Skocz do zawartości
IGNORED

Czy Bóg istnieje?


chris77
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo inaczej ,To że słyszymy dziweki które są piekne zawdzieczamy charmoni z kosmosem i naszymi stwórcami .....jest to znacznie glębsza zależność niż możemy to przeanalizować .To dlaczego istnieje muzyka to jest własnie kwestia boska .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, papageno napisał:

Nie wiem czy Bóg istnieje. Ale atmeg jak najbardziej.

No, ba...

Istnieją również kosmiczne teleskopy Hubble'a, Spitzera, Herschela, Plancka i kilka innych.

Tudzież jak najbardziej wciąż istnieją prace i dokonania geniusza wszechczasów astrofizyki - Stephena Hawkinga.

 

Ale przecież dla nawiedzonych Reartów i jemu podobnych - łun sie gówno zno.

I tylko silniki w komórkach, płaska ziemia, która istnieje 6 tysięcy lat, bozia, piekło i tym podobne wysrywy.

 

Wszystko opada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

No, ba...

Istnieją również kosmiczne teleskopy Hubble'a, Spitzera, Herschela, Plancka i kilka innych.

Tudzież jak najbardziej wciąż istnieją prace i dokonania geniusza wszechczasów astrofizyki - Stephena Hawkinga.

 

Ale przecież dla nawiedzonych Reartów i jemu podobnych - łun sie gówno zno.

I tylko silniki w komórkach, płaska ziemia, która istnieje 6 tysięcy lat, bozia, piekło i tym podobne wysrywy.

 

Wszystko opada.

widze że stałeś sie moim fanem.i zaciekawiło cie czym jest muzyka i ze niema tego w teleskopach .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, atmeg napisał:

widze że stałeś sie moim fanem.i zaciekawiło cie czym jest muzyka i ze niema tego w teleskopach .

Jacha. Stałem się fanem.

Tylko już do mnie nie pisz, bo zęby cierpną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Stephena Hawkinga to on pieprzył jak potłuczony ,nic konkretnego z jego tekstów nie wynika .Uwielbiał czary na temat czarnych dziór i tyle .Absolutne zero jesli chodzi o fakty .on byl teoretyk!!!!!

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jacha. Stałem się fanem.

Tylko już do mnie nie pisz, bo zęby cierpną.

Niech ci wypadną wszystkie .moj przyjacielu 

Anajwieksza bajka to ta o tym zakrzywianiu czasoprzestrzeni .zacznijmy od tego ze wymyslili sobie wartosc jako czaso przestrzen choć wiadomo ze czas nie istnieje bo nie istnieje tak ?niewiedzieliscie o tym że czas nie istnieje ? hahahaha .i wpuscili mnustwo ludzi w kanał ...ale najakiej podstawie to zrobili no napodstawie wielkich twierdzien anstaina ktÓre są do dupy i sam ich twórca pisał ze trza mieć dystans zdrowy .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak dobrze płacą za takie pieprzenia to jasne że trza brac i reklamowac jako prawde .

słyszeliście o tak zwanej fizyce cząsteczek jakiś tam .całe setki oczonych nad tym pracuje a nichija niema zadnego realnego zastosowania od 50 lat ich prac.

pracują ci naukowcy ,strzelają energetyczną materia szukaja buzonów i innych cześci materi i h*j .

Nic sie nie zgadza .a zgadza sie w realnej fizyce niutona .

tekst o tak zwanej czasoprzestrzeni jest najwiekszym kłamstwem jaki słyszycie .bo czas nie istnieje .Niema fizycznie istniejacego czasu ,niema w fizyce realnego świata czasu.

coś takiego jak czas ,nie istnieje realnie ,jest to jedynie abstrakcyjne pojecie .Wymyślone dla sytuacji kiedy bydlo trza na pastwisko wyprowadzic 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, atmeg napisał:

szukaja buzonów i innych cześci materi i h*j .

Nie buzonów, lecz - bizonów.

Jak to? To już nie ma??? Pacz - a jeszcze niedawno były. Nawet dwa modele/gatunki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1200px-Bison_bison_d.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie buzonów, lecz - bizonów.

Jak to? To już nie ma??? Pacz - a jeszcze niedawno były. Nawet dwa modele/gatunki.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

1200px-Bison_bison_d.jpg

heh tu mnie masz ,rozbawiles mnie pozytywnie 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slawek.xm napisał:

niestety chodzi tylko o bozon 🙂

Eeee... Nie godej. Naprowde?

.......

(na marginesie - na tym rysunku najśmieszniejszy jest ten ptaszek, robiący za Ducha Świętego😃)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NNo dobra ,bOZON .POSZUKAM GO  w Muzie ......szukam  ....szukam .....

Kurde mam bozon w muzie ....

 

I to jest ten legendarny Bozon którego szukają naukowcy bombardujac czasteczki na skale bomby atomowej?i nic nie znajduja poza wiekszymi pieniedzmi?

Oczywiscie żartujemy sobie tu ...to oczywiste .

ale to niejest żart to świetny utworek

 

a moze to byc szukany Bozon 🙂 

========================================================

dawać inne wersje legendarnego bozona ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=================================

e widze że czujecie sie oniesmieleni ,

Dawac inne wersje istnienia Boga ,nie pekajcie ,nie czajcie sie .....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Boga być nie może, bo gdyby był i czytał atmega, to za samą ortografię piżgnął by go piorunem...

1 godzinę temu, atmeg napisał:

To że słyszymy dziweki które są piekne

Ja tam dziwek nie słyszę...

Nie wstyd tak nazywać piosenkarki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, sir.jax napisał:

Hah....

Raczej nie rozdzielczość aparatu ma tu znaczenie, a ogniskowa obiektywu i skala odwzorowania, do tego służą konkretne obiektywy do makrofotografii i powiedzmy akcesoria typu pierścienie pośrednie lub mieszki do fotografii makro.

Ta że tego...

😁

Nie gadaj bo nie wiesz czy aparat nie miał przy okazji 100mpix, albo więcej, ja sobie tego opisu zdjęcia nie wymyśliłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, atmeg napisał:

tekst o tak zwanej czasoprzestrzeni jest najwiekszym kłamstwem jaki słyszycie .bo czas nie istnieje .Niema fizycznie istniejacego czasu ,niema w fizyce realnego świata czasu.

coś takiego jak czas ,nie istnieje realnie ,jest to jedynie abstrakcyjne pojecie .Wymyślone dla sytuacji kiedy bydlo trza na pastwisko wyprowadzic 

"czasu nie ma, są tylko zegary" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kghm napisał:

"czasu nie ma, są tylko zegary" 

chodzi o fakt że czas istnieje tylko jako abstrakcyjne wspomnienie czegoś co przemineło albo co bedzie .real jest tylko chwila ,momentem .rzeczywistość dzieje sie tylko w bardzo małej chwili .reszta juz nie istnieje .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Piotr_1 napisał:

Nie gadaj bo nie wiesz czy aparat nie miał przy okazji 100mpix, albo więcej, ja sobie tego opisu zdjęcia nie wymyśliłem.

A to "Arcydzieło inżynierii widziane tylko obiektywem aparatu wysokiej rozdzielczości" to kto napisał?

Chłopie weź się nie ośmieszaj, jak czegoś nie rozumiesz to pytaj, bo ja fotografią zajmuje się od dzieciaka i całkiem poważnie.

Do takich zdjęć wystarczy matryca 8-10Mpx.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zyjemy tu i teraz i na jakiejs planecie o 3 lata swietlne od nas czas jest dokladnie ten sam .ta sama chwila mijka tu i tam ,jedynie komunikacja jest opuzniona .I tam i tu mija dokladnie tasama chwila .jedynie czas komunikacji jest zachwiany .

muza 🙂

znacie mnie ,ja bez muzy nie moge nic 

 

 

od 50 lat tak zwani fizycy kwantowi badaja materie i nic absolutnie z tego nie wynika ,nic ,absolutne zero.totalne zero

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Tesla w ciagu 20 lat zbudował calą energetyke funkcjonującą na zasadach jakie wynalazl do tej pory a i tak jego nazwisko jest czesto wymazywane i na czele stawia sie jakies schizy .

teraz naukowcy pier**lą o czasoprzestrzeni i od lat nic nie wynalezli.poza chorymi teoriami.

Pogadaj z takim fizykiem a on ci pokazuje karte i mówi ze wyobraz sobie że zaginamy te kartke ,ja na to ,,,to robił już Kaszpirowski w telewizji.

============================

świat czyli kosmos jest bardzo stary i nie powstał w wyniku zadnego wybuchu ,to są jaja z tym wybuchem .życie napewno jest czymś też bardzo starym ,istniejącym w kosmosie ,patrząc na mikrostrukture na jakiej działa zostało zaprojektowane przez istoty inteligentne ,nie powstało samoistnie ,Niema co do tego żadnych wątpliwości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, sir.jax napisał:

A to "Arcydzieło inżynierii widziane tylko obiektywem aparatu wysokiej rozdzielczości" to kto napisał?

Chłopie weź się nie ośmieszaj, jak czegoś nie rozumiesz to pytaj, bo ja fotografią zajmuje się od dzieciaka i całkiem poważnie.

Do takich zdjęć wystarczy matryca 8-10Mpx.

Tak pisało to tak przepisałem ze źródła. Nie interesuje mnie twój kunszt fotograficzny, i tak nie wiesz jakiej rozdzielczości i wielkości matrycą było zrobione zdjęcie, więc nie wiem czego się czepiasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

============================

My ludzie nie odkryliśmy na ilu poziomach istnieje życie ,znamy jedynie nasze żiemskie formy życie ale jasne jest że mogĄ istnieć inne formy życiia ,energetyczne ,wogule zwiazane z innym poziomem.tak zwane życie duchowe może jak najbardziej istniec .Bo my tak naprawde niewiele wiemy o swiecie ,kosmosie .

AAAA my nawet nie znamy naszego ziemskiego życia ,raczkujemy w poznaniu .raczkujemy.

============================

PS teoretycznie każdy z nas ma dostep do tej utajonej wiedzy jak zbudowany jest cały kosmos .

jak sie dostac do tej wiedzy ? proste trzeba mieć wiare i nie bac sie ale to cholernie trudne .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Piotr_1 napisał:

Tak pisało to tak przepisałem ze źródła. Nie interesuje mnie twój kunszt fotograficzny, i tak nie wiesz jakiej rozdzielczości i wielkości matrycą było zrobione zdjęcie, więc nie wiem czego się czepiasz.

Matrycą 100mpix?

Hahahahaha

Takie zdjęcie powtarzam jeszcze raz zrobisz aparatem zarówno z matrycą APS-C jak i full frame w przypadku lustrzanek, nie ma większego znaczenia upakowanie pikseli, a im tych pikseli więcej na niewielkim rozmiarze matrycy tym gorzej, nie będę tłumaczyć dlaczego.

Myślę też, że zdanie powinieneś zacząć: tak było napisane.

Co do mojego kunsztu fotograficznego nic o nim nie pisałem, nawet nie śmiałbym tobie ów kunszt prezentować,  tak więc na temat proszę...

Nawet jeśli zacytowałeś kogoś, to takim wpisem powielasz jakieś "mundrości" laika, zatem nie ciągnij dalej tematu fotografii.

Pzdr.

 

40 minut temu, atmeg napisał:

życie napewno jest czymś też bardzo starym ,istniejącym w kosmosie ,patrząc na mikrostrukture na jakiej działa zostało zaprojektowane przez istoty inteligentne ,nie powstało samoistnie ,Niema co do tego żadnych wątpliwości.

28 minut temu, atmeg napisał:

My ludzie nie odkryliśmy na ilu poziomach istnieje życie ,znamy jedynie nasze żiemskie formy życie ale jasne jest że mogĄ istnieć inne formy życiia ,energetyczne ,wogule zwiazane z innym poziomem.tak zwane życie duchowe może jak najbardziej istniec .Bo my tak naprawde niewiele wiemy o swiecie ,kosmosie .

"Lubię" jak ktoś piszący na takim poziomie, dyskredytuje dotychczasowe osiągnięcia astrofizyków,  fizyków i różnej maści naukowców. 

No czapki z głłłuuufff.

Rynce opadowywujom.

😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, sir.jax napisał:

Rynce opadowywujom.

nie kazdy jest omnibusem za to kazdy ma jakies poglady

poznanie ich może byc odbierane humorystycznie , ale warto czasem z punktu widzenia socjologii wiedzieć jak mysla inni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z punktu socjologi i innych nadal nie wiecie nic o Bogu i o naturze życia .Dopuki bedziecie patrzeć takimi kryteriami to jedynie prace magisterskie możecie napisać i nic ponad to .

Nigdy nie dowiecie sie jak i dlaczego.

nawet nigdy nie zrozumiecie dlaczego sluchacie muzyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, slawek.xm napisał:

nie kazdy jest omnibusem za to kazdy ma jakies poglady

poznanie ich może byc odbierane humorystycznie , ale warto czasem z punktu widzenia socjologii wiedzieć jak mysla inni

Ależ oczywiście,  zresztą jak "myślą" zazwyczaj ci przypisujący powstanie świata jakiemuś panu, to zazwyczaj widać i można nawet doszukać się jakiegoś wspólnego mianownika dla nich wszystkich. 

5 minut temu, atmeg napisał:

z punktu socjologi i innych nadal nie wiecie nic o Bogu i o naturze życia .Dopuki bedziecie patrzeć takimi kryteriami to jedynie prace magisterskie możecie napisać i nic ponad to .

A Ty wiesz?

Wątpię,  bo do dzisiaj nie znalazłeś słownika ortograficznego, a co dopiero znaleźć boga...

😁😁😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, sir.jax napisał:

Ależ oczywiście,  zresztą jak "myślą" zazwyczaj ci przypisujący powstanie świata jakiemuś panu, to zazwyczaj widać i można nawet doszukać się jakiegoś wspólnego mianownika dla nich wszystkich. 

A Ty wiesz?

Wątpię,  bo do dzisiaj nie znalazłeś słownika ortograficznego, a co dopiero znaleźć boga...

😁😁😁

Ależ ja nie szukam Boga ani słownika orto .... to ty szukasz .Prawda ?Nie musisz odpowiadać.

Ja tu jedynie prosty językiem pisze że Życie nie powstało na drodze Ewolucji na Ziemi ,reszta jest za trudna .

Jedno z kluczowych słów ,nie Boga a Bogów ..........liczba mnoga .Coś nie istnieje w liczbie pojedyńczej ,zawsze ma liczbe mnogą .Np . słońce nie jest jedno są ich całe miliony. Od tego niema odstępstwa ,Bogów jest wielu ,nie jeden .Ale czy to zrozumiecie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, atmeg napisał:

Ja tu jedynie prosty językiem pisze, że Życie nie powstało na drodze Ewolucji na Ziemi...

Taaaaa.....

 

26 minut temu, atmeg napisał:

Jedno z kluczowych słów ,nie Boga a Bogów ..........liczba mnoga

Tu się mogę zgodzić 😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.