Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  311 członków

Onkyo Klub
IGNORED

Klub zwolennikow ONKYO


manyzg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Maraudio napisał:

Tu masz następną, ale cena kosmos. Używka droższa niż swego czasu nowa. 

https://allegrolokalnie.pl/oferta/onkyo-m5000r-wzmacniacz-audio-czarny-stereo

Dzieki za linka ale wlasnie od niego kupilem ta koncowke i oddalem grzebana mam fajne zdjecia ze środka bo kupilem sobie endoskop.

To luty prawej wycieraczki

20220628_171817_(1).jpg

Urwana sruba grzejacego sie radiatora

Screenshot_20220630-214520_(1).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, piotralski napisał:

Masakra 😞

No prawdziwa kaszana ktoś chyba uczył sie lutować.Prawe trafo przesunięte bylo widać zdrapane ze ta oslona byla w innym miejscu.

Także uwaga na typa ale to nic.W sobote jak dobrze pamiętam wystawił aukcje kup teraz 10150zl sobie myśle ma drugą to biore! Najwyżej oddam.A on do mnie co ja robie czy ma mi odesłać ta sama ktora ja kupiłem za 7tys z lekkim obiciem a ta go nie miała.Napisał mi że na zdjeciu nie ma ale to ta sama uszkodzona 😂😂😂 albo ma 2 i chce wcisnać komuś ta uszkodzona kombinator także uwaga forumowicze na niego.

 

Jednak po takie sprzety to trzeba jechac osobiscie nie ma co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2022 o 18:40, piotralski napisał:

Zdarzają się też uczciwi. Swoje Pre kupiłem w Rumunii 🙂

No tak zgadza się nie mówię że wszyscy robią takie wały.Trzeba być czujnym i tyle....

Dajcie znać koledzy jakbyście coś gdzieś widzieli lub ktoś by sprzedawał.Jestem skłonny dać wiecej niz kosztowała nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam fanów marki Onkyo. 

Wpadł mi w ręce ost amplituner od kuzyna - wysoki model tx-nr905B.

Ja jestem fanem stereo, więc ostatecznie sprzęt idzie dalej do ludzi i tu pojawia się moje pytanie - ile ten model jest realnie wart, tak aby obie strony były zadowolone? Chodzi mi o rozsądną cenę.

 

Pytam bo moja obecna cena wywoławcza 1800 całkowicie się nie sprawdza - w senie zero zainteresowania - pomożecie?? 

-- Marantz ND8006-- Marantz PM8005 --- BMN S1II--Interconect: PAD Genesis, Głośnikowy: Wireworld Eclipse 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie topowy model. Gra fajnie nawet w stereo, ale staruszek bez dekoderów atmos dtsx nie mówiąc już o IMAX itd. Dodatkowo jak padnie płyta HDMI to już właściwie do wyrzucenia. Myślę, że jeśli jest całkowicie sprawny to za 1000zl ktoś może go przygarnąć. No i obowiązkowo z pilotem i mikrofonem do kalibracji w zestawie powinien być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich 🙂 Chciałbym podpytać w kwestii doboru sprzętu zdając się na waszą obszerną wiedzę 🙂 

Planuję sparować player DX-7211 ze wzmacniaczem A-9155, ale brakuje mi do tego głośników. Miotałem się trochę między używanymi B&W 602 S1/S2, Tannoy Mercury M2, Mission Cyrus 782 czy nowymi ELAC Debut 2.0 B5.2. Wszystko w okolicy max 1,2 tys za parę. Co sądzicie o moich wyborach?

Słucham różnej muzyki, a mianowicie rock, metal, rap, także wszystkiego po trochu, ale zależy mi na jakości dźwięku instrumentów, a nie konsumenckim podbijaniu basu do granic możliwości 🙂 

Edytowane przez siemieniaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Posiadam onkyo a 8780 szukam wzmacniacza lub końcówki mocy o takim dźwięku co moje onkyo-onkyo wymaga przeglądu i naprawy. Nie jest to teraz możliwe więc poszukuje nowego sprzętu który by miał podobny dźwięk i pytanie za czym się rozglądać. Myślałem też o amplitunerze stereo bo ma sieć i rozwiązał by słuchanie muzyki z spotify czy tidal kwota to jakieś 3000-3500 zł raczej nowy bo moje onkyo wymaga remontu ale nie jestem fizycznie w stanie oddać go do naprawy proszę o jakieś sugestie lub rady.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, wladtom napisał:

Posiadam onkyo a 8780 szukam wzmacniacza lub końcówki mocy o takim dźwięku co moje onkyo-onkyo wymaga przeglądu i naprawy. Nie jest to teraz możliwe więc poszukuje nowego sprzętu który by miał podobny dźwięk i pytanie za czym się rozglądać. Myślałem też o amplitunerze stereo bo ma sieć i rozwiązał by słuchanie muzyki z spotify czy tidal kwota to jakieś 3000-3500 zł raczej nowy bo moje onkyo wymaga remontu ale nie jestem fizycznie w stanie oddać go do naprawy proszę o jakieś sugestie lub rady.

Pozdrawiam.

Też mam A8780 i też nie wiem na co nowego mógłbym wymienić w rozsądnych pieniądzach. Nie słuchałem, ale dla mnie rozsądnie wyglądają Yamahy, tyle że mają układy scalone w przedwzmacniaczu zamiast klasycznego selektora i potencjometru. Może jeśli usterka nie jest poważna, to samemu naprawisz, w internecie jest service manual, a na forum ktoś pewnie poradzi czego szukać. Ostatecznie jakbyś chciał sprzedać na części, to ja potrzebuje selektora tone/direct, w którym przy czyszczeniu uszkodziłem blaszkę stykową i zalutowałem na stałe direct i nie mam nakładki "CD" na przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.09.2022 o 23:15, lost napisał:

Też mam A8780 i też nie wiem na co nowego mógłbym wymienić w rozsądnych pieniądzach. Nie słuchałem, ale dla mnie rozsądnie wyglądają Yamahy, tyle że mają układy scalone w przedwzmacniaczu zamiast klasycznego selektora i potencjometru. Może jeśli usterka nie jest poważna, to samemu naprawisz, w internecie jest service manual, a na forum ktoś pewnie poradzi czego szukać. Ostatecznie jakbyś chciał sprzedać na części, to ja potrzebuje selektora tone/direct, w którym przy czyszczeniu uszkodziłem blaszkę stykową i zalutowałem na stałe direct i nie mam nakładki "CD" na przycisku.

 

Moje onkyo też ma problem z tone direct z tym że ono gra normalnie bo wypłukałem go w jakimś środku do czyszczenia i tylko czasem jak przełączam to robi problem na kanałach ale jak go kilka razy przełączam wraca wszystko do normy a ponieważ do Polski mi nie  podrodze żeby go dać do naprawy więc rozglądam się za jakimś zamiennikiem dopóki nie będzie okazji do naprawy go. Więc  zamówiłem denona dra 800h zobaczę jaki będzie dźwięk. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Ktoś z programistów w Onkyo jednak pracuje. Odnowili interfejs aplikacji Onkyo Controler. Aktualizacja pojawiła się 30.10. Poprawiony wygląd, a co do płynności to niech każdy sam oceni. Jak dla mnie ogólnie na plus choć wczoraj miałem małe szaleństwo z logowaniem do Tidala ale to raczej wina serwerów Onkyo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem. Nie mogę za diabła połączyć się aplikacją Deezer po Chromecast z Onkyo NS-6170. Przy próbie połączenia Onkyo wyświetla connecting... I po jakiejś minucie aplikacja poddaję się. Soft w Onkyo najnowszy. Po DLNA/uPnP muzyka działa bezbłędnie. Poradźcie coś proszę bo mnie już trafia... 

Edytowane przez sk-victor

Lubię kiedy gra muzyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam. Prosze o opinie dotyczaca amplitunera TX-RZ1100. Zastosowanie kino 100% (Netflix, Amazon Prime, HBO Max, Disney+) + Blu-Ray 4K. Zero jakichkolwiek konsol teraz i w przyszlosci, zero muzyki, chyba ze w filmie 🙂 używa/używał ktos? Daje rade w kinie? Piorytet to jakosc dzwieku w kinie, czy ten ampli zagra lepiej niz nowinki typu 6100, 7100?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem czarna na ebay z Niemiec.Z wysylka za 7450zl wiec jest dobrze ponizej zakadanego budzetu, rok pisemnej gwarancji !! Sprzedajacy firma 100% pozytywnych komentarzy i sprzedane 10000 przedmiotow. Nie mam, narazie bedzie podlaczone pod onkyo rz840 ale jak trafi mi sie to kupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.