze to nie jest to takie "orginalne i opatentowane rozwiazanie majace podnosic jakosc odtwarzania wysokich i srednich tonow" jak ta bateryjka podpieta jednym koncem do zacisku na kolumnie co to byla popularna na forum jakis czas temu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

server unreachable;--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Yaqin MC-100B po prostu kupiłem dla siebie, ale po kilku miesiącach odsprzedałem, bo nabyłem Hegla H100....

prosimy o rozwinięcie

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosimy o rozwinięcie

Pozdrawiam

 

No chyba wszystko jasne :) Hegel H100 lepszy (dla kupującego, w jego warunkach, itd). Osobiście nie podoba mi się - taki zwykły - no ale wygląd nie gra :) W sumie, wychodzi na to, że nie wszyscy ulegają czarowi lampy... Nie wiem.. Taki Yaqin MC-100b.. Czy tu tylko o dźwięk chodzi? Chyba nie.... :) Niech on stanie w salonie i pokaże swe wdzięki. Albo taka Mingda - kobyła z nadętymi bańkami... Może się to podobać. Mi i mojej brzydszej połowie się podoba:)

Ten Hegel to taki klocek... bez duszy :) - ot leży sobie - tylko ze zdjęć go tak oceniam, bo nie słyszałem i pewnie nigdy nie usłyszę. Ale nie chcę urazić szczęśliwego właściciela - przecież dumnie stoi u niego, więc sobie zasłużył. U mnie musiał by taki Hegel zagrać jak za całą orkiestrę, żeby mógł zostać:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosimy o rozwinięcie

Pozdrawiam

 

Jeżeli Kolega zainteresowany jest meandrami wyboru przeze mnie wzmacniacza Hegel H100, to dość szczegółowo wyjaśniłem to na swoim audio-blogu:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Tu, w wątku o Ming Da nie chcę o tym pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uległa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale jak byś chciał jakąś lepszą cenę to pisz na PW.

W tej chwili niedostępne, Będą w grudniu.

 

 

 

Dokładnie, dlatego trzymamy ceny atrakcyjne aby się nie opłacało ściągać. Z polskimi podatkami import wyjdzie znacznie drożej.

 

Witam Panie Elektropunkt,

Nie sądzę aby posiadał Pan dostęp do mojego konta bankowego. Dlatego twierdzenie, że zapłaciłem za produkt z Chin drożej niż u Pana lub taniej uważam za bezpodstawne.

Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących,

Jarek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pana, nie trzeba mieć dostępu do Pana konta. Wystarczy umieć dodawać i mnożyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie uległa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ale jak byś chciał jakąś lepszą cenę to pisz na PW.

W tej chwili niedostępne, Będą w grudniu.

 

 

 

Dokładnie, dlatego trzymamy ceny atrakcyjne aby się nie opłacało ściągać. Z polskimi podatkami import wyjdzie znacznie drożej.

 

Dziękuję bardzo za informację , na pewno się odezwę , Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jeżeli ktoś będzie na audio show i ma ochotę zobaczyć / posłuchać wzmacniaczy MingDa zapraszam do pokoju 715 w Sobieskim. Grać będziemy wspólnie z Studio 16 Hertz.

 

Zapraszam

Arek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Electropunkt, Ponawiam prosbe o odpowiedz na moje pytania dot godzin otwarcia salonu w dni powsz. i soboty oraz potwierdzenie dostepnosci modelu na EL34.jak pisalem,zamierzam przyjechac z 3miasta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedziałek – piątek 10-17

sobota – 10-13

 

Model na EL34 na tą chwilę dostępny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniedziałek – piątek 10-17

sobota – 10-13

 

Model na EL34 na tą chwilę dostępny.

 

Czy kolumny tubowe Xindak MS 1201 również będą na Audio Show ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieć nie będziemy, wystawiamy się razem z Studio 16 Hertz i tylko te kolumny będą grały z MingDa. Z tego co wiem to Polpak w tym roku się nie wystawia także raczej nie będzie kolumn Xindaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z audio jest jak z chlebem, jeden lubi słodki a drugi kwaśny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie na audio show i ma ochotę zobaczyć / posłuchać wzmacniaczy MingDa zapraszam do pokoju 715 w Sobieskim. Grać będziemy wspólnie z Studio 16 Hertz.

 

Zapraszam

Arek

 

O to świetnie, bo sam planuję takie połączenie uczynić w domu.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Temat coś mocno ucichł, więc zadam szybkie pytanie do fachowców.

Mam zamiar zmierzyć napięcie anodowe i pytanie moje jest następujące. JAK BARDZO TO JEST NIEBEZPIECZNE, nie ukrywam, że bardzo kocham swą skromną osobę i żal mi będzie tak wcześnie odchodzić.

A tak na poważnie, to wiem już wszystko jak i co, ale cholera boję się normalnie odejść tam z miernikiem. To wszystko wina Mamela ( napisał w jakimś poście, że jak się weszło w lampy to trzeba wiedzieć co i jak ) Ktoś zapyta, po co tam pchać łapy, ano po to, żebym się dowiedział jaki optymalnie bias mogę ustawić nie przekraczając Pa max.

Za wszystkie odpowiedzi, podpowiedzi ( jak się do tego bezpiecznie zabrać), będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się Wam podobała MingDa na audio show? Mnie tak bardzo że go dziś zamówiłem. Zdam relację jak wrażenia po wygrzaniu.

 

No to witamy w klubie ;)

Jeśli chodzi o Audio Show, to byłem tam trzy razy, Mingda grała na lampach jakie dostaniesz w zestawie i grało to z monitorami Grzegorza bardzo fajnie, miałem okazję porozmawiać z Grzegorzem ze Studio 16 Hz i sam stwierdził, że jak na klocek za 3k zł. gra to przyzwoicie. Później Mingda grała na małych lampkach od Psvane, ja tego osobiście nie słyszałem, natomiast jeden z forumowiczów, konkretnie Masza1969 stwierdził, że dźwięk uległ pogorszeniu w porównaniu do chińskich lampek ( wkradł się chaos i żywioł, więcej w klubie kolumn 16 Hz znajdziesz ) Przed godziną 20 byłem jeszcze z moją małżonką i grała lampa na bańkach GM70 i było miodnie. Jak dla mnie grało to fajnie jak na warunki pokoju hotelowego.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Moje www.seozmagania.blogspot.com dla wszystkich ciekawskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat coś mocno ucichł, więc zadam szybkie pytanie do fachowców.

Mam zamiar zmierzyć napięcie anodowe i pytanie moje jest następujące. JAK BARDZO TO JEST NIEBEZPIECZNE,

Pozdrawiam

Witam

Tak jak Ci pisałem masz tam około 420 V więc chyba nie musisz pytać JAK BARDZO TO JEST NIEBEZPIECZNE .

Uważaj przy pomiarach

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" When The Music's over, turn out the lights"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.